Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Muatashi

Firma jak firma cudów nie ma ale tragedii też nie. Każdemu dają szanse(tak są kary ale tylko dla pijaków co piją zamiast jechać do pracy). Jeżeli będziesz dobrze pracował oraz nie będziesz co dzień pił zarobisz. I w weekend były wyjazdy na segregacje butelek ale wtedy zawsze dostawało się skrzynkę piwa. Firmę polecam wytrwałym ludziom ponieważ to nie są wakacje jak niektórym się wydaje.

@Muatashi

Witam kiedy i gdzie byłeś?

beta
@wallach

witam. na hotelu w Maulbronn jest różnie. jak sobie posprzątasz tak będzie. warunki nie są idealne ale jest ok. nie bierz pokoju na dole bo tam są myszy.

M.Jordan23
@Muatashi

To prawda, kto dużo pracuje ten zarabia i to wcale nie mało...Dla tych co leżą i kwiczą to dobra okazja...Trzeba być robotnym i oszczędnym a co do alkoholu to powiem że wszystko jest dla ludzi.Pijcie z głową- rzadkie zjawisko i sposób na wściekłe Szefostwo...Pracowałem tam ok trzy lata i nie chwale sobie tej pracy ale ważne że jest robota a dla chcącego nic trudnego.Przez ten okres kiedy tam pracowałem wyszedłem w życiu na prostą, potrzebowałem tej pracy i tego hajsu, pracując w Polsce nie osiągną bym takiego sukcesu.Jestem zadowolony i szczęśliwy, zrobiłem swoje i więcej tam nie wracam.Jak to mówią, Bez pracy nie ma kołaczy...Dzięki i sajonara dla wszystkich alkoholików, świrów, wariatów i czubków.Po prostu nie ma lepszych od was na całym tym świecie...

wasyl

Ogolnie porazka i tyle,pracowalem w Ausburgu po 12h 1 pauza dojazd 1.5h w pokoju 8 osob na rozne zmiany tak ze po tygodniu wory pod oczami i 10 kilo mniej (polecam jak sie ktos odchudza)Po 15 h ciezkiej pracy jak wracalem do"pokoju" (usunięte przez administratora)Jesc najlepiej na miescie bo do niby kuchni sie nie dopchasz 1 kuchnia na 40 osob. (usunięte przez administratora)

wallach

Witam ponownie SUMY PANOWIE SUMY.Chwalcie Się.Da się coś wysłać do Polski.3,4,5 patoli(PLN) na miesiąc ile przywieżliście???To każdego interesuje.Zniosę wszystko tylko za jaką cene.Jakoś mały ruch na tym forum.

orto
@wallach

1150euro za 7tygodni

mientus

Witam, pracowalem w tej firmie wiele razy, najlepszy hotel to oczywiscie Neustadt, pani J. Pilnuje porzadku z pijakami i innymi brudasami ktorzy pryzjezdzaja, jak twierdza, na wakacje odpoczac od zony i sie napic. Pracowalem w kilku miesjcach, najwiecej na sinscheim przy sortowniu smieci. Robota nie jest ciezka, chyba ze sie stoi na kontroli to trzeba sie namachac, ale to juz zalezy od ludzi ktorzy przebieraj smieci przed toba, bo jesli oni nie robia to ty zapieprzasz za nich i tak to wyglada. Czemu nikt nie pisze o tym ile polacy wynosza z smieci rzeczy?telefony, ciuchy, pieniadze i inne cenne rzeczy... godziny to juz zalerzy ile jest materialu na dniowke. Mieszkanie na hotelu wyglada tak ze spi sie w pokojach po kilka osob, ale wiekszosc zalezy jacy to ludzie, jesli trafi sie na pijakow, zlodzieji to nic tlyko powiediec o tym szefowi, hausmeistrowi i problem zostanie rozwiazany szybko a dokuczliwy wspollokator wyelimonowany w najblizsza sobote do polski z zakazem przyjazdu. Smrod, syf itp to juz zalezy od wszystkich kto jak dba i sprzata po sobie. Najgorsze sa soboty i niedziele bo wszystko nawalone i szuka zaczepki. Odnosnie pieniedzy to fakt 4.60 placa, mi zawsze wyplacali wszystko, z wiekszymi zaliczkami nie bylo nigdy problemow itp Praca nie jest zla, hotel nie jest zly. Jakto mowia, jak sobie poscielisz tak ie wyspisz. Pozdrawiam byc moze kiedys jeszcze tam zawitam na jakais skromny dorobek.

beta 21.03.2014

Witam. stawka to 4.60,jeśli jest praca i nie będziesz brać dużych zaliczek to da się zarobić 4 koła na czysto

maly
@beta 21.03.2014

4000 pln to 950 e po ilu miesiacach

beta
@maly

witam.po ilu miesiącach pytasz? 4.60e masz na godzinę,zależy gdzie pracujesz,nieraz zrobisz 9 godz.innym razem tylko 4godz. odejmij od tego zaliczki tygodniowe,(zależy ile weźmiesz)także na miesiąc może Ci wyjść 540e.

wallach

Witam to jakie są aktualne stawki 4.6E czy 8.5E Ktoś zjechał ostatnio? Jak to wygląda teraz? Da się zarobić 4 koła PLN na czysto?

Braerious

Firma ETS z Opola (mają kilka oddziałów między innymi w Gliwicach, Raciborzu i Białej). Pośrednicząca w pracy w Niemczech jest firmą nierzetelną i oszukującą ludzi. Radzę wystrzegać się tej firmy jak ognia! Dodatkowo niech to będzie dla wszystkich cenna wskazówka jak postępować z takim pracodawcą! Zdziwiony byłem ich błyskawiczną odpowiedzią w sprawie pracy. Niestety dzisiaj milczą jak grób i nie chcą odpowiedzieć dlaczego wyłudzili ode mnie pieniądze. Firma wbrew zapewnieniom nie zapewnia ciągłości pracy! Gdy dotarliśmy na miejsce okazało się że niektóre osoby trzeci tydzień siedzą na tak zwanej "rezerwie" za którą nie dostaną pieniędzy. We wtorek dowiadujesz się że ponad 10 osób jutro ma wolne bo nie ma pracy. Zapewniają że jeśli wrócisz do Polski z ich decyzji to nie płacisz za autobus, niestety w rzeczywistości wypłacają mniej pieniędzy i "do widzenia", jawnie łamią tym samym prawo, wyłudzają pieniądze karami które są bezprawnie naliczane. Np. wchodzą do pokoju i stwierdzają że materac na którym spałeś kilka dni był nowy i musisz za niego zapłacić 200zł, (nauczka na przyszłość aby robić zdjęcia po wejściu do pokoju). Ktoś na hali zgubił ładowarkę do wkrętarki, więc dwie osoby które posiadały taki sam model musiały zapłacić około 1000zł za zgubę która kosztuje znacznie mniej.. Kar jest wiele i nie ma ich w żadnym regulaminie (np otwarcie okna przy włączonym grzejniku 200zł), kwoty są wymyślane od ręki. Wszystko wam odliczą z wypłaty tak abyście po kilku tygodniach dostali 100EU. Firma nie zapewnia opieki lekarskiej! W takich przypadkach wysyłają do Polski i naliczają opłaty za powrót!! Nie ma możliwości wezwania policji w Niemczech ponieważ rozliczenie na którym dowiadujemy się że wyłudzą od nas pieniądze ma miejsce godzinę przed powrotem do Polski!! Na pracę nie ma co narzekać, jest po prostu bardzo ciężka i wyczerpująca, właśnie po to jechałem za granicę. Wyłudzono ode mnie ponad 500zł łamiąc przy tym wielokrotnie prawo... Powinni zamknąć tą firmę i ukarać dużymi karami za nierespektowanie prawa Polskiego i Niemieckiego. To co opisałem to jedynie kilka przewinięć tej firmy. Niech to będzie przestroga i wskazówka dla innych.

XXX

tez mi napisali ze stawka 8,5E. ale jak poszedłem do biura w Opolu, to co innego powiedzieli ze na reke to bd jakies 4,6 - 5,6. ponieważ nocleg kosztuje tzn. 7e/dobe, ubezpieczenie tez. nie wiem dlaczego to odliczają ze stawki godzinowej a nie z pensji.

max
@XXX

bo to brutto

max
@XXX

bo to brutto

anka

Witam, odpisali mi, ze stawka jest 8,5 wiec nie rozumiem dlaczego piszecie ze 4,60 ?

beta 20.02.2014

Pracowałam z tej firmy. mi się podobało,jednak nie wszystko jest tak jak oczekujemy. Praca raz jest,raz siedzisz na rezerwie, 4.60 jest,kierowcy to raczej są już tam ustalani,ale nie zawsze mają więcej pieniędzy. moja koleżanka jeździła i nic jej nie dodali. też byłam ciekawa jak tam jest jak miałam jechać pierwszy raz, powiem szczerze,to trzeba zobaczyć na własne oczy żeby pojąć co się dzieje. ale jest ok. pozdrawiam

ets

PIJAK PIJAKA PIJAKIEM POGANIA......

Pracus

Smieszna firma. Ja tam jezdzilem juz 10 lat temu a stawki sa ciagle te same. Zenada....

mario 123.pl

(usunięte przez administratora) prosze o odpowiedz bo nie wiem czy mam czekac na pit czy w ogule cos przyjdzie pozdrawiam z gury dziekuje za informacje

zainteresowany

Prosilbym o szybka opinie jak na dzien dzisiejszy wyglada praca przy segregacji smieci , z gory dziekuje za odpowiedz / ets opole

puszkin

z tej firmy som zadowolone osoby (usunięte przez administratora)

świerzak :D

Witam wszystkich, mam pytanie do tych osób które już tam były w ostatnim czasie. Jak wyglądają warunki mieszkalne i jak to jest z tym 4,60 Euro za godzinę ? 5,60 euro mają osoby które zgodzą się na to żeby wozić ludzi bo posiadają prawo jazdy? I ostatnie pytanie jak z godzinami pracy ? Ile można dziennie robić czy są też dni że siedzi się na mieszkaniu bo niby zapewnione ma być 37 roboczo godzin tygodniowo a jak faktycznie jest? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :D

no nie wszyscy mają 4.60! po 5.60 mają ci pseudo kierowcy taki np.Kuczer który dzennie najebany siada za kierownice

zainteresowana

witam mam pytanie jakie ofert pracy ma ta agencja proszę o wiadomość oczywiście dla kobiet i czy jest jakiś formularz zgłoszeniowy do nich

qmin
@zainteresowana

4.60 za godzine to smiech na sali firma kogucik

Pati

Jeśli ktoś jedzie za granicę obojętnie z jakiego biura i nie będzie pracować to wiadomo,że opini o biurze nie zostawi dobrej...

TELIMENA

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ,jeżdżiłam ponad 8 lat do Niemiec i gościnnie do Austrii Szwajcarii i jedno wiem napewno :::zależy czy się pracuje u kogoś czy się współpracuje z kimś / czy mieszka sie samemu na stancji bądż firma wynajmuje kilku osobowe pokoje lub szef czy szefowa meldują u siebie .Każda forma zamieszkania jest mimo wszystko do przemyślenia .Mieszkałam w domku jednorodzinnym w jednym z pokoi ale w pozostalych mieszkały polki imprezowiczki t(usunięte przez administratora)Tu uważam zamieszkanie w kilku osobowych pokojach GENERALNIE PORAŻKĄ natomiast żeby wynająć kawalerkę oficjalnie w biurach nieruchomości żądają zaświadczenia o zarobkach z 3 ostatnich miesięcy i kaucje za 2-3 miesiecy z góry i polacy bedący dłużej w Niemczech kłamią nie mówią prawdy jak się co załatwia czy do posredniaka pójśc czy obywatelstwo -wsztskiego nauczylam się sama bez łachy znam niemiecki dobrze i jeśli ktoś chce jechać do takiej pracy z takiej agencji pracy powinien mimo wszystko się dobrze zastanowić bo ja się przekonałam w zyciu a mam życiowe doświadczenie że tak na serio nikomu do końca NIE WOLNO wierzyć a w każdej plotce jest tylko ziarko prawdy takie małe ziarenko i w Niemczech to fakt nie ma litości u pracodawców nad cherlakami i tymi co ciągle chodzą na zwolnienia i ja osobiscie nie zamieszkałą bym z nikim w życiu w jednym pokoju ,juz sie przekonałam i znam ludzi którzy zostali przez innych polakow wyrzucenie na ulice bez pieniedzy z walizkami PRZYKRO MI ALE TAKA PRAWDA WIĘC POPROSTU NASTAWCIE SIE ZAWSZE NA NAJGORSZE I NIE WIERZCIE WE WSZYSTKO CO MÓWIA BO WIEM JAK POTRAFIĄ KŁAMAC

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.