Opinie o ODYS Stocznia Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ODYS Stocznia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ODYS Stocznia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ODYS Stocznia Sp. z o.o. w Gdańsk

spawacz

Odys zmienia nazwę i siedzibę - GSO Koszalin Firma totalnie nie wypłacalna ale biuro sobie wyremontowali na (usunięte przez administratora) Gdańsk (kolejny adres) . Ta siedziba w Koszalinie to przykrywka, na Hubala będzie filia a w rzeczywistości wszystko tam będzie kierowane (usunięte przez administratora)). Pamiętać trzeba te nazwiska prezesów i pozostałej kadry i ostrzegać ludzi.

wydymany

miśkowi coś się pokręciło nikomu nie płacą

misiek

mi tam płacą opóźnienia maja 7-10 dni ale kto ich nie ma jakby kasy nie było na koncie to odrazu robi się charmider na stoczni i kasa wpływa

wydymany

ja wróciłem 14-kwietnia i do tej pory kasy nie ma i zapomnijcie że będzie wyjebali nas bez mydła

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w ODYS Stocznia Sp. z o.o. na stanowisko Dam pracę? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
DANIEL

(usunięte przez administratora) ODDAJCIE NAM KASE

debil

A ja ku....a czekam 5 tyg. miało być w najpóżniej w piątek 5 tygodnia nie ma idzie 6 tyd. są tylko zapewnienia przez project menedzera że będzie kasa , a co mam [/admin] kaczki ze stawu .

misiu

mi płacą co 2 tyg czekam teraz do piątku na 3 przelew

welder

Uwaga Odys stocznia werbuje spawaczy i monterów kadłubów do holandii na stocznie Trico w Rotterdamie -nie płaca kasy ,po 2 tyg. miała być kasa chłopaki siedzą 5 i 6tygodni karmieni zaliczkami po 30€ na tydzień żeby się nie rozpili do końca projektu ,więc chleją tzw herbatkę-bimber ,syf brak koordycji i zachowania BHP -robota to czysty PGR spawasz w deszczu wody po kolana ,kabli z prądem jak makaron ,czasami kopie ,totalny syf ,zjedziesz do domu to zapomnił o pieniądzach ,więc ludzie siedzą i robią karmieni obietnicami że będzie .NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI--A JAK NIE TO SAM SPRAWDZ nie dają butów ani ubrań roboczych -----weż kasę bo zdechniesz .

bezkasy

od roku wisza mi kase ok 8000 nie wyplaca bo nie maja pytanie to za co pracuje ta osoba ktora odbiera telefoy spolecznie?

jw

Dlaczego oni szukają pracowników. Przecież ta firma nic nie posiada , to czym pracują i gdzie? To zatrudniony pracownik przychodzi z własnym sprzętem i pracuje na polu bez prądu A i jaszcze do tego nie dostanie wypłaty .

(usunięte przez administratora) TYLKO KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY. CO ONI MAJĄ TAKIE PLECY.

ka

Firma Jest niewypłacalna. Oszuści.

ODYS nie płaci swoim pracownikom. Wszystkim dobrze radzę nie pakujcie się w pracę w tej firmie bo mocno się rozczarujecie.

misiek

Najgorsza stocznia na jakiej robiłem . Złodzieje i oszuści. Nie polecam. Ludziom po 3 miesiące wiszą pieniądze i w dodatku płacą na raty i do tego jeszcze mają pretensje że człowiek się upomina o swoje.

ada

Sami sobje ja podpalili zeby odszkodowanie wyrwac jakies, bo na wypłaty niemaja bo GIL wszystko(usunięte przez administratora) hahaha

Niema co sie pchac

Słowa kojarzące się z ODYS Stocznia Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ODYS Stocznia Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w ODYS Stocznia Sp. z o.o.:

Zostaw merytoryczną opinię o ODYS Stocznia Sp. z o.o. - Gdańsk

ODYS Stocznia Sp. z o.o.