Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

dziadek

mam 54 lata jestem sprawny fizycznie czy mam szanse wyjazdu

kris

Jak się komuś nie chce robić i myśli ze tam będzie sobie robol urlopik i kosiarka poleci mu z nieba to się głęboko myli , Nigdzie nie ma nic za darmo, Porada dla wszystkich nierobów i ściemniaczy zostańcie se w pl bo nam tu wstyd przynosicie dostając zaliczkę zaraz ja przepijając a w Weekendy zbieracie flaszki by było znowu na winko . Potem zjazd do polski i płacz bo wstyd się w domu pokazać z morda przepita i z drobniakami bo reszta przepita .Najlepiej wymyslec okradli nie wypłacili itp. Robia parę lat w tej firmie i wyplata zgadza się co do centa , Z szefem wszystko idzie zawsze załatwić . Na jego miejscu to bym niektórym nie dawał juz żadnej szansy tylko nawalonego wystawił przed hotel i rodzince zdjęć narobił by widziała jak się sprawuje spuszczony z łańcucha człowiek .

MARCIN

[usunięte przez moderatora] GLUPOTY HAHAHA ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA AUBSBURG VOGACH HAHA ZOBACZYCIE CO TO JEST HARdCOR :):):)

...................!!

nie watro jechać przez tą firme ludzie zastanówcie się jak tam pojedziecie tam pracujecie przy śmieciach a nikt wam nie da gwarancji że czymś się nie zarazisz!!tam wszystko leci nawet szpitalne rzeczy!!nie wato jechać byłem wiec wiem a stawka 4.60 to bardzo mało a zdrowia nam nikt nie przywróci jak zachorujesz a to jest niby jakies do (usunięte przez administratora) ubespieczenie niby grupowe!!wiem bo pytałem bo miałem problemy ze zdrowiem!!ludzie są tam rózni kryminaliści itp.Odradzam tą firmę nie warto tam jechać!!!

zabcia:)

ja tam byłam w tej firmir 2 razy to s (usunięte przez administratora) już tam na szczęście nie pracuje pojechałam do Holandii i lepiej zarabiam i przynajmniej nie w tym syfie co się napatrzyłam co na tym Hotelu Neustadt się dzieje to głowa mała p.Janka drze tą gębę jak by była tam szefową ale przynajmniej się stara tych meneli pijusów ustawić:) praca jak praca zapierniczac trzeba ludzie są różni spotkałam sie ze złodziejami i brudasami!!a Kobiety co tam robią i to mężatki to głowa boli!!Radzę nie puszczać tam czy męża czy żonę samą bo pujdzie w tango tak tam jest widziałam to wiem a tak pozatym nie polecam tej firme ets!!!pozdrawiam i powodzenia i wytrwałości życzę tym co tam jadą za chlebem!!

oczekujący

łatwo się tylko mówi jak nie masz co do gara włożyć czekasz tylko na obojętnie jaką ofertę pracy aby pracować a ze piją piją za swoje myślę ze nikomu na chama nie wlewają

jako jako tako

Witam wszystkich co pracują i chcą pracować w tej firmie w Niemczech.Owszem byłem tam osobiście i pracowałem bo chciałem zarobić,hotel nie powiem nawet dało się wytrzymać,tylko co niektórzy lokatorzy to krótko mówiąc albo po kryminale albo tacy co szukają okazji żeby coś komuś ukraść lub mordę rozwalić-oklepać.Byłem świadkiem bijatyki i poniekont wiedziałem kto zawinił,można to było załatwić na spokojnie i grzecznie a tu gościowi gębę otłukli i skopali.Szefowa jak małe dziecko narobiła ambarasu i udając głupią że tak się stało a tak się stać nie powinno - jednym słowem nie zrobiła nic ( bo chyba się sama bała ) a ten gość [usunięte przez moderatora] też nic nie zrobił w tej sprawie,pogadali,winni nie dostali żadnej kary tak jakby nic się nie stało.... Jednym słowem jak robisz tam w tej firmie ( o ile to można nazwać firmą ) poznasz ludzi i cię zaakceptują to może ci się uda tam popracować dłużej,ja nikomu nic nie powiedziałem złego,robiłem to co musiałem,pracowałem i chciałem pracować .Powinni tą firmę wziąść pod większą kontrolę i osoby które są bardziej odpowiedzialne za dyscyplinę na hotelach a nie tak jak jest teraz.Ci co byli i widzieli takie żeczy na pewno się zemną zgodzą,najwięcej tam pracuje-łatwe dziewczyny,osoby po wyjściu z więzienia,osoby kture lubią komuś obić gębę,pijaki itp...Pozdrawiam tą dziwną firmę-opluj...

czekający

jak długo czekałeś na wyjazd ja czekam 6 miesięcy i nic

Matrixx

Byłem w Kaiserslautern od poczatku sierpnia 2012r do konca wrzesnia 2012r ,pracowałem w kilku miejscach ,rozbiórka telewizorów WKR, Baumholder Stena technoworld rozbiorka lodowek i na śmieciarce Remondisu przy kublach , workach i szpermil(wywoz odpadow typu meble plastiki itp) .powiem tak prace mialem non stop ani jednego dnia wolnego nawet jeden dzien wiecej bo na prosbe szefa zgodzilem sie zostac na 2 zmiany.praca wiadomo w smieciach nie nalezy moze do najmilszych ale nie hanbi.jezeli chodzi o zaliczki to byly regularnie wyplacane co tydzien minimum 50 euro ale mozna bylo wziasc wiecej co prawda im wiecej wezmiesz zaliczki to pozniej mniej masz wyplaty - norma na jedzenie starcza 50 euro na tydzien + skrzynka piwa i to masz pelna lodowke wszystkiego tylko dla siebie(ceny sa takie same jak w polsce po przeliczeniu nie radze brac zarcia ze soba za duzo bo sie nie oplaca) pracowalem z roznymi ludzmi Rosjanami,Niemcami,Polakami,Turkami ogolnie powiem tak w zaleznosci na jaka osobe sie trafi i jakie wrazenie sie sprawi tak cie ludzie traktuja obojetne czy to w niemczech czy to w innym panstwie.jak sprzatasz po sobie i przestrzegasz warunki higieniczne to masz w pokoju jak w domu .w Kaiserslautern_Einsiedlerhoff sa lazienki w pokojach z prysznicem i umywalka,kuchnie sa wspolne poniewaz byly sytuacje ze ludzie sami sobie bedac na rauszu podpalali pokoje zamiast ugotowac jedzenie.pralki nowe automatyczne mikrofalowki.hotel nie nalezy moze do najpiekniejszych pieciogwiazdkowych placowek ale uwierzcie mi ze nie jest wcale źle.kto chce to pije nikt nikogo nie namawia i nie zmusza.mi ogolnie sie podobalo bardzo.a do tych co pisza ze 4.60 to zdzierstwo powiem tylko tyle :juz przed wyjazdem wiedzieliscie jaka stawka was bedzie obowiazywac takze pretensje radze miec do samego siebie :) kary : oczywiscie ze sa i to moim zdaniem bardzo dobra sprawa.tyle ze za to ze jedzie sie po pijaku do pracy.za bojki, niszczenie mienia.zaklocanie spokoju po nocach.czyli za c (usunięte przez administratora) stwo i głupote. Poznalem wielu dobrych ludzi z ktorymi przebywalem przez caly ten okres ,pracowalem i imprezowalem jak normalny czlowiek dzieki temu zabijalem czas ktory mialem po pracy.wyjazd zlecial bardzo szybko i wszystkie pieniadze za moje godziny zostaly mi WYPŁACONE.zapisuje się na wyjazd teraz w styczniu 2013 i mysle ze bede tak samo zadowolony z wyjazdu jak poprzednim razem jak ktos ma jakies pytania pisac na [usunięte przez moderatora]

dokładnie

istna [usunięte przez moderatora] ta firma to czysta prawda co tam sie dzieje to istna porazka jak na zarobek to sobie daruj bo cie wykoncza psychycznie i fizycznie a to co sie dzieje na tych hotelach to dopiero bajka nie polecam juz lepiej w pol [usunięte przez moderatora]

Oszukany

Radzę odpuścić sobie współpracę z ETS traktują ludzi jak parobków a jakiekolwiek niezadowolenie może skończyć się pobiciem i bez pieniędzy trzeba wracać do domu.Pochlebne opinie o tej firmie wypisują wazeliniarze i sprzedawczyki którzy za ochłap od ruskich gnoją uczciwych polaków

oczekujący

proszę dajcie znać jak długo oczekuje się na wyjazd bo na liście jestem około 3 miesięcy i jak co tydzień słyszę proszę czekać

gorgio

witam wszystkich ogólnie jest fajnie kible sa prysznice sa kuchenki i telewizory na pokoja sa nikt nie pije wszyscy chodza zadowoleni maja pracy tyle ze szok godzin tyle przyjazn polsko radziecka nie ma tekstów w pracy paszoł won (usunięte przez administratora) blać płaca za miecha 2000 tys RUBLI i 50 KOPIEJKÓW ogólnie warto tam jechac zadbane autokary WIDERA trzepia jak kontrola celna ze nie ma pijanstwa ale jak chłopy dojada na miejsce to suszy i wiadomo sasza dawaj 100 RUBLI bo susza w pysku sasza tylko złomu kolorowego nie wynoscie bo ruscy nie benda mieli na cigarety polecam ta firmę przyjazn POLSKO RADZIECKA TRWA JAK ZA KOMUNY pozdrawiam

ewa1990

ja tam mam okazje pojechać bo mój kolega tam jest i chwalił ta firmę ETS także jak pojadę to zobaczę sama nie słucham co ludzie piszą bo ludzie piszą głupoty

alek33

Ravenek - 2012-10-24 21:46:13 Witam a ja mam pytanie jaki jest na dzien dzisiejszy czas oczekiwania na wyjazd? Mam nadzieje ze to nie trwa pół roku.Pracownice w ETS twierdza ze osoby wybierane sa losowo a tak to mozna i czekac 5 lat.Nie losowo po znajomosci przez menazerow hoteli odrazam tam jechac poczytaj.

Ravenek

alek33

A za co nie jest zaplacone to tak zwane (REZERWY) dni wolne w tygodniu ktore w innych firmach sa platne a tu o dziwo nie czemu a tym szczegolem zajmie (Niemiecka Prokuratura) i (Zoll Polizei) i zobaczymy kto w tym starciu wygra.

alek33

mehlingen - 2012-10-19 18:00:02 ale wy wszyscy tu (usunięte przez administratora) cycie farmazony. pracuje tam od lat. jestem caly czas na jednym hotelu kasa sie zgadza. praca jest ok jedynie hotele lipne. ale jak dbasz tak masz. bylem na kaiserslautern mialem tam wszystko czego tylko chcialem. chcialem wolne?? dostalem. kara?? jaka kara?? pozdrawiam tych co daja rade:)Nie usuwa sie prawdy o zlodziejach bo to jest prawda widze wpisy ludzie tak chwala ta firme za co zadnych konkretow no ja dzwonie za swoimi pienedzmi ale nie moge i odzyskac no to zostaje zdroga prawna z super adwokatem ktory przesledzi wydatki firmy (AGERO,ETS) od srtony Fiskusa Niemieckiego Urzadu Skarbowego bo na pewno jest duzo nieprawidlawosci w papierach i gdzie znikaja pienadze od ludzi ktore maja byc wyplacone.

mehlingen

alek33

JUSTYNA - 2012-10-11 21:18:58 NA MALBRONIE JEST BARDZO ŁADNIE CHOTEL CZYSCIUTKI LUDZIE SYMPATYCZNI I PRACA JEST OK LUDZIE NIE SUCHAJCIE TYCH BZDUR TAM SIE JESDZIE DO PRACY A NIE NA URLOP I NA DYSKOTEKE TAM CZEBA [usunięte przez moderatora] I TYLEJezeli ktos kocha olkocholizm a tylko tacy ludzie tam jezdza z autobusu juz wysiadaja na NewStadt tak ze o swiecie nie wiedza to zycze powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.