Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

darohi

mam pytanko jak to wyglada na dzien dzisiejszy? nie mam zamiaru tam odpoczywac tylko pracowac jak to wyglada z godzinami pracy

Agencja OK. Zaliczki, wyplata OK. Praca OK. Ogolnie dobrze wspominam wspolprace z agencja, wiedizalem jaka prace bede wykonywac przed samym wyjazdem i jaka jest stawka i nie wiem czemu ludzie maja o to pretensje. Jezeli lubisz popic, recydywista, albo lubisz przebywac w takim towarzystwie i nikt ci w polsce pracy nie chce dac to bedziesz czul sie jak w raju. Jak napisalem agencja spoko tylko ludzie nie tenteges. Zycze powodzenia

darohi
@pracownik

jak dlugo tom byles? i gdzie dokladnie

Jan

Nie polecam osobom, które chcą sobie zrobić "wczasy", lub coś podobnego, tam jest tylko arbeit, zakupy i sen w 4-8 osobowych pokojach w warunkach spartańskich. Praca jest raczej na krótką metę, na dłuższą da się tam zwariować. Płaca 4,60 na rękę - kokosów nie ma. Osoby słabe fizycznie lepiej niech tam nie jadą, bo szybko będą chciały uciec.

MARIO 123.PL

WITAM I Pozdrawiam Szefostwo-z Rastatt całą obsadę bez wyjątku.Nie mam żastrzeżeń do pracy jak również do pracodawców i opiekunów.Podczas pobytu zaliczki były wydawane bez problemu, organizacja pracy bardzo dobra.Mam dobre zdanie na temat firmy.Polecam i pozdrawiam.

Krzysztof12

Witam Mam tylko jeden minus do tej firmy Brakuje przy najmniej 3 Busiki Polsce ktore mogly by rozwozic i przywozicz ludzi do Opola ze swojego Miasta bo teraz jest naprawde ciezko sie dostac do Opola na tom jeszcze ustalona godzinie problem jest duzy a tak jak by byl Busik to by przyjechal po czlowieka lub zaraz kilku ludzi i by zawiozl by na miejscie do Opola na autokara autobusa tak samo jest tak jak sie przy jezda sie z Niemiec do Polski do Opola przed 23.00 i co teraz kierowca wysadzi cie Opolu a ty sie martwisz jak sie dostac do domu po tej godzinie najgorsze jest to ze jak sie nikogo nie ma zeby ktosz przyjechal do Opola po nas a tak jak by byl Busik na miejscu Opolu to by mogl by zawiesz te osoby do domu bez zadnego problemu kasa i tak maja od kazdego osoby prosze wasz Biurze Opolu,(usunięte przez administratora)to jest naprawde wazne dla nasz i ludzie by sie nie spoznali by sie na ten autobus itp.

mario2

Bylem w Rasttacie to jeden z najbardziej zaniedbanych Hoteli za byle co opiekunowie dowalajä sztrofy jednym slowem trzeba na nich robic czym wiecej jest godzin pracy tym bardziej szukajä pretekstu do dowalenia kary a nie mam zamiaru ich utszymywac ja mam dziecko na utrzymaniu a nie Ruskich

michal

RASTATT - SZEFOWIE OK. GODZINY PRACY OK. HOTEL OK. JEŚLI JEDZIESZ TAM PO TO ABY PRACOWAĆ TO BĘDZIESZ PRACOWAĆ, TO NIE WYJAZD NA WCZASY JAK SIĘ NIEKTÓRYM WYDAJE! BYŁEM TAM 4 RAZY I NA PRAWDĘ BYŁO W PORZĄDKU!

ANIABANIA

Wrociłam stamtąd tydzien temu i już tęsknię napewno tam wrócę praca jest fajna szefowie są fajni i ogólnie jest fajnie do wszystiego można się przyzwyczaić :-) pozdrawiam Rastatt i pokój numer 14 !!!!!!

daawid

wpiscie w google "ets" i otworzcie ten filmik macie pokazane pokoje a robota jest duzo gorsza

mandaryn

Jestem zadowolony z pracy.

@mandaryn

Ja czekam na pracę z Ets.Cieszę się że ktoś jest zadowolony z pracyPozdrawiam.

ciekawski

Bylem dzis w Glwicach , nie chcieli CV tylko dowod i zasw o niekaralnosci - oferte pracy na segregowaniu smieci dostalem i miejsce w Neustad jak sytuacja teraz teraz tam wyglada ? czy istnieje mozliwosc zarazenia sie jakas choroba na tej segregacji ?

JestemStąd
@ciekawski

Człowieku, JEDZIESZ SEGREGOWAĆ ŚMIECI. Jak przemyślisz co ludzie wrzucają do koszy na śmieci to sam dojdziesz do odpowiednich wniosków.

?

czy ktoś może mi pomóc wyjechać z tej firmy?

jakoś to będzie

już nic wszystko się wyjaśniło powodzenia życzę

?

to lepiej nie jedz beznadziejna firma

Ktoś

Hotel nie jest darmowy. Za każdy dzień bierze 7 euro.

bebcia

czy ktoś może mi pomóc wyjechać do pracy z tej firmy? słyszałam że szybciej się wyjeżdża z kimś kto tam już był. A ja naprawdę chcę wyjechać.

bebcia

powiedzcie mi proszę,jak długo trzeba czekać na wyjazd. czekam już trzy tygodnie i nic.

lusi

pracowalam tam troche tz na Rasttacie i nie mam zadnych problemow ani z praca ani z szefostwem jak ktos chce pracowac to godz sa ..Szefostwo bardzo uprzejmi i pomocni jesli masz jakis problem to mozna na nich liczyc ..Nie sluchajcie co inni pisza trzeba samemu jechac i sie przekonac a 5 gwiazdkowego hotelu nikt i nigdzie wam nie zapewnia tam sie jedzie do pracy a nie na wczasy dziekuje i pozdrawiam

merlin

a jest tam jeszcze majstrem Waldemar- Wowka?

xxxxx11112222

[usunięte przez moderatora]Odradzam kazdemu pracy w tej firmie!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.