Opinie o Agrotop kaczmarek w Niedźwiedź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agrotop kaczmarek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agrotop kaczmarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrotop kaczmarek w Niedźwiedź

Tomasz Kaczmarek

WITAM, Mamy jedna może 2 osoby które chcą mieszać w firmie nawet po zwolnieniu . Chciałbym niemniej pozdrowić te osoby . Tomasz Kaczmarek włascieciel

???

Widzę wątek się rozwija ;)PAMIĘTAJCIE jeżeli w jakiejś firmie/zakładzie jest dobrze to nie znajdziecie negatywnych opinii. A tu jak widać mały zakład i dużo negatywnych opinii.

Tomasz Kaczmarek

Witam, zachęcam ludzi do podpisywania się imieniem i nazwiskiem bo zawsze BÓG HONOR i OJCZYZNA . Donosy były zawsze podpisywane życzliwy. Pozdrawiam, Tomasz Kaczmarek

Tomasz Kaczmarek

Witam , Mam takie przemyślenie że jestem czasami w restauracji "U Włocha" w Ostrowie i moim zdaniem jest tam wspaniała kuchnia ,ale jak się czyta opinie to można wysnuć wnioski że gorszego miejsca na jedzenie nie ma. Dlatego proponuje przekonać się samemu czy w AGROTOP jest dobra "kuchnia" bo to jest najlepszy sposób . Pozdrawiam Tomasz Kaczmarek

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agrotop kaczmarek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Tomasz Kaczmarek

Jestem właścicielem firmy i szukam ludzi kreatywnych uczciwych z honorem którzy chcą budować cos wielkiego dla firmy i dla swojej dobrej przyszłości , tacy ludzie mogą liczyć na prace u nas w AGROTOP-Kaczmarek. Proszę sobie uzmysłowić że my robimy w Polsce maszyny które walczą o rynki z najlepszymi producentami z Europy , to jest mniej więcej tak jak gdyby w Polsce nagle powstała firma która produkuje samochody na poziomie bmw i my to robimy z tego miejsca dziękuje wszystkim 40 pracownikom którzy podzielają moją pasje i budują razem ze mną firmę na europejskim poziomie .Pozdrawiam też tych jak bardzo nielicznych którzy są bez grzechu i tak z uporem maniaka" rzucają kamienie" Troszkę jak się czyta te niektóre wpisy to zastanawiam się czy to są lata stalinowskie że zmusza się do pracy ? I ile trudu i zawiści innych uczuć trzeba w sobie mieć aby to robić współczuje że marnują swoją energie na złe rzeczy ale to jest polska tu musi być małe piekiełko pozdrawiam i zapraszam do współpracy uczciwych ludzi- budujcie ze mną niemożliwe rzeczy w Polsce Tomasz Kaczmarek

piesa

czytam te posty - i mam dylemat, zastanawiam sie nad zlożeniem oferty pracy w tej firmie . I w tych komentarzach nie dopatruję się żadnych sprostowań właściciela- rzecznika tej firmy . Mam wykształcenie, motywacje ale ... nic na siłe, aby ktos sie tak zachowywał na płaszczyżnie pracownik - firma . Ile w tym prawdy ?? .

:-)
@piesa

Rzecznik tej firmy...heheh...dobre...Piesa ile w tym prawdy..??? Idź popracuj a się przekonasz .....

Wszystkie negatywne opinie powyżej to prawda. Najlepszy dzień pracy tam to dzień w którym składa się wypowiedzenie. Pozdrawiam

papierowa baletnica

G£ównie chodzI o odzywki p.Tomasza jako szefa do dziewczyn w biurze.Nie patrzy na nic ani na nikogo powie do Ciebie nawet debilko a h..j i qrwa to język tam ojczysty !!! Zresztą czego się spodziewać jak on do swojej żony przy pracownikach powie (usunięte przez administratora).Zresztą wszyscy dla szefa są debilami i nierobami i ciągle powtarza że na czyjeś miejsce stoi dziesięciu za rogiem....taaaa....w£aśnie widać jak walą drzwiami i oknami...i nie ważne czy pracujesz mc czy lat 15 zero poszanowania.Jedyny plus to wyp£aty na czas reszta czy to biuro czy magazyn czy serwis czy produkcja Pan Tomasz ma w g£ębokim poważaniu.Żadnych premii żadnych bonów na święta...nic kompletne zerooo...robić trzeba ale czy w Agrotopie ..??? Każdy robi i decyduje za siebie...pozdrooo...

tomasz

też mam pytanie co do tego nie szanowania? to o co konkretnie chodzi, pracodawcy wyżywają sie na pracownika, ignorują go czy co się tam konkretnie dzieje? mam nadzieję, że teraz dacie jakieś konkretne przykłady tego, bo naprawdę mozna po takim wpisie wiele się spodziewać. Czekam na Wasze opinie jeszcze.

o nie!

W pełni podzielam powyższe opinie. Żeby stać się autorytetem i zbudować silny zespół, należy szanować ludzi. Tam jednak słowo szacunek nie istniało, zarówno w stosunku do klienta, jak i do pracowników. Ponadprzeciętna rotacja w firmie mówi sama za siebie.

ex-pracownik

Może ogólnie. Nie ma rewelacji nie ma tragedii. Sama praca daje naprawdę duże możliwości, nie do końca jest tak jak mówi Dominik że trzeba od razu przechodzić na własną działalność (na ok. 30 pracowników może 4 osoby mają własną działalność). Nie zawsze da się zgadzać z tym co chce właściciel oraz to co on sam robi. Jednak prywatnie jest naprawdę w porządku facetem.Można pisać że robota od rana do nocy częste wyjazdy i spanie non stop po hotelach. To prawda. Tylko, że robi się to za coś, podstawowa pensja jest w miarę ok. naliczanie premii jest dosyć jasne i przejrzyste. Są działy, które mają płacone nadgodziny (serwis i chyba produkcja), niektóre mają do odbioru za godziny dni wolne (biuro, magazyn) inni gonią cały czas (handlowcy ale ile wyjeżdzą ile sprzedadzą tyle zarobią.Jak już powiedziałem nie ma rewelacji jest ciężko trzeba nieźle (usunięte przez administratora) ale znowu gdzie w regionie Ostrzeszowa można znaleźć pracę, która pozwoli na samorozwój. Ogólnie polecam tą pracę osobom młodym nie mających żadnych zobowiązań rodzinnych (żona, dzieci, pies). Nawet jeżeli nie wytrzymacie tej pracy to usłyszałem kiedyś słowa, że nikt kto pracował w Agrotopie źle nie skończył (taka to ostra szkoła życia), mogę te słowa jak najbardziej potwierdzić na mojej osobie.

Sama Prawda

Kolego jaka atmosfera to można wyczytać z postów wcześniej. Co do zwolnień. To dostajesz po jakimś czasie albo na samym początku pytanie od Mr. Boss "własna działalność tak czy nie?" oczywiście wszystko tak zrobione żeby on miał haka na Ciebie, zawsze a ty na niego nigdy. O dziadowskich warunkach nie wspomnę.

spoko

Transport to tragedia w tej firmie

?????

DO"rzyczliwy tysionc pieńcet" NIE RATUJ I NIE CWANIAKÓW JUŻ ZA PÓŹNO!!

rzyczliwy tysionc pieńcet

Siema Dominik :) Ty też się w to bawisz?

Tajemniczy

Jest (usunięte przez administratora) i tyle. Złodzieje i bandyci !!!

prawda1

Witam. Ja tez jestem świeżo wywalonym pracownikiem z dnia na dzień i muszę potwierdzić wszystkie słowa moich byłych współpracowników i trzeba by tu dodać że ze szczególna okrutnością w tej firmie się traktuje kobiety wyzywając je od najgorszych,pomiatanie,poniżanie i wyśmiewanie.Ja osobiście zostałem oszukany na 25 dni urlopu za który nie dostałem ani grosza.Ludzie okrążajcie szerokim kołem Niedźwiedź.

ktoś
@prawda1

Nie ściemniaj..... Nie wszystko dokładnie było tak jak piszesz.

Dobra rada

Całkowicie odradzam pracę w tej firmie. Właściciel firmy to psychopata, który pastwi się nad pracownikami. Podejmując pracę w tej firmie trzeba liczyć się z notorycznymi obelgami, pracownik jest upokarzany i zastraszany na każdym kroku. Szefostwo obraża siebie nawzajem na oczach pracowników. Nie lepiej traktują samych pracowników, którzy postrzegani są jak śmieci którym trzeba płacić w ich opinii nie wiadomo za co. Dodatkowo ogromna rotacja pracowników utrudnia wszystkim i tak już trudną i stresującą pracę. Fatalna atmosfera pracy – brak współpracy działów, donosicielstwo na każdym kroku, złośliwe komentarze i brak szacunku do pracownika. Radzę dobrze się zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie. Firmę oceniam NEGATYWNIE i przestrzegam przed pracą w tym miejscu.

Sama Prawda

Na samym początku witam. Co z tego że wypłacają nadgodziny jak na każdym kroku patrzą jak zabrać a nie dać. Zero jakichkolwiek premii: świątecznych, uznaniowych(są jak jeste (usunięte przez administratora) azem), za wyniki w pracy(chore tempo a i tak ciągle mało i mało). Właściciele to typowe (usunięte przez administratora) wo, traktują pracowników jak śmieci, dzisiaj się z Tobą śmieją a jutro wyzwą od (usunięte przez administratora) i na próg. Tak samo jak nie maja szacunku dla pracowników tak samo maja gdzieś klientów. Jesteś duży i masz kasę jest ok. Jesteś mały kupisz jedną maszynę - zostaw kasę i spadaj. Chcecie spokojnej pracy i poszanowania w pracy przez szefostwo i innych pracowników to dajcie sobie z nimi spokój. A nie wspomniałem - zero współpracy miedzy pracownikami, wyśmiewanie, drwiny starszych pracowników z nowo przyjętych itp, itd..........można by pisać i pisać!

Ktos kto byl i widzial

Powyzsze negatywne opinie to niestety szczera prawda. Szefostwo z przerostem ambicji, wydaje sie im, ze kazdy pracownik to smiec, ktorego mozna dowolnie wyzyskac. Zreszta mozna zadac pytanie, czy do klientow maja lepszy stosunek??? Pozostawiam odpowiedz tym, co sami dokonali tam zakupow. Zero kultury osobistej, poszanowania praw pracowniczych, BHP. Jedyne co sie liczy to donosicielstwo. Jesli masz ambicje zawodowe i umiejetnosci, uciekaj z tej firmy, nikt twojej pracy NIGDY nie doceni.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrotop kaczmarek - Niedźwiedź

• Jak się pracuje w Agrotop kaczmarek?

Zobacz opinie na temat firmy Agrotop kaczmarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrotop kaczmarek?

Agrotop kaczmarek