Opinie o Buster w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Buster. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Buster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buster w Inowrocław

Dziś dzień piekarza. Wszystkiego najlepszego Franek.

Marcel

Przestańcie w końcu narzekać. Dobrze wiecie, ze było ciężko i teraz jest czas na odbudowę. Jeszcze chwila i wszyscy staniemy na nogi. Potrzeba nam ludzi do pracy, a nie sran....a we własne gniazdo.

@Marcel

Ciężko będzie podnieść się sprzedając kilka wyrobow raz na tydzień

Yyy
@Karol

Zawsze można się zwolnić...

@Yyy

No ja już tam nie pracuje

Biurowy się odezwał!

Tryniu
@Marcel

Na jakie nogi staniemy? Żeby utrzymać taki zakład trzeba produkować i sprzedawać a nie żyć z dotacji która wkrótce się skończy.

A kogo to interesuje?

Krzysio
@Tryniu

To nie dotacja tylko pożyczka. Polecam poczytac na stronie agencji i otworzyc oczy

Tryniu
@Krzysio

Jeszcze lepiej, pożyczki trzeba spłacać, tylko z czego?

Nimrawy

Weźta się wszyscy wreszcie do roboty a piniądze bydom.

Józwa

Te(usunięte przez administratora) weekendy. Dobrze że jutro poniedziałek i można iść do roboty na chwałę BUSTERA.

@Józwa

Człowieku ale ty (usunięte przez administratora) jesteś zawsze możesz się zwolnić a nie wylewać żale w necie

Karol

Pod kopułą to ty masz strasznie najebane tylko narzekasz na firmę a jednak cały czas tam pracujesz widocznie jesteś lewusem że nigdzie nie możesz se roboty ogarnąć żal mi ciebie bez odbioru

@Karol

Skąd wiesz (usunięte przez administratora) p.... ny że jestem jeszcze pracownikiem firmy. Idź zmarszcz sobie freda może napięcie z ciebie zejdzie i we łbie się poukłada.

@Józwa

Jak nie pracujesz w firmie a na nią narzekasz to jesteś jeszcze większym debilem niż myślałem nara

Dobranoc...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Buster? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR DO NIEMIEC do pracy w D , GB i inne
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba

Nasza lojalność i wierność firmie została wyceniona na 319 PLN z ogonkiem. Dziękujemy!!!

...

Dokładnie

JarekK

"Prezes obiecał" - to oksymoron

Nimrawy

Warto przyjść do roboty. Bo chciołem przyjść. Godejta.

Taki se
@Nimrawy

Najlepszo firma w Inie.

Anonimus

Jak jest teraz

Kopninty Kazek

Słyszołem że Chińczyki mają przyjść do roboty od lutygo. Aborygeny i Eskimosy od marca. Na barakach wynajmują im lokale. Sklepowo zaciro rynce bydą nowe klienty. Tylko muszą się nauczyć chlać jak Poloki.

Kopninty Kazek

Ty cały jesteś jedną wielką masakrą kmiocie.

Filut

KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM BUSTERA. TERAZ I NA WIEKI WIEKÓW AMEN!

Ktoś

Zaczęło się. Nowy kierowniczek rodem z Opak-Metu zaczyna swoje rządy min. od likwidacji przerw. Ciekawe jaki będzie następny ruch.

@Ktoś

Masz rację. Zobaczymy co dalej.

Korki
@Ktoś

A czym ma się wykazać, skoro aplikował na magazyniera, a z braku chętnych został kierowniiem "Wśród ślepców jednooki królem"

Byly

Ciekawe czy posciaga Ukraińców z opak metu.jak juz nikt nie będzie chciał tam pracować.Za chwilę zaczną się następni zwalniać...

@Byly

Nikt się nie będzie zwalniał, nie płacili 4 miesiące i siedzieli, przerwy zlikwidują też będą siedzieć.

Tytus

Czy prezes na pożegnanie Panom z biura nadal recytuje Treny Kochanowskieg ?

PISO-fob

Wszedł NOWY WAŁ. Teraz będziemy zarabiać, zobaczyta ludzie. Te PIS-owskie ścierwo wykończy wszystkich łącznie z BUSTEREM. Kupować dobre sznury w promocji ludziska.

Do PISO fob
@PISO-fob

Ciekow jestem ilu z Wos głosowało na (usunięte przez administratora) bo Won pincet plus dawaja. Co się mortwita NOWYM WAŁem jak wy to i tak pensji nie mo ta to ani mni ani wiecy nie dostanieta

uczciwu

To była kiedyś firma rodzinna. Większość dyrektorów pochodziła z jednej familii. Wszystkich zwolniono bądź sami odeszli. To Oni zawalili i doprowadzili firmę do takiego stanu że sprzedano firmę.

@uczciwu

Niestety ale sporo w tym masz racji . Choć osobiście uważam że najwięcej zawalił młody buczek ze swoim latrerkiem P.P. którego zrobił dyrektorem produkcji !!!!.

Były

Gł upi jesteś gó wno wiesz. Sprzedali żeby to uratować, nowy Prezes i Dyrektor handlowy doprowadzili do upadku.

Byly
@uczciwu

Też uważam że Stejter i cała familia zawaliła. Dyrektorzy sprzedaży oparli produkcję o jednego kontrahenta- Pesę i to się zemściło. Potem było już za późno. A jak przyszedł nowy dyrektor to pozamiatał to towarzystwo nierobów i zwolnił.. Fakt sam nie ma pojęcia.

uczciwy

Zawalili wszyscy po trochu. Stary nie słuchał nikogo. Dyrektorzy d/s sprzedaży siedzieli i pierdzieli w stołki. Ale etaty dla rodziny i wypłaty dla nich z sufitu były. Tylko za co? Rodzina Stejterów w biurze to ponad 10 nieudaczników. PESA to gwóźdź do trumny. Potem nieudolnie szukano innych kontrahentów . Tylko to już było za późno. Dobrze że zwolniono wszystkich już byłych dyrektorów ds sprzedaży i innych mało rozgarniętych

@uczciwy

Jak starzy Szefowie rządzili to nie zalegali z wypłatą 3 miesiące.

obecny pracownik
@Były

Nie broń Stejterów. Skoro płacili i niby było tak dobrze to czemu za bezcen sprzedali firmę? Bo zarządzanie to była dla nich czarna magia !!! Nie wiesz jak było. Ale przed wypłatami było szybkie wysyłanie chociaż części detali( nie całego zamówienia) aby tylko pieniądze na konto jakiekolwiek wpłynęły

@obecny pracownik

No właśnie sprzedali ludziom dla których zarządzanie to nie "czarna magia" tylko chleb powszedni i co zrobili z firmą?

@obecny pracownik

No rządzący teraz napewmo są lepsi...ha ha ha

Józwa

Są piniądze. I co niedowiarki. Kopary opadły.Śmieliśta się z (usunięte przez administratora) co zostali. Popatrzta na swoje krzywe ryje w lustrze. Śmiejta się ze siebie....

@Józwa

I na ile ta dotacja wystarczy? Co będziecie produkować i kto będzie produkował?

@Były

O pracę bym się nie martwil bo jest dosyć dużo gorzej wygląda sytuacja z ludźmi bo ci co zostali mogą nie dać rady tego udźwignąć no ale pożyjemy zobaczymy

Ilala

... śmiejta sie, popatrzta, piniondze... - level - aktualny pracownik BUSTER

@Ilala

Ty myślisz, że ktoś jest takim debilem jak oceniasz. Może Ty faktycznie jesteś upośledzona(y), bo nie czujesz, że ktoś sobie robi jaja. Współczuje braku mózgu.

@Ilala

Po twoim wpisie widzę, że nie ma o czym z tobą dyskutować Myślisz, że każdy jest taką amebą bez mózgu jak ty. Współczuje....

@Józwa

No faktycznie wspaniała firma zapłaciła w grudniu wypłatę za lipiec. Marzę żeby tam pracować.

Maniek

Fszyskigo dobrygo w Nowym Roku dla fszyskich co robio w BUSTEŻE i majo sie dobże i dajo z siebie fszysko rzeby fszyskim rzyło sie lepi i firma sie czymała i nom na hlip dowała. BUSTER tero i zafsze.

Waluś

Bo tak

Fop

No fakt. Wypłata części zaległych wynagrodzeń to wielki sukces. Jak łatwo zadowolić szary lud ...

Waluś
@Fop

Bo nie

Ile bydzie na świnta?

Buster

Uscisk dloni prezesa

Zostaw merytoryczną opinię o Buster - Inowrocław

• Jak się pracuje w Buster?

Zobacz opinie na temat firmy Buster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 32 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 123 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buster