Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Janek

Podpowiecie kilka wskazówek o pracy za granicą? Gdzie mają prace i jak organizują wyjazdy?

Glupiutka

Tam jezdzi chlopak stencel lukasz okrada ludzi i (usunięte przez administratora) do ruskow .trzeba na niego uwazac bo jest nienormalny facet ma bujna wyobraznie zmysla o sobie zeczy wprost niemozliwe.pije i cpa na hotelu z chlopakami a potem do szefa dzwoni oszukuje kobiety wyludza od nich pieniadze wynosi sprzety z pokoi.radze wam uwazajcie.

Sewe1996

Witam planujemy z bratem wyjechac przez ta firme do pracy na pomocnikow obslugi smieciarki czy ktos by nam udzielil informacji na temat tej pracy i firmy

Kris
@Sewe1996

Zycze powodzenia tempo majo sprinterskie

fafik
@Sewe1996

duzo kokainy i piwa 7 \E na h i tak cie (usunięte przez administratora) na wyplacie i godzinach

Tom
@Sewe1996

Również odradzam na Hotelach brut syf i ubóstwo łóżka piętrowe i koordynatorzy to ruskie darmozjady co Cie okradają i na nich musisz robić.

PATRIOT

Jeśli ktoś został Niezgodnie z prawem potraktowany to należy to zgłaszać służbom niemieckim polskim i innym międzynarodowym organizacjom nieznajomość jezyka nie jest przeszkodą. Wystarczy odpowiedni o się za to zabrać.

Tom
@PATRIOT

Już nie jeden próbował sobie poradzić z tą śmieszną firmą ETS tylko strata czasu bo mają dobre wtyki.

Mar

w Ets kwatery syf brut i ubóstwo w pokojach więcej osób niż powinno być na metr kwadratowy koordynatorzy także bezmózgi Patologia i darmozjady kradną i oszukują z wypłat na każdym kroku.Nie polecam tej firmy według mnie najgorsza firma na rynku ona nie powinna istnieć

Kris

Bylem przez te agencie rok temu co tam sie dzieje szkoda gadac placili 4.80 na € na godz a co tu piszo niepochlebne opinie to jest prawda jak ktos nie byl w (usunięte przez administratora) to niech tam jedzie i zdazalo sie ze rusek wystrzelal polaka na hotely a i jeszcze jedno kobieta miala zawal serca to ta jebnieta pani opiekunka hotelu powiedziala ze jest pijana i nie zadzwonila po pogotowie ani ten pseudo szef alex tylko po pogotowie dzwonila jej siostra jak ktos tam jedzie to zycze powodzenia gorszej agenci niz etes opole . nie widzialem a ci co piszo ze tam jest fajnie to so panie z biura i poganiacze co tam pracujo

Julita

@ja nie powinno obrażać się innych użytkowników forum - nawet, jeżeli nie zgadzają się z Twoim zdaniem. O jakim biciu mówisz? Czy zdarzyło CI się doświadczyć agresji pracując w Ets?

Julita

@Piotr, dziękuje w takim razie za wyjaśnienie. To zmienia postać rzeczy, bo w takim razie pracownicy wiedzieli w 100% na jakie warunki pracy się piszą. Pytanie tylko czy to co Ets Sp.z o. o. oferował w umowie, było zgodne z tym co w rzeczywistości?

@Julita

Mnie się do tej pory zawsze zgadzało i rodzaj pracy i wynagrodzenie. Jeżdże z tą firmą od kilku lat 3-4 razy w roku. Jak się stosujesz do zasad i pracujesz, to wszystko jest oki, transport za fri. Czasami się trafi, że więcej osób w pokoju, ale da się dogadać no i uprzedzają o tym w biurze przed wyjazdem, więc każdy wie na co się decyduje.

@Piotr

O tym ze ruski byją po pysku tez mówili ? Nie ośmieszaj się , współczuje Ci ze tam pracujesz bo to gorsze niz obóz pracy !

@ja

Owszem, jak się chłopy nawalą w weekend do nieprzytomności, to i do bójek dochodzi, ale to nie ma nic wspólnego z pracą ani pracodawcą, tylko z mieszkańcami hotelu. Przynajmniej ja do tej pory nigdy nie byłem świadkiem rękoczynów ani agresji ze strony pracodawcy, zawsze to byli inni pracownicy mieszkający na hotelu. A co do "obozu pracy", to chyba jeszcze nigdy nie zapieprzełeś. Jedź do Włoch, to zobaczysz co to obóz pracy. Tak więc ty mi współczuj, a ja będę nadal tam pracować.

jo
@Piotr

Powodzenia , może kiedyś awansujesz na hausmajstra . A bił naszych po pysku Wowka ze Stadtbergen.

Wszystkie umowy, które mam i które podpisywałem, były zawsze albo dwujęzyczne albo po polsku.

Julita

@polak, skoro jest jakaś umowa to dlaczego pracownicy nie dochodzą swoich praw? Jeśli coś zostało podpisane to macie prawo odnosić się do tego i nie zgadzać się na inne warunki pracy. Czy ktoś interweniował z was w tej sprawie?

wkur...y polak
@Julita

Julita bo nikt się nie zna na prawie niemieckim i bez znajomości języka to nic się nie da zrobić .

Julita

To jaki charakter ma praca @Xxx czyli sortowanie odpadów można zobaczyć od razu w ogłoszeniu, napiszcie może jakie punkty są zawarte w umowie i na jakiej podstawie pracodawca może odesłać pracownika do kraju?

wkur...y polak
@Julita

Hey Julita w niemcech podpisuję się umowę o pracę w której zawarta jest stawka brutto za 1 h / 9 Euro brutto, czas pracy w tygodniu 40 godzin ale tylko w teorii bo tak naprawdę pracuję się przy sortowaniu śmieci od poniedziałku do niedzieli na okrągło. W umowie nie ma ani słowa o urlopie, składkach na ubezpieczenie, rentowych i emerytalnych. Zamiast urlopów w tej agencji są tak zwana ,, rezerwa " w czasie której nie możesz tego dnia opuścić hotelu bo w każdej chwili mogą zadzwonić po ciebie z pracy na zastępstwo innej osoby i musisz siedzieć jak burek w pokoju, jak nie pójdziesz na taka zmianę to szef agencji każe ci wracać do polski. Według mnie ta umowa o pracę istniej tylko na niby bo według mnie to tak naprawdę to jest umowa zlecenie a nie umowa o pracę. Atak wogulę to strach do tej pracy jechać bo nie ma gwarancji ze będzie praca, ja tam byłem 2 razy w tym roku za 1 razem byłem 8 tyg. a za 2 razem tylko 3 tygodnie bo zostałem spisany na zakładzie ,, Edeka " za innego polaka i musiałem wracać do polski na własny koszt i każdy miał to w (usunięte przez administratora) ze się pomylili w nazwiskach i teraz dzwonią do mnie z agencji ze dostałem potwierdzenie ze mogę wracać w życiu tam nie pojadę bo ten szef Rosjanin to pewnie nie księguję wypłat pracowników i nie odprowadza podatku.

Xxx

Ludzie opanujcie sie, nie dawno wróciłam z Niemiec właśnie z tej firmy. To co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie, praca przy smieciach, zarobki marne, hotel okropny, dwie pary w pokoju, kierownictwo ma w tylku co sie dzieje, a jak sie sprzeciwisz ktoremus z kierownikow to od razu masz zjazd do polski i to bez pieniedzy. Co do kar to pieniądze idą do ich kieszeni. W razie jak cos ci sie stanie w pracy to tez zjezdzasz do polski bo jestes tam nie ubezpieczony, a jak juz z toba pojda do lekarza to do polskiego, mowiac ze wypadek zdarzyl sie w hotelu a nie w pracy. Jezeli ktoś się zdecyduje tam jechac to niech pierw sie dobrze zastanowi bo tam ludzi wykorzystuja na maksa. Bylam tam pierwszy i ostatni raz. Jednym słowem, okropienstwo i (usunięte przez administratora) gorzej niz w polsce.

10 EUR na godzinę to zarabia w Niemczech fachowiec, a nie ktoś bez wykształcenia, bez kwalifikacji, bez znajomości języka, który może jedynie segregować śmieci. Syf i chamstwo na hotelu robią ludzie, mieszkańcy, a nie firma. Ustal sobie dyżury na jadalni. Niech dyżurny stoi i pilnuje, aby nikt tam nie palił, ewentualnie "tłumaczył" że nie należy palić na jadalni bo to chamstwo. Takie same dyżury ustal w kiblu, pod prysznicem, w pokojach, najlepiej jeden dyżurny niech pilnuje jednego mieszkańca. Dobre sobie! A może najlepiej niech każdy pilnuje siebie i zachowuje się jak człowiek, a nie jak świnia. Wtedy wszystkim w hotelu będzie się żyło łatwiej i całkiem znośnie. Jeżdżę z tą firmą 3-4 razy do roku od kilku lat, pracuję, zarabiam i mam za co utrzymać rodzinę. Za dwa tygodnie znów tam wracam.

agg

Witam.Moja historia zaczela się z ta firma w 2011r w Rastatt .Hotel ogólnie czysty dużo osób w pokojach ale dało się wytrzymać.pracowałam na albie przy sortowaniu śmierci było ciężko bo poganiali nas nie bylo można mieć przy sobie nawet wody wytrzymalabym pewnie 9tygodni ale niestety spodobalam się szefowi Wiktorowi który wywiózł mnie do lasu i usiłował zgwałcić ale miałam to szczęście że zawsze mam gaz piepszowy i podziałało.Po powrocie do hotelu oczywiście mnie zlapal i groził ze jak coś powiem to nie wrócę nigdy juz do polski i ukrywalam to a on oczywiście wywiózł mnie na sinbada razem z moim chłopakiem który o niczym nie wiedział dopiero w Polsce mu powiedziałam dodam ze miałam za 7tyg pracy wyplacone ok 200€ za 297godz. Tak mnie razem z alexem zrobili.W 2013r ponownie zmusiła nas sytulacja gdzie musieliśmy wrócić do tej samej firmy tylko ze hotel Kaizeslautern i o niebo lepiej.szefowie spoko byli mieliśmy swój pokój z lazieka obylo się bez pluskw gotowalismy w pokoju mieliśmy swoja maszynkę i telewizje na wszystko nam pozwolił.Jesteśmy spokojni nie pijacy to się nie czepial.Praca ok nawet lepiej pracowałam na tier luzik słuchasz muzyki i przebierasz metal i oczywiście woda i papieros kiedy tylko ci się spodoba ludzie w pracy wszyscy sympatyczni szczególnie Minh i Hung gorzej z Simona.moj partner byl laderem nie narzekał bo byly godziny i wieksza stawka.Na hotelu oczywiście pijaństwo bylo ale można było pominąć to wyjściem z hotelu i pojechać sobie do miasta.Ogolnie na ten hotel nie narzekaliśmy i na koniec jeszcze dostaliśmy premie po50€ takze spoko.Bylismy 3lata w kaizes.

norek 1234

Ludzie pod zadnym (usunięte przez administratora) pozorem tam nie jedzcie . Syf syf syf i jeszcze raz syf sami (usunięte przez administratora) meliniarze . Pojechalem tam z bratem na neustadt czy jakos tak mielismy tego samego dnia jechac na inny hotel a dali nas chocby do jakis barakow a jak sie zapytalem o ktorej przyjada po nas z tamtego hotelu to mi powiedzieli ze co mi sie tutaj nie podoba ? . Powinni to zamknac wszystko wpizdziec !!!!!!!!! Szyby powybijane lozka jakies posikane (usunięte przez administratora) wie z czego to wgl bylo jak by mozna bylo dodac zdjecia to bym wam wszystkim pokazal jakie warunki tam sa !!!! Ale znalazlem filmik na (usunięte przez administratora) z tego syfu po obejrzeniu go 2 razy sie zastanowcie czy chcecie tam jechac !!!!!! https://youtu.be/UZZ8Ds9MA4E

Zawiedziona

Przestrzegam wszystkich zamierzających podjąć pracę przez to biuro! Wiele informacji nie jasnych oraz tych które są nie przekazane...w weekendy libacje na całym hotelu...praca w miarę Okey ale płaca za nią to istny śmiech na sali

krzysiek
@Zawiedziona

Prawda placo 5 na godzine smiech

Czarna

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie . Negatywne komentarze dodaja ci ktorzy przyjeżdżają pija i awanturuja się. Naprawde to praca jest bardzo dobra a i warunki nienajgorsze. Jezeli ktos jest w porzadku , zostaje tu na długie lata . Pozdrawiam.

KAZAHSTAN

70procent tamtejszych ludzi jest z kriminalu albo ucieklo z niego,ludzie uciekajacy przed wyrokiem albo komornikiem a reszta ludzi to alkocholicy razem z niektorymi ludzmi z biór ktorzy sami zaczynali prace na śmieciach! ty jestes do zalatania dziury po ludziach ktorzy tam siedza b ardzo dlugo i wracaja na maly urlopik do kraju.... ja w pierwszy tydzien przyjazdu siedzialem na (usunięte przez administratora) 7dni bez zadnych godzin (za darmo) przydalo sie to glebiej przeanalizowac i zrobic cos w koncu! to jest wielki pic na wode z ta piekna praca za €..hah ludzie nagrywajcie jak sie dzieje cos nie tak i wtedy mozna to zglaszac do konsulatu nawet jesli nie zna sie tamtejszego jezyka... ja zostalem bezkarnie wyrzucony na dworzec z torbami i rob co chcesz jak nie wiadomo w ktora strone jechac.. a na dwrocu pelno zlodzieji i tak wrocilem tylko z jedna torba ktora mialem na sb... a pieniadze niby za miesiac i nie wiesz jak ci je policza i trzeba bedzie jechac do swojego biora posredniczego ... Nigdy wiecej nie pojade do tego plugawego miejsca!!! i wy tez nie dajcie sie nabrac na te NIBY

Byłem 2 razy poprzez tę agencję. Najpierw w Rastatt 6 tyg. Powiem tak: było kiepsko z pracą tam, raz jeździłem raz nie, głównie na paczki ( Bardzo ciężko ). Teraz w sobotę zjechałem, a byłem w Maulbronn 11 tyg. O wiele lepszy hotel, warunki, robota cały czas, prawie 550h. Prawda, że chlają non stop, ale bez przesady z tym biciem. Jak nie będziesz strugać kozaka nic Ci się nie stanie, a gwałcenie to bajki. Nie wierzcie tym idiotom co tak piszą. Jak pracujesz, nie chlasz na umór ( 2-3 piwka to nie grzech ) wszystko jest w porządku. Kasa elegancko się zgadzała, kaucję zwrócili normalnie, żadnych problemów. Jak ktoś chce zarobić dobrą kasę i ma chęci do roboty, a przede wszystkim jest gotowy na ciężką pracę, POLECAM. Szef Pan Andriej świetny gość. Pozdro dla Maulbronnu :)

dawid

Kierowca ciągnika siodłowego kat BCE szukają obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.