Compal

Łódź

Opinie o Compal

WTF. 2016-12-14 15:30:09
Swoje żale w internecie wypłakują nieudacznicy! Nie podoba Ci się kasa, typ umowy? To zmień robotę po co się męczysz... Bezrobocie w Łodzi to 9%. Chcesz więcej kasy idź na tiry zarobisz 4000...
Peka 2016-12-14 21:40:58
Jak dobrze ze wywalili tego buraka ze wsi ktory myslal ze potrafi lutowac.
wsiury wracajcie do gnoju 2016-12-15 23:40:22
na rpl co drogi to burak ze wsi, myślą że są nie wiadomo jakimi karierowiczami pracując w Łódzkim serwisie. Po prostu pękają z dumy i z nimi już nie pogadasz :)
Papas 2016-12-16 05:23:00
Moze jesli bys potrafil pisac po polsku to bys z nimi popisal zamiast rozmawiac, ale w Twoim wypadku ani jedno ani drugie...
Cebulaki sijcie ptaki 2016-12-16 15:18:00
a ty taki polonista jesteś? to powiedz czemu nie używasz polskich znaków? krowa ci zjadła?
Bolek 2016-12-16 21:38:46
Testuje płyty i powiem tylko tyle , że to żadna filozofia bez względu na wykształcenie , liczy się samodzielne myślenie i inwencja a to już problem . Programy testujące to są zaprogramowane dla laptopów , tabletów , komputerów , jako całości. W Compalu testujemy płyty elektroniki a nie komputery , elektronikę tabletów podobnie klawiatura i inne zewnętrzne elementy , tochpad. i.tp to nie płyta to peryferia a oprogramowanie nie trafione do testowania płyt bazowych choć gwarantuje pożądane skutki ale można prościej i skuteczniej..
Zielony z RPL 2016-12-17 16:23:15
Od RPL to ty się trzymaj z daleka! Jajowaty łbie! Gdzie ty się wychodowałeś że wyzywasz ludzi od wsiurów? Oczywiście, że nikt z tobą nie gadał no bo i o czym? Skoro ty nawet nie potrafisz rozmawiać nawet z poważniejszymi dziewczynami, tylko podrzucasz im karteczki z wulgarnymi wyzwiskami (na szczęście monitoring działa). Jedyna osoba z którą udało ci się zakręcić to lekko niedorozwinięta panienka w okularach z linii testowej Lenovo, no ale ona ze względu na stan swojej psychiki jest łatwa, dlatego poleciała na ciebie. Jakiś czas temu dali ją na przypisywanie płyt technikom, ale jest tak lewa że przez wiele dni nie była w stanie zapamietać czterech ruchów myszy komputerowej że musieli wywalić ją spowrotem na linie. - to jest właśnie twoja dziewczyna na miarę twoich intelektualnych (i nie tylko) możliwości.
the line 2016-12-18 04:20:42
zielony ale z ciebie debil :)
Mozgizlinii 2016-12-18 10:13:36
Po tak cietej riposcie mysle ze sie nie pozbiera...
Bomber 2016-12-18 18:37:14
Płacą przez agencję 2000zł brutto, możliwość nadgodzin np. przyjście w sobotę. Generalnie miła atmosfera, krótka przerwa tylko 20minut przez 8 godzin pracy ale za to praca lekka i ciekawa więc czego się spodziewać. Minusem może być to że praca jest monotonna ale zawsze można wziąć inny sprzęt do testowania gdy jest go mniej oraz wynagrodzenie też jako minus.
anty burak 2016-12-19 01:26:57
to nie jest żadna riposta tylko stwierdzenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiadomego pochodzenia.
PS masz nie adekwatną ilość lajków do jakości komentarza, nie sądzisz? a może tyle wsirków za tobą stoi?
Bye 2016-12-20 09:28:55
To nawet stwierdzasz jak niedorozwój, chyba ze to twoja dziewczyna pisala to nie ma sie z czego smiac, taka sie juz urodzila..
WTF. 2016-12-21 15:37:30
Prawda jest taka że technicy utrzymują ten zakład, nikt z linii testowej nie przyjdzie na diagnostykę płyt bo TUTAJ trzeba coś wiedzieć o elektronice. Który z testerów umie wymienić KBCeka ? Kto wie co jest RTC, jak usunąć zwarcia na płycie? Mam pełen szacunek dla tych ludzi bo IM SIĘ CHCIAŁO tego kiedyś nauczyć.
Nowi koledzy 2016-12-27 22:26:01
Zaczęliśmy jakiś czas temu prace w tej firmie przez fenixa ludziska sa tu jakies cwolne laski na tej linii???..max 25l chetnią poznamy z kolegą...Prosze bez zlośliwych komentarzy piszemy powaznie ;) ...praca wazna ale tez dobre miejsce by kogos poznac:)
mswindows287 2016-12-27 23:31:32
Widać po co przyszliście..na pewno do roboty :D :D ... ale tutaj ciekawych lasek nie ma sie co spodziewac w takim wieku! Pracuje tu prawie poltora roku i z tego co wiem to albo te co są w takim wieku to juz obrabiało kilku...przynajmniej dwoch//trzech kolesi...i tyle z tego ze kopneli je w dupe. jak ja dzis zmienialem ranna zmiane to na zmianie przede mną jest jedna w takim wieku/obecnie chyba testuje aapa//kiedys 2 kumpli z nią było. z tego co się jeden dzielil wrazeniami jedynie na kilka x bedzie dobra jak Cie to rajcuje!probuj stary.
Stary rpl 2016-12-28 00:52:49
Słyszałem że ize z rpl 1 chcą znów ściągnąć do compal... przydałaby się
yogi 2016-12-28 23:04:00
Cała była fajna
Zielony 2016-12-29 18:28:58
Raczej to plotka. O ile pamietam Iza i "Słoniu" zostali zwolnieni z firmy po tym jak porzucili pracę. W dodatku wcześniej co chwila razem chodzili na dość częste zwolnienia lekarskie, co nie jest w tej firmie mile widziane, i skutkuje zwolnieniem z firmy. Wątpię też żeby Iza chciała wrócić do Compala, po tym jak została "wydymana w tyłek bez wazeliny" przez reworkerski "gang" Bożeny, czyli usunięta z grupy premiowej. To właśnie po tym zdarzeniu zaczęła totalnie olewać pracę w Compalu.
Nowi koledzy 2016-12-29 18:47:47
Dzis rano kumple z rpl nam pokazywali tą karoline co testuje AAPA o której piszecie . Dupy nie urywa...Wygląda jak zmanierowana lala ..poza tym jak byla tu juz z jakimis kolesiami z tej firmy co ją przetestowali to taka nas nie interesuje. Na rpl to mają z niej widac niektórzy niezłą polewke a Ci co ją znają to mowią że inteligencją to ona też nie świeci. Innych ladniejszych& nietestowanych do 25 nie ma?????
Zielony 2016-12-29 18:53:29
Tak. To prawda. Karolona O. jest bardzo ładną, ale też niestety bardzo prostą dziewczyną. Z resztą nie ma w tym nic dziwnego, bo pochodzi z małej wioski spod Łęczycy, gdzie nadal panuje świadomość że stosunek przerywany zapobiega ciąży, albo że przemycie zaraz po stosunku pochwy wodą eliminuje ryzyko zakażenia wirusem HIV, czy też zajścia w ciąże. Wystarczy posłuchać jej wypowiedzi aby przekonać sie jak sypie prostym językiem i jak prosto myśli. Wynajmowała mieszkanie wraz ze swoimi braćmi, ale wyprowadzili się. Aktualnie samotnie wynajmuje mieszkanie gdzieś na Przybyszewskiego. Nie wiadomo kogo tam sprowadza, ani co się tam odbywa i przed kim uda rozchyla. To z kim się zadawała i co w przeszłości robiła daje sporo do myślenia, zwłaszcza że jest poza jakąkolwiek kontrolą swoich rodziców, którzy mieszkają we wspomnianej wiosce pod Łeczycą. Co do interesowania się chłoptasiami przy kasie to nie ma nic dziwnego w przypadku tak prostej dziewczyny, ale ostatnio są to nie tyle chłoptasie przy kasie co raczej chłopcy z szemranego środowiska, no ale to co i z kim robi to juz nie mój problem. Jej życie. Jej sprawa. Jak sobie życie ułoży, takie będzie miała. W naszej firmie sjest całkiem sporo fajnych dziewczyn, z którymi można się swobodnie pośmiać, pożartowac czy tez pogadać na poważniejsze tematy. Każdy z pewnością znajdzie kogoś dla siebie.
techniczjan 2016-12-29 19:01:22
i zadufana w sobie!!... a jak fochem strzelic potrafi o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
techniczjan 2016-12-29 19:05:25
Z pewnościa są tez inne dziewczyny ładniejsze w tej firmie ..wystarczy sie rozejrzeć i bardziej inteligentne.
Peno-o 2016-12-30 18:37:27
Miałem okazje poznać Karoline O ( niezbyt długi epizod) i absolutnie podzielam zdanie kolegi powyżej... moze i nie jest brzydką dziewczyną czy bardzo ładną bez przesady..są dziewczyny ktore cechuje większy wdzięk> jest przeciętną-raczej zwyczajną. Niestety jak piszesz jest bardzo prosto myślącą bez polotu i wyobrazni ( bezbarwna wypudrowana postać) - mysle ze ktos kto z nia mial stycznosc nie bedzie mial wiekszego problemu z wyczuciem tego stanu rzeczy. Co do innych dziewczyn to są w tej firmie takie ktore reprezentują wyższy poziom intelektualny.
Słoniu 2017-01-02 13:50:17
Lepiej żeby Iza tam nie wracała bo Bozena [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie odgache pacem na czole z wrazenia jeszcze :P. Z pozdrowieniami dla RPL a.
Bialy 2017-01-04 20:30:44
Jak myślicie dadzą Mi 2000zl netto na linii ? Mam juz troche doswiadczenia w testowaniu elektroniki.
Compal 2017-01-05 21:03:48
Nie.
ja 2017-01-09 00:37:16
2 netto buahahahah. Jakby dało to by na wejście pobierali opłaty :D
Biały 2017-01-10 12:55:52
Dlatego uciekam do Warszawy, w LG testowanie telefonów 2500- 3000zl netto w zależności od doswiadczenia
Tiderexx 2017-01-10 23:45:19
Dobrze piszesz "Zielony" ! Karolina Or. ma tak proste myslenie i slabe priortety ze nawet w takim naszym compalu niejeden sie przekonal ze szkoda czasu marnowac. Podsumowując: material na dziewczyne na dluzej jest z niej żaden.
rte 2017-01-11 00:43:33
Kasa na prawdę nieziemska. Nic tylko z przyjemnością iść do pracy. Szkoda czasu na takie warunki.
Tomek 2017-01-11 17:22:28
Mam pytanie odnośnie samej pracy. W poniedziałek zaczynam tam prace jako tester płyt głównych.
chciałbym zapytać na czym mniej więcej polega praca, czy zakład zatrudnia dużo ludzi?
Czy jest to praca na lini typu Indesit czy Bosch gdzie taśma się przesuwa a Ty musisz nadążyć wszystko wkręcić, posprawdzać.
Z góry dziękuje za odpowiedź
j23 2017-01-11 18:23:39
To jest serwis, a nie produkcja...więc bez obaw :) Bierzesz płytę, wkładasz części potrzebne do testów ( typu dysk, pamięć itp ) Odpalasz i testujesz. Spokojna praca.
Tomek 2017-01-11 21:41:25
Dzięki za informacje. Pozdrawiam
Compal 2017-01-12 18:53:24
Te "linie" u nas to poprostu rzędy długich stołów, gdzie po obu stronach są stanowiska testowe.
Pracownik Tymczasowy 2017-01-12 20:58:11
Nie polecam pracy w tej pożal się Boże firmie. Mobbing na każdym kroku - szczególnie na testowaniu, do tego jeśli nie pyskujesz, nie podlizujesz się i nie udajesz choroby psychicznej to będziesz często odsyłany do typowej fizycznej pracy - układania pudeł na paleciaku. Dostaje się tam każdy z ulicy, ciągle potrzebują pracowników i jest niezły przemiał. Kasa - najniższa krajowa, ewentualnie sobotami można troche dorobić - ale to trzeba mieć już wzgledy u kierowników i liderów. Plusem na pewno jest to, że nikt Cię nie pogania, czasami siedzisz i się nudzisz, dużo też zależy na jaką akurat ekipe testerów trafisz.
Zielony 2017-01-15 17:54:22
Jak dla mnie dobra firma na początek kariery, zdobyć doświadczenie - rok pracy wystarczy i iść dalej :-) wiec ja nie żałuje ...
beylo 2017-01-16 22:44:08
Karolina O to wyrafinowana panna ktora d... ci obrobi ze zle ją traktujesz chociaż byś jej gruszki na wierzbie obiecał. Typowa cwaniara nieustannie szukajaca nowych "koleszkow "
Compal 2017-01-17 19:23:41
Tak. "Ronaldo" - to jest właśnie typ kolesia w jakich ona gustuje. Tak samo "inteligentny" i intelektualnie prosty jak i Karolina. Pasują do siebie dosłownie jak Ken i Barbie.
bos 2017-01-17 19:46:14
Który to jest "Ronaldo"?
pal-com 2017-01-17 23:20:47
Na pewno bardziej inteligentny niż ona bo przynajmniej nie słychać było by napierd...ał na nią za jej plecami tak jak ona do ludzi na niego i innych kolesi z compala za którymi latała jak smród po gaciach i jej nie wyszło.widac jaka jest niedowartosciowana.
Kris 2017-01-19 22:03:59
Siemka
Jest ktos z was z Fenixa? Slyszalem ze uruchomili karty OkSystem jak wuglada oplata za ta karte? W poprzednim zakladzie za Multisporta placilem 20zl reszte zaklad, a jak tutaj?
Sik 2017-01-20 00:05:52
Tutaj prawie identycznie tylko ze placisz 190zl i masz wstep tylko na silownie firmowa w compalu.
xD 2017-01-22 00:04:12
Tomek nie musi załatwiać żonie powrotu do pracy... Marta wraca po urlopie macierzyńskim :P
I z tego co pamiętam była pracownikiem działu planowania ostatnio...
Compal 2017-01-22 15:38:55
Compal 2017-01-22 15:40:58
A pamięta ktoś jeszcze jak słodkowodny "Esox lucius" kilka lat temu latał za Karoliną? Dorwał się do niej zaraz po tym jak pojawiła się w naszej firmie jako biały fartuch. Ładował w nia pieniądze - kupował jakieś pierścionki, kwiaty, macał jej kolana pod stołem na stołówce (hormony buzowały). I co? Nic z tego nienwyszło i jeszcze stracił kasę! Biedaczek! tak się wychodzi na związkach z Karoliną Orlik. :D
bimark 2017-01-22 17:41:11
Z dobrej opini wsrod pracownikow tej firmy to ona nie slynie,ale wdzieczna moze byc tylko wlasnej osobie bo nikt za nia nie zył i nie pokazywał sie z takiej strony jak ona sie wielokrotnie pokazala zadajac sie z roznymi z tej pracy.
Nie brzydki 2017-01-22 17:47:43
Kurczę gdybym miał pewność ze Karolinka za max 200 zł poszła by ze mną do łóżka to w sumie bym w nia zainwestował.
bimark 2017-01-22 17:49:00
bardzo często obrabiała chamsko kolesi z ktorymi sie rozstawala. dobra laska z rąk do rąk.
??? 2017-01-22 18:35:44
No O.K. Skoro taka jest to trudno. Ja tam się z nią nie zadaję, w ogóle nie rozmawiam z nią, dkatego tez nie wiem jaka jest. W sumie to dobrze wiedzieć kogo unikać w pracy, aby nie dowiadywać się w przytszłości od innych współpracowników co ma do powiedzenia na mój temat za moimi plecami. Fakt, niektórzy śmieją się z tego co wygaduje i mówią że nie jest zbyt mądra... Tak tylko pytałem tutaj o opinię, bo sam osobiście nie słyszałem niczego niepokojącego z jej ust.
lolo 2017-01-23 06:50:33
No właśnie wraca do pracy :/ Też jesteśmy z tego powodu zmartwieni. Nigdy w życiu nie mieliśmy okazji poznać takiego poziomu kablowania na innych m.in. dzięki jej podpi******** zwolnili Marcina K. Sprzedało ją to że kiedyś dziewczyny wybrały się z nią na miasto i zaczęły wypytywać o rzeczy o których rozmawiały tylko z Michałem managerem prawie wszystko powtórzyła i jedną rzecz że "on wszystko wie na temat RPLa" tylko pytanie skąd : ]. Jaki z tego wniosek ? Była "współpraca" nie ginie. Ponadto w biurze pracowała Paulina kiedy miała odejść powiedziała o tym tylko Marcie żeby sprawdzić czy to faktycznie ona kabluje jakimś trafem później podchodzi do Pauliny i pyta się Kaśka (szefowa magazynu) "słyszałam że nas opuszczasz?!". Prosimy nie wracaj pracownicy biura i planowania pozdrawiamy.
Zostaw swoją opinię o Compal - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compal