Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

kolegaaa

myślę, że komentarz @rozczarowany można by odnieść do całej Polski, odpowiedź , która została udzielona : jak zwykle wszyscy Ph wszystko robią są przeszkoleni mają narzędzia itd...tylko efekt mizerny...Wawelu na rynku nowoczesnym tyle co kot naplakal , moduły WW zaniedbane półki wróciły do standardów kiedy jeszcze ich nie było czyli lata temu. (usunięte przez administratora)

@kolegaaa

Dzień dobry, kilka miesięcy temu, podobnie jak wiele innych firm z sektora spożywczego, postanowiliśmy ujednolicić sposób pracy ze sklepami w segmencie tradycyjnym i nowoczesnym. To odpowiedź na zmieniający się charakter handlu detalicznego, ale i możliwość optymalizacji regionów, w jakich pracujemy. Okresowi tuż po zmianach towarzyszyły szkolenia i wspólna praca w terenie. Nasi Przedstawiciele Handlowi poznawali swoich nowych Klientów, dziś zaś zauważamy znaczącą poprawę standardów i zwiększenie efektywności pracy w całości sklepów, z którymi współpracujemy. Na bieżąco monitorujemy i reagujemy na wszelkie sygnały ze strony Pracowników, które mogą pomagać nadal usprawniać naszą pracę. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Były Wawel
@Wawel S.A.

A jedyne co wynika z jazd w terenie to kontrola menadżerów którzy na audytach nie widzą własnych produktów, kierownicy którzy mają to gdzieś i mówią żeby reklamację składać u menadżera, to po co kierownicy. Skoro niżej MO są na to wychodzi. I przyjazdy menadżerów na wspólną jazdę o godz od 11.30 w zwyz. Śmiech na sali. Biorąc pod uwagę że niektórzy wyjeżdżają z domu o 6stej, ostatni punkt kończą o 14stej i mają 200km do domu. Wstyd.

oph
@Były Wawel

który region ?

Automatyk???

Witam, chciałem zapytać o stanowisko automatyk, gdyż taka oferta, pojawiła się w sieci. Ktoś napisze czy warto, jaka atmosfera, duże wymagania, ilu jest automatyków. Proszę o jakieś sugestie.

@Automatyk???

Dzień dobry, poszukujemy kandydatów z różnym poziomem doświadczenia, chcących przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności w obszarze Automatyki. Dołączając do zgranego zespołu Automatyków, na każdym etapie wdrożenia nowozatrudnionemu Pracownikowi zapewniamy wsparcie naszych doświadczonych Specjalistów. Głównym zakresem zadań na tym stanowisku jest czynny udział w usuwaniu zgłaszanych usterek, analiza przyczyn ich powstawania, wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów urządzeń i instalacji z zakresu automatyki. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze przedstawiamy stanowisko pracy i szczegóły związane z zakresem obowiązków. Na spotkaniu obecny jest bezpośredni przełożony, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania Kandydatów. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Automatyka poprzez naszą stronę internetową: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy#oferta-2061693 Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Darek

Witam, na jakie wynagrodzenie mogę liczyc na magazynie?

@Darek

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Kwestie związane z wynagrodzeniami są częścią dwustronnej umowy między pracownikiem a pracodawcą. Dlatego też traktujemy szczegóły dotyczące wynagrodzeń jako informacje wewnętrzne i nie upubliczniamy ich. O szczegółach chętnie poinformujemy w trakcie spotkań rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Rozczarowany

Marek, już wcześniej pisałem że bardzo dużo zależy od osoby która buduje zespół i nim zarządza. Ale jeżeli jest to to osoba która nie widzi lub nie chce widzieć ilości błędów które popełnia to nigdy nie będzie dobrze. Być może uważa ze kosztem kogoś stworzyła dobrą grupę ludzi ale czy tak jest naprawdę? Dobry zespół to grupa osób która motywowana i wspierana przez kierownika osiąga sukces. Ale jak masz słabego kierownika to gdzie szukać motywacji? Kto ma pomóc? Jak masz rozmawiać z kimś kto dla wybranych jest w porządku a dla reszty po prostu jest? Jaka jest wiedza na ten temat kierowniczki o której piszesz? myślę że sytuacja w jej grupie mówi wszystko. Brak atmosfery, brak wiary w ludzi, brak wsparcia, kolejne zwolnienia których powodem nie jest firma a jednostka... Jeżeli "góra" nadal wierzy że za jej rządów to się uda to powiem tak - wiara nie zawsze czyni cuda. Droga kierowniczko, Dostrzegać swoje błędy – to inteligencja. Przyznawać się do nich – to pokora. Więcej ich nie popełniać – to mądrość

@Rozczarowany

Dzień dobry, dziękujemy za przesłany komentarz oraz dodatkowe informacje przekazane mailowo. Pozwoliły nam one na zidentyfikowanie i przeanalizowanie sytuacji. Zwróciliśmy uwagę na kwestię komunikowania się w relacji pracownik - przełożony oraz standardy kultury organizacyjnej. Wprowadziliśmy również stosowne wewnętrzne regulacje. Będziemy nadal przyglądać się relacjom w zespole, by zapewnić odpowiedni poziom motywacji i satysfakcji Pracowników. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Mechanik

Witam. Chciałem zapytać o pracę na stanowisku mechanika. Słyszałem , że mają strasznie dużo roboty i są źle traktowani przez kierowniczki produkcji. Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

@Mechanik

Dzień dobry, odpowiadając na potrzeby naszego Pionu Utrzymania Ruchu, aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu Mechaników. Głównym zakresem zadań jest obsługa, konserwacja, regulacja oraz remonty maszyn produkcyjnych, a także usuwanie awarii maszyn produkcyjnych. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze przedstawiamy stanowisko pracy i szczegóły związane z zakresem obowiązków. Na spotkaniu obecny jest bezpośredni przełożony, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania Kandydatów. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Mechanika poprzez naszą stronę internetową: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy#oferta-2036587 Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Prowadzaca
@Mechanik

Duzo maszyn to i duzo pracy ja na swojego mechanika narzekac nie moge fakt ze czesciej mechanika spotkasz gdzies w "przelocie" niz przy maszynie ale jest to spowodowane tym ze jest ich malo i maja co chwile jakies prace dodatkowe

Iron

Tak jak pisałem 6 miesięcy temu połączenie dwóch kanałów sprzedaży to pomysł który pokazuje jakimi oderwanymi od rzeczywistości są ludzie którzy zarządzają tą firma . Uważam ze ktoś to zrobił specjalnie . Nie można zarządzać taka firma i robić takie ruchy myśląc ze się uda . Moje zdanie jest takie ze komuś zależało na minimalizacji kosztów a wynik dowiozły dyskonty . Na krótka metę jest to sensowne

Natalia

Zamiast Tony plastiku, papier mógłby być.

@Natalia

Dzień dobry, stale dążymy do zmniejszania wpływu opakowań naszych produktów na środowisko. Przykładowo, w roku 2019 zastąpiliśmy przy sklepowych modułach Wolność Wyboru plastikowe woreczki do pakowania słodyczy ich papierowymi odpowiednikami. Oznaczało to ograniczenie ilości wyprodukowanego plastiku o kilkanaście ton w skali roku. Kolejna zmiana w tym zakresie nastąpiła kilka miesięcy temu, kiedy to opakowania z tworzywa sztucznego w Czekoladach Premium zastąpiły kartoniki. Również ubiegłoroczna nowość - linia czekolad “Ziarna Świata” pojawiła się na rynku w kartonikowych opakowaniach. Gdy projektujemy nowe opakowania, zależy nam, by nie tylko zapewniały one bezpieczeństwo i świeżość produktów, ale i odpowiadały na współczesne wyzwania środowiskowe. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Rozczarowany

Pierwsza sprawa - połączenie kanałów nie wyszło tej firmie na dobre. Bałagan, PH sami nie wiedza co tak naprawdę jest priorytetem i jak i co zrobić żeby było dobrze. Ale chyba nie to jest najgorsze. Większym problemem jest to co dzieje się w środku...nic tak nie niszczy grupy jak kiepska osoba która nimi zarządza, osoba która zamiast motywować to krytykuje i pogłębia poczucie ze co byśmy nie zrobili i tak jesteśmy słabi. Osoba dla której są lepsi i gorsi, ważni i tacy którzy w sumie są obojętni. Tacy którym się pomaga i tacy którzy musza radzić sobie sami. Jeżeli się czegoś nie potrafi lub próbuje się udowodnić sobie i innym ze się nadaje i JA wiem najlepiej...to chyba nigdy nie będzie dobrze. Droga firmo - otwórzcie oczy na to co dzieje się w terenie . Ludzie maja dość atmosfery która kreują osoby niekompetentne i kosztem innych podnoszą swoje ego. Życzę jak najlepiej tym którzy jeszcze tu walczą i maja na to siły. Powodzonka i oby coś się w końcu zmieniło na lepsze

@Rozczarowany

Dzień dobry, połączenie struktur to proces powszechnie stosowany na rynku i odpowiedź na zmieniający się charakter handlu detalicznego. Zależy nam na jasnym ustalaniu priorytetów, tak krótko-, jak i długofalowych, by każdy z pracowników dobrze rozumiał swoją rolę w firmie i wyzwania, przed jakimi wspólnie stoimy. Dotyczy to także samych narzędzi pracy - Przedstawiciele handlowi zaopatrzeni są w informacje indywidualnie doprecyzowane do każdego klienta i dostępne w każdym momencie na urządzeniach. Pracujemy Wszyscy nad udoskonalaniem komunikacji na każdym poziomie struktury i reagujemy na każdy sygnał o nieprawidłowym zachowaniu osoby. Wiemy, jak ważna jest motywacja, chęć współpracy w ramach zespołu czy wsparcie ze strony przełożonych. Trudno jednak będzie nam odnieść się do przekazanych uwag, bez wskazania choćby regionu, jakiego dotyczy Pana komentarz. Jeśli chciałby Pan przybliżyć opisane sytuacje, prosimy o kontakt mailowy: zespolwawel@wawel.com.pl, co pomogłoby nam wyjaśnić te kwestie. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

@Joasia

Czy jest jaki bezpośredni dojazd z Krakowa??

@@Joasia

Dzień dobry, Wawel busy dowożą naszych Pracowników pod bramę Zakładów Wawel w Dobczycach z dwóch lokalizacji w Krakowie - Nowa Huta oraz Nowy Kleparz. Osoby pracujące w systemie zmianowym mają możliwość korzystania ze zorganizowanego transportu, dzięki czemu bez problemu dojeżdżają do pracy z wielu kierunków na wszystkie III zmiany. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Naaaaaana

Witam jestem zainteresowana pracą.W jakim czasie dostane odpowiedź na wysłane CV?

@Naaaaaana

Dzień dobry, dziękujemy za aplikację. Uprzejmie informujemy, iż publikując ogłoszenia o pracę, ze względu na dużą liczbę nadesłanych aplikacji, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Zazwyczaj kontakt z propozycją udziału w dalszym etapie rekrutacji następuje do dwóch tygodni. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Ida

jakie są warunki pracy dla PH? bo dość często jest rekrutacja ,a jestem zainteresowana

@Ida

Dzień dobry, cieszymy się, że zainteresowała Panią nasza oferta Przedstawiciela Handlowego. Zachęcamy do aplikowania! W trakcie rozmów z kandydatami szczegółowo omawiamy warunki współpracy oraz zakres zadań, a bezpośredni przełożony odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Dla naszych Pracowników oferujemy dodatkowo atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. umożliwiający korzystanie z ubezpieczenia na życie, karty sportowej, czy dodatkowych premii i paczek świątecznych, a także dofinansowania do wypoczynku oraz zniżek w sklepach firmowych Wawel. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

@Ida

Nie warto, zero poszanowania pracownika i jego pracy. Straszny (usunięte przez administratora) na rynku zwłaszcza po połączeniu kanałów. Szkoda czasu.

Wawelteam

Pracuje w Wawelu kilka ładnych lat. (usunięte przez administratora)Plany są bardzo wysokie- obecnie połowa przedstawicieli nie przekroczy 70 procent co za tym idzie kolejny miesiąc będą dostawać marną podstawę. 14 wizyt po połączeniu kanałów detal+sieci jest niewykonalna. Przypomnę ze w Wawelu liczy się czas pracy od pierwszej do ostatniej wizyty. Nieważne ze masz dodatkowo 150 km w jedna stronę- nikt Ci za to nie zapłaci. (usunięte przez administratora) Towaru na rozliczenia tyle co kot napłakał przez co na niektóre sklepy nawet nie wchodzę bo jak kierownictwo widzi rozliczenie na 50 zł przy 1500 zł długu to śmieją się w twarz. Cały czas zasłaniany się pandemia.. i tak od marca. Niestety (usunięte przez administratora)jeżeli chcecie utrzymać dobrych przedstawicieli dajcie godne pieniądze i warunki pracy. Do niczego dobrego to nie prowadzi wiec czas stąd uciekać.

@Wawelteam

Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się i przekazane uwagi. Opisane przez Panią/Pana sytuacje odbiegają od przyjętych w naszej firmie standardów, będziemy zatem wdzięczni za kontakt bezpośredni, także anonimowy (zespolwawel@wawel.com.pl). Mając więcej szczegółów na temat regionu czy sklepów, z którymi współpracujemy, będziemy mogli dokładnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Gorilla Glue
@Wawelteam

Widze, ze nic sie nie zmienilo. Ta firemka nie dbala i nie dba o pracownikow.

Bednaro

Witam,jaki jest system pracy ? Ilu zmianowa

msio
@Bednaro

3 zmiany 6-14 14-22 22-6

Miki

Wg kodeksu pracy, prace pracownik zaczyna w momencie odpalenia auta i kończy w momencie zgaszenia, czyli wyjazd z miejsca parkowania auta służbowego rozpoczyna pracę i odstawienie auta na parking kończy pracę. Zainteresowanym udostępnię wyrok sądu. (usunięte przez administratora)

do Miki
@Miki

...oczywiste jest, że dojazd do pierwszego klienta i powrót to czas pracy a nie prywatna wycieczka. W tym czasie pozostaje się w gotowości do pracy, przygotowanie oferty, telefony itd.

zainteresowany

Jest ogłoszenie na PH Gdańsk. Warto pisać ? Często pojawiają się ogłoszenia na to stanowisko, z czego to wynika ?, plany realne ?, jest wsparcie ?

@zainteresowany

Dzień dobry, cieszymy się, że zainteresowała Pana nasza oferta. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas każdej rozmowy rekrutacyjnej szczegółowo omawiamy warunki współpracy oraz zakres zadań. W spotkaniu bierze udział bezpośredni przełożony, który odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Dla naszych Pracowników oferujemy dodatkowo atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. umożliwiający korzystanie z ubezpieczenia na życie, karty sportowej, czy dodatkowych premii i paczek świątecznych, a także dofinansowania do wypoczynku oraz zniżek w sklepach firmowych Wawel. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Grzegorz
@zainteresowany

Daruj sobie. Wyplaty na poziomie socjalu. Zero towaru na wymiany (usunięte przez administratora)

Sławomir

Jaką jest obecna sytuacja w firmie w dziale handlowym, kto nim zarządza?

@Sławomir

Dzień dobry, w Wawelu przykładamy szczególną wagę do danych naszych pracowników, dlatego też nie przekazujemy żadnych informacji dotyczących personaliów na forach internetowych. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Aktualność
Szanowni Państwo,
wszystkim odwiedzającym nasz profil i Użytkownikom życzymy Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiamy,
Zespół Wawel
Bednaro

Witam,jaka jest stawka godzinowa ?

@Bednaro

Katarzyna

Dzień dobry. Jakie są realia, że ktoś zadzwoni z propozycją rozmowy o pracę? Pozdrawiam serdecznie ????

@Katarzyna

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Uprzejmie informujemy, iż publikując ogłoszenia o pracę, ze względu na dużą liczbę nadesłanych aplikacji, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.