Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

on

jedzie ktos w piatek z Racka ?? pisac gg 4239040

Witam Chciałem się dowiedzieć jak tam praca wygląda w Rossmanie w Monachium ? Przy wykładaniu towarów na sklep Rossmana? Proszę o opinię , bo mam zamiar jechać w czwartek.

@pracownik

a to cos nowego ten Rossman ?? to napewno Ets (eko team sort)

czesiek

Ja niestety czekam moze nastepny tydzien bo jak narazie za duzo ludzi jest a malo roboty wiec niema co siedziec na hotelu ...

xxx

Mam jedno pytanie- rozumiem, że praca jest jak najbardziej legalna, dostajemy wszelkie umowy, rozliczenie na koniec miesiaca, na którym jest dokłady wykaz- i możemy tym samym rozliczyć się w urzędzie podatkowym w celu ewentualnego zwrotu? Czy ktoś tam był i się orientuje?

nick

odradzam kazdemu,bylem w neustadt...ten hotel to jedna wielka melina i kur.... odradzam wszelkie wyjazdy z ETS

@nick

odradzasz neustadt ?? to chyba na innych hotelach nie byles :) co Janka Cie tepila !

NUANDA
@nick

DZIEWCZYNO NIE JEDZ TAM TAM JEST SYF CIEBIE RUSCY ZGWALCA A CHLOPAKA WYWIOZA DO LASU I SLAD PO NIM ZAGINIE CI TU W POLSCE NIC NIE WIEDZA CO TAM SIE DZIEJE A TE MLODE PINDY Z BIUR CO JEZDZA AUTOKAREM Z LUDZMI TO MYSLA ZE SA GWIAZDAMI BO NIE JEDNA Z NICH DAJE RUSKOM A SZCZEGOLNIE TA BLADYNA CO MYSLI ZE JEST GWIAZDA HOLLIWUDU

Ja z chłopakiem czekamy teraz na potwierdzenie,w zeszłym tygodniu nie dostaliśmy,ale może teraz się uda.

martyna
@,

ja jadeee ;D

hahaha

jest ktoś zapisany na wyjazd na 04.07 ?? Ja czekam na akceptację!

czesiek

jak ktos jedzie teraz w piatek z Raciborza to pisac ... marcin1980rybnik@op.pl,Ja mam zgode jade na neustadt.

czesiek

Ja bylema na 9tygodni w Neustadt,polecam ten hotel,jeden z lepszych z tamtej firmy.na 9 tygodni zarobilem 1500e na czysto,zalezy jak ci sie uda z godzinami i czy jestes pracowity ale musisz liczyc 2-3 dni wolnego w tygodniu.Sobota ,niedziela wolne chyba ze sprzatanie na 5h .Chcesz cos wiedziec napisz marcin1980rybnik@op.pl,wybieram sie tam w nastepnym tygodniu jak mnie wezma ;p;p Pozdrawiam

Didi

Witam, pracowałam w tej firmie byłam w Rastatt na hotelu ogólnie warunki hmm jak sobie posprzątasz bedzie czystko jak nie to syf. pokoje od 2 os do 12, miałam takiego pecha że mieszkałam w 12 nie było miejsca na torby trzeba było pod łózka chować na 3 osoby była mała lodóweczka plusem tego pokoju było tylko to ze mieliśmy własny prysznic.Byłam też w 6 i miejsca było troche więcej bo tam juz każdy miał swoją szafkę jak w amerykańskich szkołach.Oczywiście w każdym pokoju piętrowe łózka. Dla innych był wspólny prysznic jeden na pietrze drugi na parterze. Kuchnia wspólna,pralnia również, nawet jest tam telewizor :D Co do atmosfery na hotelu pijaństwo i kablowanie wiec trzeba uważać co się mówi no i (usunięte przez administratora) Byly laski które dawały sie za 5euro haha :D Na hotelu jest 2 "szefów" oczywiście rusków.Hmm praca jak praca jak sie wykażesz godziny masz jak sie opieprzasz to nie masz. Pracowałam na Albie miałam po 40h w słabsze tygodnie 38h na tydzień syf i smród ale dało sie wytrzymać, na albie są tzw. "Kartony" lecą śmieci ze sklepów często z vw i wtedy biora mniej ludzi do pracy, a jak juz sie poszło na ten karton to wszyscy gadali że dajesz (usunięte przez administratora) w biurze. Jeżeli chciało się pracować w weekendy trzeba bylo tylko pójść do "szefa" i sie z nim ugadać. Albo Cie dał na listę albo i nie. Na Khelu tez pracowałam wdł mnie jest to najlepsza i najczystsza robota po 10h na dzień stoisz i wybierasz kartony z taśmy. Na Merbie też byłam, są godziny po tam pracuja od pon do sb, ale jest to najgorszy syf do tego smród, szczury na taśmie leci wszystko. Hmm zarobki za 3 miechy wyszło mi 7tys zł. Co tydzień dostajesz kase na swoje wydatki ja brałam po 50 euro i bez problemu starczało. No a przy zjeździe dostajesz to wszystko co zarobiłeś. Radze spisywać sb codziennie godziny gdzieś w zeszycie, żeby was nie wywalili na godziny.

zosia

nie polecam nikomu na malbromie jeden syf kierownik hotelu taka ciota do niczego sie nie nadaje jedne guwno

beta

możesz jechać z narzeczonym.nawet lepiej jak pojedziecie razem,samemu tam jest nudno. wszyscy przeważnie jak jest wolne imprezują,razem będzie Wam raźniej. Miałam tam koleżanki,ale bardzo tęskniłam za mężem,z nim pewnie by było lepiej. poza tym,warto jechać. pozdrawiam

daga

Witam mam pytanie,mam zamiar jechac z narzeczonym,nie pijemy alkoholu,jestesmy normalni ale jak czytam te opinie to az starch tam jechac!!! Prosimy napiszczie czy warto tam jechac,i w jakie dobre miejsce!!!

stanlei

Witam mam zamiar tam pojechac czy warto

Pzx

Raz tam byłem i co tam zobaczyłem szkoda słów nie polecam zastanowcie się tysiąc razy zanim tam wyjedziecie

maly

mam propozycje jak niewiecie jak rozwalic malzenstwo i rodzine to niech wasza polowa wyjedzie ma maulbronn macie jak w banku przepis dziala goral i psiapsiolki dadza rade to jest momet

ff

ta firma to oszuści.byłem pare lat temu w leerthe w dpd.kierownikiem nad tym bajzlem tam jest pan pytell.jak robisz to jest git.robiłem tam dwa miesiące.podpisanie umowy wyglądło tak.. podpisz tu.podpisz tam.bo na zapoznaniem się co pidpisywałem nie było czsu.a jak złeżdżałem to umowy mojj nie dostałem.i chyba nie dostane

Ewelines

Dodam iż przestrzegam przed firmą Wurzer UMWELT ( Gaden) Gdzie Rosjanie rządzą Polakami

Ewelines

Witam, byłam trzy tygodnie wspominam to jako koszmar o którym szybko chce zapomnieć.. warunki mieszkalne melina, złodziejstwo, grzyb na ścianie w pokoju 8 osób... Praca ciężka smród.. trzeba było uważać na igły i strzykawki przy sortowaniu a tego idzie sporo.. stawka 4.60, oszukali mnie na godzinach prowadzą Rosjanie co mnie bardzo zdziwiło. (usunięte przez administratora) gdzie nie ma się nic do gadania... Osobiście byłam świadkiem gdzie chłopakowi przecięło rękę nikt nie zawiózł go do szpitala na drugi dzień wypieprzyli go ze zwisającym palcem bez ubezpieczenia do Polski!!! SKANDAL!!!!

mały

Czy ktoś mieszkał na hotelu w Maulbronn jakie tam są warunki i jaka atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.