Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

No to nawet 3 dni, i tak to nie jest w terminie. Ale ominę biurowych. A my od łopaty? Powinniśmy mieć wypłaty do 10 każdego miesiąca. A przyszły 14.03 i na dodatek 50%, a kolejna połowa kiedy za 4 dni?! Z dnia na dzień obiecywaliście, że pieniądze będą a my czekaliśmy jak idioci. Każdy wie, że będziecie się bronić i nie przyznacie się do winy. Ale niestety nie wszyscy dadzą Wam się nabić w butelkę, bo znają swoje prawa.

Pojawilo sie swiatelko w tunelu.Polowa wyplaty jest na koncie.Oby to byly problemy przejsciowe i wszystko szlo w dobrym kierunku.Czekamy na druga polowe wyplaty, wiecej wygranych przetargow przez zarzad i spokoju ducha u kazdego pracownika poldrogu.

pracownik olsztyn

Kolego pracownik w tej firmie nigdy nie było jedności i dlatego jest jak jest. A piszą tu niektórzy aby mącić , także róbmy swoje a reszte (usunięte przez administratora)

Jeśli w Lęborku nie dostali pieniędzy, to w Olsztynie jest to samo!! I jak możesz człowiekowi napisać, że pisze w nie swoim imieniu, jakby miał po co kłamać!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
pracownik olsztyn

A ty kolego skąd jesteś? Jeżeli z Olsztyna to wiesz kim ja jestem,ale ty Olsztyn to widziałeś tylko na mapie!!! A kasy dalej nie ma!!!!

Do pracownik olsztyn - Ty to jestes z Olsztyna ale chyba tego spod Czestochowy. W tej sytuacji kazdy ma prawo byc wnerwiony ale podpisywac sie za innych to juz lekka przesada.Nastepny post podpisuj prawdziwym swoim miastem i pisz co tam chcesz.

pracownik olsztyn

Kasy dalej nie ma, jutro chyba oleje robotę, tak dłużej być nie może!!!!

Źródło - pracownicy biura, nazwisk nie będę podawał. A co do ZBYWAJĄ byłem w pon w biurze powiedziano że pieniądze zostały wysłane, nie było, kolejnego dnia to samo i dzisiaj również(usunięte przez administratora)

też pracownik
@pracownik

Macie nieprawdziwe informacje, wypłata dla "biurowych" została przekazana 3 marca, a nie pięć dni po terminie (1.03. - sobota, 2.03. - niedziela). Nikt nie przewidział sytuacji, że nie wpłyną terminowo płatności od zamawiającego, a jak wpłyną to nie w pełnej kwocie (w tej sytuacji biuro też by nie otrzymało wynagrodzenia), dlatego też wczoraj poszło 50% wynagrodzenia. Trochę wyrozumiałości, a nie wieszacie psy na swojej własnej firmie. Nie ma przymusu pracowania w Pol-Drogu, idźcie do innych firm - praca bez umowy albo na czas określony w czasie sezonu i nikt nie będzie Wam płacił 70% postojowego, bez składek, itd. Wypłata "spod stołu" i kiedy szef będzie miał dobry humor - może to Was zadowoli. Niejeden z Was ma takie doświadczenia. Szanujcie to co macie, bo nie jesteście święci - patrz wpis z 13.03. z godz.11:57

No to widzę że nie tylko u nas. Z dnia na dzień nas zbywalają. W biurze mieli opóźnienie 5dni. To my zwykli robole możemy mieć 10 bo i tak ich to nie obchodzi że nie mamy na chleb. A jak już dyrektor kłamie o wypłacie to jak możemy mieć dobre zdanie o firmie?

pracownik olsztyn

Prawda w oczy kole!!! A kasy dalej nie ma!!!

Proszę bardzo. Chciałem żebyście mnie zwolnili z powodu likwidacji stanowiska pracy to nie chcecie. A z resztą jak Pan może pisać w godz. pracy. A z resztą każdy ma prawo do głosu.

Proponuję się podpisywać pod własnymi komentarzami. Ułatwimy Panom rozwiązanie umowy o pracę... Np tym, którzy zostali złapani na spożywaniu alkoholu w czasie pracy i później przychodzili błagać by ich nie zwalniać... Albo tym, którzy kradli paliwo... śmiało! Tacy nagle wszyscy mądrzy ??? a może na forum zacząć wymieniać Was z nazwiska?! Możemy też zacząć podawać na forum kto jaką ma stawkę za godzinę... żeby znowu nie pojawiały się brednie o 5 zł!!!

no i pozostała wizyta u radcy prawnego, i wystosowanie pisemka o zwolnienie z winy pracodawcy. W najbliższych dniach zobaczą je na biurku!!

To są (usunięte przez administratora)!!!! Szkoda że w całej firmie walczą raptem 4 osoby a reszta ma to gdzieś!!!

pracownik olsztyn

I co kadra kierownicza zamilkła!! Wiedzą co się dzieje. Z robotą też nie ruszają,bo nie ma pieniędzy na paliwo , kazali nam czekać pod telefonem.Szajs nie firma.Prywaciarze też nie chcą już jeżdzić,wiszą im kupe szmalu. Przynajmniej jest czas na szukanie roboty.

Z Kodeksu Pracy: Art. 94 pkt 5 - Pracodawca jest obowiązany w szczególności: (...) terminowo i prawidłowo wypłacać wynagrodzenie. Art. 85 paragraf 1 i 2 - Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Art 55 Pracownik może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika; w takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeżeli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy - w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia powinno nastąpić na piśmie, z podaniem przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy. A więc w przypadku ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracodwcy wobec pracownika pracownik może odejść z pracy z dnia na dzień poprzedzając to oczywiście wręczeniem pracodawcy pisemnego oświadczenia o rozwiązaniu umowy bez wypowiedzenia z podaniem przyczyny, a pracodawca obowiązany jest wypłacić odszkodowanie - w przypadku umowy na czas nieokreślonej w wyskości: wynagrodzenia za okres 2 tygodni jeśli pracownik był u niego zatrudniony krócej niż 6 miesięcy lub wynagrodzenia za 1 miesiąc jesli był zatrudniony od 6 miesięcy do 3 lat lub wynagrodzenia za 3 miesiące jeśli był zatrudniony co najmniej 3 lata.

obiecali ze dzisiaj bedzie i co dalej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj powiedziano że wysłali przed wczoraj, a dzisiaj stwierdzono, że będą na koncie do wieczora.... Na każdym kroku kłamią nie ważne kogo się spyta.

pracownik olsztyn

Poza tym szukam roboty , tu w pol-drogu będzie coraz gorzej, jeżeli wogóle przeżyją.Szkoda czasu życie ucieka a rodzinę trzeba wykarmić.

pracownik olsztyn

Tak napisałem skargę ,do dzisiaj wypłaty na koncie nie ma !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg