Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

Podobnie jak w Gdańskim oddziale teraz się dzieje,działo się w Pilskim...zwolnili prawie wszystkich,posprzedawali co się dało...ludziom wypłat do dzisiaj za styczeń nie dali a o odprawach nie będę wspominał...sam jestem w takiej sytuacji...nie dostałem odprawy pieniężnej...i z tego co słyszę nie mam co na nią liczyć...ogólnie FIRMA BANKRUT

pracownik olsztyn

W gdańskim oddziale zaczęli zwalniać ludzi,i sprzedawać samochody i sprzęt ,także pol-dróg chyba się już kończy. Mają duże problemy z płatnościami.

Łatwo mówić temu co nie jest w takiej sytuacji

narazie jeszcze jest dobrze nie jest tak zle i placa 70 procent takze nie narzekac tylko czekac na wiosne i do roboty!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
obserwator

panowie już i co ,czas czytam opinie o różnych firmach i co mnie bardzo denerwuje w tych waszych wpisach :jest żle,nie płacą,70% przestojowe,LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ TROCHĘ:ZNAJDZCIE SOBIE INNĄ PRACĘ I NIE ZACHOWUJCIE SIĘ JAK FACECI BEZ JAJ. Przeanalizujcie swoje umiejętności ,chęci do pracy i odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcecie pracować czy tylko narzekać.

W okresie zimowym ciężko znaleźć w tym "fachu" robotę nawet po znajomości, a jak jest się młodym to wszystko można, a ja już do najmłodszych nie należę.

70% placone jest ze wzgledu na postojowe i z palca sobie tego nie wyssalem.

70% to prawda a ni fikcja!!

kolego jul zwolnili tyle osób ile mogli czyli okroili do minimum...a co do tych 70% to ni było przestojowe(usunięte przez administratora)

czytam te niektóre opinie i śmiać się chce...ci co nie pracowali w firmie POL-DRÓG nie powinni się wypowiadać a uważnie czytać...największe gu...w jakim robiłem...pracowałem w tej firmie odkąd nas wykupili...czyli niemal 10 lat i co .... przed końcem września dostałem wypowiedzenie 3 miesięczne...a teraz jak już nie pracuje...to olewają byłych pracowników.(usunięte przez administratora)

przyjaciel

bankruci ha ha

Za to czekanie dostajemy 70%. a przestoje jak to się mówi zależy jak leży, raz jest robota a raz jej nie ma.

Nie zwolnię się sam, czekam aż oni to zrobią bądź firma się rozsypie. Często jest tak, że przychodzimy do pracy czekamy po kilka godz. i się dowiadujemy, że nie ma roboty bo nie dostali materiału..;/ i do domu.

Maciej

@ja - to się zwolnij i po kłopocie.

przestoje z robotą? ostatnio był tydzień w którym byłem 1 dzień w pracy. a potem jak ich terminy gonią to się wraca o 20 do domu. na bezpłatny to nie ale dają 70 %

Powiem Ci tak Macieju. Gdybyś pracował w tej Firmie to byś też wiedział, że nie warto się starać (chyba że jesteś jednym z nich bądź jesteś takim samym pracodawcą). To chyba im powinno zależeć na dobrej renomie w mieście. Jeśli firma nas gnoi jak my mamy się strać? Żeby ludzie musieli czekać do południa aż się zastanowią czy mamy wyjeżdżać czy nie a potem się okazuje, że mamy iść do domu? albo zapieprzać za 5 bo nas tak mało...? sprzęt cały do sprzedaż, po co ukrywają to wszystko, a potem w przetargach stają bez sprzętu...?! A co do kolegi wyżej to nie mamy zbyt wysokich wymagań co do firmy tylko byśmy chcieli mieć za co rodziny wyżywić... czy to tak wiele? zima zbliża się wielkimi krokami, i co będę miał siedzieć na 70% i dostać 700 zł wypłaty?

Maciej

Po wpisach tutaj przeczytanych stwierdzam, że pracodawca POL-DÓG ma przerąbane, że pracują dla niego tacy ludzie... Zamiast wziąć się do roboty i pokazć, że zależy im na pracy i firmie, plują i czekają na potknięcie "ręki, która ich karmi". Nie dziwię się, że firma mając takich pracowników źle stoi - z takimi pracownikami, po prostu nie może stać lepiej.

gość

Takiepieprzenie i postawa roszczeniowa... jak ci coś nie pasuje, to dlaczego się nie zwolnisz i zatruwasz atmiosferę w firmę?!

?

Powiem Ci tak.... pracuje w tej firmie ponad 35 lat, i takiego gówna tutaj jeszcze nie było... czekam tylko na to aż wręczą nam wypowiedzenia, jest mnóstwo roboty, ale oni dają nam wolne normalny koszmar. Mają wygrane przetargi to je oddają innym. w tym tygodniu byłem raz w pracy. Co lepsze jestem kierowcą a ostatnio znalazłem na ich stronie samochody z naszego oddziału do sprzedania... nie wierze w to, że kupią nowe....

szansa jest ale minimalna, a czy warto się tam zatrudnić i marnować czas..? ja bym szukał gdzie indziej jakbym miał możliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg