Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

czereśnia słodziutka

Kto nie pracowal w konkurencyjnych firmach na produkcji ten nie ma porownania! Ja pracowalem w az dwoch wiec mam. I powiem Wam ze wawel daje na prawde godne warunki zatrudnienia, spoko stawke, dobre godziny. Mi pasuje ta praca.

bianka

Praca w wawelu jest dla ludzi, którzy po prostu lubia prace na produkcji. Ja z poczatku nie lubilem, ale się do niej przekonalem. Poza tym płacą tu zawsze w terminie wiec mam czym zaplacic rachunki i ogolnie na zycie. Polecam.

Norbert

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w Wawelu. Chyba zostanę tu na dłużej….. Płacą dobrze, terminowo. Pozdro 600

no one.

Polecam pracę w tej firmie, przede wszystkim dlatego, że poznałam tu bardzo fajnych ludzi. Poza tym wszystko ok.

1990

Pracuję w wawelu na produkcji i jestem zadowolony. Tu się pracownika szanuje, nie oszukuje. Wypłaty przychodzą w terminie, wszystko w jak najlepszym porządku.

nik

Bardzo dobrze(usunięte przez administratora) ale jak popracujesz kilka lat dostaniesz umowe o prace zarobki naprawde super 13zl brutto jakies 9,50zl netto za godzine oplaca sie tam pracowac stabilna praca byle do wiosny

Irek

Byłem dziś na rozmowie w wawelu i chiałbyś się tu dostać. Mam znajomego, który bardzo chwali sobie tą pracę. Podobno dobrze płacą i jest świetna atmosfera. Liczę na to, że mnie przyjmą…

Pigwa

W Wawelu jest sporo pracy, to prawda. Ale ja dobrze wiem, że jak się ma dużo roboty to czas płynie mega szybko. Do tego atmosfera jest przyjemna. Jeśli ktoś się zastanawia czy składać tu cv to ze swojej strony mogę polecić tą firmę.

Kamila

Przede wszystkim kierownictwo bardzo w porządku…. Traktują mnie tu z szacunkiem, a to jest dla mnie bardzo ważne. Kasa przychdozi na czas, taka jak było ustalane. Więc wszystko się zgadza.

alejandro

Praca w tej firmie na plus. Pierwszy raz się spotkałem z pomocnymi brygadzistami, to jest bardzo spoko. Oprócz tego wypłaty satysfakcjonujące. Do tego dojazd mam dobry :)

ricky90000

Pracuje w Wawelu od dłuższego czasu. Mam umowę o pracę. Nie narzekam. Kasa w porządku, ludzie też w porządku. Miejsce pracy pozytywne.

A

Pracuję na zawijalni….. Mi się podoba ta praca….. Zawsze pewny pieniądz w kieszeni….. Wszystko zgodne z tym co na umowie…... Jak potrzebujesz nagle wolnego to nie robią większych problemów……

maciek

Sceptycznie byłem nastawiony do pracy na produkcji... Ale stwierdziłem, że zaryzykuję… i jest naprawdę ok. W poprzedniej pracy non stop spóźniali się z wypłatami, a do zapłącenia rachunki, kredyt…. Starsznie to było męczące. W wawelu nie spóźniają się i kase mam lepszą więc raczej jestem zadowolony.

Iv

W wawelu bardzo się poprawiło ostatnimi czasy! Ja akurat siedze na L4 :( ale mogę powiedzieć, że nie ma na co narzekać w tym zakłądzie, tyle w temacieee.

arek93

Dla mnie praca w wawelu jest git, godziny pracy bardzo mi odpowiadają. Mogę ją polecić nawet swoim znajomym!

Ola

Płacą, do tego w terminie. Praca jak praca. Ja nie oczekuję gruszek na wierzbie. Jest dobrze.

Jasiek

Mi się pracuje w wawelu bardzo dobrze, wyplaty ok, mili ludzie, ostatnio nawet nie było problemu z urlopem. POLECAM I POZDRAWIAM.

majomajo

Ehhh…. Co tu dużo mówić, wszystko w porządku. Praca, wypłaty, atmosfera, ludzie. Ogólnie jest git majonez.

Witajcie

Akurat mam wolne to pomyślałam, ze wystawię opinię :) Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat tego zakładu. Wypłaty są spoko, wszystko terminowo. Nie pracuje tu jakoś długo, ale po opiniach widzę, ze sporo się poprawiło. Jestem zadowoloną pracowniczką.

A.S.

Jestem w wawelu operatorem maszyn pakujacych, mam umowe o prace. Godzinowo praca mi odpowiada, atmosfera może być. Ogólnie spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.