Opinie o Agrotop kaczmarek w Niedźwiedź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agrotop kaczmarek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agrotop kaczmarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrotop kaczmarek w Niedźwiedź

123bud

ojciec pracował i odradza wszystkim dobrze że zmienił prace większy spokój w domu po jego przyjściu (usunięte przez administratora)

szef

Pozdrawiam wszelkich ludzi dobrej woli i wszelkich kibiców AGROTOP-u. Zapraszam młodych kreatywnych chcących coś w życiu osiągnąć do pracy w mojej Firmie .Pozdrawiam również byłych pracowników którzy tak żywo się interesują firmą.Szczególnie pozdrawiam tych którzy pracują u nas wiele lat a jest ich 80% dzięki Szef

o kurde

tykwa a co jesteś zadowolony/zadowolona? :) nie wątpię w każdej firmie są pupilki szefostwa których praca to sielanka. O firmie świadczy rotacja ludzi jaka miała tam miejsce przez ostatnie dwa lata

o kurde

Ale słodzicie, chyba że Pan Szef obrał inną taktykę i nie broni oficjalnie firmy na forum tylko podszywa się pod pracowników ............

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agrotop kaczmarek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
ktoś

@filippe, Oczywiście że są umowy o pracę. Najpierw próbna a potem na określony. I w przeciwieństwie do innych firm do ZUS idzie nie tylko minimalne wynagrodzenie.

do Misia

To, nie portal reklamowy. Jak nie pracowałaś u Pana Kaczmarka to z jakiej racji się wypowiadasz na forum? To nie facebook ani żaden z takich portali. Opinie piszą byli i obecni pracownicy i jest to informacja dla innych osób które myślą o pracy w tej firmie. Prywatnie to możesz dodawać opinie ale na pewno nie na tej stronie www

Misia monia

P.S zapraszamy do Jaskowej doliny :)

Misia

Calkowicie sie z tym zgadzam. No ale przasada jest w tym co inni pisza. Wiadomo ze w pracy nie bedzie zawsze milo i slodko. Ja znam p. Tomasza jakby prywatnie a nie jako szefa.

Misia

P. Tomasz jest szefem wiec musi byc surowy dla pracownikow inaczej wszyscy weszli by mu na glowe. Wiec nie przesadzajcie i nie narzekajcie. Znam p.tomasza i jest to naprawde fajny i mily facet. W mojej knajpie byl czesthm goscie czasem rozmawjalismy i wydaje mi sie naprawde madrym czlowiekiem.

ktoś

pytanie: skoro tam tak źle, to dlaczego po okresie próbnym każdy podpisuje kolejną umowę? dlaczego nadal są tam jacyś pracownicy? patrząc na wpisy wszyscy powinni uciekać gdzie pieprz rośnie... coś mi się wydaje że te negatywne opinie wypisuje ktoś kto szuka takiej pracy gdzie ręce, nogi i głowa mają spokój. Niestety nie wszyscy mogą być dyrektorami. Żeby zarobić trzeba pracować. Lepiej pracujesz - lepiej zarabiasz. To jest raczej logiczne. Więc zamiast pisać bzdury zakasajcie rękawy i do roboty!!!

Tomasz Kaczmarek

nudny jestes zgrana płyta swiat sie zmieniał a ty ciagle w PRL siedzisz straszne ale musiałes po paru miesiacach oszuszczie ponowne bzdury pisac współczuje takiej zółci może Cie zalac . My dajemy sobie rade swietnie ludzie chcą u nas pracować i te twoje sciemy nic nie daja mamy nowych wspaniałych ludzi bo bardzo dobrze płacimy papa

unia

jak widzę te wpisy co poniektórych delikwentów to nasuwa się pytania jak ta firma jeszcze istnieje jak tam taka tragedie .i cud że tam jeszcze ktoś pracóje i chce pracować bo ma ide bo są z tego jakieś owoce.

kols

To że pan panie Tomaszu tak broni swej firmy to jest zrozumiale ale niestety sam pan chyba nie wierzy w to co pan pisze dobrze pan wie ze to co ludzie wypisują jest 100% prawda a ta osoba podająca się za Haline z GSu to jest pana największy przydupas który jak widac tez nie ma odwagi sie przedstawić

Tomasz Kaczmarek

WITAM, HALINA TE TWOJE BZDURY SA STRASZNIE NUDNE . MAM PROPOZYCJE ROZPOCZNIJ DZIAŁALNOSC GOSPODARCZĄ I POKAZ JAK NALEZY ROBIC INTERESY JAK POSTEPOWAĆ Z LUDZMI , UTRZYMYWAC ICH RODZINY I TEN WYSOKI POZIOM INTELEKTUALNY NAPEWNO ZAGWARANTUJE WIELKI SUKCES CZEGO OSOBISCIE żYCZE A PO 2 LATACH ZADZWON DO MNIE I OPOWIEDZ JAK TO BYŁO FAJNIE I CUDOWNIE W POLSKIM PIEKIEŁKU

Tomasz Kaczmarek

Witam, Jak się nic nie robi to się błędów nie popełnia . Pozdrawiam i fajnie że mi ktos na tak wysokim poziomie może zawsze udzielić kulturalnej pomocy. Tomasz Kaczmarek

"Halina z GS-u"

Witam Cytuje "nie umią"... Widać właśnie na czym jest zbudowana ta "firma" na poziomie BMW.... I kto nią dowodzi... Strach zapytać co oznacza ten skrót. Ja osobiście polecam tą pracę i zachęcam do oceny po zakończeniu... Później już na nic nie będziecie narzekać.Na taką opinię trzeba długo pracować...

"Halina z GS-u"

Tomasz Kaczmarek

Witam, Proszę aby nie być tchórzem i mieć honor . Podawajcie zawsze swoje imie i nazwisko bo w przeciwnym razie to jest taki Swiat donosicieli bądz małych dzieci który nie umią wziąsc odpowiedzialnosc za swoje czyny . Bo rzucać kamieniem to łatwo i do tego się nie przyznać bo to też łatwo . Szkoda że pomówienie tak łatwo wam na klawiature przychodzą. I jeszcze jedno jesli tak jest naprawde że ktos pracuje i pisze takie rzeczy to musi wiedziec że jak uważam że powiniem miec resztki honoru i złozyć dzis wymówienie bo inaczej nieuczciwie bedzie pobierał wypłate.pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Tomasz Kaczmarek

Witam, Panie inkognito ? A Pan teraz pracuje ? Miłej pracy.I dziękuje za pozdrowienia ale nie wierze w to co Pan pisze. Tomasz Kaczmarek

Panie Tomaszu w 90 % powyższe negatywnie komentarze są od osób ,które nadal pracują u Pana boku. Ci oportuniśći piszą by mieli o czym rozmawiać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agrotop kaczmarek - Niedźwiedź

• Jak się pracuje w Agrotop kaczmarek?

Zobacz opinie na temat firmy Agrotop kaczmarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrotop kaczmarek?

Agrotop kaczmarek