Opinie o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

Jakie godziny pracy obowiązują w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Bożena

Jestem chyba po raz drugi klientem. Jestem bardzo zadowolona z szybkości dostawy, dobrej jakości sadzonek, odpowiednio zabezpieczonych przed uszkodzeniem. Oferta jest bardzo bogata. Niestety działkę mam już zaopatrzoną w kilkadziesiąt różnych roślinek, ale jeśli jeszcze znajdę miejsce do posadzenia to z pewnością wyślę kolejne zamówienie.

Zbigniew
@Bożena

Mnie z kolei co inne zaprząta głowę. Czy doszło do Pani uszu, jak w tej firmie mają się pracownicy? Widzę, że zadowolenie pełne z szybkości dostawy, a sadzonki w pełni zabezpieczone. Z czego więc się bierze ta akuratność w działaniu pracowników? Chwalił się który ile zarabiają?

Klient

Jestem częstym klientem tej Szkolki i widzę zapracowane Panie ale tylko chwali się Panią Ewe. Przykre to dla pozostałych pracowniczek.

Danuta
@Klient

A dużo jest tych pracowników? Rozglądam się za pracą w pobliżu i zastanawiam się czy dałoby radę tutaj się załapać. Może jako częsty klient powiesz czy często pojawiają się jacyś nowi pracownicy?

Brygida

Rośliny zakupione w szkółce po pierwsze w bardzo dobrej kondycji, wszystkie się przyjęły. Po drugie świetnie zapakowane, nic nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu. W szkółce można znaleźć bardzo szeroki asortyment roślin w korzystnej cenie. Na pewno rośliny od Barcikowskich zagoszczą w moim ogrodzie ponownie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Zamówione rośliny dotarły do mnie pięknie zapakowane, z wielką starannością. Są piękne i już czuję, że będą się świetnie prezentowały w moim ogrodzie. Przed zamówieniem wysłałam zapytanie do Firmy, od razu otrzymałam fachową poradę. Wiem, że trafiłam w dobre ręce wybierając właśnie tą Firmę. Będę szczerze polecać każdemu!

@Ewa

Proszę o podanie nr zamówienia

@Ewa

Dziękujemy za mile słowa. Prosimy o podanie nr zamówienia.

Halina

Obsługa bardzo miła, roślinki zgodne z opisem, bardzo dobrze ukorzenione, przesyłka dobrze zabezpieczona. Polecam. Halina

Iwona
@Halina

No to fajnie że obsługa bardzo miła. A jak ceny Twoim zdaniem? Są przystępne?

@Halina

Dziękujemy za mile słowa. Prosimy o podanie nr zamówienia.

aneta.anetka@wp.pl

Znalazłam sie w gronie zadowolinych klientów. Rośliny zakupione na wiosnè w lecie juz zakwitły (kupione w lokalnym ogrodniczym czają sie dwa lata i nic) . Pakowane bardzo doklładnie i bezpiecznie dla roślin. Będè rstałà klientkà i polecam wszystkim. ❤️

@aneta.anetka@wp.pl

Dziękujemy za miłe słowa. Prosimy o podanie nr zamówienia

Hania

Dołączam się do grupy zadowolonych klientów. Miła obsługa, towar bardzo dobrej jakości. Zamówiłam sadzonki paproci. Wszystkie się przyjęły. W donicach wyglądają pięknie. Polecam

@Hania

Dziękujemy za miłe słowa. Prosimy o podanie nr zamówienia.

Maniak

Firma,obsługa,sadzonki super.Kupuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.Mam wszystkie miskanty jakie mieli w sprzedaży i wszystko rośnie od kilku lat wspaniale.GORĄCO POLECAM. Pozdrawiam.

Barbara
@Maniak

Od kilku lat? A jak o nie dbasz, oni dają jakieś rady?

hanah77

Bardzo miły kontakt telefoniczny. Zamówione piwonie bezpiecznie zapakowane i w doskonałej kondycji. Bardzo szybka wysyłka. Po prostu pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę szkółkę polecić każdemu - wszystko na stronie internetowej jest prawdą.Polecam - Andrzej A

Edyta
@hanah77

To jak oni zabezpieczają te kwiaty, że w takim dobrym stanie dochodzą do klientów?

Aneta

Szukają czasem do pracy na szkółce? Ile płacone w tym roku, bo widziałam ogłoszenie na stronach PUP, wtedy w 2019 była minimalna krajowa?

sto_Beata

Bardzo ładne i zdrowe rośliny. Wybór ogromny. A pracownicy przesympatyczni, pomocni i z ogromną wiedzą. Uwielbiam wypytywać o wszystko a pracownicy mają dlamnie czas. Dziękuję.

Jacek

Może podpowiecie czy są szanse na pracę w firmie?

Alunia

Pracowałam wczesniej w markecie i w porównaniu do tego, praca w tej szkolce to normalnie robota marzeń. Mi sie bardzo podobało

Waldi

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać? Chciałbym tu pracować i szukam info o firmie.

bylinka

gdyby ktoś jednak pracy tak szukał albo chciał więcej znaleźć info w internecie to pełna nazwa tej firmy brzmi Szkółka Bylin, Traw, Paproci, Ziół i Krzewów

gienek

jak widać, każda szkółka ma przeróżne opinie.. @paula wydaje mi się, że relacje w pracy powinny być stuprocentowo czyste, więc dobrze, że właściciel jest jedynie pracodawcą :)

paula

(usunięte przez administratora) Taka stokrotka to wredota i paskudny człowiek .Pracowlam w tej szkolce i zaluje ze z powodu przeprowadzki juz mnie tam nie ma sledze wszystko co jest zwiazane z ta szkolka i wrecz tesknie a szef napewno jest uczciwy i nikogo nie uwodzi i dobrze by zrobil takiej stokrotce jakby zglosil to jako hejt bo o co jej chodzi co za zawistna baba

nurt

to ważne @niki, że nie patrzysz na inne opinie i pracujesz, wyciągając własne wnioski. Według mnie ważna jest satysfakcja z pracy a w tej szkółce chyba tak jest..

niki

pracuje dwa lata w szkolce i (usunięte przez administratora) nie widzialam zeby ktos mnie podywał czy co kolwiek. szkolka jest fajna, naowoczesna i nie rozumię jak można tak bez podstaw oczerniać. jak komus sie nie chce pracowac to wymysla glupoty. niech się może szanowna stokrotka zastanowi nad swoją naturą hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów - Pakość

• Jak się pracuje w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Zobacz opinie na temat firmy Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów