Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Nikita

Witam co sądzicie na temat przewoźnika na trasie Myślenice - Dobczyce bo moje zdanie jest to wielkie nieporozumienie żeby duża firma takiego małego busa puszczała gdzie płaci się przewoźnikowi bilet co miesiąc 70 złotych a przewoźnik mimo tego małego busika puszcza gdzie jest w nim mało miejsca i większość osób w nim stoi a wszyscy płacą taką samą stawkę co miesiąc jest to chore mam nadzieje że ktoś kto przeczyta ten wpis z kadr zlituje się nad nami i da nam większego busa

muśka

Ja osobiści nic do Pani Ani nie mam , jest bardzo sympatyczna i zawsze pomoże:)Co do towarzystwa nie narzekam, chociaż są osoby które bardzo mnie irytują, ale je olewam. W każdej pracy są jakieś plusy i minusy, nie ma co narzekać bo nigdzie kolorowo nie ma

I..na

Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku "biurowym" i może wypowiedzieć się jakie tam panują warunki pracy? Pojawiają się ogłoszenia np. Specjalisty ds. sprzedaży, ds. Trade Marketingu, Koordynatora sieci sklepów. Czy ktoś ma informacje na temat warunków pracy na tych stanowiskach? jaka umowa, jakie wynagrodzenie i jak traktują ludzi?

luna

Witam Czy ktoś może orientuje się jak wygląda sytuacja w laboratorium? Jaka panuje atmosfera na tym dziale?

buba

Witam, chciałam zapytać jak wygląda praca na dziale konfekcji, czy jest bardzo ciężko? Z góry dziękuję za odpowiedź

paula

ja lubie pracowac w tej firmie pracowałam do konca grudnia na konfekcji i do stałam zwolniona a mozesz mi napisac kiedy chca przyjmowac na produkcje bo cos czytałam powyzej ze poszukuja na produkcje przy pracach pomocniczych prosze o odpowiedz za co z góry serdecznie dziekuje pozdrawiam.

nina

Chcialabym sie doowiedziec czy sa teraz przyjecia czy moze zwalniaja?

energetyk

jaka panuje sytuacja wsrod specjalistow? widze ze energetyka poszukuja co 6 miesiecy. widocznie slabe warunki pracy nie mowiac o wynagrodzeniu.

lolek

praca na konfekcji nie polega tylko na siedzeniu i pakowaniu, robimy też amigosy i czekolady do biedronki a poza tym za niedługo przyjdą do układania standy i dopiero wtedy można się urobić!! myślicie że ludzie z konfekcji lubią pracować na zawijalni?tak samo nas źle traktujecie jak my przychodzimy do was pracować

edyta

Ja mam przyjsc od wrzesnia na konfekcje,jak tam tam praca wyglada,czy ktos moze mi napisac?z gory serdeczne dzieki

hmmm

Magazynierów, mechaników i innych specjalistów nie dotyczy, maja stałą umowę.

hmm

Możecie próbować szczęścia... Ale wawel najpierw dzwoni po starych pracowników, wiadomo że lepiej zatrudnić kogoś kto jest już obeznany niż na nowo uczyć kolejnych.

były pracownica

Chciałam zapytac kiedy bedzie ta praca w wawelu czy ruszy cos po przestoju bo wiem ze juz przyjmuja ale pewnie swoich pupili poózcie mi i powiedzcie kiedy ta praca bedzie

hmmm

wynikają z tego, że najwięcej roboty jest w okresie od wakacji do świąt bożego narodzenia, wtedy jest najwięcej zamówień na święta więc się robi, potem jest jeszcze na wielkanoc troche zamówień, a po wielkanocy zakład zwalnia tempo i tak w kółko. I to nie ma że jakieś stanowisko, (usunięte przez administratora) robisz wszystko i tam gdzie ci każą, nie ma konkretnych osób przypisanych do konkretnych stanowisk..

xavi

A czy wcześniej w okresach letnich były takie przestoje?

ooooo

Myślę że prawda, bo jest na tyle mało ludzi że gdyby chcieli puscić 'pełną parą' trzy linie wytłaczanych to nie ma na tyle pracowników..

hmm

Urlop jest teraz dla tych ze stałą umową, urlop płatny normalnie, zlecenie pracuje dalej. Ale teraz przestój jest tylko 2 tygodnie. Ja akurat jestem na takim dłuższym od kwietnia, bo wysłali mnie i kilkadziesiąt innych zleceniobiorców bo mało jest roboty a za dużo pracowników. Mam jednak nadzieje że po tym przestoju cos ruszy i będzie można tam wrócić, bo tak słyszałam od Pań w kadrach, ale czy to prawda...?

hmm

ale zlecenie chyba pracuje normalnie (?). tak słyszałam. A jak myślicie, czy po przestoju, tj od lipca, będą jakieś przyjęcia?

zielony

przestój będzie od 9 na 2 tygodzie

ooooo

a co z przestojem ludziska?

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.