Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Cześć

ZAPRASZAM DO KUPOWANIA SŁODYCZY Z WAWELU są pyszne czekolady Mamy przeróżne nadziewane miętowe gorzka bardzo smaczne ???? są o nazwie studencka niam tylko naturalne składniki mamy Michałki kasztanki malagę cukierki wszystko pyszne zapraszam do sprubowania każdego smaku bo warto wszystko na naturalnych składnikach zapraszamy też do kupowania ptasiego mleczka przepyszne krakowska też nie żle smakuje palce lizać pamiętajcie wy kupujecie i nam dajecie pracę ????????????nie kupujecie pracy my nie mamy a warto kupować 100%czekolady pyszne niebo w ustach pozdrawiam kochani

(usunięte przez administratora) Panie Dyrektorze już dawno powinnam Pana przeprosić. Wielokrotnie próbowałam z miernym efektem. Jestem bardzo smutna, że nie chciał Pan ze mną porozmawiać, wolał Pan słuchać innych. Wiem, że nie miałam racji w wielu kwestiach. Bardzo Pana szanuje i poważam. Przepraszam.

@Anna

Anna B. z drugiego zakładu?

Były

Witam. Zostałem zwolniony z firmy czy mi jest przykro ?? nie , ze względu jak byłem tam traktowany latami nawet mi ulżyło . Czy forma zwolnienia była odpowiednia ?? Nie ale czy było przykro?? tak gdyż po tylu latach nie fajnie być tak potraktowanym jednocześnie potwierdziło moje opinie o tej firmie (usunięte przez administratora) Powodzenia

Od 20 lat pracuję w handlu. W firmie Wawel przepracowalem 1,5 roku i niestety to najgorszy pracodawca w mojej karierze handlowca. To co u Was przeżyłem na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Niestety będą to wspomnienia najgorsze z możliwych. (usunięte przez administratora) Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Omijajcie tego pracodawcę z daleka.

Dziękujemy za komentarz. Z przykrością zapoznaliśmy z jego treścią. Zawsze przed podpisaniem umowy staramy się jasno określić zakres pracy, opisać jak zazwyczaj projektowane są plany i czym kierują się kierownicy. Jeśli jednak ma Pan konkretne uwagi lub informacje, którymi chciałby się Pan z nami podzielić, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

JAjo

Jak tam zwolnienia na sieciach ?? Ile osób ??

@JAjo

Niemal cała polska gospodarka i większość polskich firm znajduje się obecnie w trudnym czasie, gdy prowadzenie działalności handlowej podlega znaczącym ograniczeniom - zarówno ze strony popytu, jak i możliwości działania. Stąd i my z wielką uwagą i troską podeszliśmy do koniecznej w tej sytuacji analizy stanu zatrudnienia, aby możliwie największa liczba naszych pracowników, wykazujących się dobrymi wynikami i zaangażowaniem, mogła z nami pozostać. Mamy szczerą nadzieję, że już nie będziemy musieli wracać do tak trudnego tematu w tym obszarze.

Mateusz

Szukam osob ktore pracuja aktualnie w zakladzie Wawel w Dobczycach na dziale produkcji. Mam kilka pytan bardzo waznych wiec prosze niech zglaszaja sie osoby ktore faktycznie tam pracuja. Podajcie swoje maile w odpowiedzi ja sie z wami skontaktuje

Basia

Powiedzcie mi czy pracujecie teraz w czasie pandemii normalnie na 3 zmiany jest na tyle pracy?

Kamil

Czy potrzebuja aktualnie do pracy w zakladzie Wawel w Dobczycach na produkcje?

Fizyczny

Praca w zakładzie na produkcji to cios poniżej pasa. A ogłoszenia o pracę i zarobkach to czysta abstrakcja wymierzona w ludzi nieświadomych, którzy gdy usłyszą "na początek ustawowe wynagrodzenie" i wychodzących z założenia tu cytat "a jak już przyszedłem to zostanę " jednak większość przedsiębiorców stosuje ten haczyk reklamowy. Zawsze się ktoś złapie

Damian

Podajcie rozkład jazdy autobusu pracowniczego interesuje mnie każdy przystanek

Wawel SA
@Damian

Szanowny Panie, Zachęcamy do kontaktu z naszym działem administracji, gdzie uzyska Pan szczegółowe informacje na temat rozkładu jazdy naszego autobusu;(usunięte przez administratora) Pozdrawiamy, Wawel SA

Mam zamiar podjąć pracę w tej firmie. Napiszcie proszę jaka jest atmosfera jakie zarobki na początek tylko proszę o szczere opinie

Damian

Czy z miejscowości w okolicach Dobczyc do zakładu Wawel dowozi jakiś autobus firmowy? Jak wygląda praca na produkcji?

Wawel SA
@Damian

Szanowny Panie, Praca na produkcji odbywa się w systemie 3 zmianowym, w godz. 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00 od poniedziałku do piątku. Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy oraz książeczkę sanepidowską. Każdy pracownik przechodzi odpowiednie szkolenia stanowiskowe. Dla naszych pracowników zapewniamy bezpłatny dojazd, z kierunków: Kraków-Nowa-Huta; Kraków-Kleparz; Myślenice; Jodłownik; Mszana Dolna, Trąbki. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z naszym Działem Kadr, tel. 12 26 28 541 Pozdrawiam, Dział Kadr

Witam, pojawiło się ogłoszenie Kierownik regionalny woj.malopolskie . Czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?

Lewaw
@Marcin

Witaj. Jeżeli działasz w pracy w której zarządzasz lub współpracujesz z ludźmi jako team-leader. Jeżeli potrafisz zbudować zespół, jeżeli wiesz, że najważniejszą wartością w nim są ludzie, którzy potrafią ciężko i efektywnie pracować będąc za to docenianymi. Jeżeli jesteś kreatywny i samodzielny i jeżeli wymagasz od zarządzających wyższego szczebla, wspólnych skoordynowanych działań. Jeżeli ważna jest dla Ciebie konstruktywna krytyka i umiejętności rozwiązywania problemów a nie szukanie winnych i piętnowanie ich..... to Wawel nie jest miejscem dla Ciebie. Teraz w każdym zdaniu, po ''Jeżeli" wstaw "nie" i będzie to pasowało wtedy do Twojego profilu i światopoglądu zarządzania- Wawel jest miejscem pracy idealnym dla Ciebie.

@Lewaw

Lewaw dzięki za odpowiedź

Lewaw
@Marcin

Proszę bardzo.

Sylwia
@Lewaw

@Lewaw, jak długo pracujesz w Wawelu? Zastanawiam się dlaczego opinia o tak prężnie działającej firmie jest negatywna. Co Twoim zdaniem sprawia, że to wszystko funkcjonuje?

Rota

Do jakich sytuacji?

Ryszard

Dlaczego twierdzisz, że polski pracodawca to taki stereotyp złego pracodawcy? Przecież nie w każdej firmie jest źle, bez przesady. Masz jakieś doświadczenia z Wawel S.A Dobczyce że dodałaś taki wpis? Jestem ciekaw co wpłynęło na takie zdanie o firmie i co Ci tam nie pasowało. Czasem znajdą się jakieś minusy, może jednak warto też zwrócić uwagę na pozytywy? Opisz proszę dokładniej swoje doświadczenia z tą firmą, jestem ciekaw co powiesz.

Darek
@Ryszard

Ja mam uwagę co do pracy w tej firmie. Pracowałem 1,5 roku na stanowisku ph od sieci. Pieniądze śmiesznie niskie jak na wymagania. Plany strasznie wysokie. Braki towarowe straszne, nikogo to nie interesuje że przez braki nie robisz targetu, żaden argument dla firmy. (usunięte przez administratora)Ogolnie dramat, nie zatrudniajcie się tam, strata czasu

Gabriela
@Darek

Piszesz, że pieniądze śmiesznie niskie - czyli konkretnie jakiej podstawy wynagrodzenia można się spodziewać? Zastanawiam się jeszcze nad kwestią szkoleń. Jakieś ciekawe i fajne są przeprowadzane przez Wawel?

Mily
@Gabriela

Tak pełno szkoleń np z pierwszej pomocy albo bhp

Nunu

Jak wygląda praca na produkcji jaka atmosfera jak wygląda praca czy warto tam iść do pracy proszę o pilną odpowiedź

PitPit
@Nunu

Nie warto, pieniadze minimalne rynkowe jak wszedzie, atmosfera denna - odpuść temat.

@PitPit

"Atmosfera denna" tzn. co takiego konkretnie ma miejsce, że nie polecasz pracy w Wawel? Napiszesz jakie są to dokładnie pieniądze? Dzięki.

Dzień dobry, jak wygląda praca na produkcji ? Są 3 zmiany? Pracujecie w weekendy? Jakie zarobki na maszynach?

Witam Pojawiła się oferta pracy na stanowisko operatora linii produkcyjnej. Jak wygląda taka praca ?. Jaki zakres obowiązków ?. Wynagrodzenie brutto 3500 zł (podstawa + premia). Od czego jest ta premia uzależniona ?. Czy są jeszcze jakieś dodatki ?. Ogólnie praca na tym stanowisku polecana ?.

Wika

Regionalny Kierownik Sprzedaży,Warmia,Podlasie,Kujawy.Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia finansowa na tym stanowisku.Jakieś opinie czy warto zawracać sobie głowę.

Ma ktoś informację o zarobkach kierownictwa na magazynach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.