Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

piotr

to pewnie na kurniku stałes,skoro miałes złoto,telefony i elektronike.....

darek527@interia.pl

Byłem tam 10 tygodni, brut smród i ubóstwo, jeden jedyny plus to taki że kasy wypłacili mi co do centa. Głownie kryminaliści i zdemoralizowani ludzie poprostu czysta patologia. Ktoś chce wiedziec cos wiecej o tej firmie prosze pisać na mój e-mail [usunięte przez administratora] Porobilem także fotki wiec moge pokazac jak ludzie mieszkaja... Na prace nie narzekałem bo fajna na luzie rozbieranie telewizorów:) Ogólnie nie polecam tej firmy... darek527@interia.pl

nieważny

Firma ETS to jedne wielkie bagno i oszustwo.Właśnie z niej wróciłem. i to jest skandal co tam się dzieje,Hotele wielki syf,nie wypłacają całej przepracowanej sumy,obiecują bajkę a po przyjeździe okazuje się horror. Szukają byle jakiego powodu aby nie wypłacić wynagrodzenia za przepracowane godziny tj,śmieszne kary itd. Praca w Niemczech a rządzą Ruski,więc o co chodzi??!! Odcinają godziny,zdarza się siedzieć na hotelu bez pracy po tydzień nawet dwa,czysty bałagan, NIE POLECAM!!!! Można się jeszcze bardziej zadłużyć niż cokolwiek zarobić!!!!!!!!!

robert 792338288

Jak sie komos niechce robic to potem pisze takie komentarze,fakt hotel syf,ktos narzeka ,ze dzien przed wyjazdem dostal pieniadze-to zle?Ktos pisze 700euro na zynosc-slonia by za to wyzywil.Ceny nie roznia sie od tych w polsce.Problemem tej firmy jest weryfikacja ludzi i tu jest nacisk Rosjan,brac by pracowali.Kazdego.Bylem w Noustadt.Kwestia bicia,bzdura,podpadniesz w polsce na ulicy i dostaniesz.Odezwiesz sie do kogos tu glupio i dostaniesz.Bylem i nie mosiale,m sie bronic,wszystko jest kwestia podejscia do pracy.W smieciach sie grzebie a co sie znajduje?Zloto,pieniadze,telefony,elektronike i butelki pet...1 to 25 centow.8 takich i masz 1kg fileta z kurczaka.Pomyslcie

prac.sinscheim

Kategorycznie odradzam pracy w tej firmie.Mieszkałem w hotelu w Neustadt,fakt warunki hotelowe ok,każdy pokój ma swój dzień w tygodniu na sprzątanie.Ale minusów jest więcej,więc dojazd na stelle godzina w jedną stronę i godzina w drugą,godzin zapewniają na umowie 40 na tydzień gdzie w życiu się z tego nie wywiązują na tydzień max 32,a przeważnie po 28 za marne 4.60/godz.Potrącają za ubrania i stalkapy,a jak zjedziecie wcześniej niż po 9 tygodniach to dodatkowo odtrącą 75 euro.Życie w Niemczech jest bardzo drogie,dla przykładu po 8 tygodniach pracy (czyli zjechałem tydzień wcześniej) przywiozłem do Polski 2600 złotych,gdzie na wyżywienie poszło 700 euro,to jest szczyt.Idzie się przyzwyczaić do pracy przy śmieciach,ale naprawdę na taśmach leci wszystko,podpaski,pampersy,odpady szpitalne,itd.Mieszkasz na Neustadt to pracujesz u Rosjan na sinscheim i lepiej trzymać gębę na kłódkę,bo będziesz poniewierany i gnojony,a w najgorszym wypadku wylądujesz w szpitalu tak was złoją.Tam jeżdżą tylko ci,którzy już nie mają szans na inną pracę,recydywiści,pijaki,z wariackimi papierami,po prostu same elementa.Jak już się zdecydujecie tam jechać to odradzam pracy w parach,ponieważ lubią rozdzielać pary,jak już tak zrobią,to rozwalają związki,przekręcają partnera,bądź partnerkę przeciw wam.ODRADZAM ETS!!!!

KRZYSIEK

WITAM WLASNIE WRUCILEM Z PRACY W TEJ FIRMIE POWIEM KROTKO LIPA NIE JEDZCIE TAM DO PRACY HOTLELE ZASYFIALE I TO NIE TYLKO ZE LUDZIE NASYFILI OGOLNY STAN JAK BY BOMBA RYPNELA ,PRACA JEST ALE PRAWIE ZA DARMO JA ZA DWA TYLKOGODNIE BO TYLE TAM WYTRZYMALEM DOSTALEM 300 EURO WSZYSTKO POODLICZALI JAKIES KARY DOWALILI NIE WIEM ZA CO SPECJALNIE WYPLATA JEST DZIEN PRZED WYJAZDEM DO POLSKI BO POTEM TAK KROJA ZE MASAKRA OGOLNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY OBIECUJA ZLOTE RUNO A DOSTAJE SIE GOWNO

BYŁEM

ja właśnie uciekłem z Lehre - to był obóz pracy!!! zapierdalasz 12 godzin bez minuty przerwy!!nie ważne, że chcesz siku czy coś zjeść. Gówniane pieniądze za taką harówę-aż 5,11euro. To była robota w DPD przy rozladunku i załadunku tirów. Paczki po 30-50 kg ręcznie pakowane i wypakowywane. Do tego fatalne warunki mieszkalne. Pokój 16m2 i w nim 8 chłopa 2 lazienki na 45 osób, mała kuchenka ...do tego jeszcze przywieźli nam cyganów do hotelu. Po prostu MASAKRA. I oczywiscie haslo niemca:sznela maksimum sznela...Jak chcesz stracić zdrowie to tylko tam do roboty. Płacic tygodniówki płacili ale co z tego. W czasie weekendu wszyscy nachlani i trzeba było uważać żeby nie dostać w ryja. Cały przegląd ludzisków:świry, debile, ludzie co powychodzili z więzienia.Jeśli już ktoś naprawdę musi jechać to lepiej stanąc pod kościołem niz wyjeżdżać z tej firmy!!! Wyjazd z tej firmy to tylko dla desperatów albo straceńców-nikt normalny lepiej niech się nie pcha...Gorzej niż w obozie koncentracyjnym

Emil

Witam a wiecie cos o pracy w miejscowosci Stadtbergen bo mam tam jechać 02.09.2011. Proszę o odpowiedzi :) Z góry dzięki Pozdrawiam :)

darex

Siemka, 2 wrzesnia mam wyjechac przez firmę ETS do pracy w Niemczech i mam takie pytanie może mi ktos powiedzieć czy wogole sie opłaca tam jechac? po ile godzin pracują? i ile na godzine:) W biórze w Opolu mi powiedzieli że 4,60euro ale w ciagu 9 tygodni ile moge zarobic? :) z góry dzieki:) [usunięte przez administratora] POZDRAWIAM :)

rac.jan

pisze rac. ZAPYTAJCIE TYCH RUSKICH CO UNIEGO PRACUJA ILE MAJA .E.ZA GODZ. malo tego że jestes naliscie do wsyjazdu to oni nie oddzwaniaja w pl biuże -tylko dla wybranych może za ladne oczy dostaniesz ta prace ta praca nie dosc smierdzaca , możesz sie zarazic -infekcja- odpady ze szpitala hemiczne nikt ci ne powie co w danej w hwili leci na tasmie i jeszcze ta temperatura wysoka odczuwa sie jak by bylo 40stopni :o ja od 3 lata puznie prubuje sie dostac u nich do pracy i co za kazdzym razem niema niema a minelo mi 44 wiosen jak by tak liczyc te wszystkie biura co tak zachwalaja ze wypisz cv czy formularz i mial czekac na ich tel, to ja i moja rodzina by dawno nie żyła tacy oni są Co oni z tego mają za ten wpis ?? ich to poprostu waali :mad:

xxxxxx

Ta cała firma ETS to jedna wielka banda wytrzymałem tam tylko 1 dzień! po wyjściu z autobusu 80% osób było pijanych!! zadymy przed tym całym biurem w mannhejm!! zabierają wam dowód lup paszport w razie ucieczki,pracujecie dla rusków za marne 4/60 za godzinę, a te hotele to jedna wielka melina, sami żule!! 60 osób na jedną łazienkę, 12 osób w pokoju mało tego terroryzują i biją was ruscy!! tam trzeba walczyć o przetrwanie a co dopiero zarabiać pieniądze!! tą firmę powinni zamknąć jak najszybciej. naprawdę zastanówcie się zanim wybierzecie tą firmę.

Romek

Wychodzi tak: Niemcy otworzyły rynek pracy dla Polaków !!! Hura !!! Ja jako bezrobotny i już "wiekowy" pojechałem do Opola, miasta Opola !!!! Wszedłem do biura i oczywiście, że chce pracować. No cóż Pan chce Pan może się "zarejestrować". Moje pytania na początek do brzydkiej Pani z lewej strony (młoda, niegrzeczna, brzydka i już umie picować), jakie są warunki płacowe, warunki pracy, zakwaterowanie ? Odpowiedź prosta, zdecydowana, wyuczona: proszę zabrać ze sobą: sztućce, pościel no a przede wszystkim odzież roboczą, bo trzeba będzie zapłacić gdy ją się otrzyma od firmy. Moje pytanie: a ile można zarobić? Firma płaci 4,60 "Ewro" za godzinę pracy - pada odpowiedź zdecydowana :) Resztę pozostawiam do przemyślenia wszystkim, którzy chcą pojechać pod szyldem tej cwanej firmy. Jeszcze jedno, w razie rezygnacji z "arbeitu", obciążenie za przejazd. Ludziska, kim my jesteśmy ?

12 lat służb mundurowych??? Chyba ochrona obiektów zabytkowych!!! Naucz się pisać ty \"obszczymurze\" mundurowy!!! Słownik sobie kup!!!A Igor \"kręci\" tylko takimi baranami jak Ty...

max

hory jestes

CZYTAM TE OPINIE Z CIEKAWOSCI.TEZ TAM PRACOWALEM I JEDYNE NA CO MOGLEM NARZEKAC TO NA ZAKWATEROWANIE.PRACOWALEM NA SPAYER.DEBILE SA WSZEDZIE I TU NIESTETY TEZ,JAK WSZEDZIE ZA GRANICA ODBIJA TYM ,KTORZY WYBILI SIE PONAD ZWYKLEGO ROBOLA.MI OSOBISCIE NA NERWY DZIALAL P.PAJAK.DUZO LUDZI NARZEKALO NA WALDEMARA,JA OSOBISCIE NIE MOGE POWIEDZIEC O NIM NIC ZLEGO.WRECZ GO POCHWALE ZA FACHOWOSC. CO TYDZIEN DOSTAWALEM 100 EURO-TO DOSC,NAWET KUPUJAC PIWO I PAPIEROSY(OCZYWISCIE JEDZENIE TEZ) SPOKOJNIE STARCZALO NA TYDZIEN I JESZCZE ZOSTAWALO.GDY WRACALEM DOSTALEM WSZYSTKIE PIENIADZE,NIEMAM ZADNYCH ZASTRZEZEN.WSZYSTKO BYLO OK. WTEDY JESZCZE NIEZNALEM P.BENITY I KSIEGOWEJ.JESLI BYM MOGL TO BYM CHETNIE JESZCZE RAZ WYJECHAL Z NIMI.CO DO SZEFOWEJ TO JEST OK.,PROFESIONALNA OSOBA A ZE ZNAM JA TEZ JAKO OSOBE PRYWATNA TO NAPISZE,ZE TU JEST WRECZ WSPANIALE.CO DO KSIEGOWEJ TO WOLE SIE NIEWYPOWIADAC-PRACUJE PROFESJONALNIE. POLECAM TA FIRME.

grzes

szczegulnie pan igor to typowy debil i kretyn pierwszej kategori

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 24 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.