Opinie o Nastal Sky Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nastal Sky Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nastal Sky Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nastal Sky Sp. z o.o. w Łódź

Życzliwy

Z tych poprzednich wypowiedzi oznacza tylko jedno, że dobrze się pracuje wszystkim oprócz kierowców, jest tu też pewnie parę opini osób zatrudnionych w innej dziedzinie firmy gdzie robi się projekty mostów, hal itp tam być może jest lepiej niż za kółkiem. W firmie tragedii nie ma, kasa jest na czas z tym że o 1/3 mniejsza niż w innych "dobrych" firmach, rozliczanie kilometrówka cena ustalona na poziomie z przed przynajmniej dwóch lat. Jak ci spedytor wymyśli załadunek na weekend z utrzymywaniem temperatury i np. auto chodzi cały czas przez 50 godzin to na bank przekroczysz małą normę paliwową i przy wypłacie okaże się że musisz sam za to zapłacić np 200 zł ups taki mały bonus od firmy. Spedytorzy - Jeden król i gwiazdy nastalu, w gwiazdach halny co chwila ktoś przylatuje co chwila wylatuje " pewnie kasy mają tak dużo jak i kierowcy" a u tych też nieźle wieje. Zgłaszasz usterkę w aucie i jak tego nie przypilnujesz wyjedziesz zepsutym a według szefa to twoja wina i łup znowu bonus od firmy. Zmiany zasad w ciągu gry to specjalność szefunia, wyjazd jast tak, powrót jest inaczej, no przecież prezes informował, ciebie NIE, to niemożliwe! Ubezpieczenie kierowcy - takie coś istnieje ?. Nie liczcie w przypadku stłuczki na AC lub OC strata zniżek tragedia koszty ponosicie WY. Jak droga jest zamknięta i pojedziesz objazdem nie zapłacą ci z nadrobione kilometry. Rozliczanie km według widzimisie spedytorów. Oszustwa w rozliczeniach diet, czasu pracy, fiskusa itp. to norma w tego typu firmach w tej jest to samo tz " księgowość kreatywna". Urlop oczywiście jest ale za niego pieniążków nie dostaniecie ale na pasku z wypłaty będzie że dostaliście. Plusem jest to że 99% aut jest w zabudowie typu spojkar ale to wszystkie udogodnienia dla kierowcy reszta w najtańszej wersji. No i wjęcej plusów w tej firmie nie ma, no może jeszcze to że zaradna pani księgowa wyposaży was w wszelkie dokumenty potrzebne na EU. Podsumowanie. Jak nie macie innego wyjścia to możecie tu pracować raz na miesiąc rozmowę z niezbyt rozgarniętym szefem da się przeżyć, jak zacznie gadać swoje głupoty to kiwamy głową w pionie i ładnie się uśmiechamy jak do imbecyla. Spedytorzy nowym od razu chcą wejść na głowę załadunek o 16.00, 1200 do celu i masz być rano, jak dojedziesz raz i drugi to już w tej firmie nie pośpisz, my też możemy być zmęczeni taka mała porada. Król, dobry choć leniwy spedytor wie co i jak, gwiazdy, kiełbie we łbie jak coś nie tak walić do Króla. To tyle dla desperatów a dla kiero z wyborem proponuje szukać innej bajki. Ps. Choć w paru krajach tego mieć nie wolno zamontujcie kamerę jak walniecie w zająca, jelenia czy pedała z parosolką i nie ma nagrania wypłata na pewno się pomniejszy no chyba że jelenia przywieźecie na pace. Ps2. pedałów nie wozimy nawet na pace ;-). No i by było na tyle, post napisałem nie po to bo byłem złym kierowcą i mnie zwolnili w każdej chwili mogę tam wrócić, piszę aby nowi pracownicy mieli świadomość gdzie zamierzają pracować i co ich czeka. Pewnie wszędzie są plusy i minusy ale tu tych drugich jest znacznie więcej. Pamiętajcie z kierownicą to WY jesteście szefem a nie pierdoła który siedzi przed monitorem komputera.

Przemek
@Życzliwy

Witam tu rzekomy Król jak to Pan ' Życzliwy" mnie określił . Zawsze łatwo się pisze nie ujawniając swoich danych personalnych i nie pisząc o tym co się samemu odwaliło :) miło by było się ujawnić i wtedy się wypowiadać w temacie

@Przemek

Nie podpisał się bo chce wrócić i nie chce konkurencji ;) polska mentalność

Stefan

Tak rzadko piszecie, miałem nadzieję na informacje ponieważ mam zamiar aplikować.

Rybus

Pracuję w NASTAL i nie narzekam. Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie powód żeby oskarżać firmę. często piszą takie teksty ludzie już nie pracujący lub mający na pieńku z firmą!!

jury

Słyszałem ostatnio ze ludzie sami odchodzą wiec o czym to świadczy? Jest tam dobrze oczywiście ze nie. Niektórych spraw nie da sie zamiesc pod dywan.

Michal
@jury

Czasem ludzie odchodzą bo nie chce im sie pracować i szukają pracy gdzie mogą NIC NIE ROBIĆ. Dlatego o niczym to swiadczy

Pracownik Biurowy

Nie da się ukryć ze szukają kogoś bo inni odchodzą. Nikt z branży z doświadczeniem nie pójdzie tam na rozmowę ponieważ nikt pozytywnie się nie wypowiada na temat tej firmy. Śmiać się chce jak wygląda rozmowa a zwłaszcza duża ilość cv jaka mają przed sobą chyba z całego istnienia firmy.

Pytania to badanie twojej sytuacji finansowej by nie da ci zarobić żebyś nie był dla nich konkurencja. Dadzą tyle żebyś miał poczucie ze jesteś od nich uzależniony. Nie polecam i daleko jest.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Agata

@robert_mlody rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy, skoro nie chcesz zmieniać pracodawcy. Opowiedz nam dokładniej o warunkach pracy w NASTAL MARCIN AWIER.

Domq

Firma taka jak inne, z tym że tutaj kasa zawsze jest na czas. Wiadomo,że jak coś odwalisz to ponosisz tego konsekwencje. Albo się przykładasz do pracy albo nie. Myślałem,że w innej łódzkiej firmie będzie lepiej, ale skończyło się na obiecankach...

mirek

bylem kierowca i miałem krotki epizod w tej firmie . niestety z przyczyn rodzinny musialem wyjechac za granice. gdyby nie to pewnie do tej pory bym pracowal u p.Henryka. ja ze swojej strony polecam !

robert_mlody

Widzę,że opinie są podzielone, ale ja sam pracuję w tej firmie ponad 2 lata. Nie zamierzam zmieniać pracodawcy. Ciesze się,że tutaj trafiłem. Szczerze to śmiać mi się chce, jak ktoś robi sztuczny brud tylko dla zabawy. Najlepiej nie czytać, tylko przyjść do firmy, porozmawiać o zobaczyć na własne oczy jak to wygląda. POLECAM!

Maciek

Super firma pracuje 5 lat i jestem bardzo zadowolony

Kierowca

Omijać z daleka. Szkoda czasu i nerw... Wesołych świat.

ba

@wic a możesz konkretnie napisac co rozumiesz przez dobrą atmosferę coraz lepsza w takim miejscu pracy? doprecyzuj proszę jaki czynnik w tej pracy powoduje dla ciebie że atmosfera jest okej, z góry dzięki za odpowiedź

ka
@ba

Pic na wode krótko i na temat!

Munio

Zdecydowanie zgadzam się z tymi ostatnimi wypowiedziami. Pracuję tutaj od początku 2016 roku. Sporo naczytałem się o tej firmie, o szefie i o pracownikach. Stwierdzam,że są to wypowiedzi byłych pracowników, którzy przez swoje błędy, chcą oczernić tą firmę i działać na jej szkodę. Na moim stanowisku mam bezpośrednio do czynienia z kierowcami. Muszę powiedzieć, że jeżeli ktoś nie myśli co robi i generuje niejednokrotnie koszty dla firmy za uszkodzenia, to nie można go nazwać pracownikiem pożytecznym i dobrym. "Przecież ja nic nie zrobiłem, to już tak było" - jakoś dziwne,że przed wyjazdem lampy były całe, plandeka niepoprzecinana, linki do przyłączy niepourywane, a dach i siłowniki chodziły normalnie. O tym,żeby był odpowiedni poziom oleju silnikowego i płynu chłodzącego, nie ma co pamiętać, przecież to nie jest własność kierowcy. Jeżeli wykonujesz swoją pracę sumiennie, starasz się i działasz dla dobra firmy, to dostaniesz więcej niż oczekiwałeś i to nie są wymysły. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, nikt cię nie pomija. Każdy traktuje tutaj pracownika, jak członka zespołu,co daje poczucie,że grasz w tym samym zespole. Nie wiele jest takich pracodawców

Przedstawiciel

Pracuję w firmie od dłuższego czasu. Co do pracowników : bardzo fajna atmosfera - pozazdrościć takiego zespołu. Każda uroczystość - urodziny czy imieniny - są w firmie świętowane-miło jak pracodawca pamięta o takich rzeczach. Co do pracodawcy: bardzo fajne podejście do pracownika - wymagający ale też potrafi docenić poświecenie - wynagrodzenie znacznie ponad najniższą krajową więc tu obalę powielany wcześniej mit! Obalę kolejny mit co do "samej rodziny w biurze" - nie jestem członkiem rodziny a jednak tu pracuję. Nie narzekam na atmosferę ani zarobki - zawsze dwójka z przodu na koncie i to na czas - wiadomo ile by nie było zawsze byłoby lepiej mieć więcej - ale jestem święcie przekonana, że nie miałabym co liczyć na więcej w innych firmach.

go!
@Przedstawiciel

To nie pracodawca pamieta o urodzinach pracownikow;) bzdury jakies ktos pisze.... Jakby nie panie z ksiegowosci to nikt by o tym nie wiedzial.

mnich

Ostatnią wypowiedź to chyba dziecko pisało, nic wartego uwagi zarówno jakość świadczonych usług jak i załoga bez doświadczenia. Teraz firma bazuje na cudzych pomysłach co warto podkreślić i uważać na swoje racje. Jeśli ktoś ma więcej pytań chętnie się podzielę informacjami. Pozdrawiam

PIOTR

Dziwi mnie jedna rzecz że tylko pozytywne opinie są podpisane z imienia a pozostałe ukryte pod dziwnymi nikami ja pracuje tu od dłuższego czasu i takie herezje jak niektórzy wypisują to aż się włos na głowie jeży ludzie którzy nie potrafią nawet przyznać się do własnej tożsamości a pozatym mają dużo czasu żeby wymyślać te brednie, jeśli chodzi o pracę to nie jest lekko ale wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy i obowiązków. Najlepsze to jest to że ludzie którzy piszą te bzdury rozstali się z firmą i teraz niemogą zależ pracy siedzą sfrustrowani i piszą co i wpadnie do głowy a z chęcią by wrócili do pracy, bo wydzwaniają i się pytają czy mogą wrócić.

Niechcial

Wysokie to są budynki w Nowym Yorku

kiero

Speedy masz racje zgadzam sie z Toba spedytorzy bez doświadczenia bo nikt z doświadczeniem tam nie pojdzie a jak byli fajni spedytorzy zaradni to sie ich nie szanowalo a teraz jakieś komentarze w ich imieniu jak bylo dobrze. Firma zatrudnia ludzi którzy nabierają doświadczenia względem innych osób zwłaszcza kierowców.

prawda

Jesli ktoś rezygnuje z pracy i odchodzi z firmy to jest dobrze..? na logikę która mówi jak jest trzeba się zastanowić i uważać na komentarze "dobre po złych" które dodają osoby prawe odpowiadające za wizerunek firmy!

Agata

Mój mąż pracuje w tej firmie i odszedł jeden Pan, ale to dlatego, że przez poprzedniego spedytora jeździł mało kilometrów i w końcu miał dosyć współpracy z nim. Każdy ma mieć prawo swoją opinię, ale mój mąż jest zadowolony z wypłaty. Jak potrzebuję by był w domu to zawsze jest. Jako była spedytorka wiem, że praca w transporcie nie jest łatwa i kosztuje dużo nerwów. Z tym trzeba się liczyć.

Olga

Pracowałam w tej firmie dłuższy okres czasu i nie mam na co narzekać, zarabiałam bardzo dobrze, nabyłam doświadczenia, które zapewne przyda mi się w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Nastal Sky Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Nastal Sky Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nastal Sky Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nastal Sky Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nastal Sky Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nastal Sky Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nastal Sky Sp. z o.o.

Nastal Sky Sp. z o.o.