Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

basiunia

Wreszcie trafiłam do firmy w której są normalni brygadzisci. Nie czepiają się bez powodu i w ogóle dobrze traktują ludzi. Poza tym jestemm zadowolona z tej pracy, jest przyzwoicie.

Agnieszka

@pracodawca wpisy na wątkach są zwykle zamieszane przez pracowników firm oraz osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy i chcą dowiedzieć się czegoś więcej od osób obecnie zatrudnionych. Serwis nie oferuje możliwości wykupienia wpisów. Każdy użytkownik ma możliwość pozostawienia komentarza zgodnie ze swoimi doświadczeniami.

poważnie?
@Agnieszka

Dokładnie. Ten portal nie ma takich usług jak dodawanie pozytywnych opinii. A jak ktoś nie wierzy to bardzo łatwo to sprawdzić. Wystarczy wysłać maila do GoWorka z takim pytaniem. Jeśli mieliby taką ofertę to na pewno by ją przedstawili. Ogólnie mi sie podoba w Wawelu i nikomu nic do mojej opinii. są gusta i guściki.

O.K.

A mi to się jeszcze wydaje, że te negatywy to może wystawiac konkurencja. Bo to strasznie wieje ściemą. Pracowałem w wawelu w dobczycach i ogólnie tam bylo dobrze. Nie narzekałem praktycznie na nic więc to mi teraz wygląda jak jakaś zmasowana akcja konkurencji i tyle.

ktoś

Polecam prace w wawelu. Kasa ok, trminowość ok, wypłacalność firmy ok. Atmosfera też może być.

adaś

jestem przedstawicielem handlowym w wawelu i uwazam, że praca jest ok. Pracowalem ju,ż w 2 firmach jako przedstawiciel i byla dosyc slabo. Organizacja fatalna, brak szkolen. Tutaj przynajmniej wszystko jest dopiete na ostatni guzik.

feel_your_body
@adaś

Też uważam, że jest całkiem spoko. Wawel jest stabilny, czuje sie bezpiecznie finansowo w tej firmie. Na dodatek mam szybki dojazd wiec nie narzekam

michał

pracuje na magazynie w wawelu od nie dawna, chyba moge polecic ta prace. mi tu dobrze, kasa zawsze jest pewna, calkiem spoko placom, ja nie jestem kontaktowy wiec mi atmosfera odpowiada prawie wszendzie

UBAW PO PACHY

HAHAHAHA na tym portalu to chyba nie ma firmy ktora by nie miala zlych opinii, co za zenada. Troche to wyglada jakby konkurencja chciala zniszczyc kazda firme, kora ma chociaz kilka poytywnych opinii. Juz predzej jestem sklony uwierzyc w te pozytywne wpisy niz ta fale pomyj. Pracowalem w wawelu, krtotko, ale pracowalem. Ogolnie po prostu trzeba bylo troche pozapierniczac i tym co sie najbardziej nie chcialo najbardziej narzekali i jeczeli. Wydaje mi sie, ze tak wlasnie jest tez teraz.

jużwik
@UBAW PO PACHY

Dokładnie mam takie samo wrazenie. Ludzie weźcie się do roboty zamiast pluć na kogoś kto Was zatrudnia. Jak coś się nie podoba to nikt was tam na siłe nie trzyma. Ciekawe czy bylibyście tacy mocni w gębie jakbyscie musieli sie ujawnic z nazwiska.. WAWEL DOBCZYCE TO DOBRY PRACODAWCA

raczek

jestem ,,pakowaczem'' w wawelu i goolnie dobrze mi tu/// widze, ze tu jakies slabe opinie leca, ale sie nie wczytywalem. No ogolnie nie mam sie o co przyczepic, wszystko jest bardzo spoko. Dziwi mnie, ze ludzie maja jakies podstawy zeby pisac zle rzeczy na wawela, ogolnie to dobra firma

ja nie mogę....

Z całym szacunkiem, ale aż tak wam bół d**e sciska, ze komus moze sie w wawelu podobac? Na moje okko to zebrala sie jakas grupa wiecznych narzekaczy. Niektorym ta praca odpowiada, w tym mi. O kazdej firmie mozna napisac i cos dobrgo i cos zlego. Problem w tym, ze typowi hejterzy beda tylko pisac jak im jest strasznie. Jak Wam sie tak nie podoba to zmiencie prace. Ktoś Wam zabrania? Typowe polaczki cebulaczki, robic sie nie chce wiec beda oczerniac pracodawce i pracownikow, ktorzy uwazaja prace w wawelu za dobrą

lawinia

Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że wszystkie opinie pozytywne piszą osoby z biura, albo osoby nie związane z WAWELEM , nie mają zielonego pojęcia jak tam jest, jedynie co się zgadza to że jest wypłata na czas i nigdy nie było opóźnienia, a reszta to kłamstwo, zbliża się jesień a co za tym idzie zaczyna się sezon i potrzebują pracowników, a nikt nie chce tam pracować (usunięte przez administratora)

juki

pracuję w wawelu i jest ok. WYpłaty całkiem dobre, kierownictwo w pracy miłe NIE MA MOBINGU (w poprzedniej pracy był). To najwazniejsze rzeczy. Poza tym dojazd mam ok

miś

Witam jestem operatorem maszyn pakujacych w wawelu w dobczycach. praca fajna, zarobki tez, umowe mam zlecenie jak to na pakowalni, stawka godzinowa. atmosfera w pracy tez ogolnie fajna

dżejn

dziś akurat wolne, dlatego postanowilam wystawić pozytywną opinię temu zakłądowi pracy ;D zgadzam sie z tym co tu piszą ludzie, wyplaty spoko, w terminie wszystko, atmofsera też ok. nie pracuję tu dlugo, ze z tego co widzę i czytam to sporo sie w firmie poprawilo, ogolnie jestem zadowolona

adrian

Ehhh, co tu dożo mówić. Pracodawca bardzow porządku, praca ok, kasa ok, ludzie tez całkiem ok

ASIA

MI SIĘ W WAWELU PRACUJE DOBRZE, WYPLATY OK, MILI LUDZIE, OSTATNIO NAWET NIE BYLO PROBLEMU Z URLOPEM, POLECAM

chory

Lol, a ludzie nie mają przerw według ciebie? śmieszą mnie ludzie, którzy wszędzie węszą jakieś spiski xD Dobra beka. Ja akurat siedze na zwolnieniu lekarskim, a z resztą co bede sie tlumaczyl jakiemus bucowi, ktory i tak wie lepiej praca w wawelu bardzo sie poprawila ostatnimi czasy, nie ma na co narzekać, tyle w temacie :))))

Pracuś
@chory

Dokładnie....... to takie dziwne, ze komuś moze sie podobac praca? kazdy jest inny, niektorze po prostu nie oczekuja niewiadomo czego. placa, do tego w terminie, praca jak kazda inna. (usunięte przez administratora)ciekawe czy ludzie, ktorzy pisza negatywne opinie o jakiejkolwiek firmie nie maja sobie nic do zarzucenia............

jasper

jak dla mnie w wawelu pracować jest git. poleciłbym ją nawet znajomemu

wiiking

Praca w wawelu bardzo fajna. Ogólnie byłem sceptycznie nastawiony, ale stwierdziłem, że zaryzykuję. ... I bardzo mile się zaskoczyłem. W poprzedniej firmie non stop spozniali się z wypłatami i mialem przez to niemale problemy (rachunki, kredyt). W wawelu wyplaty sa wyplacane terminowo, kasa tez jest tu lepsza.

JANKA

Jestem zatrudniona w Wawelu od dłuższego czasu, na zwijalni. Bardzo podoba mi się ta praca. Panie brygadzistki uprzejme. Zawsze pewny pieniądz w kieszeni. Nie ma na co narzekać, jest tak jak mowili na rozmowie o pracę. Wszystko na plus,

Pracuję w Wawelu od pół roku, niedawno dostałem umowę o pracę więc jestem mega zadowolony. Kasa bardzo w porządku, ludzie też, ogólnie miejsce pracy bardzo pozytywne. Jakby ktoś zapytał to powiem, że warto starać się tu o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.