Opinie o Buster w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Buster. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Buster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buster w Inowrocław

Stolec

Wszyskie jesteśta burokami. Same buroki-cebuloki. Bo wszyskie poloki to buroki i cebuloki. Jedyn gupszy od drugigo. Dymane całe życie w (usunięte przez administratora) Byliśta dymane, jesteśta dymane i bydzieta dymane. Ament

A wy cały czas za darmo pracujecie ? Takie głupie ludzie to chyba tylko w inie ;)

@Marek

Zamilcz chłopcze kartoflany, pszenno-buraczany. Takie buroki tylko w naszym chorym PIS-kato-talibo-bolszewickim kraju. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku-buroku.

Gruby
@123

A Ty dalej w takim kraju siedzisz i jeszcze za darmo pracujesz.

Wanda

Przesadzacie ludzie my z Michalem mielismy pensje na czas a i premia byla ...

Mirek

A ja tam mam na wyplate

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Buster? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR DO NIEMIEC do pracy w D , GB i inne
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Henio

Ej a beda jakes talony na swieta? Niewiem bo nowy jestem a przelewu nie bylo. ???

Oddejta mi moje piniądze! Ni mom na chlip a co bydzie dali. Szkoda godać.

G
@123

Podobno w tym roku nie będzie na pewno

QQQ

Ale ta premia świąteczno nas uratowała nie ludkowie. Te dwa tysie co dostołem spożytkowołem na świąteczny alkohol(1800zł),reszte na 20 deko karpia, puszke coli dwa płaty śledzia i jednygo pomerancza. Alkohol mie sie skunczył i dzisiok ni mom na piwo, a pić sie chce jak (usunięte przez administratora) Ide do sklepu może jaki,, kierownik'' sie znandzie i poratuje....

Bbb

No załatwili...

Józwa

Dostaliśta po parę złoty? Dostaliśta. Co jeszcze chceta? Na łeb od karpia starczy. Wincy nie bydzie. Na wigilie na Rynek albo do Alberta i jakoś to bydzie. A Sylwrester Marzeń z ukochaną TVP i butelką nalewki,, japko-minta"

Bo już by były w piątek z wypłatą za październik

Yy

Ktoś coś wie o zaległych wypłatach? Święta idą

Były

Cześć. Wie ktoś ile osób wygrało a ile przegrało w sądzie za zwolnienie z art 55? Chcę złożyć pozew i nie wiem czy warto?

Haha
@Były

Jak nie wiesz czy warto to nie składaj. Jak ktoś czuje się pokrzywdzony to składa i się nie zastanawia.

Miecio
@Były

Toć nic to Cię nie kosztuje. Idź do PIP a oni cię za rękę poprowadzą. W większości przypadków pracodawcy muszą bulić

Krzychu W.

Co z wynagrodzeniem ?

...
@Krzychu W.

A niby za co jak nic nie robiliśmy...

Dyzio

Zdrowych, wesołych świąt i wspaniałego Sylwestra bez pinindzy dla wszystkich pracowników firmy. Cieszta się bo rok 2023 bydzie jeszcze lepszy.

Olek

Siema szkoda bustera pracowałem tam kilka ładnych lat spoko wiara tam robiła ktoś mi gadal że jest szansa ta przejście przez jedna z firm wiadomo coś w tym temacie

Serdeczne pozdrowienia dla tych co nie pracują, a komentują. Zajmijcie się lepiej swoimi sprawami, a nie obrażaniem innych. Jak pracował Franek to mu w d..e wchodziliście, a teraz pierwsi go obrażacie w komentażach.

Tu już nikt nie pracuje więc komentują wszyscy. Komentarz pisze się przez rz, adwokat franka a takie błędy. Co u franka?

Były

Jak strzelał z ucha do przełożonych to każdy mu w (usunięte przez administratora) wchodził żeby nie być po..djeb...anym

G
@Paweł

Pracują jeszcze

@Były

Przestań bzdury pisać. Teraz temat jest o zaległych wypłatach i odprawach, a nie o złotych czasach.

Haha

Warto popatrzeć jak niektórzy w bezradności nie odeszli jak był na to czas, a teraz zamiast szukać roboty to do końca liczą na odprawy które nie wiadomo czy wypłaca. Sytuacja na rynku pracy cały czas się pogarsza a czekanie nie pomaga. Kto miał łeb na karku to już dawno się zwolnil i nie dał się (usunięte przez administratora) za 2.5tys.

Edik

Dostaliście wypłatę za pazdziernik ?

...
@Edik

Nawet nie połowę

@Dorian
@...

coś wiadomo kiedy będzie reszta? co z odprawami ? Pacyna coś mówił?

Byly
@@Dorian

To Wam nawet odprawy teraz przysługują?? Jak ja konczylem pracę to nic takiego nie było. Co się teraz tam dzieje? Do pracy chodźcie ?

@Byly

Jak Cię za chlanie wyrzucali to nie licz na odprawę.

On
@Edik

Księgowa chyba za bardzo zajęła się szukaniem pracy, zamiast naliczaniem wypłat :D

@On

Niech się zabiera za robotęa nie ciągle kawka

@masa

Kiedy kasa !?

Dori
@masa

Skąd kasa? Produkujecie? Sprzedajecie? Nie,? To pieniędzy nie będzie.

Robert S

Siema. Widzę że w Busterze nieciekawie. Firma padła? Pamiętam że mieli pracować z Niemcami, nawet zatrudnili jedna taką menadżerkę i trochę osób do handlu. Jak tam teraz idzie?

Kopninty Kazek

Bydzim robić. Wszysko bydzie dobrze.

Kopninty Kazek

Już pod siebie zrobiłeś cieciu?

Trep
@Kopninty Kazek

Wypłatę dostałeś? Czekasz jeszcze za kopertą na święta?

Miro

A jak syndyk? Działa już w Busterze?

Leonardo

Kola szuka laminaterów :-)

Tryt
@Leonardo

Kola to ten grubas z brodą? Co zaczepia ludzi na mieście i oferuje pracę?

@Leonardo

Można prosić o jakieś namiary na tego pracodawcę? Jakie warunki proponuje?

@@@
@Była

Garaż na Piaście. 5.20 zeta na godzinę.

@@@@

Pytam poważnie, ciężko kobiecie znaleźć pracę z tak wysokim wynagrodzeniem jakie miałam w Busterze. Czy ten pracodawca to poważny człowiek?

Buster
@Była

Kiedyś pracował w Busterze. A czy poważny nie wiem

@Buster

A jakiś kontakt? Ma biuro żeby zostawić CV?

Gru
@Leonardo

Gdzie ta firma ma siedzibę? Jak zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Buster - Inowrocław

• Jak się pracuje w Buster?

Zobacz opinie na temat firmy Buster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 32 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 123 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buster