Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

addddddddddd

jest jakis hausmajster czy co? za 6 to s wacikow ne kupisz nawet

Przyjeżdżam z tą firmą do pracy od kilku lat. Mieszkałem w kilku hotelach i zaobserwowałem, że ci, co mają negatywne opinie, to mają również problem z alkoholem. Podstawowy wymóg, to pojechać trzeźwy do pracy. Kaucję pobierają głównie po to, że każdy przyjeżdża tu gratis a transport kosztuje.( Wielu robiło sobie wycieczkę bez chęci pracy). Pamiętać należy, że to hotele pracownicze a nie zwykłe i czysto jest tak, jak sobie o to zadbasz. Niektórzy piszą, że praca na czarno - to bzdury, znam kilka osób które juz niemiecka emeryturę pobierają a ostatnie naście lat pracowali tutaj. Zarobki ostatnio poszły w górę i na czysto, po odliczeniu wszelkich składek i kosztów wychodzi podstawy 6 - praca w zakładzie najczęściej przy taśmie, 6,50 - lader, 7€/h - kierowcy. Kierowcy na ładowarki, wózki widłowe albo na LKW zwykle dostają więcej - negocjuje na miejscu. Na LKW prawdopodobnie dostaniesz od razu propozycje stałej pracy a zarobki się podwoją. Zaliczki dostajesz co tydzień i zwykle pijący dostają 50€, ci normalniejsi 100-150€ w zależności od potrzeb. Jeśli ktoś musi wysłać do kraju więcej na opłaty do kraju, musi zgłosić wcześniej kierownikowi. Jak ktoś ma pytania, to śmiało.

Krystian 1994

Witam wszystkich jestem Krystian pracuje w firmie ETS w Niemczech . Czytam komentarze na temat pracy i powiem jedno, jeżeli zależy komuś na dobrej pracy , zna jakieś zwykłe, najprostsze podstawy języka niemieckiego i nie jedzie tam, żeby 80procent wypłaty przepić, to nie ma się czego obawiać. Praca w porządku, zakwaterowanie czasem nie jest najlepsze wiem, kierownicy też nie są źli, jeżeli trzymasz się regulaminu, który obowiązuje na domku bądź w zakładzie pracy, to nie będziesz miał kłopotów typu niepełna wypłata, brak zaliczki itp. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie tutaj śmiało odpowiem pozdro

KS
@Krystian 1994

A gdzie ty pracowales z tej agencji? Bo czekam na wyjazd do niemiec na smieci mozesz cos o tym napisac albo ktos co tam robi jakie warunki i co z pokojami dla par?

ksero

Pojechałem z żoną do gliwic do pracy przy smieciach oferowali super warunki że bedziemy razem w pokoju a tu kicha nie powiem ludzie z pokoju bili super ale warunki masakryczne lazienka wspolna kuchnia tez syf totalny po pierwszym dniu pracy potem cały czas bylismy z żoną na wolnym masakra jeszcze te kosmiczne ceny za ubrania robocze a ten niby Valdemar poraszka pierwszy i ostatni raz pojechalismy do tej firmy a jeszcze bede publikowal zdjecia powodzenia dla tych któzy tam pojada wrucicie tak jak my

Labander
@ksero

Jak będziesz "fżócał" fotki , to może przy opisach używaj słownika ortograficznego...

Laura

Absolutnie wszystkich przestrzegam przed wyjazdem do pracy za posrednictwem firmy ETS. Wszystkie negatywne oceny sa jak najbardziej prawdziwe. Pracownicy wysylani do pracy w Niemczech nie posiadaja zadnych praw. Sprzymierzencem pracodawcow jest gleboka niewiedza i strach zatrudnionych osob. Stosowane przez kierownictwo w Niemczech kary pieniezne, sa bezprawne. Zwykle odbywa sie to w ten sposob, iz pracownik jest zmuszany przez "kierownika" do podpisania tzw. zaliczki. Pieniadze sa potracane z pensji, nastepnie staja sie wlasnoscia owego "kierownika". Ogromnym problemem zatrudnianych osob jest nieznajomosc jezyka niemieckiego, to z kolei jest duzym plusem zarowno posrednika w Polsce jak rowniez kadry kierowniczej w Niemczech. Pracownicy sa ponizani, szefowie wytykaja im brak wyksztalcenia, ktorego niestety sami nie posiadaja. Duzym znakiem zapytania jest takze stawka godzinowa, od ktorej zgodnie z obowiazujacym w Niemczech prawem powinny byc odprowadzone skladki na swiadczenia socjalne i jakze wazne ubezpieczenie zdrowotne. Waznym jest, by nie podpisywac niejasnych, podkladanych "dokumentow" i jesli polski posrednik nie wymaga od pracownika znajomosci jezyka niemieckiego, domagac sie umowy w jezyku polskim. Zycze przemyslanego wyjazdu!

MogeWszystko

Nie polecam firmy, odradzam tam jechać, pierwszy i ostatni raz tam byłem!

janusz

Biją i poniżają pracowników, nie wypłacają pieniędzy...

www

polaki robaki robią jak niewolniki

adrian sitko

po pysku dostaja tylko przejawy polskiego pijanstwa, kretactwa i zlodziejstwa. jak sie jest normalnym czlowiekiem, to praca jest w zupelnosci bezproblemowa.

KURWYBEZHONORU

ODRADZAM BO MOJ NICK. 6 gwiazdek (usunięte przez administratora) kto to pisał..

Jacek

na pierwszy rzut oka jest to niepozorne miejsce, jednak gdy tylko otworzy się oczy, nie można się nadziwić! ośrodek przypomina raczej budynek z filmów Bonda, wszystko jest takie futurystyczne. wow! dostaliśmy szybko napój powitalny i szybko nas zameldowano.

Ten piękny ośrodek usytuowany jest w prywatnej zatoce i ma luksusowe pokoje , które bardzo dobrze komponują się w krajobraz. Pokoje są doskonale urządzone, łazienka z własną wanną i prysznicem, oddzielne wc Absolutnie 6* standard.

Brajan

Urządzenie ośrodka jest super i ma ogromną przewagę nad innymi ośrodkami, których w okolicy jest wiele. Domki są praktyczne i zapewniają dużą dozę prywatności. Komu przeszkadza zgiełk na basenie, może się udać na tylną część podwórka. Szczególnie przyjemna jest przednia część ogródka z drzewami oliwnymi, gdzie można się zrelaksować i po krótkim spacerze wskoczyć też do morza. Ogólnie ośrodek jest bardzo czysty i zadbany.

Alek
@Brajan

co za bzdury

koko

witam niepolecam tej firmy najgorszemu wrogowi jezdzilem tam 3 lata i wiem wszystko na temat po 1 ruska mafia i tyle bija ludzi na hotelu i wrzesza za byle (usunięte przez administratora) przejezdzilem duzo miast tej firmy teraz na temat neustdat syfu jako tako niema chyba ze po wekendzie gdzie brudasy sikają do łuzek a nawet sraja i nikt nadtym nie panuje .pokoje 3=4 osobowe na hotelu łotysze litwini i najgorsi bułgarzy kturzy robią praktycznie co chcą .niepotrafia liczyc przy rozliczeniu na koniec wyjazdu 9 razy 40 jest 346 i (usunięte przez administratora) inaczej niebedzie zaliczki co poniedzialek nie dla wszustkich wypijesz w wekent to zapomni o zaliczce pilnuje tego hausmajstrowa kwoka 65lat i trzyma z ruskimi wiec niema naco liczyc ze wczyms pomorze a raczej zaszkodzi.w sobote po przyjezdzie do biura podpisuje sie umowe oki .ale zaraz na drugi dzien przynosi sie aneks do umowy kturego niewolno czytac i podpisuje sie zrzekniecie wszystkiego na poczet firmy agero ubezpieczenia dodatkuw za prace i ze niebedzie zadnych roszczen do pracodawcy wrazie utraty zdrowia lub wypadku zrzekacie sie połowe stawki na rzecz firmy agero dobrowolnie jak ktos bedzie to chcial czytac lub niepodpisze zaraz zostanie wyzucony z hotelu i martw sie sam za byle copotrafiom w nocy cie spakowac i wywiez gdzies zebys na hotel nietrafil a codo pracy do tez masakra godz malo robota np rzy sortowaniu urzywanych pampersach i zurzytych igiel i bandarzy z szpitala mozna tez biegac za smieciarkąwtempie mistrza swiata w bieganiu totalna masakra w poniedzialek po1 wekendzie podpisuje sie kaucje za hotel okturej raczej mozna zapomniec wystarczy zle sie odezwac juz kaucji niema internetu niema chyba ze swuj godz jak ktos dobija do 30 to cie cieszy atak nie wszendzie ale te miejsca juz sa obstawione przez ludzi na stale jezdzących do tej firmy kiedys szlo sie jeszcze zalapac dzis to niemozliwe dziennie gdzie indziej do pracy masakra stawka na dzis bo sie zmienia 4,80 bylo 5 kiedys nawet 5,60 ale zapowiada sie ze spadnie na 4,60dla nowoprzyjezdzajacych tPYTA SIE KTOS JAK JA WYRZYMALEM TU 9 LAT SAM NIEWIEM DZIS TO JUZ HISTORIA AHA JESZCE JEDNO JESTESCIE TU NA DZIKO BEZ MELDUNKU I ZADNEJ SZANSY NA JAKIES LATA DO EMERYTURY no to zycze powodzenia odwaznym to naprawde akt desperacji jak ktos sie zdecyduje hotelu jest duzo ale wszendzie tak samo a im dalej od neustdu czyli od biura to gorzej niema szansy ze ktos pomoze jak pobija czy inne kradzierze ps.na dziedobry potrafia w (usunięte przez administratora) wejsc a pizniej to juz tylko szkoda sluw

Przemyslaw

bylem w neustadt trzy Miesiace.Praca mi sie podobala i hotel jest fajny i czysty.Przy zjezdzie otrzymalem wszystkie moje zapracowane pieniadze. nie moge nazekac.

buuu

jest tam dostęp do internetu ?

Tommy

kasa,pytacie o kase to jest po odliczeniu wszystkiego 4.60 na ręke,jeszcze oszuka was ten brudas koordynator ze wschodu na godzinach,da kare za plamke na poduszce to tyle wyjdzie taka wypłata jak w Polsce ludzie ogarnijcie sie nawet jak jesteście z wiochy gdzie jest brak fabryk to sa lepsze agencje gdzie nie będziecie traktowani jak śmieci i też biorą bez znajomości języka.

edyta

witam poszukuje Anita AIDA tobiasz czy ktos zna tą panią prosze o kontakt lub adres miasto gdzie mieszka wiadomo w okolicy raciborza

wp

Nie ma Jakoba i Helmuta

wp

Nie ma!

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.