Opinie o ŚPRD TRAKT w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ŚPRD TRAKT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ŚPRD TRAKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŚPRD TRAKT w Kielce

Max Nowy wpis

Chciałbym się przyjąć do grupy bitumicznej czy ktoś wie ile godzin się pracuje i ile można zarobić na miesiąc byłbym wdzięczny

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ŚPRD TRAKT?

Ponxji Nowy wpis

Omijać z daleka, praca sezonowa, potem pracowników zwalniają.

filemon

Firma ma dobre opinie ale trzeba pracować co nie każdemu odpowiada.

Bonifacy
@filemon

Opinia @Konrad 17.12.2017 17:22 Firma prężnie działa, szuka pracowników czyli jest dobrze. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?... firma może i szuka pracowników, ale nie dba: podczas pracy trzeba latać w krzaki, bo nie ma nawet przenośnego wc TOITOI na miejscu pracy. I jak to się ma do BiHP? Wstyd....

Bonifacy Nowy wpis
@filemon

Mechanik serwisowy 19.07.2018 20:29 Opinia Szanujący się mechanik omija to miejsce bardzo szerokim łukiem!

Bonifacy

Filemon :) ile Ci płaca za pisanie bzdur? (usunięte przez administratora) sie niezle, no chyba ze ma sie wyzsze stanowisko po protekcji , to mozna (usunięte przez administratora) w stołek. Ci co zapieprzaja zarabiaja nieco powyzej najnizszej krajowej, jesli komus odpowiada :) powinien sie starac tam o prace , no chyba ze ma sie zgrabny tylek i dobra gadke ... mozna zawalczyc o wiecej

Brałeś udział w rekrutacji do ŚPRD TRAKT. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
endriu

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem, mało płacą, wykorzystują na maxa, (usunięte przez administratora) a myszy latają w biurze po ścianach.:)

Agata

Na stronie internetowej ŚPRD TRAKT znajduje się informacja, że firma poszukuje pracowników w następującym charakterze: INŻYNIER / MAJSTER BUDOWY OPERATOR MASZYN DROGOWYCH ROBOTNIK DROGOWY Wszelkie informacje odnośnie wymagań i obowiązków znajdziecie pod linkiem: http://trakt.kielce.pl/praca @Jan czy ten problem był zgłaszany przełożonym? Może warto poruszyć z nimi ten temat?

Konrad

Jan
@Konrad

Agata

@Mechanik serwisowy a dlaczego? Byłeś lub jesteś pracownikiem ŚPRD TRAKT? Mógłbyś napisać co skłoniło Cię do takiej opinii, jaką przedstawiłeś na temat tej firmy? Chętnie dowiemy się czegoś więcej. Każda konkretna informacja o realiach, będzie interesująca dla osób, które rozważają wysłanie w to miejsce swojego cv.

Mechanik serwisowy

Szanujący się mechanik omija to miejsce bardzo szerokim łukiem!

wyznacznik

Pogoda cały czas jest :)

brrry

Jak tak czytam to nic się nie zmieniło od czasu kiedy uciekłem z tej firmy.

maciek

naparde wszystkich przyjmują? z tego co wiem to wymagają doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg (min. rok), a na na stanowisko Projektanta - uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej no i też ukończone studia wyższe kierunkowe, wiec troche tego jest.

sk

Na stronie firmy są nieprawdziwe dane w60 %, zarobki w stosunku do ilości godzin to porażka, jeśli zależy wam na doświadczeniu to polecam, przyjmują wszystkich

woj

Raczej za nadgodziny nie zapłacą. Z tego co wiem praca w nadgodzinach jest płacona ryczałtem.

tomex

Ja tam żadnych ofert pracy u Nich nie widzę. Z resztą nawet gdyby były to i tak bym nie wysyłał CV :-) Ponoć cienko przędzą.

moja niezalezna opinia

Niestety, obecnie nie polecam. Za poprzedniego prezesa było zdecydowanie lepiej (mam na myśli wizerunek firmy na zewnątrz oraz realizacje kontraktów).

@moja niezalezna opinia

"Za poprzedniego prezesa było zdecydowanie lepiej" to za którego Prezesa było lepiej??? Bo chyba nie za tego co siedzi w Radzie Miasta.

LL

W tej firmie większe szanse mają dziewczyny...

D W
@LL

ta..... zatrudniają coraz brzydsze , kiedyś byłem zapytać o pracę małe rude i......... no cóż...szkoda pisać

Olek
@D W

Znam ją bo z nią pracowałem w Macu, trzeba na nią uważać . Sprzedałaby własna matkę aby osiągnąć swój cel. Często widywana jest z Cyrańską.

woj

W zasadzie nie, ale trzeba czekać i czekać na sprzyjającą chwilę (np. ktoś zrezygnuje z pracy).

aniela g

ja tez bardzo chciałabym wiedzieć czy praca jest warta czegokolwiek i czy będzie mi się finansowo i w kwestii doświadczenia zawodowego opłacała. napiszcie kochani prosze czy realkna ścieżka jakiegokolwiek awansu tam istnieje i czy jak tam pójdę pracować to stanę w miejscu czy nie, oprócz super zarobków chciałabym się tez rozwijać

@aniela g

Praca tak sobie, a awans tylko możliwy jak jesteś z układu rządzącego

Tu

Nie ma co się zastanawiać czy jest sens czy nie ma sensu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą to wysyła obie rzeczy i tyle. Pytanie tylko, czy praca jest tego warta. Mógłby ktoś podpowiedzieć jak wszystko w firmie funkcjonuje i czy planowanie u nich swojej kariery to krok w dobrą stronę. Co więcej nie wiadomo nawet jakie pieniądze oferują..

Zostaw merytoryczną opinię o ŚPRD TRAKT - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042