Opinie o Buster w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Buster. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Buster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buster w Inowrocław

Ktoś

Podłączyć firmę pod respirator od handlarza bronią. Może to ratunek...

Zeus
@Ktoś

Firmę czy kogoś konkretnie?

@Zeus

Konkretnie to komuś jaja do akumulatora.....

@Zeus

Konkretnie ściemniacza który pół roku na chorobowym fuchy robił a teraz przypomniało mu się żeby firmę ratować.

Giety
@Paweł

Który taki mundry był tero to do normalny roboty w końcu się weźmie a nie w kulki sobie lecieć skunczy się wszystko.

Sławek

Co znaczy "napluli w twarz pracownikom"?

@Sławek

Znaczy to co jest napisane.

Dyzio

Szkoda ludzi, bo to dobra ekipa. Niektórzy trochę lat firmie oddali...

aaa
@Dyzio

Nie rozumiem jak mogło do tego dojść, w czasach gdy producenci pojazdów szynowych są przeładowani robotą, gdzie rynek kolejowy w czasie kryzysu jest najbardziej stabilnym rynkiem. Szkoda, wielu ludzi spędziło tu polowe życia. Dla mnie osobiście największa przyczyną jest brak wiary w ludzi, przy jednoczesnym upartym przekonaniu ze „Ja” jestem naj mądrzejszy! Szkoda, firma w czasach rozkwitu naprawdę znaczyła wiele na rynku polskich laminatów.

Chyba tak...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Buster? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR DO NIEMIEC do pracy w D , GB i inne
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Kopninty Kazek

Gdzie są moje piniądze? Oddejta mi moje piniądze. Cinszko zarobione pieniądze.

Dion
@Kopninty Kazek

3 miesiące czekałeś za pieniędzmi i było dobrze a teraz o dwa dni opóźnienia ryczysz?

Nimrawy

Nie (usunięte przez administratora) ta dobro firma. Aż chce się robić w tym zespole. Kochom ich...

Froog

Tam nie ma już nic. Został tylko mały prezes, średniej firmy z dużymi długami.

@Froog

Co tez ty tu opowiadasz firma od kilku lat ma problemy a nadal super prosperuje. Wypłata była na czas. A o długach skąd wiesz w kasie nie siedzisz...

Jaro

Raczej ledwo wiążą koniec z końcem. Wypłata znów nie w terminie, Żadne firmy nie chcą współpracować.

J.K.

Mam jedno skojarzenie: „Ktoś, kto nie ma jakiegoś ciężkiego kompleksu (usunięte przez administratora)rzepraszam, chodzi o Sztokholm” A tu syndrom sztokholmski w całej krasie :P

Pedryl
@J.K.

Co Ty (usunięte przez administratora) jak nie wiesz o co chodzi....

Dyzio

,, To już jest koniec. Nie ma już nic. Jesteśmy wolni. Możemy iść... "

Ciekawy
@Dyzio

Tzn? Bo na urlopie jestem.

Tolek

Co masz na myśli trzon firmy?

Tzn? Co można przez to rozumieć?

Co dalej

Kolejne wakacje bez kasy, to tylko w busterze. Historia kołem się toczy. Jednak nie potrzebnie zostałam.

Czy są tu firmy, które kooperowały z firmą BUSTER i nie otrzymały zapłaty za dostarczone towary? Wynajęli jakiś prawników, którzy nie mają pojęcia co robią, tylko oczy mydlą. Wam Szanowni Pracownicy życzę wytrwałości abyście odzyskali swoje pieniądze.

Clip

Wypłaty znów na raty, zaczyna się syf jak rok temu. Jaka przyczyna? Ulewy na Srilance czy wojna w Ukrainie, bo chyba nie Covid.

Adas
@Clip

Niestety narazie firma tylko jednego klienta/ma być więcej/ jeśli on kaske jest dłużny to niestety w kasie pusto

Panrada
@Adas

Jeden klient !!! To może handlowcy powinni sprzedawać marchew na targowisku, i z tego żyć.

Fogiel

No i dotacyjka się skończyła.....

Ktoś

Podobno poczebója do roboty. Na jake piniondze moszna liczyc? Prosze o imfomacje. I czy cinszko robota fisyczno

@Ktoś

Potrzebujim ale znowu nie chcóm płaci. Czekomy za pinindzmi znowu. Jeszcze się na dobre nie skunczyło, ale znuw zaczyło.zaproszuma jelini do roboty.

Jeszcze pracujący

Kłopoty Bustera zaczęły się jeszcze w czasach poprzednich właścicieli. Tamto kierownictwo to było rodzinne towarzystwo wzajemnej adoracji. Dyrektorzy od załatwiania zamówień czytaj pracy albo siedzieli na Facebooku albo podrywali panienki z biura. Jak zbliżał się czas wypłat wypełzali na halę w szybkim tempie wysyłali detale do kontrahentów żeby na wypłaty było. Starego w wała robili ile to pracy pozałatwiali tylko zapomnieli dodać że po kosztach czyli robiliśmy bez zysku. No i w końcu to lenistwo dyrektorów sprzedaży się zmaterializowało. Czyli rodzina sprzedała firmę a nowi którzy też nie mają pojęcia przynajmniej jedną decyzję podjęli dobrą. Wyrzucili na zbity pysk pozostałą część rodziny bo Oni ponoszą również winę za dzisiejsze kłopoty firmy.

Były
@Jeszcze pracujący

Marne wypociny durnia który nie potrafi znaleźć innej pracy niż w Busterze.

Józwa
@Były

Takiś ważny cieciu?A kim ty jesteś żeby oceniać ludzi cwaniaczku od siedmiu boleści.

Wiara
@Były

Zgadzam się z Tobą przyjacielu

Siwy
@Józwa

O!! Kolejny nieudacznik co pracuje w Busterze mimo że nie dostawał wypłaty.

Też pracuję
@Jeszcze pracujący

Jeszcze pracujący masz rację. To było towarzystwo które interesowało się samym sobą. Imprezki firmowe pijaństwo panienki w biurze z dowcipami poniżej normy. A potem koniec miesiąca i robimy wszystko cokolwiek byle wysłać do kontrahenta byłe przysłał jakiekolwiek pieniądze. Nie rozumiem jak można bronić byłych właścicieli. Przecież to Oni doprowadzili firmę do stanu w którym nie pozostało im już nic innego jak sprzedać za gorsze. Nowi? Nie są lepsi. Ale gdyby poprzednicy wywalili pól (usunięte przez administratora) z biura reszta wzięła by się do pracy. Zawalili moim zdaniem dyrektorzy którzy załatwiali zlecenia. Kosztorysy z sufitu to i efekt finalny zamówienia bez zysku. Nie my wymyślilismy przysłowie, ,Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu "

Markot
@Jeszcze pracujący

No faktycznie, nowy tzw. prezes nie zatrudnia rodziny, bo wsyd komukolwiek pokazać do jakiej agonii doprowadził taką firmę. Jałowy nieudacznik, nic więcej...

Boot
@Markot

To prawda. Jaką trzeba być ofermą, żeby kierować firmą i przez pół roku nie wypłacać pracownikom pensji. Krowy idź doić.

Jojo

BUSTER rozkwito. Idzie wiosna, bydzie lepi. Jeszcze wom BUSTER pokorze na co go stać. Bydom podwyżki i nowe nadzieje. Pódźta chłopy do roboty.

Łuna
@Jojo

Podwyżki to jedynie rozdają w biurach. Ludzie na produkcji od kilku lat nie dostali nawet grosza...

Tryniu
@Łuna

(usunięte przez administratora) wiesz. W biurach też nie było podwyżek. Premia za dyspozycyjność to dla Ciebie nie podwyżka?

@Łuna

Jakie są obecnie zarobki na produkcji?

@Kandydatka

Kosmiczne !!!! Wypłata dziesiątego ( jeżeli jest ) , wystarczy do piętnastego ...

Kandydatka

A tak na poważnie? W 5 dni można wydać i milion złotych.

Józwa

Pisałem wcześniej (usunięte przez administratora) z tym bo skasowali. 22

Ktoś

Na Mątwski jest najlepi....

Nimrawy

Bóster to najlebszo firma w wojefuctwie kójasko-poromskim. Nie gotejta gópot ze jes inaczy. Pszyhoćta do ropoty bo poczebója do ropoty. Nie bycieta rzalować. Jósz nie ropie ale ropiłem i nie moge jósz ropić bo dostolem proposycje ropoty w biósze w inny firmie. W dopry spułce mie załatfili ropote i kasioro dopro ale bym dali ropił w bóstesze zepym gdzie indzi nie ropił

Polo

Wiadomo kiedy wypłata za lipiec?

Polecam

W pzdzierniku

On

Wierni prezesowi pracownicy powinni zrzec się pensji w przypadku ciężkiej sytuacji firmy.

Boy

Wierni czyli wszyscy którzy tam jeszcze pracują mimo braku pensji od lipca.

Wiara
@Boy

Już widzę jakimi fachowcami są ci którzy mimo braku wypłaty nadal tam są .

W2
@Wiara

Parę osób z pojęciem jeszcze jest, juz nie gadaj ze same ułomy zostały.

Bob

A za sierpień?

A za wrzesien?

Bob
@Buster

Chyba nikt normalny nie będzie tam pracował we wrześniu jak nie dostanie wypłaty za lipiec i sierpień.

aaa
@Polo

Przykre, tym bardziej jak przypomnieć sobie dobre czasy, było prawie 300 ludzi i wszystko grało, kasa też była ok.

Konrad
@aaa

Prawdopodobnie ktoś nie potrafi zarządzać przedsiębiorstwem skoro doprowadził do takiej sytuacji. Chyba że covid Was pogrążył, ale nie słyszałem żeby w Busterze był chociaż 1 dzień przestoju przez covid.

Kulka
@Bob

Najbardziej szkoda ludzi bez kwalifikacji, którzy nie poradzą sobie bez Bustera, np. kierownik piekarz po podstawówce.

Tryniu
@Kulka

W piekusiu często poszukują do pracy może tam się załapie do trzepania worków po mące.

@Bob

Czy wypłaty zostały wypłacone? Czy dalej są opóźnienia?

Lala

pan prezes

Dyzio

Nie wiecie że firmie pracuje BUSTER KEATON(człowiek o kamiennej twarzy) żywa reklama zakładu pogrzebowego. Normalnie mistrz świata jeśli chodzi o kontakt z nim....

Zostaw merytoryczną opinię o Buster - Inowrocław

• Jak się pracuje w Buster?

Zobacz opinie na temat firmy Buster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 32 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 123 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!