Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Anonim 222

W piątek razem z chłopakiem byłam w agencji w Opolu . Mówiono nam że wyjazd jest w ten piątek podano godzinę i kazano czekać na maila z wiadomością jest już środa a oni nadal każą czekać. Ile czekaliście na maila i czy czekaliście dłużej na wyjazd ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ets Sp.z o. o.?

Jola

Ta firma to jakaś porazka brud smrud karaluch piractwo.Na sortowni na Albie Pani brygadzistka na pierwszej zmianie poniża gnębi ludzi wredna baba .Zjechaliśmy w marcu dzisiaj informacja ze w Opolu możemy odebrać pieniadze Tyle tylko ze mąż przebywa za granicą ja w Polsce mam upoważnienie od meza na odbiór wypłaty niestety ETS Opole chce potwierdzenia przez notariusza to chyba jakiś żart nie dos ze tracić pieniądze na dojazd do Opolo To jeszcze na notariusza .porazka.

Bożena
@Jola

Te pieniądze to za cały wyjazd czy jakaś ich część? Nie da się przesłać na konto ich? W ofertach pracy widziałam że firma oferuje zaliczki wypłacane co tydzień. Skąd w takim razie konieczności odbioru tych pieniędzy w Opolu?

Gosia
@Bożena

Dostajesz zaliczki ciągle po 50e tyg a wyplata po zjeździe do ręki w Opolu,bo na konto nie przeleją.Za te karaluchy i pluskwy na hotelach.

Aneta
@Jola

Były zgłaszane problemy z zakwaterowaniem i insektami? Co masz dokładnie na myśli pisząc o Pani brygadzistce, napiszesz o konkretnych sytuacjach? Za jaką stawkę tutaj pracujesz, ile dostajesz na miesiąc?

Natalia

Aktywne jest ogłoszenie dla pracownika załadunku i rozładunku paczek kurierskich. Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą i stała współpraca to spory atut. Nie ma niestety podanych żadnych stawek zarobkowych. Jest ktoś w stanie przedstawić widełki finansowe tego stanowiska? Najlepiej już w przeliczeniu na złotówki. Odejmowane jest coś z wynagrodzenia za zakwaterowanie? Jaki to koszt miesięczny?

Pawel
@Natalia

To nie są tylko standardowe paczki, ale również papier ksero (5-paki) i np. opony.

Natan
@Natalia

Natalia najlepiej pytaj u źródła a nie na forum...zadzwoń do biura, adresy i telefony mają na stronie www.ets-praca.pl

Misia

Jestem aktualnie na hotelu w neustadt jestem już 7 tygodni trochę czytałam wasze opinie ale moim zdaniem warunki Się zmieniły jest czysto koordynatorka dba o porządek bardzo dobrze nie narzekam

Julek

Praca ok jeżeli jest problem zgłaszam szefowi i jest ok

Nina

Najgorsza firma uważajcie na ETS Opole. Wprowadzają w błąd pracowników przy sortowaniu odpadów. Nie mówią po przeciwwskazania przy tasmie niebezpieczne przy epilepsji błędniku chorobach skóry. O tym nie mówią. Pluskwy fetor nie do wytrzymania unikajcie tej firmy nie mówią prawdy. Dla tego jest tak wielka rotacja pracowników.

Gk

W pierwszej kolejności po odejściu z tej firmy idę do prokuratury zgłosić nielegalnosc umów i wypłat wypłata zgodnie z niemieckim i polskim prawem powinna być co miesiąc a nie na koniec umowy dwa jeśli wcześniej pracowałeś w innej firmie i byłeś zameldowany masz tzw steuernummer i powinieneś być rozliczany według klasy podatkowej a tu rozliczają cię na 1 czyli na najniższej

SzczeryGrzechu

Witam tych wszystkich co piszą prawdę na temat piekła jakie jest w Niemczech ale biuro firmy ETS nic sobie z tego nie robi mają to głęboko w (usunięte przez administratora) Płacą śmieszne pieniądze i bardzo dziwię się że w ogóle ludzie tam jeżdżą. Proszę Państwa jeżeli stawka byłaby większa zakładając 10 euro na godzinę to ludzie bardzo chętnie by jeździli . Wszystkie Panie z biura ETS powinny jechać na tydzień czasu to by widziały na własne oczy co tam się dzieje , jak się ludzie chamsko zachowują że na jadalni palą papierosy co powinno być zabronione ponieważ w tym miejscu spożywa się jedzenie. Palarnia powinna być tylko przed wejściem do hotelu . Teraz rodzi się pytanie , dlaczego jak nowi przyjeżdżają na miejsce do danego hotelu otrzymują od razu brudną poplamioną pościel co w konsekwencji muszą za to płacić , to jest (usunięte przez administratora) szczyt chamstwa , to jedno , druga sprawa , dlaczego nie chcą dać nowych materacy do spania tylko śpi się na starych wyleżałych materacach gdzie nie da się spać i to jest prawda bo Ja taką sytuację miałem i o materac trzeba walczyć . Proszę Państwa moim zdaniem wszyscy co wyjeżdżają powinni iść do danego biura i postawić się tym Paniom i powiedzieć jasno żeby pojechały do danego hotelu i zobaczyły to na własne oczy . Jeżeli ktoś z państwa uważa tak samo to co Ja napisałem to proszę o szczery komentarz. Pozdrawiam

waszka291
@SzczeryGrzechu

Zgadzam sie w pelni z ta opinia syf. Karaluchy i pluskwy dostalam zatrucia pokarmowego to nawet do lekarza mnie nie zawiezli nie polecam nikomu tam pracy nie moge dojsc psychicznie i fizycznie poobycie tam bylam dwa tyg

waszka291
@SzczeryGrzechu

Bylam kilka razy za granica ale czegos takiego nie widzialam nikt nie pilnuje porzadku w hotelu w sobote i niedziele jest pijanstwo od rana do nocy balam sie wyjsc na korytarz do toalety bo lecialy krzesla i bite butelki tak sie bili pijani mieszkancy panowala dyskryminacja ludzi z niektorych wojewodztw szykanowanie pijackie zaczepki i wyzwiska takiego brudu to nikt nie widzial grzyb i sedes ubrudzony caly kalem i rzygowiny w umywalce ludzie nigdy tam nie jedzcie rastat niemcy to horror

Banek
@waszka291

Witam to dlaczego nie zrobilasz zdjeca albo nie nakrecilasz/lesz filmu do pokazania ludziom z Biura na Forum

Kris
@SzczeryGrzechu

Grzechu tez to przeżyłem jak ktoś chce przeżyć szkole życia to proszę tam jechac ja z kolego waldemarem po tygodniu z tamtod zjezdzałem nie z powodu picia tylko z płacy 4.90na godz pozdrowienia dla szefa Alexa i tych pan naganiaczek z biur w Polsce

Lysy
@SzczeryGrzechu

Nie każdy hotel jest taki sam ja byłem na wormsie jest czysto i fajnie

Kicha
@SzczeryGrzechu

To prawda byłem tam 3 lata temu brud smród i ubóstwo. Wolę w Polsce grzyby zabierać niż (usunięte przez administratora) za parę groszy na ruskich

Mariusz
@Kicha

Święta prawda o tej firmie ETS robiłem tam i w życiu bym już nie wrócił nawet jak bym nie miał co do gara włożyć wolałbym już puszki zbierać niż na tych Ruskich darmozjadów robić.

jagoda
@SzczeryGrzechu

wlasnie wrociłam przezyłam koszmar....bede miala traume na cale zycie

kibic
@SzczeryGrzechu

zgadzam sie. bylem tam 5 tygodni,i nie byla to moja pierwsza praca w niemczesz. zwialem za swoje prywatne pieniadze. to co sie tam dzialo ,nie da sie opisac w normalnym jezyku. wiekszosc po wyrokach skazujacych,albo ukrywajaca sie przed polskim wymiarem sprawiedliwosci. pijanstwo i (usunięte przez administratora) . place na poziomie glodowym ,i za wszystko trzeba placic.jedno wielie oszustwo. odradzam

Sławek
@waszka291

To chyba byłeś na hotelu Bruchausen jak się zdecydujesz na powrót to jedź na Neustadt do hotelu zobaczysz różnice jeśli nie pijesz dużo to dostaniesz pokój 2 osobowy czysciutki i pachnący nie wiem jak jest teraz bo rządziła tym hotelem Janka tych meneli co chlali i szczali pod siebie to lała jak nie bejzbolem to z piąchy, ale dzięki jej tam był porządek.

prawdziwy
@jagoda

Opiszcie w koncu siebie co soba reprezentujecie wyjezdzajac za granice.

prawdziwy
@SzczeryGrzechu

Co za brednie piszesz czlowieku jestes pewnie zwyklym leniem 10 euro ta maja niemcy najnizsza krajowa a wy przyjezdzacie do sortowania smieci i nieplacicie za hotel ktory wyglada jak wyglada ale tylko dzieki takim rodakom co chleja a potem sraja i leja pod siebie ze nawet nie mozna go dobudzic. Czego wy oczekujecie przeciez tu przyjezdzaja dorosli mludzie do pracy a nie dzieci do przedszkola. Czy w polsce tez ktos sie wami musi opiekowac. To co tu sie naczytalem tych zlych opini i to w jaki sposob byly pisane wnioskuje ze to wlasnie ten maly procent patologi wypisuje takie brednie i to pewnie jeden z takich co lezal we wlasnym gownie to wlasnie robia wasi koledzy i rodacy rozsiewaja patologie i nie tylko w Hotelu ale takze chodza i kradna po sklepach.

Tomasz Wiśniewski
@SzczeryGrzechu

Ja byłem tam i wszyscy mówią jak ty

Ela
@Tomasz Wiśniewski

najwięcej do powiedzenia mają Ci, co zostali wyrzuceni z pracy za picie. Osoby które tam pracują latami, nie piszą nic na forum i nie chwalą się, że maja kasę na czas i legalną pracę, a szkoda. Ochlaptusy i lenie wypisują dyrdymały. Jak pracujesz, sprzątasz po sobie, dobrze żyjesz z ludźmi to nie ma problemu. Dostałam nawet premie za dłuższy pobyt, więc opłacało się.

Ziomek
@SzczeryGrzechu

Masz racje bylem tam 12 lat temu smrud brud i ubustwo zeby skorzystac z wc trza bylo szorowac 45 minut a zbieranina klekajcie narody

Rafał
@Ziomek

Ziomek, dwanaście lat temu ...to opinia fest nie na czasie!, zbieranina no pewnie jak w każdej agencji pracy, zbierają ludzi z całej Polski. Sam pracuje od lat, mam stałe lokum i pracę, nie mogę narzekać. Kasa i premie są ok. Ile ludzi tyle opinii, jeden zadowolony, drugi nie - życie!

A co tam robiłaś?

Ela
@Przemek496

pracowałam przy taśmie, sortowanie plastiku, papieru.

Asiulka
@SzczeryGrzechu

Mam pytanie czy dostałeś umowę polska z agencji Ets?

Mario
@SzczeryGrzechu

Święta prawda ta firma to jakieś nieporozumienie,były nawet przypadki na domkach lub Hotelu pozbawienia życia.

JOANNA
@SzczeryGrzechu

to jest prawda,brud tam jest,stare materace i pluskwynic sobie ta agencja nie robi,a w Niemczech to kierownictwo na nic uwagi nie zwraca tylko kasa żeby się zgadzała,NIE POLECAM TEGO MIEJSCA,POWINIEN SIE SANEPID TYM ZAJĄC,TO JEST STARY SZPITAL CO NAZYWAJĄ HOTELEM TO KPINA JEST.LEPIEJ BYĆ BEZROBOTNYM NIŻ TAM TRAFIĆ,BYŁY PRACOWNIK.

Joanna
@SzczeryGrzechu

Mój syn był w tym piekle dwa tygodnie, gdzie wziął 70 euro zaliczki na żywność na ten czas pobytu i zjechał bez pieniędzy tylko mu dali na powrót na busa, później jakaś Pani zadzwoniła że ma do odbioru 15 euro, i że ma osobiście odebrać pieniądze ,a podróż do tego biura jest 500 km bo tak mieszkamy,syn ich wyzwał przez telefon żeby te 15 euro sobie w tyłek wsadzili gdzie go więcej wyniesie bilet PKP do Opola niż te 15 euro nic nie warte,Syn tam pracował przez dwa tygodnie jak pisałam (ogólnie ma przepracowane 64 godziny X6,5 euro na godzinę ale ze nie przepracował 6 tygodni to w umowie jest stawka 4,5 euro /godzinę.lepiej było siedzieć w domu niż tam jechać i do tego jeszcze pluskwy i kalaruchy są w materacach ,syn został niestety pogryziony i dlatego przyjechał do domu) i ciekawe co oni mu doliczyli że wyszło tylko do wypłaty 15 euro.jest umowa .i do dalej robić z tymi oszustami, gdzie to zgłosić, może ktoś napisać.pozdrawiam

Sprawiedliwy
@Joanna

niech syn Jakub lepiej powie co nawyrabiał, mega agresywny, powybijał szyby na hotelu i w autach sąsiadów, policja złapała go na gorącym uczynku. Byłem na tym hotelu, niech się cieszy, że na tyle szefostwo było ok, że dali mu na busa a rachunki za szyby przyszło niestety zapłacić. Tak to bywa! Zjechał do domu, ponieważ został dyscyplinarnie zwolniony. Ma zakaz wjazdu do firmy, chwalił się, że ma liczne sprawy w sądzie, będzie i kolejna. Pani Joanno najlepiej zgłosić na policję.....ale syna!.

Zbynio
@SzczeryGrzechu

Ja jeździłem do Kaiserslautern kilka lat temu to ludzie chodzili pogryzieni przez pluskwy. Śpisz a tu robaki chodzą po tobie. Wiem bo sam od razu z jechałem do Polski i mówiłem lek aż o wiele że to jest alergia na oleje a on na to że to są pogryzienia i te kary za poduszki i za pościele to prawda. Nie Wstyd wysyłać ludzi tam wam w biórze do takiego syfu.

Zbynio
@Ela

Nie prawda jeździłem tam kilka razy przez 2 lata i jest to prawda (usunięte przez administratora) Pluskwy i narkomani latający z nożami to prawda Kaiserslautern tak jest nie piszą to alkoholicy!!!

Arek
@Zbynio

z tego co wiem, to ludziska nanosili rzeczy z sortowni do hotelu, chociaż było to zakazane. Były przeprowadzane wielokrotne dezynsekcje przez tą firmę, aby to nie miało miejsca. Są ludzie co zbierają wszystko, bo im się przyda. Ludzie myjcie się i sprzątajcie po sobie to wtedy będzie czysto! A jak to napisałeś...w biórze ;)) o tym wiedzieli bo szybko interweniowali.

Artur Krzyski
@SzczeryGrzechu

To prawda co piszesz. Agencja nie powinna nazywać się ETS Praca tylko AGENCJA PRACY DLA DRSPERATÓW

Beduin

Dokładnie

Marysia
@waszka291

ale pierdolety...sie pilo, czy cpalo? (usunięte przez administratora) kile i mogile to robia ludzie. Obszczane to zarzygane do roboty smierdzycy i pijani, a potem ksiaze ma problem z karaluchami i syfem ciekawe dlaczego

Złodziejstwo
@Ela

Ale czym się chwalić? To nawet nie jest najniższa krajowa. Ludzie naprawdę jedziecie taki kawał drogi żeby robić za takie grosze !

Gk
@Ela

Jestem akurat tu przez tą firmę całe szczęście tylko do soboty. Jest wiele innych agencji pracy w Niemczech tu przyjechałem przez przypadek i jeśli ktoś mi powie że tu jest ok to go śmiechem zabije w hotelu pluskwy i totalny (usunięte przez administratora)

pomocnik smieciarza

wszystko zorganizowane, testy na covid płaci Pracodawca, przejazd ogarnięty, praca non stop. W Polsce straciłem pracę, a teraz pracując tu jako pomocnik śmieciarza nie bieduje. Żadna praca nie hańbi.

@pomocnik smieciarza

Zbieracie worki czy kosze a może jedno i drugie?Nie wiem czy lepiej taśma czy w teren

pomocnik śmieciarza
@Przemek496

Zbieramy kosze i worki. Osobiście wolę laderkę bo jestem na świeżym powietrzu i mam ruch. Ale są minusy, jak pada deszcz to moknę, w hali masz sucho.

@pomocnik śmieciarza

Lepiej stać na schodku i patrzeć na kobiety a przy zbieraniu coś pogadać i w drogę,coś cennego czasami się znajdzie.Ale mieszkania pewnie dalej ciulowo,najgorzej gdy menele są i robią (usunięte przez administratora)

Czarna
@pomocnik smieciarza

Witam a jakie zarobki są na tym stanowisku? Jak długo się pracuje za pierwszym razem?

Wilku
@pomocnik śmieciarza

Pracowałem jako lader spoko praca brakuje mi tego kondycha była jeździłem z neustadt hotelu pracowniczego .Janka tam pilnowała pożądku ciekaw jestem czy jeszcze tam ona jest .

Sebastian

Witam.mam jechac na ladowacza.jakie warunki czy sa wyplacalni czy jest prsca caly czas

Jeziorek
@Wilku

Janki tam już nie ma od lat ????

Jacek
@Jeziorek

Ale zakwaterowanie w Neustadt w hotelu pracowniczym pozostało? Ilu osobowe pokoje i jak płatne w stosunku do zarobku? Ile na czysto się dostaje?

Antek
@Jacek

w Neustadt jest hotel pracowniczy, pokoje 2,3 lub 4 osobowe. Na miejscu pracuje koordynator, najlepiej z nim rozmawiać o pokojach. Stawki zależą od stanowiska oraz długości pobytu, wiec radziłbym pytać u źródła czyli w biurach agencji pracy.

Break
@Antek

Witam wybieram się tam do pracy warto jechać? Naprawdę taka (usunięte przez administratora) jak piszą??? dlaczego nie można dostać kasy po całym tygodniu przepracowanym?

Odp
@Break

zaliczki są co poniedziałek, wiec nie ma problemu. Nie mają systemu tygodniówek, godziny są podliczane na koniec pracy. Minimum umowa to 4 tygodnie, wiec jak ktoś na tyle się zapisał to dostaje normalnie po miesiącu, co w tym dziwnego.

Złodziejstwo
@Odp

Jak to co w tym dziwnego ? Normalnie człowiek pracuje i dostaje wypłatę co miesiąc a tu jedziesz na 12 tygodni to dostajesz wypłatę po 12 tygodniach ?! Praca na sortowni (usunięte przez administratora) z zatrudnieniem u Niemca to wychodzi om 3 tys euro a oni płacą 1100 euro. Kara za szybsze zjechanie do Polski ? Umowa z Niemcem obejmuje kundigung bez żadnych kar. Ludzie naprawdę dajecie się robić w takie bambuko ?!

Mąż szuka pracy jako kierowca. Posiada prawo jazdy kat C, zna jezyk niemiecki. Na stronie firmy znalazlam ogloszenie o prace na stanowisko kierowcy śmieciarki. W ogloszeniu jest mowa na temat tego, że zapewnione jest zakwaterowanie. Czy jest ono oplacane przez agencje czy pracownik sam musi za nie placic? Jeśli tak to ile ono wynosi? Jakie panują w nim warunki?

@Marta

z tego co wiem, to szukają kierowców kat C na śmieciarki. Wszyscy pracownicy mieszkają w hotelach pracowniczych, podatek, ubezpieczenie i mieszkanie opłacane jest przez Pracodawcę z kwoty brutto, ale najlepiej jak zapytasz w biurach ETS: www.ets-praca.pl ,mam nadzieje, że pomogłem.

Beata
@Marta

Niech tam nie jedzie.Na kazdym hotelu karaluchy i pluskwy.Stawka najnizsza krajowa 12.43 a pod koniec wychodzi 7e. na czysto.Podliczaja wszystko.Wyplata do ręki w Opolu ,a na miejscu tylko zaliczki w postaci 50e.

Natalia
@Tomek

Jeżeli pracodawca opłaca takie dodatki jak hotel, ubezpieczenia, to jakie wychodzą zarobki netto w takim razie? Wiesz może? Umowa normalnie o pracę?

Lukasz

(usunięte przez administratora) smród i ubóstwo największa zbieranina alkoholików jak już nigdzie w Polsce nie masz pracy to możesz jechać z ETS Piszę tak bo byłem dwa razy i wszystko widziałem wszystkim rządzą Ruscy byłem w lepszym hotelu w Neustadt ale i tak (usunięte przez administratora) A ta cała Janka to była najgłupsza kobieta w hotelu donosiciel totalny

Izabela

Hej, widziałam że jest otwarta rekrutacja na pozycję Pracownika załadunku i rozładunku paczek kurierskich. W ogłoszeniu piszą o systemie 2 lub 3 zmianowej pracy. A wie ktoś jakie ramy czasowe mają te zmiany? Można samemu zdecydować który system zmianowy się wybiera?

@Izabela

Iza, praca na magazynach rozładuku /załadunku paczek to praca dla mężczyzn, kobiety pracują ale jest ich mało, pracują na skanerach. Rozładunek to praca 3 zmianowa, co do zmian można się dogadać z kierownikiem, trzecia zmiana nocna jest głownie w szczycie czyli przed swietami ale bywaja też w lecie.

Julia
@Marek

skaner w sensie, że pickują? a można prosić o przybliżenie ich warunków właśnie? jak pracę mają zorganizowaną itp i co z dźwiganiem, jest co podnosić?

Oski

Czy ktoś pracuje w norymberga i się jak jest tam? Praca jako śmieciarz zbieranie śmieci?

Feliks
@Oski

jest ok, pracuje jako ładowacz, zaliczki co poniedziałek, kasa się zgadza.

Paweł Zaręba

Siema . Był ktoś z was z tej Agencji w pracy jako Pracownik Śmieciarki albo na Sortowani Odpadów ? Jeśli tak to proszę o opinię czy warto jechać na te roboty z tej Agencji . Pozdro

@Paweł Zaręba

ja byłem, pracowałem jako ładowacz, jeździłem z tyłu na śmieciarce. Praca w ruchu a ja taką lubię...zależy jaką masz kondycję. Kasa się zgadzała, dostałem premię i nie płaciłem za transport w żadną stronę.

Vadris
@Tomek89

ile netto miesiecznie zarabiałes?

@Paweł Zaręba

Siemanko akurat juz kolejny raz jestem na lauffen pracuję jako Lader i również na sortowani

@Tomek89

Cześć dokładnie Tomku mówisz poprostu tak tam jest pramia jest, darmowy przejazd autokarem do polski i Niemiec , możliwość korzystania cotygodniowych zaliczkach po pierwszym tygodniu jest 150 ale w tym wliczone jest kaucja którą dostaniesz przed wyjazdem do polski osobiście chciałbym zaprosić do tego miejsca. Zapraszamy do pracy w zespole biura pracy ETS lub AGERO GROUP. . THE END

@Vadris

Cena netto zaczyna się wtedy gdzie pójdziesz do zakładu pracy po na sortowani jest inna cena i jako pracownik obsługi smieciarki czyli krótko mówiąc byłbyś nazywany jako ( LADER )

@Vadris

1400-1600 euro na reke, zależy ile miałem godzin. Ubezpieczenie i mieszkanie miałem juz zapłacone. Dojazd do/z pracy za darmo.

As

W jakim mieście tyle placom ja zarabiałem nie więcej jak 1000 euro

@As

miałem więcej godzin niż standardowo i wszystkie soboty chodziłem. Od sierpnia dali wyższe stawki i doszły premie od długości pobytu.

@Naleśnik

dokładnie, lader to pracownik śmieciarki, jeździ się na śmieciarkach i zbierają kosze z odpadami po mieście. Tak jak w Polsce Remondis albo PreZero.

Edyta
@Tomek89

A duże te premie od długości pobytu mozna dostać?

@Edyta

premie do 250 euro ;))

Siwy
@Paweł Zaręba

Janka w hotelu neustadt dalej tam jest ?

Zenon Majewski

W biurze Pani bardzo miła, praca ok jacy ludzie taka atmosfera. Polecam wyjechać do Neustadt

Ja też tam byłem w nojsztad karaluchy i pluskwy na hotelu kradną z pokoju tyton jedzenie itp a po pieniądze muszę jechać do opola jeszcze niewiadomo czy wypłaca i ile jechałem na ładowacza i dali mnie na sortownie (usunięte przez administratora) porażka wszystko biegiem (usunięte przez administratora)

Papa Szczur

Pracowałem na Dpd I GLS pod Hannowerem,firma płaci normalnie i też daje zaliczki ,fakt że trochę ochłapy jak na Niemcy bo to dość ciężka praca i trochę frajerstwo z tymi stawkami i brakiem dodatków za nocki .Hotele ok f są pojedyncze pokoje też ???? dowóz do pracy też jest trochę za wcześnie się jedzie i czeka na listy ale tak to wygląda.Wiekszosc pracujących to normalne Chłopaki po kryminałach z problemami z używkami ale "normalni" jakieś pijaczki się trafiają ale póki nikomu krzywdy nie robią jest ok ogólnie ok wiadomo że imprezy czasami trwają tam tygodniami ale co zrobić bynajmniej nikt nikomu nie wchodzi w drogę chyba że jakieś kurwy .Najkrócej chyba 4 tyg można tam być jak ktoś chce coś odłożyć albo pospłacać długi albo nie ma co robić w Pl i odnajduje się w takich klimatach się odnajdzie i krzywda mu się nie stanie .

Firma Ets Sp.z o. o. dodała ofertę pracy na stanowisko Magazynier. Warto składać swoje CV?

Tomasz

Odradzam Stanowczo:)

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Kierowca. Ets Sp.z o. o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Romek

szukaja kierowców do zawożenia pracowników do pracy i po pracy na hotel. Maja busy 8 osobowe więc kierowców kat B. Ale z tego co wiem to czasem szukają na śmieciarki kat C. najlepiej zadzwoń do nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.