Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

debora

aa pytałes skad jestem, to odpowiadam : BYTOM ... a on wraca 17 sierpnia... bo nie zwolnili go tylko kare dostał... a mam pewnosc co i jak bo rozmawiałam z Pania z agencji. odedzwij sie na gg 63 03 317 bo nie beda o tozsamosci itp pisac na forum ... tyle Ci powiem ze przełozonymu=i na tym hotelu jest [usunięte przez moderatora].

debora

niepamietamm jakie miasto ale niedaleko francji ... a akurat dostał kare 500 euro ... za niby 2 rozwalone szafki ... a mam pewnosc poniewaz rozmawiałam zz Panią z agencji z gliwic i mi powiedziała ze tier nałozył 500 euro kary na agencje .. i musiał to zapłacic bo jest na kamerach jak wychodzi w szatni... niby dowodów niema ze to on... tylko widac jak wchodzi i wychodzi z szatni.. ale co zrobic kary nieda sie zmiejszyc ani nic ... tak samo inne osoby były w szatni a niemcy sie akurat uwzieli na niego . wiec chłopie jak tam nie byłes to nie [usunięte przez moderatora] bez sensu:)

debora

Odradzam tą agencje... Moj facet wyjechał połtoramniesiaca temu i na poczatku wszystko było okey, potem wiecej siedział w hotelu niz prcował ... po czym osądzili go o rozwalenie jakiejś szafki czego on nie zrobił i dostał kare 500 euro! jescze teraz problem z zaliczkami ... a rządza ruski! wielki minus!

jakoś to będzie

siema ludzie był ktoś może w hotelu bruckhauzen jakie tam warunki pewnie takie jak na innych napiszcie coś o tym hotelu

mario

Jak nie pojedziecie to nie zobaczycie co tam sie dzieje . Zależy gdzie się trafi tylko nie na ALBE i nie do [usunięte przez moderatora] TEGO RUSKA skonczył podstawowke , bo do pracy pisał tych ludzi co już wyjechali do polski, albo pisał podwojnie nazwisko na ranną zmiane i na popoludniu , a autem to nie umie jezdzic i do tego oszukuje na godzinach UWAGA , brak słów i nie za te pieniądze 4,6 to płacili 10 lat temu .Jada ci co naprawdę nie mają pracy w polsce .Chotel w Neustad moze byc bo [usunięte przez moderatora] pilnuje porządku i pijaków

nowy

jadę w piątek do bruckchauzen da się tam żyć

nowy

[usunięte przez moderatora] siema jak jest na bruckauzenie da się tam żyć

CooLerr87

Swoją wypowiedzia tylko potwierdziłeś jaki element ludzi tam pracuje :) pozdrawiam polaczku na obczyźnie :)

ZMOWA

ALE WY [usunięte przez moderatora] GŁUPOTY HAHAHAHA PEDAŁY CO SE RADY DAĆ NIE UMIEJĄ TERAZ WYGŁASZAJĄ SWOJE ŻALE NA INTERNECIE HAHA WY DO ROBOTY JEDZIECIE CZY NA WAKACJE ?? A JAK CZYTAM O POBICIACH ITP TO AŻ MI SIE ŚMIAĆ CHCE [usunięte przez moderatora] ! A PRAWDA JEST TAKA ŻE WIĘKSZOŚĆ OSÓB CO TO WYPISUJE TO WYPISUJE TO TYLKO I WYLACZNIE PO TO ŻEBY NIKT MU SIE NIE [usunięte przez moderatora] NA JEGO MIEJSCE KIEDY ON ZJEDZIE DO POLSKI NA URLOP !! JESTEŚCIE PO PROSTU NIE PEWNI SWOJEGO MIEJSCA W PRACY ALBO JESTEŚCIE ZWYKŁYMI [usunięte przez moderatora] NIE UMIEJĄCYMI DAĆ SOBIE RADY NA OBCZYŹNIE I TAKA JEST PRAWDA !!! JA TAM [usunięte przez moderatora] JEZDZE I ANI RAZU SIE NIE SPOTKAŁEM Z ZADNYM POBICIEM ANI OSZUKANIEM PRZY WYPŁACIE !!! POZDRO [usunięte przez moderatora]

ludzie przesadzją z opiniami

pracowałem z tej firmy w niemczech ponad 4lata i nie narzekałem wypłata zawsze się zgadzała-może hotele nie sa za super ale da sie mieszkać .Ci co tak narzekają to są w większości nieroby i pijaki i mysleli że pojadą do niemiec lecieć w kulki .mieszkałem hotelu w Maulbrom a pracowałem na recyklingu u Turka w Oberderdingen i hala jest nowoczesna warunki pracy dobre i nkt tam na mnie się nie wyżywał . Na hotelu fakt przłożonym był Ruski taki [usunięte przez moderatora] ale gościo spoko i uczciwy nic na niego nie mogę powiedzieć-nie wiem jak było na innych hotelach ale na Maulbronn było dobrze.Pracowałem tam w latach 2007-2011'

student

Dla chętnych,robota ciężka i w syfie,ale lepsze to niż nic.Dwa,zależy na jaki hotel kto trafi,na jednych czyste bydło,na innych normalni ludzie.Najlepsze hotele dla nowych:laufen,keiserlauten ,bruchhausen

student

Z jednej strony płaczesz,że w syfie robilłeś,narzekałeś ,a teraz się dziwisz że cię nie chcą.Pomyśl koleś trochę,zanim się wypowiesz,a poza tym weź korepetycje z ortografi

Kaśka

Mam wyjechać z tą firmą 19 kwietnia , napiszcie coś proszę ludzie ,mam jechać w okolice SZtudgartu

kika

hej ja tez pracowalam tam i w sumie mam mieszane uczucia ... z jednej strony robota jest jaka jest idzie sie przyzwyczaic ale chodzi bardziej o kwestie traktowania ludzi tam .. Ja pracowalam na Albie a mieszkalam w Rasttat - hotel jak hotel warunki ok ludzie hmm duzo by gadac u [usunięte przez moderatora] jest zasada kablujesz na drugiego masz prace a jak nie to rezerwa jak se cos wkreci to nie idzie ale jak to rusek co sie dorwał do władzy Polaka ma za smiecie chyba ze robisz tak jak wspomnialam wczesniej uprzejmie donosze .. trzeba strasznie uwazac na ludzi na hotelu .. ja trafilam na bardzo fajna ekipe jesli chodzi o mieszkanie w pokoju , dziewczyny pomogly mi itd ale no jak przychodzi weekend to trzeba uwazac na to co sie robi z kim gada i oczym bo zaraz ten burak [usunięte przez moderatora] wie o wszystkim i albo nie wyplaci zaliczki albo wlepi kare bo masz inne myslenie niz on. Ja na pocztaku mialam ok ale ten pajac [usunięte przez moderatora] wyczail ze w mojej osobie kabla nie bedzie mial nagle rezerwy ucinanie godzin ciagle pretensje itd. To był mój pierwszy wyjazd taki do pracy i na chwile obecna mam dosc nie bedzie mi rusek mówił co mam robic i jak myslec . Moje zdanie jest takie chcesz przygode zycia jedz z ETS - szkoła przetrwania gwarantowana , ja po 3 tyg zaczelam tak podchodzic i miec [usunięte przez moderatora] na nich wszystkich tam byle do konca

czarczela

witam. Właśnie czekam na wyjazd do Neustadt.Po przeczytaniu opini o ETS zwątpiłam czy tam jechac.Przestraszyłam sie i to na dobre. Czy naprawdę są to obozy pracy?

Kuba

Zapraszam wszystkich na Neustatd zobaczycie co to jest hardcore poznacie [usunięte przez moderatora] on was tu nauczy życia proscie o nie przyznawanie pokoi na prawy skrzydle a o lewym juz nie wspomne pozdrawiam

do Elci wiadomość:)

ja mogę jechać z tobą :) nie martw się do odważnych świat należy wiec możemy spróbować jechać razem :) nie jest tam zle brat mój tam pracuje i nie narzeka lepsza taka praca jak wcale:) ja czekam na potwierdzenie a ty?pozdrawiam

Elcia

Właśnie mam jechać do tej firmy i po tych komentarzach nie bardzo chce tam jechać.Proszę chce wiedzieć jak tam naprawdę jest.Napiszcie proszę.:-(

ritersport

Maulborn to piekło na ziemi , oglądaliście dokument o 3 świecie gdzie niewolniczo pracuje sie w cieżkich warunkach wdychając opary? Tam tak jest do tego nadzorcy brutalni i wulgarni , po 2 tygodniach organizm zaczął wykazywac oznaki zatrucia , to był koszmar , miałem zawroty głowy i krwotoki z nosa, przzywiozłem grosze i chorobę .... ciężkie zatrucie związkami rtęci i talu . zdrowia mi nikt nie odda bo firma umywa ręce. jeszcze jedno nieróbcie tam zdjęć bo na moich oczach kolesiowi tam metalową rurką wybili zęby

właśnie mam taki zamiar

moja rodzina pojechała do pracy przez tą krew... firmę wcześniej nie czytałem komentarzy mój błąd teraz szukam ludzi do pozwu zbiorowego bo trzeba zrobić z tym porządek mój e-mail dogmatt51@wp.pl z dopiskiem ets mile widziane fotografie lub filmy z warunków pracy trzeba pokazać wszystkim jak się traktuje ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.