Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Witam jestem pracownikiem z 12 let stażem w firmie ETShotel w Kaizeslauten jest ladny a szefostwo jest wpozadku

anonymus

Ja byłem , jedna wielka masakra, kradzieże na porządku dziennym, kary za byle co, warunki jak na dworcu, ludzie nie polecam, wpadniecie w długi i same problemy, zdecydowanie nie.Zgwałcili dziewczynę, pobili ruscy polaka bo za dużo pytał.

@anonymus

Jade za tydzień

wasik

Moze mi ktos napisac ile czekalscie na wyjazd

Natalia B.

Przepraszam pomyliłam się w powrocie do Polski wròciłam z mamą 28.03.2015

wasik

witam mam pytanie jak to jest z ta praca czekam miesiac nic zero odrzewu a niby szukaja ludzi ile czekalisie na prace z tej firmy

wasik

jutro wyjazd hehe az tak zle tam jest ze tak piszecie jak moga byc kryminalisci jak czeba zaswiaczenie o niekaralnosci skad wiecie ze gwalca tam

Wili

.....jesli chcesz rozpadu rodziny i pozbyc sie wspolmalzonka i pzy okazji dlugi wyslij go do pracy do sortowania i na hotel cudow .... Jak by dostol w Doma to by tam nie lotol z ogonem za inymi .

nuanda
@Wili

swieta racja znam ludzi którzy tam mieszkali na hotelu w noisztad byli malzenstwam i pracowali tam 8 lat ona zaszla w ciaze z innym który uważa się za boga bo myśli ze ma tam rodzinke

hotel kaiserslautern

witam wszystkich po krotce jak czlowiek jest ogarniety to niema zadnych problemow da sie zyc funkcjonowac i zarobic.ludzie ktorzy pija cpaja i maja w (usunięte przez administratora) prace sa usowani lub placa kary a raczej placili bo czasy szefa Jakoba i Helmuta juz minely. szefostwo ich usunelo po wieloletnich naduzyciach .jedynym problemem bardzo powaznym sa bandyckie naduzycia tgzw HAUSMEISTER w osobie CELINA KOLODZIEJ WSPOLPRACUJAC Z JAKOBEM I HELMUTEM NAUCZYLA SIE KRASC OSZUKIWAC I WYSLUGIWAC SIE INNYMI.LATAMI OKRADALA FIRME ORAZ PRACOWNIKOW GLOWNIE ZE SRODKOW CZYSTOSCI KTORYCH NIGDY NIE BYLO A NALEZA SIE PRACOWNIKOM. PONADTO PROWADZI MELINE HOTELOWA GDZIE HANDLUJE WODKA PAPIEROSAMI I PROCHAMI POCZYM PO CICHU KABLUJE SZEFOWI KTO PIL I SZEF Z ALKOMATEM SPRAWDZA POCZYM DAJE KARY TAKI SUKA SE PROWADZI BIZNES. WIELOKROTNIE PRZEKAZYWANE PRZEZ NIA PACZKI LUB GOTOWKA KTORA MIALA DOTRZEC DO RODZINY W POLSCE TRACILA SIE GDZIES PO DRODZE WIELOKROTNIE LUDZIE ZNAJDOWALI U NIEJ W POKOJU WLASNA OTWARTA KORESPONDENCJE PRYWATNA JAK I SLUZBOWA. BARDZO FAJNIE BY BYLO GDYBY TA OPINIA TRAFILA DO SZEFOSTWA I COS Z NIA ZROBILI. POLICJA SIE NIA POWINNA ZAJAC.

Woody van Eyden

Cześć Opinia o Ets Sp.z o. o. - moja ocena jest niedostateczna i naganna. JEST PATOLOGICZNA. Hotel Kaiserslautern - jest brudny, śmierdzący, w pokojach są robaki "pluskwy", nie ma TV, internetu, kuchni, kierowniczka (Ślązara) i szef (Rusek) hotelu są popieprzeni. Paczą aby człowieka tylko wykorzystać i puścić go skarpetkach do domu. Czyli cały ten szef, karze ludzi finansowo np. za to że ściana jest brudna a ona wcześniej była brudna, za pościel, materac itd. Kara taka to 100/200 Euro. Zależy jak go mocno zezłościsz. Z pracą jest różnie, jeden pracuje, drugi jest na hotelu i tak wegetuje. Praca jest prosta, przebiera się w śmieciach, lub rozbiera się telewizory albo rozładowuje się kontenery z lodówkami. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA, raz że jest BRUDNO "NA HOTELU" A DWA TO ŻE PIENIĄDZE SĄ NISKIE 4.50 Euro na rękę. Taka Patolka. Ale jeśli komuś to pasuje i lubi gorzałkę to akurat dobre miejsce dla takiej osoby. W razie pytań podaję meila tadeuszzielinski@gmail.com. POZDRAWIAM CZEŚĆ.

ewa

Czy do trochtelfingen jada tez kobiety i jak tam jest na hotelu

mlk
@ewa

kradna pija bija a nawet gwałca

wasik

witam raczej sie nie zalapalem nie zadzwonili do mnie czekam juz 3 tydz niewiem jak to jest nadal poczebuja ludzi a ci co sa niema ich na liscie moze mi to ktos wytlumaczyc

witam mam pytnie jedzie ktos teraz 20 03 2015 do niemiec tez mam jechac

żulbaby
@wasik

tak my skad jedziesz?

olek

Czy ktos placil kare za zerwanie z nimi umowy

zs

Bardzo modny pozew zbiorowy przydał by się tym gn..om, bo na przestrzeni tych lat ets-Polska, oraz Agero-Niemcy wyr...ało bez mydła ludzi na grube miliony, acha a zainteresowanie tą sytuacją media też by nie zaszkodziło

witam czy ktos wie co to za dokument przychodzi do domu za przepracowany rok 2014 z kwota z kosmosu i odliczeniami wszystko po niemiecku .na pytanie w polskiej agencji co z rozliczeniem podatku i jak to wszystko wyglada powiedziano mi ze mam sprawdzic sobie w niemieckim us i zwrocic sie do biura w neustadt o karte podatkowa a tu z ich biura czyli ets przychodzi rozliczenie po niemiecku nic nie rozumiem z tego

Ten dokument, o którym piszesz to zaświadczenie uprawniające do zwrotu podatku od wypłaty, niestety bez abrechnung-czyli miesięcznych rozliczeń z każdej wypłaty jest on g...no warty. Na abrechnungach znajdują się kwoty jak choćby za czynsz które można sobie odliczyć od podatku. Ja chciałem otrzymać te abrechnungi to w Polsce powiedziano mi, że oni tego nie dają. Wniosek z tego taki że okradają oni pracowników z przysługujących im zwrotów z tytułu naliczonego i pobranego wcześniej podatku. Jeśli pracowałeś tam dłużej jak pół roku to jest o co walczyć. Jak podają w różnych źródłach średni zwrot z podatku z Niemiec za cały rok to ok. 700e. Proponuję wynająć doradce podatkowego, który zajmuje się tymi zwrotami z niemiec, bo po dobroci tych potrzebnych papierów od tej pier..lonej mafi nie dostaniesz

@były pracownik

dzieki bardzo a czy rozliczenie z niemieckim us jest ok

Teoretycznie zeznanie podatkowe powinieneś złożyć jeszcze w tym roku, ale praktycznie jest na to czas nawet do 2, 3 lat, urzędy skarbowe w Niemczech ścigają ludzi, którzy mieli 3 klase podatkową przy której nie jest opłacany Lohnsteuer. Polecam iść do jakiegoś biura, które zajmują się tym tam otrzymasz szczegółowe informacje, oczywiście pobierają oni za swoje usługi pieniądze, ale nie są to jakieś kosmiczne kwoty.

albinos40

Panie i Panowie ja mam do was pytanie.Skoro tam pracujecie wiedząc że mają tam miejsca takie nie miłe akcje szczególnie chodzi o kobiety .To po jaką cholerę tak pracujecie dla czego nie zadzwonicie po policje do konsulatu czemu faceci się nie zbiorą i nie wpierdolą ruskim to nie są ludzie nietykalni. pamiętajcie że w jedności siła.Ja pracowałem w Enna w holandii i jestem zadowolony kasa na czas ubezpieczenie rodzinne i tak dalej nie ma problemu.tylko daleko od domui z tego co widze trzeba będzie wracać tak gdzie najlepiej i pewnie.A wy powiadomcie policje i niemiecki pip państwową inspekcje pracy

gość
@albinos40

Człowieku, czego Ty oczekujesz po (w zdecydowanej większości) ochlapusach, którzy tam na stałe pracują? Wielu z tych ludzi mieszka wciąż w tych pseudohotelach, zarobią te parę euro na krzyż, nawalą się w weekend i tak czas im płynie. Jest im zupełnie obojętne, w jakich warunkach mieszkają i jak są traktowani przez pracodawcę, bo do Polski wielu z nich i tak nie wraca, a jeśli wracają, to i tak nie będą protestować w obronie "praw pracowniczych", bo są wdzięczni, że ktokolwiek ich zatrudnił.Patrz opinia autorstwa "draks". Byłem, widziałem, potwierdzam. Katastrofa na całej linii.

mar
@gość

Zgadzam Się w 100%

POLAK

W Kaiseslauter to rządzi RUSKA MAFIA!!! traktują tam Polaków jak śmieci.Tego Jakoba i Helmuta którzy żądzą na Hotelu kiedyś ktoś ODSTRZELI!!!!!!!!!! TO SĄ RUSKIE K----WY!!!!!!!!!

byly pracownik ets

byle kila lat temu w tym syfie i widac nic sie nie zmienil

Helmut

SZCZERZE ODRADZAM!!!PRACE W TEJ FIRMIE!!!SYF KIŁA I MOGIŁA.

Zawiedziona
@Helmut

Święta prawda

luis

Praca dla desperatów

wierzyciel

odradzam kazdemu prace w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.