Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Karol

Jak ktoś zaczyna pracę to od najniższe i wystarczy się wykazać a będzie dobra kasa.

Agnieszka

@Byly pracownik Przez stwierdzenie, że praca jest stabilna mam rozumieć, że firma Wawel oferuje pracownikom umowę o pracę, tak? Zaintrygowała mnie ta informacja dlatego chciałabym wiedzieć, co przez to rozumiesz. @Xxx Skąd wniosek jakoby miało być w firmie jeszcze gorzej?

jurekts

Mam pytanie Po co na stanowisko operatora kurs na wózki widłowe ? to tak dużo ciężarów do noszenia

Kamka

Widziałam ogłoszenie na KAM. Czy może ktoś coś podpowiedzieć ?

KAM

Witam serdecznie. Pojawiło się ogłoszenie na KAMa. Czy może ktoś coś podpowiedzieć ? Jakie zarobki, narzędzie, atmosfera ? Z góry dziękuje.

fiju

Mi ta praca odpowiada. To dobry pracodawca i jakoś nie mam do nich pretensji o nic, bo o nie ma do tego podstaw. Stawka jest w porządku i pracuje się w tym zespole przyjemnie.

jacky

Ludzie mówią dużo negatywnych wypowiedzi , ale praca jest naprawde dobra , gdzie się znajdzie lepszą i z takimi wypłatami i godzinami i kierownictwem które jest dobre.

paffeu

Moim zdaniem czasem zdarza się że nie dajesz rady, ale jak to w pracy czasem masz dobre dni i czasem złe, ale mi się praca podoba i nie narzekam .

Utiune

Ja pracuje od ponad roku w tej firmie wiec powiem tak że spoko firma itd. Wynagrodzenie mi pasuje, a kierownika swojego działu wymagajacego mam ale jest okey nie narzekam.

Anna M

Praca super;)Zarobki też:*

tofu

Jestem operatorem lini formującej , praca fajna i przyjemna , pilnuje żebywszystko było okey , a co do wynagrodzenia jestem z niego zadowolony

O.

Ja pracuje w dziale karmelarz , powiem szczerze podoba mi się ta praca , fajna jest a pracuje w niej już całkiem sporo itd. Kierownictwo dobre , ale wymagajace więc się nie dziwie norma typowa w firmach.

ZainteresowanyPracąNaProdukcji

Jak wygląda praca na produkcji ? Jest zapierdziel ? Jacy przełożeni , kierownicy ? Szanują tam ludzi czy tak nie za bardzo ? Czy są duże wymagania - czy kontrolerzy jakości upominają ludzi pracujących na produkcji , czy ich szanują ? Czy mają wygórowane wymagania ? Czy praca jest trudna , ciężka na produkcji ?

Mister

Pracuje na magazynie ciezka praca , duzo ładunkow do władowania na paki aut …. Ale jak to praca w magazynie , tu nie ma jak się obijać . A wynagrodzenie i godziny są dobre. Po za tym kierownictwo tak samo spoko jest

kinianowa

witam zaczynam tutaj pracę od 5 grudnia o co chodzi np przy pomocy wyrobów słodyczy.jest możliwość dogadania sie co do zmian że np można by było pracować od 6 do17 bez zmian bo ja mam 3 grupę orzecznie o niepołenosprawnośći i nie moge na nocy pracować.

Niciewo nie paniemajem
@kinianowa

To musisz sie dogadac z kierownictwem a nie pytac na forum

nick
@Niciewo nie paniemajem

Jak masz grupe mozwsz sie zatrudnic do firmy sprzatajacej PROFUS ktorej jej pracownicy sprzataja w fabryce wawel I z grupami przyjmuja tym bardziej ze sa braki w kadrze

Mon-mon

Myślałam że praca przy pakowaniu będzie trudna , jest trudno bo trzeba dokładnie wszystko pakować. Ale wiadomo żada praca nie można garcić , jak dlamnie dobra praca.

kinia
@Mon-mon

hej a ty tam pracujesz jeszcze? nie wiesz czy można pracować na jedną zmianę/?

Niciewo nie paniemajem
@kinia

Zapomnik system 3zmianowy

qq

Jak się pracuje na stanowiskach specjalistycznych? (widzę że szukają inżyniera energetyka, jestem zainteresowany zmianą a nie chciałbym trafić gorzej). Mam na myśli zarobki, system pracy (dzienny czy jakieś zmiany, dużo nadgodzin?), atmosfera w pracy normalna czy jakieś korpo?

Kinoaaaa

Witam jeździ ktoś może z myślenic ?bus do Wawelu w jakich godzinach

zumah

Czy ktos pracował jako przedstawiciel? Bo nie moge znalezc ich opinii ,a szukają do pracy.

A.L.

Parcuje w tej firmie jakos nie długo , bardzo sobie chwale ta firme , kierownictwo jest wymagające ale to jak w każdej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.