Opinie o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów w Pakość

niezadowolony

Nie polecam współpracy.

Kwoalik

No ale jeżeli startujesz na jakieś stanowisko do pracy to chyba powinieneś się nieco wcześniej orientować na czym polega ta praca bo w ciemno to nie radzę nigdzie...

grażynka

największy socjal - a możesz proszę cię agata kwiat rozwinąć nieco ten temat i podać jakieś konkrety?byłabym niezmiernie wdzięczna bo przymierzam się do wysłania papierów do tej firmy o pracę i nie ukrywam że socjal jest dla mnie bardzo ważny. piszesz też o jakichś szkoleniach - możesz rozwinąć temat?

kwiaty

przeciez można iść i spróbowac, co za problem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
agata kwiat

z tego co wiem ta firma w tej branży oferuje największy socjal, najwyższe zarobki i podobno sporo szkoleń - tak p[rzynajmniej słyszałam od koleżanek na mieście ale czy to prawda to już niestety sama nie mogę zweryfikować. dlatego kochani może ktoś z was mi pomoże i napisze czy tak rzeczywiście jest naprawdę?

róża kwiatkowska

a duże trzeba mieć doświadczenie i wykształcenie żeby dostać zatrudnienie w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów? bo ja bym była bardzo zainteresowana taką pracą, po prostu kocham kwiaty i zieleń a szukam akurat nowego pracodawcy. a tak wogóle to łatwo się do nich dostac do pracy? pozdrawiam bardzo

Cisz

jak tam sprzedaż choinek teraz idzie? powiem tak z reka na sercu , ze potrzebuje intensytwnej ifnromacji na temat pracy od wiosny w tej szkółce. kończe sggw w Warszawie i chciałbym podjąć jakieś stałe zatrudnienie zgodne z kierunkiem moich studiów. istnieje na to szansa w tej chwili ? pozdrawiam serdecznie.

z tego co wiem zarabiała 4 tys (usunięte przez administratora)

pracownica

20 minut przerwy? W innych zakladach jest 15 i zarabia sie o wiele mniej. Jak wam malo czasu na przerwe to do polo na kase. W firmie jest dobra atmosfera, te negatywne opinie to chyba wasz zal, ze nie pracujecie juz tam. Wstyd, drogie panie! Pensja zawsze na czas, zaliczki i urlop na zyczenie. Wiadomo, ze z praca trudno, ale jak komus sie nie chce to nie pracuje, tyle w temacie

popieram Ginę

Absolutnie zgadzam się z Giną- też w tej firmie spędziłam wiele czasu, szef był jaki był, dopiero "szefowa" zaczęła rewolucję.(usunięte przez administratora)

ona

ta jasne ,w tych czasach nie ma zakładów w których jest idealna atmosfera a poza tym Pakość jest małym miasteczkiem i każdy wie jak tam jest

To ja

Załuje ze nie pracuje juz w ogrodnictwie u Barcikowskich(usunięte przez administratora)

Ewa1

(usunięte przez administratora) ministratora) ministratora) ministratora) ministratora) ministratora) ministratora) jest miło, zgrany zespół i szefostwo nie wtraca sie do niczego a pensja na czas i zaliczki, co nie zdaza sie w innych firmach. A niezadowoleni jakos sami znikneli

anna

pracuje w tej firmie i jest ok, te co odeszły dostały wscieklizny ze szef sie ozenił i po 14 latach przypomniały sobie co nie miały,, a co miały? Pensje i to w skali Pakości niemała i zawsze na czas, a rekawiczki zawsze sa do pracowników,

ewa

mnie sie tam dobrze pracowało, a z rekawiczkami to bzdura, zawsze były, tak samo jak wolne na życzenie, zaliczki i wypłate na czas, a zwolnienia były - fakt ale po sezonie a jak odchodziły wcześniej to same

N*

A co trzeba zrobić ,żeby sie tam dostać ? wysłać gdzies czy czy iść? chodzi mi oczywiście o prace sezonową- kilka miesięcy nie stałą

admin

Podzielcie się własnymi przeżyciami z tą firmą. Czy wiesz jak wygląda posada w spółce Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów? A możesz słyszałeś czy Pakość prowadzi nabór? Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak przedstawia się w tej firmie? Ewentualni pracownicy będą bardzo wdzięczni za poradę pomocną w poznaniu przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów - Pakość

• Jak się pracuje w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Zobacz opinie na temat firmy Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów?

Barcikowski Włodzisław Szkółka Krzewów