Opinie o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

Bożena

Robiłam zakupy kilka razy, zawsze sadzonki były w doskonałym stanie, dobrze zapakowane. Czas oczekiwania na roślinki nie budził moich zastrzeżeń. Mam tylko pozytywne doświadczenia z tą firmą.

Justyna

Dwukrotnie zamawiałam rośliny. Za każdym razem dotarły do mnie w doskonałej formie i były dobrej jakości. Polecam ????

Bogusia

Zamówione przeze mnie byliny otrzymałam zdrowe i nieuszkodzone . Rośliny przyjęły się i rosną ciesząc oko i upiekszając ogród .

Krysia
@Bogusia

A jak oceniasz kontakt z firmą? Bo ktoś pisał tutaj, że odbierają różne osoby udzielając sprzecznych informacji. Tak dużo osób tutaj pracuje do telefonicznej obsługi klienta? Nie ma jednej osoby odpowiedzialnej za konkretnych klientów?

Anna R.
@Krysia

Kontakt z firmą wzorowy ! Panie i Panowie kompetentni, potrafią doradzić na różne tematy. Wysyłka terminowa i miły gratis do zamówienia. Polecam z czystym sumieniem!

Izka
@Anna R.

Super. Ja akurat z osób szukających pracy, miałam nadzieję się tutaj dostać do obsługi klientów. Ktoś może wie czy skoro wszyscy kompetentni i obeznani tak bardzo w temacie to bez doświadczenia w branży w ogóle bym miała szansę na pracę? A może to kwestia szkoleń pracowników?

Izabela K.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu roślin . Sadzonki otrzymałam solidnie zapakowane i zabezpieczone (podlane ). Zamawiałam Łubin w 3 kolorach i są zgodne z zamówieniem a nie jest to oczywistość ponieważ często się zdarzają pomyłki co do koloru . Aktualnie cieszę się pięknie kwitnącym roślinami . Dziękuję i polecam ????????????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bożena

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Szkółce Barcikowscy .Zamówione rośliny w bardzo dobrej kondycji ,zgodne z opisem,dobrze zapakowane. Bardzo miła obsługa,dokładnie ustalona dostawa.Polecam

Dorota Jakuszewska

Kupowałam wiosną tego roku ( 2023)wiele bylin w Szkółce Barcikowskich ,m.in.bodziszki,klosowce,zawilce,ostróżka ,jeżówki ; wszystkie rośliny dotarły bez uszczerbku,profesjonalnie zapakowane i zdrowe...Mimo, że sadzonki były małe, bo przyszły w dwóch terminach ,a pierwsze już na początku kwietnia,to wszystkie pięknie się przyjęły i rosną oraz kwitną...Dodam ,że już wcześniej, jakieś trzy lata temu, też kupowałam w tej Szkółce rosliny-hosty,żurawki,jeżówki ,sadżce,klosowce i krwawniki i też wszystko bez zarzutu-rosliny pięknie rosną i już zresztą zostały podzielone tej wiosny! Polecam szczerze Tą szkółkę za profesjonalną obsługę,świetny kontakt i przede wszystkim zdrowe ,piękne rośliny!!!

Katarzyna

Ładne sadzonki, miła i prrofesjonalna obsługa.

Ola

Na przesyłkę czekałam aż do czasu dostępności ostatniej rośliny (około 2 miesiące),ale roślinki ładne,zdrowe,porządnie zapakowane.Polecam.

gaba

Zamówiłam sadzonki gaury czerwonej, sadzonki przyszły szybko, b, dobrze zapakowane, w dobrym stanie, W chwili obecnej przepięknie kwitną, Polecam wszystkim firmę.

elGa

Kupowałam wiosną sadzonki rozchodników i szałwi, wszystko dotarło prawidłowo spakowane i w terminie. mimo że u nas było bardzo suche lato i wiosna, rośliny dobrze się przyjęły. u mamy nie były podlewane tylko po posadzeniu. Szałwia po pierwszym cięciu szykuje się do powtórnego kwitnienia, a sedum ma ładnie zawiązane pąki kwiatowe które wkrótce powinny się rozwinąć. Jestem zadowolona z zakupu i mogę polecić zakupy w szkółce

Agnieszka

Zakupione rośliny były zdrowe i solidnie zapakowane. Teraz pięknie rosną i zdobią mój ogród. Bardzo dziękuję.

Renata Poziomek-Pawlikowska

Kupiłam w marcu i maju szałwie, lawendy, kostrzewy, turzyce, rozplenice. Wszystkie rośliny dotarły szybko i dobrze zabezpieczone przed niespodziankami podróży. Sadzonki zdrowe, z bogatą bryłą korzeniową. Pomimo sadzenia wczesną wiosną przetrwały przymrozki i teraz pięknie rozrośnięte cieszą nasze oczy. Zwłaszcza lawendy, cudownie zakwitły.

Amag

Rośliny zdrowe, dobrze zapakowane na czas podroży. Wszystkie z powodzeniem zdobią ogród.

Maria

Z roku na rok coraz wyższe ceny a jakość sprzedawanego materiału pozostawia wiele do życzenia. Głównie chodzi o małe sadzonki w większych pojemnikach. Długi czas oczekiwania na wysyłkę, po co oferować klientowi towar kilka miesięcy przed realną dostępnością. Kontakt z BOK zróżnicowany. Odbierają różne osoby i każdy potrafi udzielić rozbieżnych informacji.

@Maria

Mnie spotkało to samo. Odesłałem zamówienie z pisaną "reprymendą" . Pieniądze otrzymałem natychmiast (!).

@Maria

Dodam jeszcze że czas realizacji zamówień to kpina. Mamy już lipiec a nadal ponad 2-3 tygodnie czekania i jeszcze małe sadzonki. Tak jak Pani napisała udzielane informacje bywają rozbieżne, to chyba mój ostatni raz w tej Szkółce.

Niko
@Ewa

Nie ma się co łez wylewać. Zwłaszcza, że to forum na tematy bliższe pracownikom - ilu by ich tam nie było - i kandydatom. Ale skoro raz po raz jakiś wpis, że coś nie gra z czasem otrzymania zamówionego towaru, to może wzięliby i zrobili rekrutację, co by ludzi nowych nabrać do obsługi? Szykuje się w najbliższym czasie przyjęcia, a jeśli tak, to jakie tempo pracy i wymagania, porównując do tego, jak jest szkolenie przeprowadzane i jak się jest za pracę opłacanym? Warto tu czekać aż ruszą nabory?

Rośliny dotarły szybko. Bardzo piękne okazy. Jestem zadowolona. Rośliny pakowała Pani Klaudia. Pracę wykonała starannie i fachowo. Do przesylki został dołączony miły, atrakcyjny dla oka bilecik z pozdrowieniami od firmy. Sympatyczny gest, za który dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Jan

Byłem częstym klientem tej Szkółki ale będąc ostatnio zaskoczyły mnie ceny. Bardzo wysokie ceny.Szkoda bo rośliny z tej Szkółki są ładne i zdrowe ale będę musiał korzystać z propozycji innych punktów gdzie jest taniej.

@Jan

Też skorzystałem z oferty "Barcikowscy" i byłem rozczarowany stosunkiem ceny do gabarytów wysłanych miniaturek. Przyszło mi na myśl czy to nie odmiany japońskie?

Zbigniew

Hej. Czy, żeby pracować tu przy przygotowywaniu roślin do wysyłki do klientów, to są w stanie przyuczyć, żeby dotarły w jak najlepszym stanie, jak to robi, jedna z zachwalanych tu niedawno pracownic? Czy takie umiejętności trzeba zawczasu mieć, by chcieli przyjąć? No i jak z kwestią zarobków, warto czekać aż pojawi się wakat?

Julka

Dlaczego nie polecasz? Ludzie mają różne wymagania, szkoda że nie odpowiedziałaś na te pytania. Tak się bardzo chciałam czegoś dowiedzieć. Trzeba mieć jakieś zaświadczenie o dobrym zdrowiu, w ogóle są badania?

Miko

Czas oczekiwania na zamówione rośliny w moim przypadku wynosił niemal 4 tygodnie, a nie 10 dni jak jest podawane na stronie producenta.To jest niemal miesiąc wegetacji roślin, bylin, które w lecie w czasie suszy gorzej się przyjmują. Trudno też zaplanować jakieś nasadzenia, jeśli przez dwa tygodnie jest się zbywanym. Rośliny, które zamówiłam były słabej, lub przeciętnej jakości. Małe, wymęczone, przekwitłe, lub przycięte tak, że nie miały ani jednego liścia, aby zidentyfikować co to jest. Na stronie nie ma żadnej informacji, że czas oczekiwania jest bardzo długi. Nie ma też informacji, że jakieś rośliny nie są dostępne. Wpłaca się pieniądze za zamówienie i kredytuje przez miesiąc taki biznes. Jest to bardzo nieprofesjonalne podejście w porównaniu do pozostałych sklepów z roślinami sprzedającymi w sieci. Zaskoczeniem jest też to, że aby dostać zamówienie, trzeba sie o nie upominać, ponieważ komunikacja ze strony sklepu na temat terminu realizacji zamówienia i trudności w skompletowaniu nie istnieje. Wszystkie rośliny dotarły do mnie zapakowane" pod korek", po 3 doniczki nawleczone na kijek tak, aby upchnąć ich jak najwiecej w dużych pudełkach. Część z roślin źle to zniosła, ziemia się powysypywała, jedna sadzonka, bardzo mała, w ciągu kilku dni zamarła z powodu jakiejś choroby grzybowej (szałwia). Kilka roślin wyglądało tak, jakby były pod koniec wegetacji, poobsychane do połowy pędy nie nadają sie do wysadzenia do ogrodu. Jest to jeden z naprawdę nieilicznych przykładów z jakimi się spotkałam, jak nie powinna wyglądać sprzedaż roślin przez internet.

NIE POLECAM

Termin dostawy roślin bardzo długi - ponad 4 tygodnie. Rośliny zapakowane dobrze, ale bardzo słabej jakości - niektóre śmiesznie małe (przetaczniki "First love"), inne zupełnie nie wyglądają, jak przedstawiciele swojego gatunku (przetacznik "First choise", trawa sesleria jesienna). Nigdy bym nie kupiła czegoś takiego, widząc rośliny na żywo. Kupowałam rośliny, które mam w ogrodzie, więc je znam, wiem jak wyglądały sadzonki i jak wyglądają całe rośliny w poszczególnych stadiach rozwoju. To co mi przysłano nie wygląda na nic. Jedynie przetacznik "First glory" może uchodzić za mizernego przedstawiciela swojego gatunku. Przysłane sadzonki niczym nie przypominają tych z prezentowanych zdjęć. Ponadto brak możliwości kontaktu telefonicznego - nikt nie odbiera. Brak jakiejkolwiek informacji o planowanym terminie dostawy i przyczynach opóźnienia - chodzi mi czas po upływie terminu wskazanego jako planowany czas dostawy, czyli 10 dni roboczych. Próba uzgodnienia terminu dostawy to całkowita porażka. Pomimo wielu maili w tej sprawie rośliny i tak zostały wysłane w dniach, kiedy nie było domowników. Szczerze odradzam.

Irena

Otrzymałam od Państwa swoje zamówienie VDHLZRDPF. Jestem pod ogromnym wrażeniem otrzymanych roślin. Forma zapakowania roślin jest THE BEST - pakowała Pani Kasia. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na Państwa stronę (uniknęła bym wielu rozczarowań). Wszystkim miłośnikom ogrodów szczerze polecam sklep internetowy Rośliny od Ogrodnika - Byliny Barcikowscy. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Życzę wielu klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów - Pakość

• Jak się pracuje w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Zobacz opinie na temat firmy Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów