Opinie o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Roldrob S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roldrob S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Doris

A jak wyglądają jakies paczki na święta lub bony? Jest cos takiego? Albo dla dziecka?

meg

Prawdą jest ze odszedł kierownik magazynu?

sylwek

Witam. Widziałem ze szukają MISTRZA MAGAZYNU. Bardzo ciężka praca.? Dużo obowiązków. Wiecie może jakie pieniążki dają?

Patrycja

Masz doświadczenie w przetwórstwie mięsnym ? A może chcesz podjąć nowe wyzwania? Nie zadowala Cię obecna praca ? My mamy ofertę dla Ciebie! Stawki jakie proponujemy to od 11,00 do 17,00 zł już na rękę za godzinę pracy. Jak jesteś zainteresowany wyślij swoje CV patrycja@hrglobal.pl a na pewno się odezwiemy HR Global Group.

zadowolona

I wreszcie odpowedni człowiek na właściwym miejscu

zadowolona

I wreszcie odpowedni człowiek na właściwym miejscu

aleks

prawda też miałem z nim przechlapane

nickodem

tam praca to jak w obozie. brygadzista paweł Z .kradnie premie i daje ją swoim pupilom. i się mści na ludziach jak nie przyjdą w sobotę albo jak się wyjdzie do toalety. a jak pszyszłem z chorobowego to się mści na mnie

Patrycja HR Global

waldek

roldrob to: -zorganizowana kradziez nadgodzin -przeladowanie praca wszedzie w calej firmie,zarowno na produkcji, w handlu, magazynie, itp. z drobnymi wyjatkami -zamrozenie podwyzek -mamienie i zastraszanie pracownikow -kwas na leb przy byle okazji -bezczelnosc zarzadzajacyh-robia co chca

Tam rotacja była jest i będzie jak się niezmienni podejście Zarządu tego zakładu do pracowników produkcji i tam jest największe zapotrzebowanie. Kasa i tylko Kasa się liczy ludzie którzy tam pracują można im współczuć.

lila

tam nie ma rozmowy kwalifikacyjnej,jednego dnia składasz cv,drugiego już dzwonią i na szkolenie.

Ten zakład a bardziej pracownicy administracji co rozliczają pracowników produkcji wzorcowo ich okradają z godzin. Sposób wyliczania jest taki żeby pracownik jak najmniej zarobił a więcej się narobił. Tam jest jedno wielkie krętactwo dlaczego inspekcja nie widzi że coś jest nie tak bo godziny sa tak pisane żeby się to pięknie prezentowało.

olo

odbijasz dyskietkę?

xyz

Startuj, jeśli nie masz zbyt dużych wymagań finansowych to już tam pracujesz. A może coś zmienisz to ci co teraz tam niby coś naprawiająją to "bez komentarza"

zuber

Zobacz sobie ostatni protokół z kontroli inspekcji pracy to zobaczysz jak firma jest w porządku.4 losowo wybranych pracowników pakowni było przez brygadzistkę i mistrza łącznie trzymanych 112 godzin dłużej w pracy niż wolno im było pracować.(usunięte przez administratora)naszych czasów.

@wojtek

niedlugo beda rekrutowac do dzialu jakosci i handlowego bo kilka osob juz zlozylo wypowiedzenie ze wzgledu na ciezkie warunki pracy

Teraz ten zakład wspomagają pracownicy z ukrainy,mołdawi na 6 miesięcznym kontrakcie bo dużo ludzi z województwa łódzkiego się przekonało na własnej skórze jak tam jest o tym zakładzie nie chcą słyszeć

Bozena

veni vidi vici, firmę polecam desperatom, obowiązki są ZAWSZE przytłaczające. wynagrodzenie śmieciowe

waldek

Rotacja jest przeogormna -dlatego też i dużo ogłoszeń o pracę, nie muszę tłumaczyć skąd bierze się ta ucieczka ludzi i szukanie nowych?

Calkowicie sie zgadzam z opinią że ta firma to pasożyt. Francuski właściciel którego intersują tylko zyski i liczby, a nie pracownicy i ich cięzkie warunki pracy. Polskie kierownictwo firmy jest nastawione na expoloatację ludzi: Robota musi być wykonana, więc ludzie muszą robić po godzinach, zastraszanie i mamienie to norma, kradzież nadgodzin, nigdy nie wyrobisz się z natłokiem pracy, tak to jest obliczone, praca dla ludzi zdesperowanych o stalowych nerwach, kwas na łeb wylewnay przy byle okazji. Współczuję moim kolegom i koleżankom którzy tam pracują. Niestety nasze władze pozwalają na ten syf, nie ma praw pracowniczych, wyzysk musi nadal trwać

Zostaw merytoryczną opinię o Roldrob S.A. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Roldrob S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Roldrob S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roldrob S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roldrob S.A.?

Kandydaci do pracy w Roldrob S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roldrob S.A.
1.5/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Warszawska 168/172
    97-200 Tomaszów Mazowiecki