Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Pracujmy

Witam, jeśli to czyta pracodawca czyli rekruterzy Wawel to bardzo proszę ,aby przyjmując nowych ph informowali ich dokładnie i prawdziwe o możliwości osiągnięcia premi i ich realiach. Czyli że nawet jak zrobi na tradycji 100% to jak na sieciach nie osiągnie pułapu ponad 90 to i tak nic nie dostanie. I że plany są kosmicznie nie osiągalne na detalu więc można tylko pomarzyć o premi. W tej chwili jest blisko 30 ogłoszeń i jak ludzie którzy teraz pracują i nie będą dostawać premia to po nowym roku będzie ogłoszeń dwa razy więcej. Trzeba dbać i doceniać pracowników , którzy są wierni firmie i robią dobrą robotę, a nie rzucać im kłody i zadania nie do zrobienia i Misz masz z łączeniem z którego wszyscy uciekają i się śmieją. Ps. Szkoda mi będzie odejść po tylu latach .

@Pracujmy

Dzień dobry, dziękujemy za przesłany komentarz. Transparentność działań i przestrzeganie przepisów jest jedną z podstawowych wartości kodeksu Spółki Wawel. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

MARYSIA

Witam ,chciałam zapytać czy jest jakiś dojazd do zakładu wawel ,z Kłaja lub okolic, jakiś bus lub transport firmowy skąd wyrusza

@MARYSIA

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Niestety przez Kłaj nasz autobus pracowniczy nie kursuje. Natomiast Wawel Busy dojeżdżają z pobliskich miejscowości - Gdowa i Wieliczki. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

xxxxx
@MARYSIA

trasa Trąbki-Gdów-Dobczyce lub Łapanów-Stadniki-Dobczyce

Artur

Przeglądając Państwa oferty pracy na różne stanowiska, jestem zaintrygowany tym że nie ma możliwości awansu. A rozumiem to tylko o(usunięte przez administratora)) Nie polecam pracy w tym zakładzie . (usunięte przez administratora)Porażka :)

@Artur

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Oferty pracy Wawel wynikają z potrzeb rozwoju firmy lub naturalnej rotacji pracowników, jaka występuje w każdej firmie. Rozwój talentów i promowanie pracowników, w tym także wewnętrzne awanse, to dla nas kwestii bardzo ważne - pozwalające nam doceniać pracowników i budować sukces firmy w oparciu o ich doświadczenie i kompetencje. Jeśli jednak chciałby Pan podzielić się swoimi uwagami, zapraszamy do kontaktu poprzez mail zespolwawel@com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

DetPom

Witam. Jakim samochodem jeżdżą handlowcy w firmie Wawel? Widziałem raz PH w Skodzie Citigo, ale chyba taka firma nie funduje pracownikom auta w segmencie A... Jak wygląda system premiowy? Jest realna szansa aby nie jechać na gołej podstawie? No i jak z użytkowaniem samochodu do celów prywatnych? Jestem zainteresowany aplikacją ale zanim zdecyduję się na wysłanie CV chciałbym zasięgnąć opinii.

@DetPom

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Flota Wawel reprezentuje różne marki i modele samochodów. Kwestia wyposażenia i narzędzi pracy jest omawiana podczas rozmowy rekrutacyjnej. W rozmowie tej informujemy również kandydatów o pełnym pakiecie benefitów obowiązujących w Wawelu. Podobnie jak większość polskich firm, traktujemy kwestię wynagrodzeń jako element dwustronnej umowy między Pracownikiem a Pracodawcą. Nie rozmawiamy zatem o stawkach publicznie i o to samo prosimy osoby pracujące w strukturach naszej firmy. Dlatego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Lukasz S

Kierownik dzialu nic nie wie "mistrzowie" rowniez cala produkcja az huczy ale moze tu ktos cos wie na temat przyszlego roku tzn czy to prawda ze bedzie nas pracownikow produkcji obowiazywal znowu roczny system rozliczania godzin wolne piatki za to praca w soboty za (usunięte przez administratora) i zmuszanie do przyjścia przez kierownikow działow oczywiscie zadnego komunikatu oficjalnego wczesniej

@Lukasz S

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Każda odpowiedzialna firma, także i my mamy świadomość konieczności reagowania na zmieniające się warunki wynikające z sytuacji epidemicznej. Przyjmując określone rozwiązania dotyczące okresów rozliczeniowych mamy na uwadze korzyści wynikające zarówno dla Pracodawcy jak i Pracowników. O wszelkich ewentualnych planach będziemy informować naszych Pracowników bezpośrednio i z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Ona30

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. (usunięte przez administratora) Dlaczego inne firmy mają towar na rozliczenie a Wawel zasłania się epidemią? Czy to normalne żeby mieć długi rzędu 5tys na sklepie? Kierowniczki już mają dość tych obietnic. Firma wymaga. Ale żeby dać coś od siebie to nie. Najlepiej wszystko za darmo. Ceny wygórowane za taką jakość produktu. W michałkach notorycznie robaki. I jak zwykle nie z naszej winy. Nikogo nie interesuje ze karmelki są ręcznie robione. Ma być dobre i w dobrej cenie. Nawet gdyby płacili i 10tys nie chciałabym więcej świecić oczami. Jak poszłam do innej firmy kierownik mnie zapytał na rozmowie: jak Pani tam tyle wytrzymała? Pewnie mój komentarz zostanie usunięty. Ewentualnie zespół Wawel odpisze żeby im przykro, żeby podzielić się opinią itp. Jakby nie wiedzieli co się dzieje. Jedna wielka porażka. Ciekawe kiedy firma padnie.

@Ona30

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz, zależy nam na merytorycznej rozmowie i rozwiązywaniu zgłaszanych problemów. Jeśli chciałbyś/chciałabyś przekazać nam więcej szczegółów, aby zweryfikować opisaną sytuację, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Śliwka

To się w głowie nie mieści co u Was się dzieje. Słucham i widzę jak sytuacja ciągle się pogarsza. Firma zasłania się covidem, a jakoś inne firmy z tej kategorii produktów normalnie funkcjonują. Nie dziwię się że co miesiąc widzimy coraz to i nowych przedstawicieli bo to co Oni wyprawiają z ciaglymi zmianami to chyba nikt tak nie miał. W handlu pracuję ok 20 lat , a ta firma cofa się zamiast się rozwijać. Postawcie na ludzi ,a nie na graniu na czas z rozliczeniami bo tego czasu w końcu kiedyś zabraknie i co wtedy.... ? Naturalnie zmiana ludzi - tylko powinni zacząć od góry ,a nie odwiedzajacych.(usunięte przez administratora)

@Śliwka

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Podążając za zmieniającymi się trendami i wyzwaniami rynku, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów Biznesowych, łącząc siły sprzedaży w jedną, spójną strukturę terenową. Podobną ewolucję w sposobie organizacji pracy działów sprzedaży zauważyć można w licznych firmach spożywczych będących liderami na rynku. Co zaś najważniejsze z perspektywy naszych Pracowników - zmiany strukturalne nie wpływają na stan zatrudnienia. Powiększamy nasz zespół o nowych specjalistów, niestety nie mamy wpływu na indywidualne decyzje osób, które zrezygnowały z budowania naszego zespołu. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Śliwka
@Wawel S.A.

Tak zwani Państwa partnerzy biznesowi już się wycofali z łączenia kanałów bo mieli niesamowite spadki i do tej pory się podnoszą. A do liderów Wawel nie ma co się porównywać bo to inny segment do którego Wawel dojdzie za 100 lat z tymi rządzącymi. Wawel jest Liderem ,ale w zaleglosciach na sklepach i nieprofesionalna, ciągła zmianą ludzi gdzie nawet przekazan sklepów nie było. Poza tym nie można się porównywać do produktów lidera na rynku ponieważ on na jednym artykule robi taki obrót co Wawel na wszystkich. Każdy wie jak jest...

Meggy

Czy pracując na produkcji na umowę zlecenie można korzystać z Wawel bus?

@Meggy

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie, pracując na umowę zlecenie można korzystać z WawelBus. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

B

Pomimo, że zawsze dobrze życzyłam ludzą i firmie. To nie wierzę, że projekt połączenia który jest bardzo słuszna koncepcją się uda. Z jednej bardzo prostej przyczyny ludzie go prowadzący myślą, że naciskiem zmuszą do efektywnej pracy. Niestety czasy i mętalność ludzi na przestrzeni lat się zmieniła. Tylko zmotywowani pracownicy z duchem wojny mogą zrobić dobrą robotę. Niestety zastraszona, niedoswiadczona młodzież nie udźwignie tej zmiany a rynek doświadczonych menadżerów hal szybko ich zweryfikuje.

Just

Zakasac rękawy ? To nie tylko na detalu. Na sieci trzeba też myśleć , a na detalu lewitacja i walka o przetrwanie I modlitwa o plan chore zadania z produktami które się nie sprzedają. Jakość produktów wiemy jaka jest, za to cena wyższa od liderów...

@Just

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś podzielić się z nami szerszymi informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

@B

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Zapewniamy, iż każda zmiana jaką dokonujemy jest planowana i omawiana ze sztabem profesjonalistów, dla których dobro pracownika jest jednym z najważniejszych aspektów. Zależy nam na merytorycznej rozmowie i opartej na wzajemnym szacunku wymianie opinii. Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi uwagami zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

KDSS

Niestety polityka firmy doprowadziła że nikt z kierownictwa sklepów nie traktuje nas poważnie. Ciaglę tylko firma wymaga od kontrahentów nie dając nic w zamian. .. Wieczne długi na sklepach i świecenie oczami przez co rusz nowych PH. Wszyscy juz maja dość obiecanek nowych zestresowanych handlowców. Wawel broni sie tylko produktem, niczym innnym.

@KDSS

zainteresowany

Dlaczego nie odpowiadacie na zadane pytania na zespolwawel@com.pl Zadałem pytanie 24 września dotyczaca swiadczen socjalnych w waszej firmie i nie dostałem żadnej odpowiedzi!??

@zainteresowany

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za wcześniejszy brak odpowiedzi na Pana zapytanie, wiadomość trafiła do niewłaściwego folderu w naszej skrzynce mailowej. Wszystkie zaś kwestie, których dotyczyło pytanie, wyjaśniliśmy w wysłanej bezpośrednio do Pana wiadomości. W razie dalszych pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Bednaro

Witam,jakie są zarobki na stanowisku magazynier ?

@Bednaro

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Kwestie związane z wynagrodzeniami są częścią dwustronnej umowy między pracownikiem a pracodawcą. Dlatego też traktujemy szczegóły dotyczące wynagrodzeń jako informacje wewnętrzne i nie upubliczniamy ich. O szczegółach chętnie poinformujemy w trakcie spotkań rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Johny

Super firma! Rzetelna i wszechstronnie doświadczona kadra zarządzająca, która potrafi kierować i przewidzić ludzmi na najwyższym poziomie.... szlif managerski zdobywała w topowych miedzynarodowych koncernach. :) :) :) :) POLECAM

Janek

Witam serdecznie. chciałbym pracować w tej firmie na produkcji wiecie może czy dają umowę o pracę czy zlecenie? Jeśli zlecenie to będę szukał innej pracy? Proszę o informację.

@Janek

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Zależnie od charakteru pracy i zakresu odpowiedzialności na poszczególnych stanowiskach, zatrudniamy na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia. Szczegóły dotyczące formy zatrudnienia zawsze znaleźć można przy ofertach pracy, które publikujemy na stronie www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy. Zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi i aplikowania na wybrane stanowisko, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami co do charakteru pracy i elastyczności formy zatrudnienia. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Czy Wawel S.A. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Mając na uwadze obecną sytuację związaną z koronawirusem, wdrożyliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa w naszej firmie, jednakże w chwili obecnej ze względu na panującą pandemię Covid-19 niestety nie możemy zadeklarować przyjęcia praktykantów / stażystów. Mamy nadzieję, że niebawem sytuacja ulegnie zmianie i już w przyszłym roku dołączysz do nas, realizując swoje zainteresowania pod okiem najlepszych profesjonalistów. Dlaczego warto: - dzięki płatnym stażom zdobędziesz doświadczenie w obszarze, z którym wiążesz swoją przyszłość zawodową - będziesz miał możliwość poznania jak funkcjonuje duża i nowoczesna fabryka czekolady - dla wybranych stażystów proponujemy dalszą współpracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Co zyskasz biorąc udział w programie stażowym: - opiekę i wsparcie merytoryczne naszych doświadczonych pracowników na każdym etapie stażu - udział w ciekawych projektach - szkolenia, które przygotują Cię do dalszej pracy - ułatwienia w dojeździe do pracy – system Carpooling oraz Wawel Bus - zniżki w sklepie firmowym Wawel - dodatkowy pakiet benefitów Pozdrawiamy Zespół Wawel

Jak PH

Hej czym się różni u was Operacyjny PH od PH ? Jaka stawka na podstawie? detal i sieci czy sam detal? Dzięki za odpowiedz :)

@Jak PH

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Nasi Przedstawiciele Handlowi są odpowiedzialni głównie za obsługę Kluczowych Klientów detalicznych oraz dbałość o jakość ekspozycji produktowych u naszych Partnerów Biznesowych. Operacyjny Przedstawiciel Handlowy poza zadaniami sprzedażowymi, wprowadza nowych Przedstawicieli Handlowych do zadań stanowiskowych, wspiera podczas wspólnie wykonywanej pracy, zarówno pod względem merytorycznym, jak i operacyjnym, a także zastępuje współpracowników podczas urlopów. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Darek

Jesteście najgorszą firmą w której pracowałem. Nie dość, że na rozmowie kwalifikacyjnej informacje różnią się z tym co później jest w praktyce wymagane. Nie wiem czy to zależy od kierownika, czy od kogoś wyżej. Później nie można u nikogo dowiedzieć się dlaczego kierownik nie zalicza czesci premii, jak wylicza premie, jakimi kryteriami się kieruje. Proszę nie pisać bzdurnych teorii, że na rozmowie kwalifikacyjnej jest wszystko powiedziane, bo to są bzdury, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. To co obiecuje osoba rekrutacyjna na rozmowie kwalifikacyjnej a to co później w praktyce jest wymagane różni się diametralnie. Szok, że dyrektorzy nie reagują na takie zachowania kierowników. Nie chce mi się rozpisywać, ale jako pracodawca jesteście beznadziejni. Pozdrawiam

@Darek

Dzień dobry, jesteśmy zaniepokojeni Pana słowami, przykro nam, że poczuł się Pan źle potraktowany. Relacje z Pracownikami opieramy na wzajemnym szacunku, który jest dla nas jedną z naczelnych wartości. Jeśli chciałby Pan podzielić się z nami szerszymi informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Pracownicy

Czy to prawda, że Wawel zwolnia 100 osób do końca maja oraz 300 osób do końca roku?

@Pracownicy

Dzień dobry, pandemia w istotny sposób wpłynęła na obserwowany obecnie pogarszający się stan gospodarki i polskich firm. W związku z Koronawirusem podjęliśmy trudne decyzje wynikające z analizy stanu zatrudnienia, w Spółce są prowadzone działania dotyczące obniżenia poziomu zatrudnienia. Dołożyliśmy starań, aby skala zmian była jak najmniejsza, a podana liczba zwolnień jest zawyżona. Jednocześnie wyrażamy przekonanie, iż wdrażane przez nas kompleksowe działania będą gwarantem właściwej kondycji Wawelu i bezpiecznej przyszłości dla naszych Pracowników. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Dejw

Fajne jest tam

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.