Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Nunu

Witam czy jest możliwość powrotu do pracy jeśli się ktoś kiedyś zwolnił.?

PH

zastanawia mnie czy osoby na wyzszych stanowiskach regionalni ,KAM, itd placa za prywatne km bo od jakiegoś czasu widuje w weekend systematycznie kogoś na innym stanowisku niż ph....ewidentnie nie jest to praca sluzbowa...

ph

Chciałem wysłać aplikację na PH ale dobrze że tu zajrzałem. Wręcz przerażenie i nie dowierzanie że taka firma a tyle negatywnych opini w zasadzie same negatywne. Faktycznie na pracuj.pl ogłoszenia permanentne co źle świadczy. Dla swojego dobra nie skorzystam a przy okazji innym współczuję.

Wieszcz

Miałem sytuację, że kupiłem cukierki na wagę w sklepie spożywczym. Okazało się że, sprawiają wrażenie "nieświeżych" na opakowaniu pojedynczego cukierka nie ma daty ważności. Wróciłem do sklepu i poprosiłem o pokazanie mi daty. Pani wyciągnęła opakowanie zbiorcze z datą ważności. Opakowanie było po 1kg cukierków w miejscu sprzedaży było ich znacznie więcej. Stąd nasówa mi się pytanie czy na pojedynczym cukierku nie powinno być daty ważności? Skoro nie da się go powiązać z opakowaniem zbiorczm. I jak powinna wyglądać sprzedaż cukierków na wagę aby konsument mógł sprawdzić czy konkretny cukierek jest w terminie przydatności?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Wawel S.A.?

Pecha

Chyba już nie trzeba spełniać warunków. Kiedyś zatrudniali z doświadczeniem. Dzisiaj doświadczenia możesz nauczyć się tutaj. Ale trzeba mieć mocne nerwy. Przyjdziesz sam zweryfikujesz. Ogólnie nie polecam. Gorszej firmy chyba nie ma na rynku

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Oczekiwania w stosunku do kandydatów uzależnione są od rodzaju i poziomu stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Podczas selekcji nadesłanych CV, zwracamy uwagę m.in. na wykształcenie, doświadczenie oraz posiadane umiejętności. W przypadku niektórych stanowisk ważne są również badania sanitarno - epidemiologiczne, czy uprawnienia kwalifikacyjne na obsługę wózków widłowych. Wszystkie wymagania zawsze opisujemy w ogłoszeniach rekrutacyjnych, które są zamieszczane na naszej stronie internetowej: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy. Po weryfikacji CV, wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w formie online lub bezpośrednio w biurze Wawel. Zdarzają się rekrutacje, w których na tym etapie zostaje podjęta decyzja o zatrudnieniu, natomiast w przypadku stanowisk specjalistycznych, zazwyczaj odbywają się dwa spotkania, a w szczególnych wypadkach mogą pojawić się dodatkowo krótkie zadania do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami i przesyłania aplikacji. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Hania
@Wawel S.A.

Takie opinie są nie na miejscu. Groteskowe ujęcie realiów i oderwania od rzeczywistości pozwala tym ludzią na nic nieznaczące mijające się z prawda opinie.

Ola
@Pecha

Jest . Ustronianka

Xx

Jaki samochód otrzymują przedstawiciele ? Jak z użytkiem prywatnym

Pipi

Dzień dobry. Chciałam zapytać dlaczego portier pełniący dyżur w tym tygodniu w zakładzie nr 2 , zastawia bramke służące do odbicia karty pracownika i wyjścia z zakładu krzesłem?! Czy to awaria bramki czy czyjś pomysł na spotęgowanie kolejki do wyjścia? O awarii raczej nie ma mowy gdyż wchodząc do pracy dostępne są dwie bramki i krzesełko nie zastępuje wejścia. Jest to dość sporym utrudnieniem gdyż dla mnie osobiście liczy się czas jak najszybszego powrotu po zmianie do domu do dzieci, aby mąż mógł zdążyć do swojej pracy. Takie działanie jest nie zrozumiałe i w pewnych kwestiach niebezpieczne

PABLO

kiedy jest egzamin na wóki widłowe pozdrawiam :)

@PABLO

Termin egzaminu jest już wyznaczony. Uprzejmie proszę o kontakt z bezpośrednim przełożonym lub z Działem Rekrutacji i Rozwoju Pracowników.

Firma nie ma ani grama szacunku dla kandydata na dane stanowisko. Nawet nie odpowiedzą gdy odrzucą CV. Cóż blokuje mnie brak doświadczenia w branży FMCG, ale widzę że z bogatym CV i tak nawet się nie odezwą to po co w ogóle aplikować do takiej firmy, skoro na starcie tak traktują to co będzie później. A to samo ogłoszenie cyklicznie się pojawia. A nawet słyszałem, że nie wymagają doświadczenia w branży.

Pracownica
@Kandydat

Uwierz mi nie masz czego żałować jeśli się nie odezwali. Jeśli byś poszedł do pracy byś żałował. Chyba, że chcesz się nauczyć i zdobyć doświadczenie to ok. (usunięte przez administratora)

kiedy zaczynałam karierę w dziale handlowym w Wawel byłam dumna, dziś po kilku latach jestem rozgoryczona i wstyd mi ze niestety dalej tu pracuje. W poszukiwaniu pracy(usunięte przez administratora)zmiany zmiany , które nic nie wnoszą, chaos goni chaos , osoby na stanowisku PH nie mają pojęcia o swojej pracy.

zainteresowany

zastanawiam się nad wysłaniem CV bo ogłoszenia na ph pojawiają się permanentnie co źle świadczy o firmie zwłaszcza tak dużej firmie. Czym to jest spowodowane? , tylko proszę nie pisać że ludziom się nie chce pracować bo jakoś w innych firmach pracują więc problem raczej leży po stronie pracodawcy..!

Poinformowana
@zainteresowany

Zarobki bardzo małe praca na 3 zmiany często ciężka fizycznie

Magda

Chciałam.podziiekowac za zmianę papierka w cukierki mieszanka krakowska jestem z wami od lat ale poprzednie opakowanie to tragedia dziękuję

Kaja

Jeśli ktoś rozważa podjęcie pracy w tej firmie to odradzam - wystarczy popatrzyć na notorycznie pojawiające się i powtarzające ogłoszenia ws pracy. Permanentna rotacja. Dewiza firmy - chcemy podbić świat - ale od siebie nie damy nic. Brak budżetów, na wymianę dostajesz towar z miesięczna data, ale wydaj go jak nadrozej. Albo lepiej w styczniu/lutym/marcu dostaniesz produkt w szacie świątecznej - wydaj, podczas gdy konkurencja z nastaniem Nowego Roku albo mocno przecenia albo wymiania BN, podobnie jest z każda OO, to co się nie sprzeda, dostajesz na wymianę. Cały czas gonisz ogon. Chcesz sprzedać Wielkanoc, a tu Pani/Panu w raczkach tydzien wcześniej przyniosłeś 100 szt mlecznej BN. Zorganizuj sobie magazyn na ten towar, w lecie musisz zapakować i pod domem wypakowac go z auta, bo inaczej masz czekoladę na gorąco na wymianę. Czas pracy liczony OD PIERWSZEJ wizyty, nie od ODPALENIA SAMOCHODU. Spoko! Telefony po godzinach i pretensje, jeśli nie odbierzesz, jak lubisz - odnajdziesz sie. Zwierzchnicy niesłowni, umawiają się na wspólna prace w sklepie/wizytę w centrali, po czym nie dojeżdżają/spóźniają się. (usunięte przez administratora) PH traktowani są na zasadzie, nie ty to kto inny. Młodsi i bardziej obrotni uciekają, nikt nawet nie próbuje ich zatrzymywać. Nie podoba się, droga wolna… Można by tak pisać i pisać…. Jednak opinie błyskawicznie znikają, albo nawet się nie pojawiają - wiec czy jest sens? Z pozytywów - kasa na czas, i jak masz szczęście to spoko PH w regionie. Jakoś pchacie ten wózek razem.

Ciekawy

Jaka podstawę netto dla ph oferuje firma? Czy autem mozna jezdzic takze prywatnie?

Witam Pracowałem w Wawelu dłuższy czas, odszedłem nie długo po połączeniu rynków (ale nie z tego powodu). Dla wszystkich pytających o to jak praca wygląda to powiem tak jeśli chcesz pracować i jesteś dobrym sprzedawcą to będziesz z pracy zadowolony! Znam ludzi którzy jako ph pracują tam bardzo długo, oczywiste jest to, że raz jest lepiej raz gorzej jak wszędzie. - Plany dość wysokie ale można je realizować - Jasny system premiowy - Jest jesteś w porządku to RKS również Ci pracy nie utrudnia - Dostajesz telefon tablet i samochód Czasem bywały problemy z wymianami, ale jeśli umiesz dysponować budżetem to sobie poradzisz. - Umowa próbna na 3mc i podstawa+ premia - Po 3mc umowa na 3 lata i podwyżka do postawy + możesz sobie wyrobić przez dwa kolejne miesiące kolejna stała podwyżkę do podstawy(wcale nic trudnego) Po 3 latach umowa na czas nieokreślony + podwyżka Reasumując jeśli robisz zadania oraz sprzedaż jesteś w stanie po okresie roku zarabiać nawet ponad 5k netto to chyba nie ma tragedii Samochod nie jest do użytku prywatnego Ktos pewnie zapyta jak jest tak fajnie to czemu odszedłeś? Moja przygoda z firmą Wawel zakończyła się tylko i wyłącznie dlatego, że dostałem lepszą ofertę pracy, gdyby nie to pracowałbym tam do dziś. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

pierwsze

Czas pracy PH. Liczony od pierwszej do ostatnie wizyty dojazd do klienta oraz powrót czas prywatny . Czasami dojazd 200km . (usunięte przez administratora)

@pierwsze

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przedstawiciele Handlowi w Wawelu układają swoje codzienne trasy zgodnie ze swoimi preferencjami. W tym zadaniu wspiera ich bezpośredni przełożony. Dzięki takiej organizacji pracy Przedstawiciel Handlowy optymalizuje czas dojazdu do pierwszego klienta oraz powrotu z ostatniej wizyty. Ponadto, niedawne zmiany w strukturach regionalnych pozwoliły zmniejszyć geograficzne obszary, za które odpowiada dany Przedstawiciel. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Ana
@Wawel S.A.

Większej bzdury jak tą nie słyszałam. Co z tego że PH sam układa codzienną pracę jak 15 wizyt w ciągu dnia to cel nie do osiągnięcia w 8 godzin. Do tego dochodzą ankiety do zrobienia, zdjęcia, sprawdzenie terminów i zrobienie porządnego zamówienia. To jakieś min 30 min u klienta, razy 15 wizyt to już 7,5 H, a gdzie dojazd? (usunięte przez administratora)" umie liczyć? Chyba nie bardzo...

@Ana

Dzień dobry, wizyta trwająca 30-minut pozwala na profesjonalne zrealizowanie wszystkich wspomnianych powyżej elementów. Warto jednak zwrócić uwagę, iż podczas niektórych wizyt Przedstawiciel Handlowy nie realizuje wszystkich kroków - ponieważ nie są one konieczne lub też Przedstawiciel nie ma takiej możliwości z uwagi na sytuację pandemiczną. Liczba 15 wizyt to zatem wynik wielu składowych, ponadto jest to wartość uśredniona, nie zaś stała dla każdego dnia pracy. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

@pierwsze

3 lata pracowałem w Wawelu poznałem trochę ph którzy pracowali dłużej ode mnie i do dziś pracują i również takich którzy szybciej kończyli swoje kariery z rożnych stron Polski Ale pisanie bzdur o 200 km podjazdach to lekka przesada ???? ale reszta się zgadza

pracownik ( na szczęście były)

Dział handlowy chyba w opłakanym stanie , ph ofert tyle bo już nikt tam nie chce pracować??w sumie nic dziwnego kadra zarządzająca poczynając od góry do rks (niektórzy zero pojęcia o zarządzaniu i pracy w zespole). współczucia.

Marcel
@pracownik ( na szczęście były)

Absolutnie jest to dobra praca towar sprzedaje się sam plany praktycznie robią się same tylko wystarczy być na sklepie. Klienci witają Cię jak gościa. Taki przynajmniej widziałem filmik z pracy pH Wawel.. Ja jakbym dostał taka szanse to na pewno bym chciał pracować w tak dobrej firmie.

Aktualność
Szanowni Państwo,
wszystkim odwiedzającym nasz profil i Użytkownikom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Pozdrawiamy,
Zespół Wawel
Marcel

Firma ciągle zatrudnia nowych ludzi bo się rozwija sklepy wyglądają coraz lepiej udziały rosną to i ludzi trzeba więcej. Do tego rozwija ciągle kategorie produktów na wagę co widać na każdym sklepie.

zaciekawiony

Czy firma tworzy na nowo dział handlowy bo tyle ofert Ph jakby dopiero zaczynała działalność...?

Assia

Dlaczego zaprzestano produkować wyśmienitych czekoladek BULAWEK ,od kilku lat nie mogę ich nigdzie kupić, kiedyś jak byłam nastolatką pod koniec lat 60 pojawiła się czekoladą śmietankowe,wyśmienita, może warto wrócić do starych receptur

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.