Opinie o ŚPRD TRAKT w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ŚPRD TRAKT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ŚPRD TRAKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŚPRD TRAKT w Kielce

były pracownik nieroku

dno klapa lipa i chyba sie tam nic nie zmieni.pozdro dla chyba jedynego spoko kierownika pana Andrzeja A. jest pan tam jeszcze?

brrry
@były pracownik nieroku

RACJA w 100%. Pozdro dla Pana Andrzeja A. Wie ktoś jak(a) Pogoda jest czy już poszła (poszedł) w zapomnienie.

brrry
@były pracownik nieroku

harry

Ze Powiem krotko, zaden cywilizowany i szanujacy sie pracownik nie powinien o tej firmie nawet pomyslec. Banda zwyklych [usunięte przez moderatora] ktorzy mysla ze sa madrzejsi od innych szczegolnie ten co ma plecy tatusia maly grubiutki osiolek, wybitny kret i klamczuch oraz ambitny ale sflustrowany dyrektorek [usunięte przez moderatora] . Sa lepsze firmy drogowe w kielcach.

woj
@harry

Oj, jest tam ich znacznie więcej, miauczki, żuczki inne gady

BYŁY PRACOWNIK

POWIEM KRÓTKO I NA TEMAT; JEŻELI KTOŚ MYŚLI ŻE TAM SIĘ CZEGOŚ DOROBI TO BĘDZIE W SZOKU. KIEROWCA NIE MA NA CO LICZYĆ, JEŹDZI JAK WARIAT, TARCZKI??? GDZIE TAM, STAMN TECHNICZNY??? GDZIE TAM BYLE DO PRZODU. A TO DZIĘKI [usunięte przez moderatora]. I INNYM MIANOWICIE TEN PAN KIEDYS BYL ZWYKLYM [usunięte przez moderatora], KRECIL, KOMBINOWAL A TERAZ UDAJE [usunięte przez moderatora] CUDA JAKIE SIE TAM DZIEJA SA ZASKAKUJACE. NALOTY Z KONTROLA STANU PALIWA W DZIEN I W NOCY NA KOPALNIACH ITP, [usunięte przez moderatora], ZAROBKI JAK SIE UMIE WEJSC TZW W ZAD TO SIE ZAROBI OK 2000 - 2500ZŁ A JAK NIE TO TEZ ALE PRZY WYPŁACIE POTRĄCĄ ZA WSZYSTKO CO TYLKO[usunięte przez moderatora] JEDNYM SŁOWEM - LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA, NIECH SAMI PIORĄ SWOJE BRUDY, WYKUPILI OD PAŃSTWA ZA GROSZE UDZIEŁY W TRAKCIE, NABRALI ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW SPRZĘTU, A DLA[usunięte przez moderatora] NAJWAŻNIEJSZE JEST WYDAWNICTWO, SAM TO POWIEDZIAŁ NA ZEBRANIU, SŁYSZAŁEM NA WŁASNE USZY. WIĘC WSZYSTKO DĄŻY DO -- NICZEGO., POZDRAWIAM

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ! Obiecują gruszki na wierzbie, a rzeczywistość jest całkiem inna. Żerują na taniej sile roboczej. Ludzi traktują jak śmieci. [usunięte przez moderatora] na wypłatach i trzeba się prosić o własne pieniądze. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Brałeś udział w rekrutacji do ŚPRD TRAKT. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
szefu

anonim - 2011-06-07 19:13:26 Jestem już starym stażem pracownikiem, ale teraz co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.[usunięte przez moderatora] Człowieka mają za nic. [usunięte przez moderatora] to młodzież po szkole co pety każe zbierać ludziom po 50-tce. Cichaczem wymyślają coraz to nowsze metody zeszmacenia. [usunięte przez moderatora] po szkole wprowadzają własne rządy, powstała klika [usunięte przez moderatora]Ta firma w tym tempie padnie. No chyba że to jest działanie celowe.obiecuja zarobki a w rzeczywistosci to 1700 bruto na sprzecie i nadgodziny ktore moze placa jak im sie umysli a premia to roczna nie widoczna jest Ta firma to dno robilem tam i wole pod sklepem stac niz robic za darmo i jest coraz gorzej [usunięte przez moderatora]na calego i ludzi maja za nic

Brak poszanowania dla pracownika, zarobki to minimum krajowe i jeszcze do tego godziny pracy dodatkowe których firma nie chce płacić. Moim zdaniem dąży[usunięte przez moderatora] do upadku firmy, by szybko się dorobić na sprzedaniu maszyn które unia dofinansowywała. Z takim podejściem do sprawy to nieuniknione. Dojazdy na teren budowy niepłatne, wychodzi się z samego rana z domu i wraca na wieczór a czas pracy liczony jest z 8 godzin i to ma być fer -- może tak by szanowny[usunięte przez moderatora] popracował tak z nami przez jakiś czas na drodze w tym upale, deszczu, zimnie czy śniegu i wtedy ocenił prace i zapłatę za nią. Bo ja za 1100zł miesięcznie mam utrzymać siebie, żonę i dziecko i to ma być nasza wspaniała Polska.

Były

Największym złem w Trakcie jest jego[usunięte przez moderatora]. Wyjątkowy [usunięte przez moderatora]i krętacz. Wyciągał razem z byłym [usunięte przez moderatora]kasę bokiem ile wlazło aż dziw że ich nikt nie przymknął. Skarb Państwa jako udziałowiec 40% Traktu był mocno [usunięte przez moderatora] Do 2008 roku straty pokrywano kreatywną księgowością. Firma transportowa Via i[usunięte przez moderatora] i dostawców zasilały kieszenie [usunięte przez moderatora] W 2008 roku odszedł [usunięte przez moderatora], powołano nowy zarząd z nowym człowiekiem który miał doświadczenie w zarządzaniu .[usunięte przez moderatora]oddał lejce na na jakiś czas. Wprowadzono czytelny schemat organizacyjny, nagrody z zysku dla kierowników budowy, zaczęto szanować pracowników. W firmie po raz pierwszy pojawił się autentyczny zysk. Trwało to niestety dość krótko. Nowy Zarząd nie podporządkował się [usunięte przez moderatora] i go odwołano.W 2011 r. wróciły stare porządki w nowym wydaniu. Nowy [usunięte przez moderatora] jest na sznurku [usunięte przez moderatora] ludzie traktowani są jak roboty, odeszła kadra która mogła pracować dla wspólnego dobra. Teraz TRAKT to dno i przykład złego zarządzania.

Jestem już starym stażem pracownikiem, ale teraz co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. [usunięte przez moderatora] na całego. Człowieka mają za nic. [usunięte przez moderatora] to młodzież po szkole co pety każe zbierać ludziom po 50-tce. Cichaczem wymyślają coraz to nowsze metody zeszmacenia. [usunięte przez moderatora] i jeszcze raz [usunięte przez moderatora] po szkole wprowadzają własne rządy, powstała klika [usunięte przez moderatora]Ta firma w tym tempie padnie. No chyba że to jest działanie celowe.

Zostaw merytoryczną opinię o ŚPRD TRAKT - Kielce

ŚPRD TRAKT