Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów

Pakość

Opinie o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów

bylinka

gdyby ktoś jednak pracy tak szukał albo chciał więcej znaleźć info w internecie to pełna nazwa tej firmy brzmi Szkółka Bylin, Traw, Paproci, Ziół i Krzewów

gienek

jak widać, każda szkółka ma przeróżne opinie.. @paula wydaje mi się, że relacje w pracy powinny być stuprocentowo czyste, więc dobrze, że właściciel jest jedynie pracodawcą :)

paula

(usunięte przez administratora) Taka stokrotka to wredota i paskudny człowiek .Pracowlam w tej szkolce i zaluje ze z powodu przeprowadzki juz mnie tam nie ma sledze wszystko co jest zwiazane z ta szkolka i wrecz tesknie a szef napewno jest uczciwy i nikogo nie uwodzi i dobrze by zrobil takiej stokrotce jakby zglosil to jako hejt bo o co jej chodzi co za zawistna baba

nurt

to ważne @niki, że nie patrzysz na inne opinie i pracujesz, wyciągając własne wnioski. Według mnie ważna jest satysfakcja z pracy a w tej szkółce chyba tak jest..

niki

pracuje dwa lata w szkolce i (usunięte przez administratora) nie widzialam zeby ktos mnie podywał czy co kolwiek. szkolka jest fajna, naowoczesna i nie rozumię jak można tak bez podstaw oczerniać. jak komus sie nie chce pracowac to wymysla glupoty. niech się może szanowna stokrotka zastanowi nad swoją naturą hahaha

niezadowolony

Nie polecam współpracy.

Kwoalik

No ale jeżeli startujesz na jakieś stanowisko do pracy to chyba powinieneś się nieco wcześniej orientować na czym polega ta praca bo w ciemno to nie radzę nigdzie...

grażynka

największy socjal - a możesz proszę cię agata kwiat rozwinąć nieco ten temat i podać jakieś konkrety?byłabym niezmiernie wdzięczna bo przymierzam się do wysłania papierów do tej firmy o pracę i nie ukrywam że socjal jest dla mnie bardzo ważny. piszesz też o jakichś szkoleniach - możesz rozwinąć temat?

kwiaty

przeciez można iść i spróbowac, co za problem

agata kwiat

z tego co wiem ta firma w tej branży oferuje największy socjal, najwyższe zarobki i podobno sporo szkoleń - tak p[rzynajmniej słyszałam od koleżanek na mieście ale czy to prawda to już niestety sama nie mogę zweryfikować. dlatego kochani może ktoś z was mi pomoże i napisze czy tak rzeczywiście jest naprawdę?

róża kwiatkowska

a duże trzeba mieć doświadczenie i wykształcenie żeby dostać zatrudnienie w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów? bo ja bym była bardzo zainteresowana taką pracą, po prostu kocham kwiaty i zieleń a szukam akurat nowego pracodawcy. a tak wogóle to łatwo się do nich dostac do pracy? pozdrawiam bardzo

Cisz

jak tam sprzedaż choinek teraz idzie? powiem tak z reka na sercu , ze potrzebuje intensytwnej ifnromacji na temat pracy od wiosny w tej szkółce. kończe sggw w Warszawie i chciałbym podjąć jakieś stałe zatrudnienie zgodne z kierunkiem moich studiów. istnieje na to szansa w tej chwili ? pozdrawiam serdecznie.

z tego co wiem zarabiała 4 tys (usunięte przez administratora)

pracownica

20 minut przerwy? W innych zakladach jest 15 i zarabia sie o wiele mniej. Jak wam malo czasu na przerwe to do polo na kase. W firmie jest dobra atmosfera, te negatywne opinie to chyba wasz zal, ze nie pracujecie juz tam. Wstyd, drogie panie! Pensja zawsze na czas, zaliczki i urlop na zyczenie. Wiadomo, ze z praca trudno, ale jak komus sie nie chce to nie pracuje, tyle w temacie

popieram Ginę

Absolutnie zgadzam się z Giną- też w tej firmie spędziłam wiele czasu, szef był jaki był, dopiero "szefowa" zaczęła rewolucję.(usunięte przez administratora)

ona

ta jasne ,w tych czasach nie ma zakładów w których jest idealna atmosfera a poza tym Pakość jest małym miasteczkiem i każdy wie jak tam jest

To ja

Załuje ze nie pracuje juz w ogrodnictwie u Barcikowskich(usunięte przez administratora)

Ewa1

(usunięte przez administratora) ministratora) ministratora) ministratora) ministratora) ministratora) ministratora) jest miło, zgrany zespół i szefostwo nie wtraca sie do niczego a pensja na czas i zaliczki, co nie zdaza sie w innych firmach. A niezadowoleni jakos sami znikneli

anna

pracuje w tej firmie i jest ok, te co odeszły dostały wscieklizny ze szef sie ozenił i po 14 latach przypomniały sobie co nie miały,, a co miały? Pensje i to w skali Pakości niemała i zawsze na czas, a rekawiczki zawsze sa do pracowników,

ewa

mnie sie tam dobrze pracowało, a z rekawiczkami to bzdura, zawsze były, tak samo jak wolne na życzenie, zaliczki i wypłate na czas, a zwolnienia były - fakt ale po sezonie a jak odchodziły wcześniej to same

N*

A co trzeba zrobić ,żeby sie tam dostać ? wysłać gdzies czy czy iść? chodzi mi oczywiście o prace sezonową- kilka miesięcy nie stałą

Podzielcie się własnymi przeżyciami z tą firmą. Czy wiesz jak wygląda posada w spółce Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów? A możesz słyszałeś czy Pakość prowadzi nabór? Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak przedstawia się w tej firmie? Ewentualni pracownicy będą bardzo wdzięczni za poradę pomocną w poznaniu przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów - Pakość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów