Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Igor

szkoda

Firma porażka kłamią ze stawkami problemy z komunikacją pracownik firma czy kierownik rejonu .Ogólnie brak poszanowania pracownika Nie wydają pasków do wypłaty i czasem wypłaty się nie zgadzają a udowodnic i jest strasznie trudno .Jesli lubisz być oszukiwany i poniżany polecam argusa ????

Natalia

@WujekZKopalniKredy Dziękuję Ci za Twoją opinię na temat tego, jak wygląda praca w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Jestem pewna, że pomogłeś nią wielu użytkownikom. Pamiętaj jedynie o tym, że wypowiadając się na forum publicznym powinieneś się wypowiadać w sposób stosowany. Stawiasz wobec tego pracodawcy poważny zarzut, jakim jest mobbing i argumentujesz to właściwie. Dlaczego zatem tego nikomu nie zgłosiłeś?

tygrys35

Do Natalia post z dn 25.05.2018 godz 14:18 oczywiście firma po zlozeniu pozwu do sadu wyplacila za te nadgodziny ,tyle tylko ze zaraz potem zwolnili mnie z Argusa

Pracownik Ochrony

logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
tygrys35

Do Natalia post a dn 25.05.2018 godz 14 ; 12 Sosnowca tez dotyczy bo to ta sama rejonizacja , a szkopol w tym ze firmy nikt nie zamknal i ma się dobrze bo sory ze to powiem lecz Polska to kraj stworzony dla roznych oszostow i kanciarzy . np. w Czechach taka sytulacja jest nie do pomyślenia

Natalia

@tygrys35 Piszesz o sytuacji w Dąbrowie Górniczej, Katowicach i Siemianowicach, a czy wiesz może, jak rzecz się ma w Sosnowcu? Ilość godzin, o których wspominasz (a także ich fałszowanie) jest faktycznie niezgodna z Kodeksem Pracy. Czy myślisz, że to było główną przyczyną zamknięcia firmy? Pamiętaj, że na forum nie możesz posługiwać się personaliami konkretnych pracowników - dotyczy to również inicjałów.

tygrys35

Dotyczy Dabrowy Gorniczej Katowic Siemianowic . firma wyzyskuje ludzi praca na biedronce to najmniej 210 do 250 godzin od osoby osoby zatrudnione na umowę nie maj płacone za te nadgodziny teoretycznie sa one do wybrania tyle tylko ze pan sz. nie wyraza na to zgody .pracownicy sa zmuszani do podpisywania 168 godzin w karcie pracownika odmowa skutkuje zwolnieniem wiem do z własnego doświadczenia z ta firma gdzie pracowałem przez 3 lata podanie firmy do sadu pracy to także natychmiastowe zwolnienie .można tez zapomnieć o urlopach co do godzin pracy firma falszuje dokumentacje wpisując do karty pracownika 168 godz co jest kłamstwem

Dziwie się że takie koncerny jak BIEDRONKA ROSSMAN wogóle powierzają tym kanciarzą ze śląska firma psudo "argus" są to polskie cwaniaczki wykorzystuja pracowników dając im grosze a ten dupek kordynator na polkowice i strzegom nadaje się do kapusty deptania nie zeby prowadzić ochoronę

mrowkolew
@Marek

a mnie nie dziwi ze biedronka czy rossman korzysta z argusa im gorsza ochrona tym wieksza kasa dla biedronki nazywa się to zwrotem podatku , i odszkodowaniem za straty a prym na slasku Katowice i okolice wiedzie pan szota

Anymous

Dzień dobry, chciałem zostać pracownikiem ochrony w Argus, przyszedłem na rozmowe 10zl na godzine, praca w biedronce... no i doszliśmy do szkolenia, 2 dni po 8 godzin.. pytam czy płatne, odpowiedziano mi że bezpłatne.. już miałem szkolenia na ochronie ale płatne... oczywiście podziękowałem za współprace.. i tak sobie pomyślałem, że to złodziejstwo i wyzysk.. w całej Polsce niech przyjdzie w ciągu tego jednego czy dwóch dni ktoś na darmowe szkolenie, ale normalnie pracuje... i tu nagle odpowiedź jednak pan sie nie nadaje... Masakracja... Nie polecam tej Agencjii Ochrony.

mrowkolew12

a i jeszcze jedno dla nowych pracowników jak trafisz do sklepu w centrum miasta dot katowic i okolice to zapomnij o urlopie czy wolnym

mrowkolew12

REKRUTACJA !!! JAKA REKRUTACJA ??? oferta w urzędzie pracy dostaniesz numer tel do pana SZOTY i lataj za nim jak PIES ZA SUKOM i pros się o rozmowe

mrowkolew12

tak praca jest u pana szoty na terenie katowic i okolic a przy wyplacie dostaniesz za 168 godz na umowie o prace a fizycznie będziesz robil np. 210 lub 250 w zaleznosci od sklepu i nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć ze jak się odezwiesz to wylecisz ZLODZIEJE i OSZUSCI którzy FALSZUJA KARTE OSOBOWA PRACOWNIKA ZMOSZAJAC GO DO PODPISANIA 168 GODZIN

Natalia

@Antypolaco, rozumiem, że finalnie nie zostałeś zatrudniony w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Brałeś jednak udział w procesie rekrutacyjnym w tej firmie. Inni użytkownicy forum chętnie zapoznają się z Twoją relacją z jej przebiegu. Z ilu etapów się składał i w jakiej atmosferze się odbywał. Zachęcam Cię do przedstawienia swoich wrażeń z rekrutacji u tego pracodawcy.

Blade wieczny łowca:))

Kierownicy Argus od trzech miesięcy umawiają się ze mną na spotkanie o prace ale ciągle przekładają spotkania bo twierdzą że mają dużo wyjazdów i opiekują się biedronkami w całej Polsce ŻENADA po tym co przeczytałem opinie byłych pracowników podziękuje tym oszustom. Kierownicy Argusa wymagają wręcz każą abym sam się z nimi kontaktował z w sprawie spotkania o prace ale za każdym razem rozmowa kończy się na słowach cyt ''może jutro proszę zadzwonić to może jutro się spotkamy". Nawet podczas rozmowy telefonicznej kierownicy sprawiają wrażenie nie miłych i nie za bardzo zainteresowanych kandydatami na stanowisko!!! Uważam że firma jest nieodpowiedzialna i nawet kontakt telefoniczny jest z nimi utrudniony!!!!

Antypolaco
@Blade wieczny łowca:))

Powiem tak to jest prawda bo tez staralem się w argusie na śląsku o prace i też oblewają ludzi dla tego taka firma powinna zniknąć z ryku na dobre albo nie zatrudniają osoby niepełnosprawnych sprawne jak w tym chorym państwie to robi dużo firm ochrony na Śląsku oszustwa i naciogacze nic więcej pisza ogłoszenia a potem (usunięte przez administratora) jest z tego i tyle powiem tylko tyle ze to jest wszystko do (usunięte przez administratora) w tym chorym kraju niech zatrudniają więcej niepelnosprawnych slepych i głuchych bo więcej kasy za takich dostają.. (usunięte przez administratora) kraj

Bubezleb

Witam pracowalem w w argusie dosc dlugo dostawy sklepy namioty itp.godzinowo ciezko bedzie mnie przebic we wrzesni mialem 417 godz namiot plus sklep ustalona stawka za namiot minela sie z prawda ale pocieszam sie ze i tak ich wydymalem gdyz spalem w domu a namiot mialem gdzies jak konczyli w biedrze to pokazywalem sie ze jestem i jak rano kierownik przychodzil a to dlatego ze na kase mnie skroili dojezdzalem na nocne dostawy 40 km mialem miec dodatek za paliwo ale nawet nie powachalem tych pieniedzy wiec sie odwdzieczylem jak przyszla nowa koordynatorka to wieczmie kasy mi brakowalo chyba gruba pinda farbowana dla siebie brala a jak zrezygnowalem z tej intratnej pracy to mnie zwolnili ze sklepu jak dla mnie to najbardziej zaklamana,, firma,, jak mozna ja tak nazwac ale mam satysfakcje gdyz olewalem ta prace ile moglem pod monitor kladlem tel i ogladalem filmy albo spalem jaka placa i traktowanie pracownika takie uslugi z mojej strony niech sie wypchaja. Wracam do starej firmy za granica tam przynajmniej dohrze placa i szanuja pracownika moge zalatwic prace 12 euro na godzine bylemu pracownikowi argusa tylko za to ze musial sie w tej posranej firmie meczyc pozdro

MM
@Bubezleb

część paco to za praca za granicą ??

Moviecentral

Orientuje sie ktos jak wyglada praca w argusie w konwojach w sosnowcu i okolicach ??

WŁADEK

Jesli jakis kierownik......... jest zainteresowany co robia jego byli pracownicy to niech nie pyta sie osób trzecich , niech ma na tyle odwagi i zadzwoni osobiscie . I sie zapyta co u nich slychac Pracowałem w Biedronce w Dębicy kordynator pracy pan Piotr Z napisał na mnie notatkę że z klijętami rozmawiałem tłumaczyłem że to nie klijent tylko kolega z którym nie widziałem się ponad 10lat nie interesowało go drgie że nie zabrałem napadówki na czs 2godzin jak nie miałem przez jeden miesiąc bo trzymał u siebie było ok . -za to że nie donosiłem do niego co robii kierownik sklepi kasjerki kier reg biedronki napisał notatkę że brak efektów związku z tym dziadostwem zwolniłem się NIE POLECAM PRACY W TYM DZIADOSTWIE W TEJ FIRMIE

BYŁY CIEĆ

Jesli jakis kierownik......... jest zainteresowany co robia jego byli pracownicy to niech nie pyta sie osób trzecich , niech ma na tyle odwagi i zadzwoni osobiscie . I sie zapyta co u nich slychac . CZYZBY SUMIENIE NIE DAWALO SPOKOJU. ZA te swinstwa co wyrzadzila pracownikom bylym i obecnym ,i niech da mi spokojnie zyc .

haha
@BYŁY CIEĆ

czyzby to pan "KIEROWNIK MICHALEK KOM....?" ze Stalowej?!?!?! :)

Były ciec
@haha

Nie on

Byly ciec
@haha

Wiem ze kierownicy rejonu czytaja to co sie pisze. Pamietajcie wszystkiego co pracuje w firmie. Na caloksztalt firmy nie ma co narzekac bo Oki. Ale nigdy nie przywiazujcie sie do kr rejonu bo moze wam czasami bokiem stanac,osobiście mam szacunek do Pani moniki g. Ale co do niektorych powiem nie zaluje ze mnie tam nie ma.

Jak się niektórym nie chce pracować to szukają na kogo zwalić winę? Jak się lubi to co się robi to nie ma narzekających

Natalia

@Moviecentral, Agencja Ochrony Mienia i Osób , obecnie nie prowadzi żadnej rekrutacji, bynajmniej nie widziałam żadnych ofert pracy zamieszczonych na portalach z ofertami. Jednak na stronie internetowej firma poszukuje również instalatorów systemów alarmowych. Czy ktoś z obecnych osób zna warunki zatrudnienia?

prac ochrony

Witam , macie maila do nich, bo na stronce brak....

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"