Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Ona.m

Cześć wiecie kiedy.będą odprawy wyplacone ?

@Ona.m

odprawy zostaly juz wyplacone dla nie ktorych osob

onna
@Ona.m

a reszta osob kiedy otrzyma ?

ZZZ
@onna

JAK ZASŁUŻY

Bella

Cześć wszystkim byłym pracownikom.Dostałam listem poleconym pit za 2017. Mam nadzieję, że wy też.

alex

co tam sie dzieje z jankiem ??? chłopina wyłysiał

sokół
@alex

Ty też wyłysiejesz czubie Ruski

Pracowałam

Wie ktoś coś co z PIT-ami za 2017? Czy można się skontaktować z kimś odpowiedzialnym za to? Czy wgl można się z kimś w tej sprawie skontaktować?

@Pracowałam

pity beda pod koniedec miesiaca

@Pracowałam

do nikogo sie nie dodzwonisz bo sa telefony powylanczane

Ryba

Mam nadzieję, że wyślą pocztą. Do Bielska Podlaskiego mam ponad 200 km. Tam ktoś pracuje, można się jakoś skontaktować?

Monia

Czy ktoś z was już dostał pit z Nettera za tamten rok?

Www

Pozdrawiam ulke z produkcjii, ,mile wspominam z toba prace. Odezwij sie:)

tobias
@Www

ja tez pozdrawiam ulke i baske i irę i jacka kukułke i brejkdanca

Sklep

Jestem na urlopie macierzyńskim i dostałam rozwiązanie umowy z powodu upadłości. Ktoś jest w podobnej sytuacji? Co dalej?

Panek

Ten idiiota Sebek dalej pilnuje zakładu i siedzi na portierni? Za darmo tam siedzi? On dalej wierzy że dostanie kasę czy że zakład ruszy?

Edzio

Jak ludzie bez pojęcia rządzą to tak jest. A po drugie to jak PMB w Białymstoku padło to wszyscy (usunięte przez administratora) przeszli do Nettera i zaczęli swoje zasady wprowadzać. Jak tylko to się stało to ludzie od razu mówili że jak będą Netterem rządzić ludzie z PMB to taki sam los spotka i tą firmę. I SPRAWDZIŁ SIĘ CZARNY SCENARIUSZ o którym ludzie mówili już kilka lat temu. Właściciel nic z tym nie robił, tylko patrzył jak elita Białostocka rozwala jego zakład. Głupota oraz brak wiedzy i podejścia do handlu. Bo to ani planowane nie było ani ASF nic nie przeszkodził. Netter Bielsk padł a teraz juz i Netter Czyżew pada bo rykoszetem dostał boleśnie. A firma całkiem fajna była i ta w Bielsku i ta z Czyżewa.

XXX

Szkoda firmy.

Edzio

DziadFirma :D Jan to już puszki podobno zbiera bo nie ma jeleni żeby na jego pracowali.

anka

Wiem z pewnego żródła, że wiosną była robiona wycena majątku zakładu -trzeba dotrzeć do człowieka,który to wyceniał , to może być pomocne przy odzyskaniu pieniędzy od Nettera

Do Anka i innych
@anka

Na pewno Ci powie. Nie dziwię się że Was traktowano jak bydło. Patrząc po waszych komentarzach i pazerności na nic lepszego nie zasługujecie

kazik
@anka

rzeczoznawca był z Białegostoku - już go chyba namierzyłem- gdyby i mu PAN JANEK nie zapłacił -byłaby duża szansa "dobrej" współpracy . trzymajcie kciuki

Hgh
@Do Anka i innych

Debil jesteś. Jak nie rozumiesz tych ludzi to się nie wypowiadaj.

Dobrze robicie ludzie. To nie jest żadna pazerność domagania się swojego. Bo zaległe wypłaty, odprawy czy odszkodowania należą się wam jak psu buda. Walczcie o swoje, oczywiście nie kosztem zdrowia i nerwów ale na spokojnie róbcie co trzeba i nie odpuszczajcie tym złodziejom. Powodzenia.

pigwa

Adrian i Joasia to ryżem konie pasione i takie cwaniaczki oboje powinni oddać część swoich oszczędności co okradli Jana.. .

Adrian teraz to zamiata ulice ?

Zniszczył firmę @Adrian mądrala wycieczki ,spa i inne bajki? ???

kot

Wie ktos czy sprzedali juz firme

Edzio

Netter to pupa biznesu. Juz tylko smród po firmie pozostał. W sumie to i dobrze bo teraz czas na prawdziwe firmy a nie takich oszustów. A ten komunista niech teraz sam se radzi. Bo już frajerów co na jego robią to nie ma za wielu.

Witam a może coś ktoś wie jak z sierpniem i wrzesień z poborami może ktoś również podać gdzie to trzeba składać żeby fundusz wypłacił???

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski