Opinie o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

W marcu dokonałam zakupu roślin . Dostałam niekompletne zamówienie mimo dokonanej zapłaty . Do dzisiejszego dnia tj. 29.05. nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy. Zdecydowanie odradzam zakupy w tej szkółce .

Dzień dobry! Dziękujemy za podzielenie się opinią. W naszej Szkółce pracują wspaniali ludzie, ale to tylko ludzie i oczywiście zdarzają się błędy. Staramy się je wyeliminować i dziękujemy za cenne uwagi. Zwrot do Pani został zrealizowany, a za brak zamówionej rośliny jeszcze raz serdecznie przepraszamy. Wszystkiego dobrego!

Maria

Z roku na rok coraz wyższe ceny a jakość sprzedawanego materiału pozostawia wiele do życzenia. Głównie chodzi o małe sadzonki w większych pojemnikach. Długi czas oczekiwania na wysyłkę, po co oferować klientowi towar kilka miesięcy przed realną dostępnością. Kontakt z BOK zróżnicowany. Odbierają różne osoby i każdy potrafi udzielić rozbieżnych informacji.

Niko
@Ewa

Nie ma się co łez wylewać. Zwłaszcza, że to forum na tematy bliższe pracownikom - ilu by ich tam nie było - i kandydatom. Ale skoro raz po raz jakiś wpis, że coś nie gra z czasem otrzymania zamówionego towaru, to może wzięliby i zrobili rekrutację, co by ludzi nowych nabrać do obsługi? Szykuje się w najbliższym czasie przyjęcia, a jeśli tak, to jakie tempo pracy i wymagania, porównując do tego, jak jest szkolenie przeprowadzane i jak się jest za pracę opłacanym? Warto tu czekać aż ruszą nabory?

Qwerty

Odradzam tam pracę dosyć że na czarno to jeszcze 15 zł na godzinę szanowne szefostwo czasy niewolnictwa się już skończyły

Irena Nowy wpis
@Qwerty

Cześć, można wiedzieć, ta kasa, to na jakiej posadzie? Bo szukam info o pracy tu w szkółce roślinnej jako np. pracownik fizyczny dla chłopaka, no i kasa jest ważna. Czy te 15 zł to jest na start dla osoby bez doświadczenia w branży, czy jak ma się doświadczenie to też tyle płacą?

Qwerty Nowy wpis
@Irena

Tyle samo płacą czyli 15 zł bez względu na doświadczenie ( czy masz doświadczenie czy nie dla szefowej jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) do roboty )a jak chłopaka to odradzam już wgl (usunięte przez administratora)

Agent

Śmiech na sali oferuje pracę na Czarno za 15zl a szefowa myśli że że dostała (usunięte przez administratora)

toja
@Agent

Każdy moze osobiście sprawdzić jak jest, nie na podstawie opinii ludzi kierujących się emocjami, a wypłatę można ustalic przed rozpoczęciem pracy i wtedy wszystko jasne

To ty Nowy wpis
@toja

Wypłaty nie można ustalić przed pracą bo na samo pytanie ,,jaka stawka ,, wielki Pan SZEF się trzęsie jak galareta i pada hasło ,,przecież się dogadamy ,, Więc proszę sobie darować takie nic nie wnoszące komentarze Pozdrawiam ozięble

To ty Nowy wpis

Więc musisz być bardzo zdesperowana że musisz się upokarzać i pracować w tym obozie za ten psi grosz

Iwona,sp

Dziękuje za rośliny, wspaniale zapakowane i doskonała jakość, polecam

BJOGLDLNB

Roślinki przetrwały podróż (odpowiednio zabezpieczone) i ładnie się przyjęły, to był już drugi zakup w szkółce polecam entuzjastom wszelkich traw, ziół...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Pojawiło się ogłoszenie o (usunięte przez administratora) dla pracownika pielęgnacji roślin. Nie jest wymagane wykształcenie kierunkowe ani wcześniejsze doświadczenie. Wie ktoś może, jakie godziny (usunięte przez administratora) I czy obowiązuje system zmianowy?

Były Pracownik

Wielki pracodawca który zatrudnia na czarno za 15 zł na godzinę śmiech na sali Wyzysk człowieka przez człowieczka Unikajcie tam pracy , (usunięte przez administratora) przez właścicielkę jest na porządku dziennym Wszystko co się tam dzieje nadaje się do inspekcji pracy

Rośliny dotarły po 3 tygodniach od zakupu, były spakowane przez panią Kasię bardzo starannie. Myślę, że dlatego tak późno bo musiały urosnąć. Doniczki c 2 a w nich miniaturki wysokie na 5 cm i o podobnej średnicy, po kilku latach mają dorosnąć do 30 cm. Kto ma na to czas? Zakup zrobiłem impulsywnie i dziś sprawdziłem ponownie ofertę. Brak zdjęć i opisu oferowanych roślin oglądasz tylko zdjęcie poglądowe a w sumie "kupujesz kota w worku". Państwo Barcikowscy powinni się tego wstydzić to jest oszukiwanie i świadome wprowadzanie w błąd, manipulacja. Byłem klientem pierwszy i ostatni raz, odradzam wszystkim.

@Marek

Standardowe działanie. Kupowanie maleńkich sadzonek, a później przesadzanie do większych doniczek żeby wywindować na starcie cenę bez dużych nakładów i roślinki w drogę.

Super, że firma ma takie dobre opinie pośród klientów. Naprawdę fajnie się to czyta. I pewnie aż chce się pracować?? Bo mnie interesuje praca tutaj, jestem po technikum ogrodniczym. Czy znajdzie się tu miejsce dla świeżaka bez doświadczenia, poza praktykami szkolnymi? Czy może firma zatrudnia stażystów do pielęgnacji czy generalnie do zajmowania się roślinami? A jak tak, to jaka jest pensja dla stażysty?

Małgorzata

Sadzonki w bardzo dobrym stanie, świetnie zabezpieczone. Wszystkie się przyjęły. Polecam ten sklep i na pewno będę jeszcze w nim kupować. Nr zamówienia SLEOAZAPL

sto7Beata

Lubię ten sklep. Zawsze są mili i dostaję wszystkie informacje. Widać cierpliwość i uwagę dla kupującego. Dziękuję

zakupowicz

Jjestem bardzo zadowolona. Już dwa razy korzystałam z zakupów roślin. Wszystkie się przyjęły. Dostawa szybka i kwiaty dotarły w dobrym stanie. Pewnie na wiosnę ponownie skorzystam. Ewa Kałuża Łódź

Iwona

Zamówione roślinki były dobrze zabezpieczone do transportu,przyjęły się w gruncie także jak najbardziej polecam.

Kama

Zamówione rośliny były bardzo dobrze zabezpieczone do transportu. Rośliny które otrzymałam były ładne zdrowe i rewelacyjnie się przyjęły. Firma solidna zamówienie zrealizowała w deklarowanym terminie. POLECAM firmę i oferowane przez nią rośliny

(TYWUVFJLH)

Zakupione rośliny przyszły zgodnie z zamówieniem, dokładnie zabezpieczone na czas transportu (TYWUVFJLH)

SHKXNKNRX

Rośliny dotarły szybko i dobrze zapakowane. Wszystki dobrze się przyjęły i świetnie się rozwijają.

Alem

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wysyłka zgodnie z podaną informacją.

zadowolona klientka

Zamówienie dostarczone bardzo szybko, roślinki dobrze zabezpieczone. Dziękuję za prezent - kolejna roślinka, której się nie spodziewałam.

LCELZMDDX

Krzewy zamówione świetnie się rozwijają i pięknie kwitną.

Dorota

Wszystkie zamówione rośliny otrzymałam w bardzo dobrym stanie, były starannie zapakowane. Polecam firmę.

HVXDSHECN

To już mój drugi zakup w tej szkółce. Rośliny przyszły zapakowane bezpiecznie, choć nie wszystkie były najwyższej jakości. Ale wiem, że przy zakupach online jest to zawsze jakieś ryzyko. Mimo to polecam ten sklep

Maria Gocławska

Sadzonki przyszły w dobrym stanie, dobrze zapakowane. Były dorodne, rosną ładnie. Nie było z niczym problemów. Gdy będę czegoś szukać, zacznę od tej firmy. z pozdrowieniami Maria Gocławska.

Zostaw merytoryczną opinię o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów - Pakość

• Jak się pracuje w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Zobacz opinie na temat firmy Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów