Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Kocica :))))))))))

Agencja pracy Ets to są kłamcy i (usunięte przez administratora) mówili że jest potwierdzenie z Niemiec i że jest wyjazd a mnie w konia robili bo mnie nie było na liście. I sie na własne oczy przekonałam..

Przemek496

Ktoś się wybiera na sortowanie odpadów ww wrześniu?Może ktoś z Małopolski jedzie lub Podkarpacia

Mateusz

@animowany, też byłem na sortowaniu ale tylko 3 dni, pogadałem z szefem i dał mnie na laderkę. Ja chciałem pracę w ruchu i na powietrzu więc dla mnie ok. Trzeba było pogadać z przełożonym.

@Mateusz

To jako ładowacz lepiej?Nie wiem czy tam jest pod presją czasu i ciężko z wszystkim na czas.Jak tam warto jechać (usunięte przez administratora)

Przemek496

Cześć.Ja myślę tam jechać ale chcę być daleko od meneli,czy tylko z tym problemem a w pracy w porządku?

Ela
@Przemek496

W pracy jest ok, jeżdżą różni ludzie - jak to na wyjazdach za granicę. Jedni są spokojni, drudzy imprezują. Musisz znaleźć sobie odpowiednie towarzystwo i będzie dobrze. Poznałam tutaj sporo fajnych osób ;) Pozdrawiam.

@Ela

Teraz szukam pracy bo robiłem na taśmie w Holandii do czasu gdy było zwolnienie bo już nie potrzebują.Ja bym wyjechał ale nie sam bo wolę mieć osoby w pokoju co są normalne

Ela
@Przemek496

w pracy jest spokojnie, czas leci szybko. (usunięte przez administratora) Ludzie jadą zarabiać, żeby utrzymywać swoje rodziny, a nie wiecznie imprezować. Powodzenia!

Lysy
@Ela

Praca praca, ale trzeba tez troche odstresowac sie

@Ela

Te opinie są tu straszne a podobno dobre dają z biura ETS

Pracowałem razem z kuzynem na paczkach, praca dosyć ciężka ale my taką lubimy. Siłka za darmo ???? Godziny nam się zgadzały, rozliczenie też. Po urlopie w PL wracamy bo to już sprawdzone miejsce. Towarzystwo na hotelu ok, było kilka pijących ale ich zwolnili, mają też zakaz wstępu na DPD. Pracowałem już w kilku agencjach, warunki mieszkaniowe wszędzie bardzo podobne.

Igor
@Marcin

Witam, ile na godzinę netto? Praca na 2 zmiany ?

@Igor

@Igor praca na dwie zmiany, bywają trzy jak jest dużo paczek, albo idą opony. Na rękę między 6-7 euro, zależy na jak długo jedziesz. Masz już wtedy zapłacone spanie, ubezpieczenie i podatek.

MojNick

Byłem i nie polecam. Ogólnie wynagrodzenie na koniec się zgadza a praca jak praca. Ale ta firma oferuje tragiczne warunki mieszkalne a pokoje 4 a nawet 8!osobowe. Hotel jest katastrofalny. Ludzie są różni , poznałem pare fajnych osób, ale w większości jest to najniższy szczebel społeczny. Naprawdę nie chce nikogo obrażać, ale większość takich ludzi to można spotkać na podejrzanych dzielnicach w Polsce pod sklepem z piwem w ręku. Wiec jeśli jesteś osoba normalna to dobrze Ci radzę, szukaj czegoś innego. Będę na tyle dobrym człowiekiem żeby tu wejść i napisać Tobie żebyś sobie odpuścił/la i robię to tylko dla Ciebie :) bo serio, pojedziesz i z miejsca będziesz chciał/ła wracać ;)

@MojNick

Byłem w hotelu w Neustadt miałem pokój 2-osobowy, nie mogę narzekać. Więcej niż 4 osoby nie było w żadnym pokoju. Hotel jak hotel bez szału ale było wszystko co trzeba. Praca była fajna kasa się zgadzała. Za 2-3 tygodnie chcę tam wrócić.

Rafii

Czemu chcesz wracać

@Rafii

wracam bo mam pewną pracę i większa kasę niż w Polsce. Zresztą ta praca mi pasuje.

Igor
@Marcin

Witam, jakie warunki mieszkalne ? Interesuje mnie praca ładowacz śmieciarki, jakie godziny pracy ? Ile za godz netto? Ktos coś wie i pomoże ?:)

Marek70
@Igor

Hej byłem u nich na kilku hotelach i warunki różne, luksusu nie ma, ale wszystko co potrzeba było. Jak dbasz tak masz. Praca spoko, dwie zmiany. Roboty było dużo to miałem sporo nadgodzin. Byłem na 8 tyg. i miałem stawkę 6,20e/h do ręki już po tym jak odjęli za transport i nocleg, wiec spoko. Trzeba tylko się wyżywić, ale w Aldiku ceny podobne do naszych. Jeśli o mnie chodzi to polecam.

@Marek70

Jedziesz jeszcze raz?

Marek70
@Przemek496

Tak, będę jechał znów za tydzień albo dwa. Ty też chcesz jechać?

olo.p
@Marek70

Witam Tak średnio ,ile godzin można wyciągnąć w tygodniu ? I jak to się przekłada na to co w kieszeń dostajesz

Nikki
@MojNick

100%prawdy ja już się zawijam z tego syfu

Nikki
@olo.p

Jeśli tam planujesz jechać to se daruj..godziny to śmiech ..jak w tygodniu złapiesz 30 to max aha i w ciągu pięciu dni 2dni nie będziesz nawet pracował i będziesz na tak zwanej rezerwie

Uciekajcie z tej agencji. W Niemczech wywożą Polaków, zostawiają bez pieniędzy na stacji benzynowej lub dworcu, a potem pomówią Was, że napadliście na nich. Prawdziwa sytuacja z Lehrte (DPD pakowanie paczek) z wczoraj. Agencję już nic nie dziwi. Mają gdzieś ludzi.

olo.p

Witam Może ktoś pamięta nazwę tych hoteli i w jakich miejscowościach były ? Chciałem sprawdzić na stronach co tam jest Pozdrawia

Tomasz Wiśniewski

Pojechaliśmy tam w zeszłym tygodniu i jak się dowiedzieliśmy co tam się dzieje od razu chcieliśmy wracać ale oni mówią że nas nie zabiorą była afera i się przestraszyli i jakoś wróciliśmy. Ostrzegamy przed tą agencja. Przygotowujemy pozew zbiorowy prosimy o kontakt ludzi poszkodowanych tel. 531509420

Obserwator
@Tomasz Wiśniewski

Jaka afera? ???? człowieku bajki piszesz, stałem obok i słyszałem jak informowali, że ty możesz wracać i jakiś jeszcze jeden, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Zawsze komuś coś nie pasuje, a ty miałeś darmową wycieczkę do Niemiec i za co chcesz pozywać?. Ja pracuje od poniedziałku i jest ok, zresztą jestem tu po raz drugi i wcześniej też było dobrze.

Julita

Czy ktoś mógłby opisać jak aktualnie wygląda kwestia organizacji wyjazdów do pracy za granicą? Jakie warunki trzeba spełnić, by móc rozpocząć pracę? Czy znajomość języka obcego jest konieczna? Jak wygląda kwestia zakwaterowania? Kto pokrywa koszty z nim związane? Zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą za pośrednictwem Agencji Pracy ETS. Jest ono szczególnie istotne dla wszystkich, którzy teraz zastanawiają się nad wyjazdem zagranicznym do pracy.

Tadeusz
@Julita

Ludzie bzdury piszą ja w ETS przepracowałem ponad 10lat słownie dziesięć lat żadna krzywda mi się nie stała i pieniądze zawsze dostaje się tam na czas i co do 1go centa ale jak ktoś jedzie tam pić a nie pracować i szuka przygód to niestety potem narzeka

@Tadeusz

Nie kazdy jedzie tam szukac przygód i pic.w jakims celu się jedzie zagranice.a moze upomnial sie ten chlopak o swoje i dostal...... .

prawdziwy
@anonymous

Tak,tak bo tu wszyscy zli a wy to tacy do rany przyluz.

Tomasz Wiśniewski
@anonymous

Słuchaj to nie czasy ze gdzie kolwiek i kto kolwiek będzie wyzyskiwał i traktował tak ludzi ja w sobotę tam byłem i z paroma osobami z tamtąd się od razu zwinęliśmy i gdyby nie fakt że zrobiliśmy aferę to by nas z tamtąd nie zabrali i w taki sposób werbują ludzi. Ludziska UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!

Anatol

Teraz może się okazać to niemożliwe i wstrzymane na jakiś nieokreślony czas, szkoda bo firma dobra.

Iza
@Anatol

Anatol, są przyjęcia i wyjazdy, trzeba się zapisać, nic nie jest wstrzymane. W piątek bez problemu wyjechał mój znajomy, jeździ tam od lat. Powodzenia.

Alan

Witam, też tak długo czekaliście lub czekacie na wyjazd do Niemiec? Ja czekam już jakiś miesiąc może troszkę dłużej

Aneta
@Alan

Na początku roku trudno było się dostać, dużo moich znajomych tam pracuje i przedłużali umowy o pracę, nie zjeżdżali do Polski. Z tego co wiem, to teraz są przyjęcia, trzeba się zapisać, telefonicznie lub mailowo.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pasion

Tak odrazu po przyjezdzie do Neustadtu podpisuje sie umowe i dostaje ubrania robocze oraz gdzie masz jechac do jakiego hotelu.

Kinga

tak, wszyscy podpisują zaraz jak się przyjedzie. Ubezpieczenie też wszyscy mają.

Iza

Tak, wszyscy zaraz na miejscu dostają umowę o pracę.

Pasion

Czytam te opinie czesc to prawda a niekture opinie to klamstwa.wiem bo nie raz bylem tam pracownikiem nawet pracoealem jako lader przy tasmie i przy paczkach na dpd i gsl takze praca na terecu niemiecki czerwony krzyz i nie tylko.dobrze ze sa zaliczki tygodniowe tylko ze malo robot.pozdro syrzelce opolskie

Daniel

jakie zarobki są na pracownik śmieciarki czy opłaca się jechać pracował ktoś proszę o opinie.

@Daniel

Z tego co kojarzę to kumpel był ładowaczem, pracownikiem smieciarki i miał miedzy 10 a 11 euro brutto. Jak się ma prawko albo inne uprawnienia to więcej płacą. Najlepiej jak zadzwonisz sam i zapytasz bo się mogło pozmieniać.

@Daniel

Czy ja wiem wychodzi na rękę około 6.50 euro

Posejdon

Praca i płacą jest ok

Xxx

Ogolnie to sie zgadza bylem w 2016 pod koniec roku 17 tugodni I w 2017 22 tygodnie hotel porazka a ludzie tam mieszkajacy serio obok pracy Polska agencja szef ruski a u Niemca pracujesz . Dramat , po ostatnim nigdy wiecej

@Xxx

ludzie na hotelu porażka, ty też tam mieszkałeś... czyli mówisz o sobie skoro byłeś tam sporo czasu ;)

Ja . G .

Witam , odradzam wyjazdów z firmy ETS , ta firma A raczej biuro pośrednicze potrafi przyjąć nawet osoby niepełnosprawne o czym osobiście się przekonałem będąc na jednym z baraków pracowniczych bo tak trzeba to nazwać gdyż do hotelu to bardzo dużo brakuje , (usunięte przez administratora) smród bród i ubóstwo. W jednej z miejscowości karaluchy na zawołanie wychodzą spod lodówek w pokojach A hausmaistrowa ma to gdzieś . Hausmaistrowa którą mam na myśli to już dawno powinni zwolnić gdyż w ogóle się nie nadaje na to miejsce bo żądzi ludźmi kto ma zostać na hotelu A kto nie A w dodatku przekupuje szefa hotelu błachymi słowami w tym temacie gdzie szef wierzy jej na słowo. Do AGERO jeżdżą przeważnie sami alkoholicy i robią tylko wstyd rodakom , po prostu jedną wielką porażka. Drodzy Państwo jeżeli to czytacie to proszę mi wierzyć odradzam wyjazdu z tego biura pośredniego ETS. A jeśli ktoś już się zdecyduje na wyjazd to naprawdę sam się przekona jak tam jest na miejscu. Pozdrawiam

Viki
@Ja . G .

A ile czasu tam przebywales bo jak było coś nie tak trzeba było jechać odrazu do domu a nie teraz narzekać

@Ja . G .

Jeździłam po różnych agencjach pracy i nigdzie nie ma miodu, czystość zależy od osób mieszkających w danym hotelu, to nie hotel Hilton Palace i cudów nie ma, każdy dba sobie sam. Wtedy jest czysto. Polacy piją czasami bardzo dużo i w tym wypadku współczuje szefom hoteli, łatwo nie maja. Naoglądałam się i wiem, ze jak się trafi na fajnych ludzi, firma jest wypłacalna i spoko praca to można jeździć latami. Ale idioci i imprezowicze wszędzie są. Jedni jeżdżą i mówią, ze wszystko ok a drugiemu się nie podoba …zależy od oczekiwań i nastawienia. Ja jestem zadowolona.

Renata
@Kinga

Cześć! Możesz napisać mi jak to w praktyce wygląda z tym zakwaterowaniem z ludźmi, którzy lubią imprezować? Bo trochę się tego obawiam.

ZARABIANIE

Jak zarabiać w internecie? Zarabianie online trwa w różnych „niszach” już dobre kilka lat, wiele firm oferuje prace przy afilacjach czy ankietach, jednak nie są to zbyt dobrze prosperujące zajecia i zdecydowanie polecamy coś dużo bardziej przestronnego i łatwego w obsłudze, a za razem przynoszącego ogromne źródła dochodu stałego. Nawet 30.000 zł/msc - www.sukces24.pl

Viki

A ile czasu tam przebywales bo jak coś nie pasowało trzeba było jechać odrazu do domu a nie teraz narzekac

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.