Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Czyli kryminał i menele A miałem skorzystać z oferty :(

Mariusz40
@Kandydat

nie obrażaj ludzi, pracuje tu i nie jestem żadnym menelem. Zawsze znajdzie się ktoś kto pije i szuka zaczepki. Pracuje tu dużo normalnych osób którym zależy na pracy i zarobkach. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Jestem zadowolony, polecam.

@Mariusz40

Tylko że jak to się wszystko czyta to niestety sporo osób nienormalnych.Trzeba trafić na kogoś w porządku na wspólny pokój

Maniuś

jest praca, są godziny, wiec jest git. W Polsce nie miałbym za co rodziny utrzymać. Nie narzekajcie tylko.

Ja byłem, i pracowałem na Albie segregacja lodówek praca okej tylko po pracy człowiek zmęczony wraca na hotel .A tam libacja na kuchni do rana, człowiek się nie odzywa bo chce robić kłutni . Hajmajsterka chodzi I ich ucisza ,a oni mają ją ,w (usunięte przez administratora) . szef, nie reaguje bo po co. To są jego ideały jak jest weekend to siedzą i drzą ryje całą noc od piątku do niedzieli i piją. Nie umiem obiadu sobie spokojnie ugotować i zjeść . Szef hotelu Waldemar,nie interesuje się tym co się tam dzieje. Wszystko ma w dupie,i nieda sobie nic powiedzieć zachowuje się gdyby pozjadał wszystkie rozumy.Ludzie siedzą tam ponad rok i szef się na to godzi , stali pracownicy zrezygnowali ponieważ mieli dość tej patologii.Ludzie na hotelu zostali pogryzieńi przez pluskwy które się tam znajdują.Hajmajsterka ma Wszystko w (usunięte przez administratora) nigdy sobie nie wypisuje rejonów a tak samo znajduje się na hotelu,mieszka że swoim bydlakiem,który sobie na za dużo pozwala.Na hotelu 1 kategorią jest Mołdawia która rządzi nawet szefem bo to co oni powiedzą to szef robi,i zawsze mają najlepszą pracę. To się właśnie dzieje na hotelu Malubronn

Viki45

Jak ta było źle to trzeba było jechać zaraz do domu.,a nie takie bzdury wypisywać.Tu nikt nie trzyma nikogo na siłę zawsze droga otwarta do domu. Najgorsze jest to ze wypisuje jeden z drugim głupoty.,a i tak przyjeżdża. A takue opinie wypisują te osoby które sami robią masakrę na hotelach a potem maja pretensje do całego świata

Grażyna 5

Witam jeżdżę na malbronn do pracy od czterech lat pracowałam w różnych firmach i nie narzekam jak ktoś chce pracować to będzie pracować nie zależnie od warunków i stawki z jednym się zgadzam Mołdawianie są tam traktowani jak szlachta a Polacy jak parobki

Asiula
@Grażyna 5

też pracuje już kilka lat, więcej zarabiam niż w Polsce. Jestem zadowolona, praca na dwie zmiany, w sobotę przeważnie idę do pracy, więc mam więcej godzin. Nie narzekam, ważne żeby mieć za co żyć, a nie klepać biedę albo ciągnąć z mopsu.

Roman
@Viki45

Pracowałem tam przez 8 miesięcy bez zjazdu masz rację do wszystkiego trzeba się dostosować nie chcąc konfliktów na wejście złamałem facetowi nos a drugiemu nabiłem kokosów. Był spokój. Owszem były libacje warunki padaka. Ale jak przychodzisz z roboty to padasz na pysk i idziesz spać . Ogólnie dla ludzi o słabych nerwach nie polecam. A co do roboty ja spoko Rewe sortownia czyli luz. Ale wiem że trafiali na jakieś wysypiska gdzie można najgorszy (usunięte przez administratora) segregować smród i pieluchy.

Aneta

pozdrawiam ziomali z firmy.......krótki urlop i za dwa tygodnie jestem. Trzymajcie mi miejsce na pokoju!

@Aneta

Zastanawiam się czy opłaca się jechać,nie chce żeby niemcy dali swój test i wyjdzie że chory a będę zdrowy a później wracaj setki km.

Aneta
@Przemek496

nie ma takiej opcji, że będziesz musiał wracać, testy są robione w Polsce przed wyjazdem do Niemiec. Także jadą osoby przebadane ....zdrowe. Pozdrawiam

Zbychu

co.....pewnie ci się robić nie chciało i cię zwolnili. Znam takich, jeżdżę tu od kilkunastu lat, zarabiam i nie narzekam. Często zjeżdżają się księciunie co mają dwie lewe ręce i tylko same wymagania. Weźcie się do roboty w końcu a nie tylko narzekacie.

@Zbychu

A jak tam teraz jest?Lepsze te stawki i pokoje?Ta epidemia tak miesza że nie wiem czy warto jechać,jeszcze te kontrole na granicy a ja mam do Niemiec prawie całą południową Polskę do przejazdu

Franz

Byłem tam dawno temu,w neustadt i jak tylko zobaczyłem ten "hotel", a właściwie ta spelune i to menelstwo co tam bylo to uciekłem stamtąd w ten sam dzień, dziwię się ze to jeszcze istnieje do dziś.

Janusz
@Franz

istnieje i ma się całkiem dobrze. Warunki się poprawiły, na hotelu mieszkałem, w większości to stała ekipa, która cały czas tam pracuje. Zjeżdżają tylko na urlop do domu i wracają. Im mniej ludzi się przez hotel przewija tym lepiej, stali dbają o swoje.

Nikki

Witam.W sobotę przyjechałem do bunde do hotelu..W poniedziałek byłem w pracy i powiem że idzie się narobić...Ale niestety ta agencja nie mówi całej prawdy..Prawda jest taka że macie 6.5 7euro na godzinę ale musicie tam siedzieć 6tygodni bo jak np po 3dniach będziecie chcieli jechać do domu to zapłacą wam 4.5euro.Warunki hotelowe tragedia..15osób na piętrze i jedna łazienka..Ja raczej nie wytrzymam tu 6tygodni może do piątku by mieć na powrót i tyle .Jeśli ktoś planuje jechać do pracy przez te agencje to lepiej się zastanówcie bo jak przyjedziecie odrazy będziecie chcieli wracać..a w pokojach brud i karaluchy są i materace co niektóre obszczane także zastanówcie się..niestety to jest tragedia Piszę to gdyż mój wcześniejszy wbić zniknął i ten też zniknie za 2dni

Cichy1985
@Nikki

Bylem, widziałem, wróciłem...Praca w Dpd nawet spoko ale wyjazdy godzinę wczesniej z hausmajstrem gdzie do pracy jedziecie 15 min. Warunki tragiczne z lodówki giną rzeczy a i pokoje w wiekszości nie są zamykane. Ludzie zastraszeni na ogół pracuje patologia od zaliczki do zaliczki a o pieniądzach na bilet powrotny mogą tylko pomarzyć.

@Nikki

MÓJ SYN TAM BYŁ I PRZEŻYŁ PIEKŁO ,WYŻUCILI GO BO UPOMINAŁ SIĘ O NOWY MATERAC,BO STARY BYŁ OBSZARPANY GDZIE W POKOJU BYŁY PLUSKWY ,WARUNKI STRASZNE,AGENCJA TERAZ CHCE MU WYPŁACIĆ PO 4,5 EURO ZA GODZINĘ BO NIE WYTRZYMAŁ 6 TYGODNI. DO TEGO NIECHCĄ PIENIĘDZY PRZELAĆ NA KONTO TYLKO OSOBIŚCIE,TYLKO NIE KTÓRZY MAJĄ DO TEGO BIURA 500 KM ŻEBY POJECHAĆ I ODEBRAĆ PIENIĄDZE BO ODRAZU W NIEMCZECH NIE OTRZYMACH DO RĘKI ,TYLKO BUSA OPŁACAJĄ ABY DOSTAĆ SIĘ DO DOMU TO TRZEBA PROSIĆ RODZINĘ ŻEBY ZAPŁACIŁA ZA BILET ,SKANDAL CO TAM SIĘ DZIEJE,SYF.

@JOANNA

Znam bardzo dobra agencje przez którą robię i warunki normalne 5 osób mieszkanie klucze dojazd do pracy 5 min i normalna kasa..i praca jak najbliżej domu.. djchiupse@gmail.com ..służę pomocą jakby co...

Karol

A to firma niemiecka ?

Zosia
@Karol

umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, także ubezpieczenie i podatek płatne na terenie Niemiec

M

a Marcin z 3 piętra żyje?

tadek kluczbork

żyje

@tadek kluczbork

Właśnie zmarł

@Lolo

Jak można było tak człowieka załatwić, oczywiście że nie był święty ale był człowiekiem

@Lolo

To co i kto załatwił tego chłoala

@anonymous

Ci co z nim pracowały ,ale krew zostanie na całe życie na rękach, na pewno nie będą spokojnie spać

@Lolo

To Polacy byli❓ bo piszecie w komentarzach że są tam Ukraińcy.mam jechać tam do pracy i się zastanawiam.

@anonymous

Tadek czy tam pokoje sa w miare czyste Czy podpisujecie z pracodawca umowe o prace i jak jest z ubezpieczeniem.po ile osub jest w pokoju i czy jesyescie podzieleni na grupy do pracy czy pracujecie z tymi osobami co jestescie w pokoju.stawka byla bardzo mala a teraz poszla w gure to co sie stalo.

@M

Ten chlopak zmarl.opisujecie ze wywoza poza miasto .to naprwno tez go wywiezli i tak zmasakrowali.i powiedcie ludzie jak jechac tam do pracy z koro mozesz wrucic nie zywy z koro takie zeczy sie dzieją.a ciekawe co na to firma .ktos musi poniesc odpowiedzialnosc.dlaczego nikt nie napisze co tam sie stalo .rodzina bardzo chciala by poznac prawde i zprawce tego zdarzenia.nie wybierajcie sie się tam ludzie.

@anonymous

Nie pisz jak cie tam nie było i nie widziałeś. Co ty pier... nikt go nigdzie nie wywoził, był cały czas w hotelu. Szkoda chłopaka, to fakt, ale nikt mu nie kazał upić się do nieprzytomności czy brać prochy. Był dorosły sam decydował. A za granicą każdy dorosły odpowiada sam za siebie, nie ma niańki żeby pilnowała.

@Paweł

Z kad wiesz ze bral prochy i pil do nieprzytomnosci.w jednym z komentarzy czytalem ze zalatwili go ci co z nim pracowali..

@anonymous

Tam jest wszystko możliwe wiem bo tam byłem kobiecie co prawie umarła na zawał tez zwlekali z wezwaniem kareti ajak ktos chce (usunięte przez administratora) za 6 na godz to proszę tam jechać gorszego miejsca nie widziałem

@Lolo

Z kad sie dowiedziales ze (usunięte przez administratora) zmarł

@Paweł

Czy to prawda ze ten chlopak sam wyskoczyl z okna bo chcial sie zabic.

@anonymous

To sa wlasnie komentarze pochodzace z patologi ktora wy ludzie tworzycie nie pracodawca a ajak masz swoj mozg i chcesz zobaczyc jak twoi koledzy sie zachowuja to przyjedz a nie oczerniacie tylko wszystkich do okola.

@anonymous

No to czytasz niusy takich wlasnie patoli i tutaj wlasnie polowa takich przyjezdza i jacy to oni pokrzywdzeni dorosli ludzie ktorzy sraja i szczaja pod siebie a tylko potraficie wypisywac brednie jakie to szefy sa h......e. Poprostu nawet mi takich ludzi nie jest zal bo to poprostu dno.

@anonymous

Jedynie kogo mozesz sie obawiac to swoich rodakow ktorzy narobia totalnego syfu a pozniej jada do polski i wypisuja brednie jak to im tam sie krzywda dziala. To co tu przyjezdza to jakas masakra banda pijakow, krymolow i cpunow ktorzy nawet jedzenie kradna bo cala kasa idzie na alkohol i dragi.

W
@tadek kluczbork

Tadek czy Ty wiesz cos o tym eypadku chlopaka niejakiego Marcina

Zniesmaczona
@M

Witam. Chciałabym przedstawić moją opinie. Złe opinie to prawda, hotel Rastatt istny (usunięte przez administratora) Pokoje pełne pluskiew i karaluchow. Majstrowa Aneta, jebanaa wywloka wyśmiewa się z ludzi gdy przyjdą prosić o pomoc. Mają na ludzi wypalone. A Ci opiekunowie hotelu ?? Śmiech na sali. Człowiek chory , nie zabiorą do lekarza , możesz umrzeć A ich to chuuuj obchodzi . Katastrofa. Nie polecam. Przez tyle lat nic się nie zmieniło.

Kotek
@Lolo

W jaki sposob moge sue z Toba skontaktowac

Pasion
@M

Witam jestem Łukasz ze strzelec opolskich pracowalem tam 2lata temu i wcześniej na szteli Rastatt i Karlsruhe ktury Marcin zmarl ten z Namyslowa czy inny odpowiedź 793403294 na ten numer tela

Jak długo czekaliście na odzew z Ets Sp.z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

Staszek

oddzwaniają, do mnie dzwonili na drugi dzień. Sprawdź czy dobry numer im podałeś.

Gabriel

Nie polecam tej firmy

Stachura

Do roboty się zabierzcie, a nie tylko skargi i marudzenie. Jak się pracuje - to się nie biduje i euro kumuluje;)

@Stachura

TY GOŚCIU NIE NORMALNY JESTEŚ ,NIECH CIĘ ŻRĄ KARALUCHY I PLUSKWY.POWODZENIA,TO NIE TE CZASY ŻEBY MIESZKAĆ I ŻYĆ JAK OBOZIE

Jack

Przede wszystkim jest dla mnie nie do pomyślenia, że taka oszukańcza firma jak ETS w ogóle ma prawo istnieć na niemieckim i polskim rynku pracy. W 2020 roku stawka MINIMALNA w Niemczech wynosi 9,35 euro brutto (+/- 7 euro na rękę), tymczasem pisze się tutaj o zarobkach rzędu 4,5-5 euro na rękę! Po drugie, nie uświadczymy tutaj rzetelnego rozliczenia podatkowego wraz ze zwrotem nadpłaconego podatku ( To logiczne - skoro (usunięte przez administratora) nie chcą, żeby to wyszło na jaw. Dziwne, że niemiecki fiskus nie interesuje się dochodami kierownictwa tego bajzlu). Po trzecie, wbrew przepisom prawa nie ubezpieczają zdrowotnie i emerytalnie pracowników ( można przeczytać tu opisy wypadków w pracy, gdy pracownicy nie otrzymywali żadnej opieki lekarskiej, zamiast tego odsyłano ich do Polski). Każdy, kto pisze, że to normalna firma i normalna praca, wypisuje bzdury. Fatalne warunki bytowe w ETS to jedno, a kwestie prawno- podatkowe to zupełnie co innego. Prawda jest taka, że ta firma łamiąc prawo zatrudnia NA CZARNO i każdy straceniec- kamikadze tam jadący powinien sobie to uświadomić.

Realista
@Jack

Stary skąd ty masz takie stawki?.. pracuje tu już trochę i mam miedzy 10 a 11 euro brutto. Po opłaceniu ubezpieczenia i podatku wiadomo jest trochę mniej ale to co piszesz to bzdura. A co do umowy to mam umowę o pracę, więc jest ok. Kumpel miał wypadek w pracy, to nic nie płacił za pobyt w szpitalu i miał wypłacone chorobowe wiec nie zgadza się z twoimi podejrzeniami. Może i więcej zarobisz zatrudniając się bez agencji, ale wtedy musiałbym szukać pracodawcę, sam organizować chate i transport, a tak jade na gotowe i mam przejazd za darmo. Jak wszędzie są plusy i minusy a tu nie jest źle. Dla mnie najważniejsze że jest praca, godziny i kasa się zgadza.

Mateusz
@Realista

@realista, masz racje, jest umowa o pracę, ubezpieczenie i kasa. Ja nie narzekam i pracuje od lat. Za siedzenie na d...nikomu nikt nie płaci.

@Realista

Ogarnij się typie byłem chwilę robiłem (usunięte przez administratora)pracuje przez inną agencje i proszę mieszkanie 4 osoby dojazd zarobki nawet 1600 euro.. Ktoś chętny djchiupse@gmail.com podam agencje a nie te ETS (usunięte przez administratora)bez umowy

Realista
@Governor

ej inteligent, nie musisz wyzywać ludzi, pracuj sobie gdzie chcesz. Za reklamę Ci płacą? Każdy ma prawo wyboru, wszystkim nie dogodzisz.

Mario
@Jack

To prawda ja miałem 4,50 euro na ręke a co chodzi o ubespieczenie to mają grupowe np.jest 100 osób a mają wpisane w ubezpieczenie 10 a jak coś sie stanie to innego wykreslą a ciebie wpiszą a kase biorą od wszystkich,a co chodzi o koordynatorów to darmozjady co potrafią okradać pracowników jak są w pracy tak przynajmniej bylo w miejscowosci Rastatt sam zlapałem jak grzebał po szafkach

@Realista

Ogarnij się typie tyle w temacie..(usunięte przez administratora)wiesz bo nawet tam nie robiłeś albo jesteś ostro jebniety...

Jack
@Realista

Mój wpis jest z własnego doświadczenia - byłem i widziałem ten cały cyrk. Jeśli obecnie jest tam wyższa stawka godzinowa, to lepiej dla pracowników rzecz jasna, ALE umowa jest najprawdopodobniej niezgodna z niemieckim prawem; w innym wypadku pracownicy mieliby ubezpieczenie zdrowotne (poczytaj sobie tutaj o ludziach, których odsyłano do Polski wskutek wypadku w pracy, zamiast udzielać im pomocy lekarskiej - wpisy wciąż jeszcze są do przejrzenia). Z braku opieki medycznej wnioskuję o braku ubezpieczenia emerytalnego (te ubezpieczenia idą w parze, gdy podpisujesz dowolną ZGODNĄ Z PRAWEM umowę o pracę), dodatkowo nie otrzymałem ŻADNEGO rozliczenia podatkowego ze zwrotem nadpłaconego podatku, tylko jakiś bezużyteczny świstek papieru, który nie stanowił podstaw do żadnego rozliczenia. To był kolejny argument na rzecz pracy na czarno. Następny argument: bezprawne, czysto uznaniowe kary nakładane na pracowników za zniszczenia elementów wyposażenia tych nor zwanych na wyrost pokojami. To nie jest tak, że pracodawca ma prawo ukarać ot tak kogokolwiek i dowolną kwotą, nie mając po temu żadnych dowodów itd. To jest BEZPRAWNE i jako takie świadczy o naruszaniu prawa przez taką firmę. Jeśli nawet płacą tam obecnie zgodnie z prawem, i tak wątpię, żaby była to faktycznie w 100% legalna praca (za granicą podpisuje się drugą umowę, która najprawdopodobniej "przyklepuje" wszelkie nieprawidłowości). Kolejny argument: brak gwarantowanych godzin pracy (tego już nawet nie trzeba komentować - nikt nie jedzie do pracy po to, żeby więcej siedzieć w hotelu, niż być w pracy, a licznik za mieszkanie nie stoi w miejscu). Więc o ile nie jesteś "panią z biura" :), wiedz, że sama stawka to o wiele za mało, żeby nazwać pracodawcę przestrzegającym prawa. Chyba nie po to otwierali ten rynek pracy, żeby tolerować jakieś szemrane firemki?

@Jack

TO JEST PRAWDA CO PAN PISZE,MÓ SYN TAM BYŁ,OSZUŚCI TA FIRMA JEST,TOTALNY SYF.TYLKO ZGŁOIĆ TRZEBA NA POLICJĘ NIEMIECKĄ CO TAM SIĘ DZIEJE.

Kf

Witam jak wygląda praca w Berlinie na skrzynkach bo mam teraz jechać proszę informacje

Marian
@Kf

praca w hali, sortowanie butelek i skrzynek na taśmie jak i normalnie ręcznie. Rozdziela się je według firm, lekko nie jest, jak to bywa przy pracy fizycznej. Ja lubię się zmęczyć wiec mi pasowało. Kasa się zgadzała.

To firma jest niemiecka?

Janusz

właśnie wróciłem do domu, ale tylko na chwilę. Firma jest sprawdzona, wynagrodzenie mi wypłacili, praca dosyć ciężka, ale za darmo nikt nikomu nic nie daje. Wracam za dwa tygodnie jak odpocznę, trzeba szybko dalej zarabiać, bo w kraju nie wiadomo jak będzie.

Henryk

Nie polecam. Bród smród I ubóstwo, pokoje gorzej jak w celi więziennej. Pluskwy gryzą, A ludzie to czysta zulownia I patologia

as
@Henryk

niekture osoby pracujom kilka lat pluskwy gryzom zero rozliczen podatkowych

Przykre

Bardzo przykre jest to, że człowiek normalny jeszcze niedoswiadczony życiem nabiera się na to co te Panie mówią w biurze a prawda jest taka ze tę agencję już nie tylko ta ale wiele w Polsce wysyłają tak naprawdę naszkole przetrwania, żyjemy w takich czasach ze te wszystkie wyjazdy sie już nie opłacają, te agencje same doprowadzają do takiej sytuacji, dawniej człowiek jechał i po roku był wstanie dom w Polsce postawić a teraz? Co najwyżej dobry komputer może kupić, co do agencji wymienię plusy i minusy dla tych którzy są zainteresowani, Plusy: wypłata na koniec się zgadza i to tyle plusów tej agencji, teraz przejdę do dłuższej części wypowiedzi a mianowicie minusy: zaliczki, które są niby obiecane co tydzień i niby są, ale biorąc je czujesz się jak żebrak niby Ci się należy, ale prosic się musisz, hotele sa tragiczne było mi dane być na dwóch i oba były katastrofalne ludzie, PLUSKWY tragedia pokoje minimum 4 osobowe maksymalnie 10!! Osobowe, ktoś tu pisał o 2 osobowym Ale ten pokój należy tylko do Marcina hehe, wyjście do sklepu to wstyd ponieważ pół hotelu w sklepach obok kradnie, (usunięte przez administratora) alkoholicy i patologia a nawet pijaczki nie ze tylko faceci tacy źli, praca bądź co bądź to główny cel tej podróży, na temat pracy też dobrze się nie wypowiem na jednej szteli pracują tylko wybrani a nowi lądują tam gdzie nikt inny pracować nie chcę do tego częste zmiany pracy przeważnie co tydzień pracujemy w różnych miejscach więc Panie z biura nas oklamuja mówiąc że jedziemy na dane stanowisko, cóż jak już wyjedziecie to musicie się już nastawić żeby wytrwać do końca bo inaczej to żal pieniędzy które Wam zabiorą za wcześniejszy zjazd do Polski, co do przejazdu z kraju do Niemiec się nie wypowiem ponieważ wyjechałem prywatnie ale słysząc opowieści z tych przejazdów to całe szczęście, jeśli ktoś by się mnie spytał czy warto jechać odpowiem szczerze ze nie, nie potrafię pozytywnie napisać o tej agencji a szkoda, po moich wyjazdach zarobkowych postanowiłem zostać w kraju gdzie dużej różnicy wzarobkach nie ma bądź co bądź muszę zapłacić za mieszkanie, ale spokój i własny kąt to coś bezcennego, bardzo Was wszystkich pozdrawiam i życzę mądrych decyzji żebyście nie musieli żałować, jak już zdecydujecie się wyjechać to proszę Was z głową podstawą to pieniądze na powrót w razie czego!

Prawdziwe
@Przykre

Wydaje mi się, że czasy kiedy można było zarobić na mieszkanie już dawno minęły. Zgadzam się z Tobą, że w większości rodacy przynoszą nam wstyd, zachowują się tragicznie. Też pracuje w rożnych firmach i jak w sklepie pojawiali się Polacy....co słychać już od wejścia, to wśród ekspedientek był popłoch...ehhh wstyd. Zmieniły się czasy, ludzie nie szanują pracy, mają spore możliwości jej zmiany, więc nie trzymają się jednego pracodawcy. A Agencje są różne, żadna nie jest idealna, ważne jest aby była wypłacalna.! Tego się trzymajmy.

Jowita

mój mąż wyjechał w piątek do pracy na stanowisko Ładowacza śmieciarki po przyjeździe na miejsce gdzie czekał dwie godziny żeby dostać się do podpisania umowy ...w tym czasie przyjechał autokar z ludźmi do pracy trzy czwarta osób była albo pod wpływem alkoholu albo wczorajsi jeden po wyjściu z autokaru dostał padaczki prawdopodobnie alkoholowej i zesrał się w gacie przyjechało pogotowie które nie zabrało pana ze względu że nie chciał jechać do szpita i odmówił pomocy ...po odjeździe karetki został mu dostarczony alkohol żeby stanął na nogi...podpisując umowę z firmą na której nie jest napisana kwota którą powinien zarabiać pracownik udali się do hotelu..to co tam zobaczyłam na kamerze ...to są tragiczne warunki mieszkalne dla pracowników piętrowe łóżka z brudnymi materacami jedna szafka robotnicza na każdego pracownika i zardzewiały brudny stolik na którym w życiu nie postawiła bym miski...mąż zdecydował sie zostać i spróbować ale w nocy poczuł że coś po nim chodzi gdy się przebudził na ciele chodził po nim karaluch ludzie to jest nie pojęte nie polecam tej firmy ludzie w przytulkach mają lepsze warunki mieszkalne. Dodam że rozmawiając z Polski z agencją pracy która znalazl mąż z internetu z ofertą pracy zapewniali że będą wypłaty tygodniowe a nie po skonczonym kontrakcie 6 miesięcznym a na miejscu okazało się że jedyną kasa przez te 6miesiecu to 50euro zaliczki tygodniowe...w dodatku p.halinka która jest tam sprzątaczka wyznacza dyżury sprzątania w hotelu zmiany są tygodniowe to jest jakaś kpina nie polecam i zgłoszę to na pewno wyżej żeby wkoncu zamknęli ten burdel...jutro z rana już mnie tu nie ma

Viki45

Ciekawe kogo niby

MójNick

Uwaga na Marcina w komentarzach. Pisze o pokoju gdzie jest na 2 osobowym, ale tylko dla tego ze dobrze się pucuje. Ludzie wiem że myślicie sobie, że opinie złe to są wszędzie, ale o tej firmie nic dobrego nie można napisać. Na hotelach olbrzymi problem z pluskwami WIELKI problem. Ludzie tam to patologia nie chcę obrażać, ale typowe meliniarstwo i to również kobiety pijaczki nie sugerujcie się Tym co powiedzą Panie w biurze do jakiej pracy jedziecie bo dam sobie rękę uciąć ze bedziecie pracować na innym stanowisku. Na jednej szteli to pracują tylko wybrani. Praca jako pomocnik na smieciarce w tej firmie to porazka a pracowalem w innych i mam porownanie. Jedynie co robicie to biegacie jak (usunięte przez administratora) i sa tylko worki ze smieciami (nie ma pojemnikow) do tego patrza zeby skonczyc jak najszybciej w 5 godzin zrobiony rejon i cześć, to porażka a później czekanie na busa 4 godziny! Do tego kierowcy tam są do niczego.. dostaliśmy 3 cole niby nic ale przykro się człowiekowi zrobiło ze się nie podzielili a dostał każdy na głowę. Ale (usunięte przez administratora) ta colę. Pokoje tam sa nawet 10!!osobowe rozumiecie 10 osobowe! I wieczne problemy i to nie za siebie tylko za kogoś bo to pokój odpowiada a nie osoba która zawinila a przy takiej liczbie osób w pokoju i takiej rotacji ciężko upilnowac. NIE POLECAM I NIE JECHAĆ POD ŻADNYM POZOREM. ŻADNYM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.