Astrum- STAS

Gliwice

Opinie o Astrum- STAS

Wiki 2014-07-09 13:27:23
Slabe zarobi.Dziwna atmosfera w pracy.Brak mozliwosci rozwoju.Nie polecam.Szkoda czasu.
Robert 2016-07-13 19:17:11
Byłem pracownikiem firmy Astrum - STAS, w mojej ocenie firma jak firma, zarobki przeciętne, ale wypłata zawsze na czas. Atmosfera przyjazna, nie było zawiści i kopania pod sobą dołków tak jak w poprzedniej firmie w której pracowałem przed Astrum. Szef to porządny gość, nigdy złego słowa na swój czy kogoś innego temat nie słyszałem. Gdyby nie propozycja wyjazdu za granicę, to pracowałbym tutaj dalej.
banan 2016-07-17 10:33:22
Jestem pracownikiem tej firmy, atmosferę tworzą ludzie więc jesteś negatywnie nastawiony to i ludzie w pracy są dla Ciebie negatywni. Wypłatę mam zadowalającą, zawsze na czas. Kiedy potrzebuje, mogę wziąć zaliczkę i nie ma z tym żadnego problemu
leszczynski 2016-07-18 20:55:39
Jestem pracownikiem tej firmy i nie rozumiem wobec niej zarzutów. Cieszę się że znalazłem taką pracę, czasami trzeba się napracować to prawda ale jak to w każdej pracy bywa
Eryk 2016-07-19 18:31:20
Mój ojciec pracował w tej firmie, nie słyszałem od niego nigdy słowa krytyki, nie skarżył się, nie miał złego nastroju kiedy wracał z pracy. Także wydaje mi się że firma jest w porządku
Krystian 2016-07-20 23:35:11
Zarabiałem w tej firmie bardzo dobrze, nie wiem skąd wziąłeś to, że zarobki są słabe.
rekin 2016-07-21 10:11:23
Ja się nie chce rozwijać to i pracodawca nie pomoże. Byłem pracownikiem tej firmy kilka ładnych lat. Rozwój? Awansowałem, zrobiłem kilka kursów, tego nie nazwiesz rozwojem ? Wszystko można kiedy się chce.
Zostaw swoją opinię o Astrum- STAS - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astrum- STAS