Opinie o Nastal Sky Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nastal Sky Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nastal Sky Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nastal Sky Sp. z o.o. w Łódź

Moni

Firma dramat nie polecam, strata czasu nerwów i zarobki śmieszne

@Moni

Gratuluję komuś wyobraźni, za podszywanie się pod nie swoim imieniem. Proponuję kredę kupić i chodnik pomalować, na poziomie, który jest przez Ciebie reprezentowany!

speedway

Trzeba szukać nowej pracy bo dalej pracować tam sie nie bedzie dalo jesli sie nie docenia ludzi! Ekipa byla fajna ale teraz juz jej nie ma i nie da sie zastąpić niektórych bo wyjście jak nie ten to następny dawno minęło. Szkoda i to wielka ale jest juz za późno(usunięte przez administratora)Szerokości dla wszystkich!

na drugie masz porażka

Wpis dość stary, ale dziwi mnie, że ma aż tyle +1. Bo przedszkolak umie więcej powiedzieć. Nie wiem jak jest w firmie to się nie wypowiadam, ale jak jedno słowo ma pomóc innym? Może "porażka" to Twoje imię i się tylko podpisałeś? A może co dla jednych jest porażką dla innych czymś dobrym... Takie opinie powinny być usuwane.

Zbik

Napisałem, że w innych firmach nie miałem wypłacane systematycznie pieniędzy a nie w NastaL-u. Tu z takimi sprawami nigdy nie było problemu.

Pracownik Biurowy

Nie da się ukryć ze szukają kogoś bo inni odchodzą. Nikt z branży z doświadczeniem nie pójdzie tam na rozmowę ponieważ nikt pozytywnie się nie wypowiada na temat tej firmy. Śmiać się chce jak wygląda rozmowa a zwłaszcza duża ilość cv jaka mają przed sobą chyba z całego istnienia firmy.

Pytania to badanie twojej sytuacji finansowej by nie da ci zarobić żebyś nie był dla nich konkurencja. Dadzą tyle żebyś miał poczucie ze jesteś od nich uzależniony. Nie polecam i daleko jest.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Zbik

Pracowalem w roznych firmach z których decydowałem się odejść, gdyż pensja nie była na czas, albo była rozkładana na raty, lub w zupełności nie szło się porozumieć. W firmie pracują sympatyczni ludzi, którzy znają się na swojej pracy i można z nimi o wszystkim porozmawiać. Byłem świadkiem nie raz, że w sytuacjach krytycznych potrafią sobie poradzić. Mnie ze strony tej firmy nie spotkały nieprzyjemności. Z pracownikami biurowymi zawsze mialem dobry kontakt i na ich temat nie sądziłem, że ktoś może się wypowiadać. Mnie praca w tej firmie odpowiadała i mam nadzieję, że spotkam tych ludzi nie raz w swoim życiu, gdyby nie sytuacja zmiany zamieszkania nie odszedłbym od tej firmy.

Papaj

Pracowałem tam jakiś czas temu, rotacja i zmiany sa ciagle. Ludzie sie wyciskani do ostatnich sił. Gdyby nie spedytorzy którzy to prowadzą żaden kierowca nigdy tam nie będzie jezdzil. Etap pracy tam traktuje tam jak dobre szkolenie aby juz nigdy nie popełnić takich błędów. Odradzam będziecie zalowac i tylko strata czasu.

Łysy

Tyle tu negatywnych opinii tylko dlaczego innym kierowcą jest dobrze i pracują od lat? Nie dość ze dają szanse człowiekowi by się uczył to jeszcze mu pomagają a to się rzadko zdarza w takich firmach. P.S.Człowiek jeśli chce pracować to każdy pracodawca to zauważy i doceni

Olga

Panie Robercie widze ze mała jest panska elekwencja ale tego można było sie spodziewać po kierowcy który z Łodzi do Gdańska jedzie przez Berlin bo tak bo nawigacja prowadzi i procent nadrobionych km sięga 20% niż trasy z mapy nawet najdłuższą drogą ale cóż życie. Tak bywa bo tłumaczenie przedszkolaka na poziomie nawi mnie tak prowadziła i tyle, spalanie jak na solówce i ta kultura to mówi samo za siebie nawet komentarz... Żałosne cwaniactwo a jak już czarno na białym pokazane to teraz boli. Powodzenia z pewnością pseudo kierowca który ma nawigacje typu takiego że nie ma jej wcale i ciągle kręci a to korek wypadek objazd lawina droga sie zapadła nie zgłaszając na bieżąco tylko po zjeździe gdy wychodzą jego oszustwa jest godnym kandydatem do polecanie. Więc jeszcze raz Robert Ł bajkopisarz i kłamca uważajcie. Serdecznie nie polecam! I podsumowuje dziekuje za komentarz utwirdzil tylko w przekonaniu gdyż jak ktos komuś pomaga i daje szanse to wlasnie tak to sie konczy.

Ktoś

Olga , życzę Ci powodzenia. Każdy może mieć swoje zdanie na dany temat i ja też takowe posiadam. Ale zgadzam się z moim przedmówcą, gdy ja tam pracowałem zbyt dużo przykrości mnie tam spotkało ( delikatnie mówiąc), oskarżeń, itp itd i wcale to nie zazdrość, że tobie jest tam dobrze. Nie będę nikogo przekonywać do swojej opinii ale niestety w żadnej firmie w której pracowałem nie traktowano pracownika tak źle jak tam . Więc jeszcze raz życzę ci powodzenia.

Olga

Nie ma o czym mówić poziom Twojej wypowiedzi świadczy tylko o tym że piszesz o czymś co nie ma pokrycia w rzeczywistości. Ja pokrywam w pełni swojej zdanie i będę się tego mocno trzymać. Ahhh ta zazdrość jest wyniszczająca.

Jeśli chodzi o mnie to nie muszę wymyślać bajek bo sporo przeżyłem i mam na to świadków. życzę ci powodzenia po okresie ochronnym, zobaczymy co wtedy powiesz. Czy może tez o niespełnionych ambicjach ?

Olga

Żałosne są komentarze osób i opinie które wcale nie pracowały w tej firmie albo pracowały i nie spełniły swoich chorych ambicji a teraz maja najwięcej do powiedzenia typowej tandety oraz wymyślonych bajek wyssanych z palca:) Tu nie ma o czym pisać tylko jedna myśl szczera i prawdziwa o której trzeba napisać to żadna praca nie hańbi! Firma EXTRA! Jeśli komuś coś nie poszło i się nie udało to niech wyciągnie wnioski dobra i życzliwa rada. Team jest zgrany i to najważniejsze co świadczy o wynikach i ciągłym rozwoju firmy.

mirek

To chyba odległe czasy bo ja troszeczkę pracuje i nic takiego nie pamiętam kiedy pracowałeś i czym jeździłeś ?

Mirek chyba pracujesz pierwszy miesiąc tam skoro jeszcze wierzysz w to co mówią :)brak szacunku dla człowieka, za mojej kadencji tam przewinęło się hmmm niech sobie przypomnę ponad 10 spedytorów a kierowców nie pamiętam już ale też coś koło tego. To chyba o czymś świadczy

mirek

Masz rację najlepiej zapytać kogoś kto tam pracuje najlepiej mnie, jak na warunki łódzkie uważam że jest bardzo dobrze ale jak byś chciał coś więcej to do usłyszenia na cb pozdrawiam

rodzina pracuje w biurze a kierowcy za dużo do gadania nie maja,każdy kto tam popracuje będzie wiedział co to za ludzie i firma wystarczy na cb zapytać.

od kilku lat to pracuje tam może rodzina, bo z kierowców to nie sądzę, no może jeden max dwóch.

z tego co wiem ludzie tam pracują od kilku lat i nie są ta pojedyncze przypadki to chyba są zadowoleni

Super bardzo zadowolona jestem pracuje już od ponad 6 miesięcy i bardzo sobie chwalę

TYBOR

Pracuje już 7 lat i bardzo jestem zadowolony pensja jak na warunki łódzkie dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Nastal Sky Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Nastal Sky Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nastal Sky Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nastal Sky Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nastal Sky Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nastal Sky Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nastal Sky Sp. z o.o.

Nastal Sky Sp. z o.o.