Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

ktos

haha smieszne za ładne oczy :D . nie za ładne oczy lecz w tej firmie czeka się na tzw. " Potwierdzenie" czyli jeżeli w biurze za granicą zaznaczą twoje nazwisko to jedziesz i tyle . ehm to się nazywa bezmyślność ludzka.....

pani janka

nie jestes w ciechocinku,do roboty alimenciarze......

/////?????//////??????///// KRUSZYNA

NA PODWÓRKU LATAJĄ SZCZURY A W POKOJACH KARALUCHY!!!! FIRMO ETS- ZRÓBCIE Z TYM BURDE.... PORZĄDEK. WYSTARCZY DEZYNFEKCJA BO OKAŻE SIĘ JESZCZE ŻE LUDZIE WRACAJĄCY ZA WASZYM POŚREDNICTWEM PRZYWIOZĄ JAKIEGOŚ SYFA!!!!! NIE TWIERDZĘ ŻE JESTEŚCIE WINNI TEGO BAŁAGANU W HOTELACH ALE TO NIE ZNACZY ŻE MACIE TO CAŁKIEM OLAĆ. W TAKICH WARUNKACH NIE MOGĄ ŻYĆ LUDZIE!!!!!! OCENĘ NIEDOSTATECZNĄ WAM WYSTAWIAM TYLKO DLATEGO ŻE NIE DBACIE O TO ŻEBY LUDZIE MIELI CZYSTO.WIEM ŻE SAMI ROBIĄ TEN BAŁAGAN ALE TAK JAK WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁAM ZADBAJCIE O TO!!!!!!!

:(:):(:):(:)

POKOJ W NEUSTADT. TO STRONKA, na youtobe. wystarczy wpisac ETS OPOLE,GLIWICE I ZARAZ WAM TO WYSKOCZY..... WARUNKI O KTORYCH LUDZIE SIE TUTAJ TYLE WYPOWIADAJA A PO PRAWDZIE SAMI SOBIE TAKI BALAGAN ZROBILI ITD

szok

Ale nie zniechęcajcie się hahahaha to ludzie robią TAKI PIEKNY PORZĄDEK W POKOJACH

niunia

pracowałeś w służbach mundurowych a pisać cię nie nauczyli naprawdę śmieszne.

niunia

Nie rozumiem jeszcze jednego. Skoro tam jest takie szambo jak tutaj ludzie opowiadają i ty łącznie z nimi to dlaczego ludzie tam wracają???? My z koleżanką jak odwoziliśmy mężów na autokar do tych Niemiec to z rozmowy jednej z pasażerek wynikało że jedzie tam już któryś raz z kolei!!! Mąż mi dzwonił że faktycznie tam wszyscy chodzą pijani ale to nie znaczy że WY też musicie pić. Jeśli pić nie chcecie to nikt WAM ust na siłę nie otwiera i nie wlewa tego alkoholu prawda??? Jak pracownicy będą w porządku dla szefostwa to i oni będą ok dla was (nie znaczy to ze macie im tyłki lizać oczywiście bo to by była gruba przesada) ale wystarczy się nie awanturować, sprzątać po sobie itd przecież to nie jest żadna nowość. Tak samo w domu chyba po sobie sprzątacie itd nie????

niunia

niunia - 2012-05-28 22:16:49 Witam. Mam pytanie. Mój mąż 25 maja teraz jechał z firmy ETS do NEUSTADT i wylądował na jakimś za (usunięte przez administratora) iu. Ogólnie nie narzeka i mówi że faktycznie jest brudno i jest pijaństwo,ale ogólnie nie jest najgorzej. To zależy z kim się jest w pokoju. Jutro czyli we wtorek idzie pierwszy dzień do pracy więc będę wiedziała coś więcej i na pewno was poinformuję.a w zasadzie to nie bylo pyanie tylko stwierdzenieyc stwierdzenie a nie pytanie jak napisalam. zobaczymy co bedzie dalej to bedziemy dodawali opinie na pewno

olo

jak moga tam pracowac kryminalisci jezeli trzeba dolaczyc zaswiadczenie o niekaralnosci? jezeli jest brud to wina ludzi kazdy za sobo powinien sprzatac tak? a co do picia to nikt nikomu w morde wodki nie leje tak czy nie? jezeli chce sie zarobic to trzeba pracowac a nie lezec w pokoju i patrzec kiedy pieniazki z nieba spadna. pozdrawiam

marcin

ets-dno szamba

anuszka0

Zaba - 2009-07-20 00:59:17 brak słow na ta firme..(usunięte przez administratora)\"nie obchodzi ich los ludzi ktorych wysylaja za granice!!!odnioslam szkode w pracy przy ich wspanialych smieciach zarazilam sie gronkowcem i nikt za to nie ma zamiaru odpowiedziec!nie polecam katastrofa rownaja sie z tymi ktorzy kiedys torturowali ludzi.na czele ze szefem zboczencem przez ktorego mam miec amputowana noge!!! zabijcie dec (usunięte przez administratora) i ten wasz auschwitz!\" sami sobie sortujcie te gowno

Chce sprostowac! Pracowałam 3 lata w tej firmie i jak czytam te komentarze to chce mi się śmiac. Jak ktoś chce pic to pije a potem się skarży , że jest tam alkoholizm. A jak sobie nie posprzątacie to siedzcie sobie w tym syfie a jak wam się to nie podoba to sobie najmnijcie sprzątaczkę a nie wielkie skargi , że tam syf i mogiła. Zaliczki były zawsze tak jak piszą co tydzień. Ogólnie jak komuś się nie chce pracowac to zawsze znajdzie jakiś problem i to w firmie a nie szuka go w sobie! Ja stawiam tej firmie duży pozytyw!!! co ty gadasz ci co kapują i liżą dupę szefostwu [usunięte przez administratora] to maja robotę i robią po 12 i mogą palić i pić w pokojach i nie dostają żadnych kar . jak domagasz się świadczeń to nie dostajesz dzwonisz i na tym tylko kończy się rozmowa nie polecam małe stawki a ludzi mają za murzynów

spokojna

CooLerr87

Masakra jakaś, od trzech tygodni staram się o wyjazd z tej firmy z oddziału z Gliwic i dopiero dzisiaj zainteresowałem się opiniami na jej temat i co ?? szok !!! to już kuźwa czwarte forum gdzie czytam straszne opinie strach teraz wyjechać za chlebem !!! Ludzie czy konsul PL w DE nie reaguje obudźcie się to trzeba do TVN dać !!!!

marek

słuchajcie,pracowałem w zeszłym roku na sisheimie,kasa przy rozliczeniu sie zgadzała,ale żadnych papierów nie dali mi,czy jest szansa na jakikolwiek zwrot podatku?

majkel 192837465

bylem dwa tygodnie w Edenkoben zostalismy skopani mialem szyta twarz same cpuny i alkocholicy uwazejcie na sebe pseldo turek to jeden z bandy podobno kiedys zabili tam chlopaka

robert32

witam wszystkich odwiedzajacych to forum.czytalem tu opinie ktore piszecie.nie jest to jedna strona bo jest ich wiecej.widze ze prawie wszystko jest opisane na minus tej firmy.ja pracowale tam do 2004 roku.bylem tam 4 lata caly czas na jednym hotelu pod heidelbergiem.powiem tyle.firma w tamtych czasach placila dobrze bo 4,60 na czysto to nie bylo malo.jak sie chcialo pracowac i w pracy nie mieli do pracownika problemu to mogl pracowac i 60 godzin na tydzien.no ale kiedys co 2 tygodnie zmieniali sie ludzie(teraz co tydzien) i jak taka osoba juz przyjechala pijana do niemiec.pozniej byly kontrole alkoholowe.jak ktos mial promile to nie poszedl do pracy.bylko tak ze osoby siedzialy i tydzien bez pracy ze swoojej winy za picie.PRACA W NIEMCZECH TO NIE URLOP Z MOZLIWOSCIA DOROBKU.a syf i brud na hotelu to tylko wina ludzi.bo nie wiem czy w domu tez maja taki pozadek.trzba za soba posprzatac i sie umyc i wykapac....troche powinni zareagowac szefowie hoteli.za picie i nie posprzatanie powinni wyzucic z hotelu...

piotr

to pewnie na kurniku stałes,skoro miałes złoto,telefony i elektronike.....

darek527@interia.pl

Byłem tam 10 tygodni, brut smród i ubóstwo, jeden jedyny plus to taki że kasy wypłacili mi co do centa. Głownie kryminaliści i zdemoralizowani ludzie poprostu czysta patologia. Ktoś chce wiedziec cos wiecej o tej firmie prosze pisać na mój e-mail [usunięte przez administratora] Porobilem także fotki wiec moge pokazac jak ludzie mieszkaja... Na prace nie narzekałem bo fajna na luzie rozbieranie telewizorów:) Ogólnie nie polecam tej firmy... darek527@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.