Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Lider

I znowu ktoś od P. kwartnika usunął komentarz

xxx

ciekawe jakie zmiany za chwilę szykują się na RPLu z powodu powrotu dziewczyny "lidera" z macierzyńskiego..... ?

Wih
@xxx

A niech wraca. Model bt 462 czeka, podobno tego tyle zalega, ze kazdy kto chce przejsc na dwojke ma tylko to do wyboru. Takze dostanie na pewno to, bo przeciez nie zabiora komus modelu plytki z della, ktora juz rozpracowal i robi realny output... ups czyzby taka sytuacja juz miala miejsce w przeszlosci z dziewczyna angiela. Nieee przeciez w tej firmie nie ma nepotyzmu

@xxx

Ciekawe, kto zostanie przesiedlony z linii aby posadzić Magdę? Ja obstawiam tego co siedzi obok Marty - jednej z najlepszych koleżanek Magdy. W końcu przed macierzyńskim tam właśnie siedziała.

@xxx

Zmiany na RPL właśnie dzisiaj zaszły. Przesadzono aż 3 (słownie: trzech) pracowników, tylko po to, aby zwolnić JEDNO miejsce dla dziewczyny "lidera", oczywiście to obok dziewczyny Ł. Angiela. Będziemy mieli teraz po jednej stronie "lidera" i jego dziewczynę, Ł. Angiela i jego dziewczynę. Oczywiście to wszystko na podstawie prywatnego polecenia "lidera" który wykorzystał swoje stanowisko w firmie. Tak więc linia RPL powoli staje się linią rodzinną - nepotyzm pełną gębą. Teraz pozostaje pytanie - jaki model płyty i komu zostanie odebrany, bo przecież "lider" będzie musiał coś dać do naprawy swojej dziewczynie, a Lenovo na pewno jej nie da, tylko jeden z modeli Della już u nas robiony, więc znów wykorzysta swoje stanowisko do prywatnego celu. Tak więc drodzy technicy drżyjcie, bo jak już rozpracowaliście swój model płyty to niedługo może on zostać zabrany i w zamian dostaniecie jakieś niechciane rupiecie. Nepotyzm i jeszcze raz nepotyzm!

@5V_ALW_PCH_ENABLE

Nie trzech, a dokładnie czterech pracowników przesadzono z tego powodu :)

rpl

4? Jesteś pewny?

@rpl

Tak. :)

rpl

Jeden dzień nie ma mnie w pracy i juz jakieś zmiany...

niebieski
@5V_ALW_PCH_ENABLE

Ojeja straszne. Napisał to ktos kto pewnie jest sam i dzikus bo zadna dziewczyna go nie chce i zazdrosci innym. Prawda biedaczku? Nie podoba sie to wynocha.

@niebieski

Panie P. Kwa..... Ciekawe uzasadnienie nepotyzmu i Compalowego cwaniactwa wykorzystującego stanowisko w firmie! Załatwiania zatrudnienia osobom z rodziny zupełnie nie potrafiących diagnozować płyt! Osoby zupełnie nie potrafiące posługiwac się przyrządami pomiarowymi, dla których schemat płyty to tylko kolorowe kreski z jakimiś znaczkami, mówiącymi na układy scalone "czarne kwadraciki" po pojawieniu się w naszej firmie stają się "technikami", gdy reszta musi wyrywać włosy z głowy rozgryzając usterki na plycie! Do tego panie "liderze" - twoja dziewczyna dostała wolne miejsce od ręki podobnie jak Angielowa, a Ryszard po powrocie z zwolnienia do dzisiaj nie ma swoich narzędzi, lutownicy, miernika, komputera jest od paru tygodni wpychany z miejsca na miejsce. No ale przecież Ryszard nie jest z rodziny Angiela czy twojej panie Kwa..... Wstydź się panie "liderze"! Wstydź!

ona
@5V_ALW_PCH_ENABLE

Nie podoba sie to fora ze dwora nieudaczniku z rpl dell

@ona

O! ho! ho! "niebieski" a teraz "ona". Czyżby nieślubna konkubina pana P. Kwa..... się odezwała, czy może sam pan Kwa..... zniewieściał? Zabolało to co napisałem? Ma boleć! Masz czelność nazywać moja osobę nieudacznikiem? A kim jest twoja paniusia? Czy ona w ogóle zna jakiekolwiek podstawy elektroniki? Nie! Bez posuadania jakiegokolwiek wykształcenia w kierunku elektroniki ma czelność nazywać się "technikiem" i zabierac się za naprawy zaawansowanych systemów mikroprocesorowych. Ona nawet nie zna podstawowych zjawisk fizycznych zachodzących w zwykłej latarce na baterie. Tak samo paniusia Angiela - To nie są żadne techniczki, a jedynie figurantki na stanowisku technika, pozorujące że cokolwiek diagnozują, i jeszcze biorące za to pensje technika, jak nietrudno domyślić się większe niż "zwykły" technik spoza rodzinnej "elity", bo załatwione po znajomości. P.S. Panie P. Kwa..... Nie życzę sobie kierowania do mnie zwrotów typu: "dzikus", "nieudacznik", "wynocha"! Nie jestem twoim koleżką ani psem! Tego typu zwrotów używaj w swoich najbliższych kręgach koleżeńskich i rodzinnych, czyli na linii serwisowej po twojej stronie na wysokoścu 4 stanowisk od Manager roomu do damskiego kibla. Mnie nikt roboty w Compalu nie załatwiał! Sam przyszedłem! Diagnozować usterki musiałem nauczyć sie sam, i nikt mi palcem nie pokazywał jakie "czarne kwadraciki" wymieniać na dane usterki, więc mo*rdę w kubeł i wara mi z takimi tekstami. Zajmijcie się razem z Ł. Angielem szukaniem w swoich rodzinach kolejnych figurantów na stanowisko technika w Compalu. Może masz w swojej rodzinie jakiegoś bezrobotnego nieudacznika-ogrodnika, albo operatora łopaty, a może zatrudnisz swoją babcię co ci dzierga na drutach wełniane skarpetki - wszyscy będą się nadawać na "technika" dokładnie tak samo jak twoja i angielowa. Wysiedlij nas wszystkich i zbuduj swój nietykalny rodzinny "Dream Team", a później wprawcie sobie złote zęby.

Compal

Tak. "Ronaldo" - to jest właśnie typ kolesia w jakich ona gustuje. Tak samo "inteligentny" i intelektualnie prosty jak i Karolina. Pasują do siebie dosłownie jak Ken i Barbie.

bos
@Compal

Który to jest "Ronaldo"?

pal-com
@Compal

Na pewno bardziej inteligentny niż ona bo przynajmniej nie słychać było by napierd...ał na nią za jej plecami tak jak ona do ludzi na niego i innych kolesi z compala za którymi latała jak smród po gaciach i jej nie wyszło.widac jaka jest niedowartosciowana.

Compal

A pamięta ktoś jeszcze jak słodkowodny "Esox lucius" kilka lat temu latał za Karoliną?

bimark

Z dobrej opini wsrod pracownikow tej firmy to ona nie slynie,ale wdzieczna moze byc tylko wlasnej osobie bo nikt za nia nie zył i nie pokazywał sie z takiej strony jak ona sie wielokrotnie pokazala zadajac sie z roznymi z tej pracy.

Nie brzydki
@bimark

Kurczę gdybym miał pewność ze Karolinka za max 200 zł poszła by ze mną do łóżka to w sumie bym w nia zainwestował.

bimark

bardzo często obrabiała chamsko kolesi z ktorymi sie rozstawala. dobra laska z rąk do rąk.

???
@bimark

No O.K. Skoro taka jest to trudno. Ja tam się z nią nie zadaję, w ogóle nie rozmawiam z nią, dkatego tez nie wiem jaka jest. W sumie to dobrze wiedzieć kogo unikać w pracy, aby nie dowiadywać się w przytszłości od innych współpracowników co ma do powiedzenia na mój temat za moimi plecami. Fakt, niektórzy śmieją się z tego co wygaduje i mówią że nie jest zbyt mądra... Tak tylko pytałem tutaj o opinię, bo sam osobiście nie słyszałem niczego niepokojącego z jej ust.

i tyle w temacie twoich wypocin

kozak w necie, du.. w świecie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kris

Siemka Jest ktos z was z Fenixa? Slyszalem ze uruchomili karty OkSystem jak wuglada oplata za ta karte? W poprzednim zakladzie za Multisporta placilem 20zl reszte zaklad, a jak tutaj?

Sik
@Kris

Tutaj prawie identycznie tylko ze placisz 190zl i masz wstep tylko na silownie firmowa w compalu.

Pracownik Tymczasowy

Nie polecam pracy w tej pożal się Boże firmie. Mobbing na każdym kroku - szczególnie na testowaniu, do tego jeśli nie pyskujesz, nie podlizujesz się i nie udajesz choroby psychicznej to będziesz często odsyłany do typowej fizycznej pracy - układania pudeł na paleciaku. Dostaje się tam każdy z ulicy, ciągle potrzebują pracowników i jest niezły przemiał. Kasa - najniższa krajowa, ewentualnie sobotami można troche dorobić - ale to trzeba mieć już wzgledy u kierowników i liderów. Plusem na pewno jest to, że nikt Cię nie pogania, czasami siedzisz i się nudzisz, dużo też zależy na jaką akurat ekipe testerów trafisz.

Zielony
@Pracownik Tymczasowy

Jak dla mnie dobra firma na początek kariery, zdobyć doświadczenie - rok pracy wystarczy i iść dalej :-) wiec ja nie żałuje ...

Mam pytanie odnośnie samej pracy. W poniedziałek zaczynam tam prace jako tester płyt głównych. chciałbym zapytać na czym mniej więcej polega praca, czy zakład zatrudnia dużo ludzi? Czy jest to praca na lini typu Indesit czy Bosch gdzie taśma się przesuwa a Ty musisz nadążyć wszystko wkręcić, posprawdzać. Z góry dziękuje za odpowiedź

j23
@Tomek

To jest serwis, a nie produkcja...więc bez obaw :) Bierzesz płytę, wkładasz części potrzebne do testów ( typu dysk, pamięć itp ) Odpalasz i testujesz. Spokojna praca.

@j23

Dzięki za informacje. Pozdrawiam

@Tomek

Te "linie" u nas to poprostu rzędy długich stołów, gdzie po obu stronach są stanowiska testowe.

Biały

Dlatego uciekam do Warszawy, w LG testowanie telefonów 2500- 3000zl netto w zależności od doswiadczenia

Były biały

Głupi (usunięte przez administratora) bilet miesięczny na PKP do Warszawy 450 zł Hahaha ;-) sdf nadajesz sie do pracy przy zamiataniu ulicy lub zbieraniu śmieci bo na wiecej Cie w życiu nie stac

ona
@Były biały

Ty za to płyty nie umiesz diagnozowac hahaha dzikusie co zazdrosci innym ze maja dziewczyne hehehehe

Były biały
@ona

Ona, chyba ci sie osoby pomyliły bo ja to nie 5V_ALW... wiec zejdź ze mnie ;-) a co do diagnozowania płyt to masz racje nie umiem i tylko dlatego ze nie chciałem sie uczyć w tym kierunku, patrząc na zarobki i na moje oczekiwania finansowe gra nie warta zachodu. A ty umiesz naprawiać płyty ? Pewnie twoje kwalifikacje kończą sie na przylutowaniu biosu...

WTF.

Prawda jest taka że technicy utrzymują ten zakład, nikt z linii testowej nie przyjdzie na diagnostykę płyt bo TUTAJ trzeba coś wiedzieć o elektronice. Który z testerów umie wymienić KBCeka ? Kto wie co jest RTC, jak usunąć zwarcia na płycie? Mam pełen szacunek dla tych ludzi bo IM SIĘ CHCIAŁO tego kiedyś nauczyć.

Nowi koledzy
@WTF.

Zaczęliśmy jakiś czas temu prace w tej firmie przez fenixa ludziska sa tu jakies cwolne laski na tej linii???..max 25l chetnią poznamy z kolegą...Prosze bez zlośliwych komentarzy piszemy powaznie ;) ...praca wazna ale tez dobre miejsce by kogos poznac:)

mswindows287
@Nowi koledzy

Widać po co przyszliście..na pewno do roboty :D :D ... ale tutaj ciekawych lasek nie ma sie co spodziewac w takim wieku! Pracuje tu prawie poltora roku i z tego co wiem to albo te co są w takim wieku to juz obrabiało kilku...przynajmniej dwoch//trzech kolesi...i tyle z tego ze kopneli je w dupe. jak ja dzis zmienialem ranna zmiane to na zmianie przede mną jest jedna w takim wieku/obecnie chyba testuje aapa//kiedys 2 kumpli z nią było. z tego co się jeden dzielil wrazeniami jedynie na kilka x bedzie dobra jak Cie to rajcuje!probuj stary.

Nowi koledzy

Dzis rano kumple z rpl nam pokazywali tą karoline co testuje AAPA o której piszecie . Dupy nie urywa...Wygląda jak zmanierowana lala ..poza tym jak byla tu juz z jakimis kolesiami z tej firmy co ją przetestowali to taka nas nie interesuje. Na rpl to mają z niej widac niektórzy niezłą polewke a Ci co ją znają to mowią że inteligencją to ona też nie świeci. Innych ladniejszych& nietestowanych do 25 nie ma?????

techniczjan
@Nowi koledzy

i zadufana w sobie!!... a jak fochem strzelic potrafi o byle (usunięte przez administratora) br />

techniczjan

Z pewnościa są tez inne dziewczyny ładniejsze w tej firmie ..wystarczy sie rozejrzeć i bardziej inteligentne.

Peno-o

Miałem okazje poznać Karoline O ( niezbyt długi epizod) i absolutnie podzielam zdanie kolegi powyżej... moze i nie jest brzydką dziewczyną czy bardzo ładną bez przesady..są dziewczyny ktore cechuje większy wdzięk> jest przeciętną-raczej zwyczajną. Niestety jak piszesz jest bardzo prosto myślącą bez polotu i wyobrazni ( bezbarwna wypudrowana postać) - mysle ze ktos kto z nia mial stycznosc nie bedzie mial wiekszego problemu z wyczuciem tego stanu rzeczy. Co do innych dziewczyn to są w tej firmie takie ktore reprezentują wyższy poziom intelektualny.

Stary rpl

Słyszałem że ize z rpl 1 chcą znów ściągnąć do compal... przydałaby się

yogi

Cała była fajna

Zielony
@Stary rpl

Raczej to plotka. O ile pamietam Iza i "Słoniu" zostali zwolnieni z firmy po tym jak porzucili pracę. W dodatku wcześniej co chwila razem chodzili na dość częste zwolnienia lekarskie, co nie jest w tej firmie mile widziane, i skutkuje zwolnieniem z firmy. Wątpię też żeby Iza chciała wrócić do Compala, po tym jak została "wydymana w tyłek bez wazeliny" przez reworkerski "gang" Bożeny, czyli usunięta z grupy premiowej. To właśnie po tym zdarzeniu zaczęła totalnie olewać pracę w Compalu.

Słoniu
@Zielony

Lepiej żeby Iza tam nie wracała bo Bozena (usunięte przez administratora) sobie odgache pacem na czole z wrazenia jeszcze :P. Z pozdrowieniami dla RPL a.

Bialy
@Słoniu

Jak myślicie dadzą Mi 2000zl netto na linii ? Mam juz troche doswiadczenia w testowaniu elektroniki.

@Bialy

Nie.

@Bialy

2 netto buahahahah. Jakby dało to by na wejście pobierali opłaty :D

Bomber

Płacą przez agencję 2000zł brutto, możliwość nadgodzin np. przyjście w sobotę. Generalnie miła atmosfera, krótka przerwa tylko 20minut przez 8 godzin pracy ale za to praca lekka i ciekawa więc czego się spodziewać. Minusem może być to że praca jest monotonna ale zawsze można wziąć inny sprzęt do testowania gdy jest go mniej oraz wynagrodzenie też jako minus.

rte
@Bomber

Kasa na prawdę nieziemska. Nic tylko z przyjemnością iść do pracy. Szkoda czasu na takie warunki.

the line

zielony ale z ciebie debil :)

Mozgizlinii
@the line

Po tak cietej riposcie mysle ze sie nie pozbiera...

anty burak
@Mozgizlinii

to nie jest żadna riposta tylko stwierdzenie (usunięte przez administratora) wiadomego pochodzenia. PS masz nie adekwatną ilość lajków do jakości komentarza, nie sądzisz? a może tyle wsirków za tobą stoi?

Bye
@anty burak

To nawet stwierdzasz jak niedorozwój, chyba ze to twoja dziewczyna pisala to nie ma sie z czego smiac, taka sie juz urodzila..

Bolek

Testuje płyty i powiem tylko tyle , że to żadna filozofia bez względu na wykształcenie , liczy się samodzielne myślenie i inwencja a to już problem . Programy testujące to są zaprogramowane dla laptopów , tabletów , komputerów , jako całości. W Compalu testujemy płyty elektroniki a nie komputery , elektronikę tabletów podobnie klawiatura i inne zewnętrzne elementy , tochpad. i.tp to nie płyta to peryferia a oprogramowanie nie trafione do testowania płyt bazowych choć gwarantuje pożądane skutki ale można prościej i skuteczniej..

Peka

Jak dobrze ze wywalili tego buraka ze wsi ktory myslal ze potrafi lutowac.

wsiury wracajcie do gnoju
@Peka

na rpl co drogi to burak ze wsi, myślą że są nie wiadomo jakimi karierowiczami pracując w Łódzkim serwisie. Po prostu pękają z dumy i z nimi już nie pogadasz :)

Papas
@wsiury wracajcie do gnoju

Moze jesli bys potrafil pisac po polsku to bys z nimi popisal zamiast rozmawiac, ale w Twoim wypadku ani jedno ani drugie...

Cebulaki sijcie ptaki
@Papas

a ty taki polonista jesteś? to powiedz czemu nie używasz polskich znaków? krowa ci zjadła?

Zielony z RPL
@wsiury wracajcie do gnoju

Od RPL to ty się trzymaj z daleka! Jajowaty łbie! Gdzie ty się wychodowałeś że wyzywasz ludzi od wsiurów? Oczywiście, że nikt z tobą nie gadał no bo i o czym? Skoro ty nawet nie potrafisz rozmawiać nawet z poważniejszymi dziewczynami, tylko podrzucasz im karteczki z wulgarnymi wyzwiskami (na szczęście monitoring działa). Jedyna osoba z którą udało ci się zakręcić to lekko niedorozwinięta panienka w okularach z linii testowej Lenovo, no ale ona ze względu na stan swojej psychiki jest łatwa, dlatego poleciała na ciebie. Jakiś czas temu dali ją na przypisywanie płyt technikom, ale jest tak lewa że przez wiele dni nie była w stanie zapamietać czterech ruchów myszy komputerowej że musieli wywalić ją spowrotem na linie. - to jest właśnie twoja dziewczyna na miarę twoich intelektualnych (i nie tylko) możliwości.

WTF.

Swoje żale w internecie wypłakują nieudacznicy! Nie podoba Ci się kasa, typ umowy? To zmień robotę po co się męczysz... Bezrobocie w Łodzi to 9%. Chcesz więcej kasy idź na tiry zarobisz 4000...

STOP INTERNET CENSORSHIP !!!

Widzę, że działa skutecznie cenzura na tym forum! Niewygodne, ale prawdziwe posty są usuwane!

Taka sytuacja
@STOP INTERNET CENSORSHIP !!!

Innych można tutaj obrażać z imienia i nazwiska i tych postów jakoś nikt nie usuwa. No niestety jak widać nie wolno tykać pana lidera.

niki

Myślicie, że można się tam ponownie zatrudnić przez biuro na testera?

Kowalski

Ale dziadowska firma, w mojej obecnej firmie raz w tygodniu mamy koszyk z owocami oraz raz w tygodniu 30 minutowy masaż biurowy karku ze względu na siedzący tryb życia. Są firmy które dbają o pracowników i są takie które mają to gdzieś. Dobrze że już nie pracuje w tej firmie.

Nowy zielony

Na święta firma daje jakiś bonus ?

Bet
@Nowy zielony

Podobno pieniadze,.ktore byly przeznaczone na bonusy swiateczne zostaly przechlane na imprezie firmowej jak braklo pieniedzy na alkohol w polowie imprezy. Bylo glosowanie i wszyscy wybrali dalsze chlanie kosztem bonusow;p

BT462

A co powiecie o liderze RPL ?

compalik worker

karoline nieświadomie pomogła mu w nie których spiskach. ba nawet swojego czasu kwitł miedzy nimi romans bodajże , lecz to było tylko czyste zagranie ze strony Lidera gdyż była mu potrzebna do wykonania kilku ruchów.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.