Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

Wczasy pod gruszą ewenutalnie u siebie na działce. Bony jak sobie sam wydrukujesz. Paczki dla dzieci coraz marniejsze. Jak mam robić nadgodziny jak co drugi dzień jestem na wolnym. czekamy aż się tylko firma rozsypie...

Niewiele, może 1 300 zł dostaniesz łącznie z nadgodzinami... Ja mam 40 letni staż pracy i zarabiam 1 700 zł. Ja masz zdrowie możesz się męczyć.

Jak do tej pory pensje są na czas, ich wysokość jest niezadowalająca. Na początku współpracy z tą firmą nie możesz liczyć na wiele, w sumie ja po tylu latach pracy też za wiele nie zarabiam. Jeśli masz zdrowie możesz się przemęczyć...

Nie jestem pracownikiem Pol-Dróg Piła a Gdańsk, widzę że nie tylko u Was jest takie (usunięte przez moderatora)* u nas to samo, (usunięte przez moderatora) (usunięte przez moderatora), połowę pracowników zwolnili, wynagrodzenie za wysługę lat też zabrali, wyliczają nam wodę do picia, nie płaca za nadgodziny,. Jednym słowem wielka tragedia....nowi prezesi mają wszystko w czterech literach w piwnicy grają sobie w ping-ponga, kupują jachty. Nie obchodzi ich to, że za takie wypłaty ledwo daje się wyżyć , bo oni mają stałe wynagrodzenie. BHP-owiec niekompetentna osoba, nieznająca się na przepisach. Kadrę pracowniczą traktuje jak śmieci, ubiór roboczy który sprowadza z najtańszych firm łącznie z obuwiem, nadaje się od razu na śmietnik. Nie polecam nikomu tej firmy do współpracy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

uwaga na odprawy , zamiast trzech chcą wypłacić dwie.do sądu z nimi !!!

życzliwy

zgadzam się z waszymi opiniami 2 dni temu odebrałem świadectwo pracy po wypowiedzeniu nie została wypłacona odprawa która naliczona była z słabych srednich zarobków kolejny wałek prezesa zwolniony został cały oddział toruński którego prezesem jest (usunięte przez moderatora)W w tym momencie CZŁUCHÓW JEST nie wypłacalnym oddziłem Zniszczyli dobry torunski oddział z dobrym parkiem maszynowym a teraz łatają dziury recznie he przestrzegam przed człuchowem pozdrawiam wszystkich milczoncych

Znawca

Firma mało profesjonalna, wykonuje fuszerkę. Oferuje beznadziejne warunki zatrudnienia. Nie płaci podwykonawcom.

aifam

Współpracowałem z tą firmą dobrych kilka lat i jedyne obiektywne sformułowania jakie mi sie nasuwają nie są bynajmniej pozytywne ( delikatnie pisząc ). Popytajcie drogowców w Polsce o co chodzi. Działaniami zarządu grupy kapitałowej POL-DRÓG powinien zająć się prokurator szczególnie panami (usunięte przez moderatora)

roman

firma nie taka zła,ale szczególnie w grupie mostowej,[usunięte przez moderatora]przekręty mają kolegów z podwórka w brygadzie nic n ie robią a reszta na nich robi i w dodatku im daje największe stwki.a kierownik robót to nie ma pojęcia o pracy zjwia sie tylko wtedy jak dyrekcja jest na budowie

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg