Zakład Mięsny Netter

Bielsk Podlaski

Opinie o Zakład Mięsny Netter

Paulina 2017-07-14 05:04
Witaj. Ja mam już nakaz zapłaty. Na sprawę czekałam około 2 tygodni, odbyła się tylko w Mojej obecności, ponieważ nikt z Nettera się nie stawił. Ja pisałam sama uzasadnienie, czyli domagam się zapłaty wynagrodzenia za miesiąc Maj, Czerwiec i ekwiwalent urlopowy wraz z okresem wypowiedzenia. Jedyne co potrzebowałam to umowę o pracę, sąd jeszcze prosił o dostarczenie listy obecności, ale nie miałam jak tego zrobić ponieważ nikt z Kadr ani księgowości nie odbierał telefonu, wiec napisałam w uzasadnieniu ze nie posiadam listy z takich i takich powodów. Tak jak powyżej Napisał " Marcin " nie potrzebna Ci żadna porada prawnika, ani prawnik na sprawie - bo jest ona w 100% wygrana.
Teraz tylko pozostało mi czekać na zapłatę i szukanie nowej pracy :)

Powodzenia.
były pracownik 2017-07-14 09:41
a do komornika zgłaszałaś czy czekasz, aż sami zapłacą???
:-( 2017-07-14 11:20
Witam! Jak rozwiazałaś umowę o pracę, czy zakład to zrobił?
Paulina 2017-07-14 12:13
Z winy pracodawcy. Artykuł 55, nie terminowe wynagrodzenie. Zakład pracy w tym przypadku jest zobowiązany zwrócić mi za okres wypowiedzenia. W moim przypadku wynosi on 3 miesiące.
chlopak 2017-07-14 18:01
slyszalem ze cureczka nettera nie beda zwalniac z artykulu 55 tylko za porozumieniem stron bo inaczej nie beda wydawane swiadectwa pracy czy ktos wie czy to prawda i czy oni moga tak zrobic
Paulina 2017-07-14 18:46
Mój Drogi. Nie ma nic do gadania w takich przypadkach to Ty wypowiadasz umowę w trybie natychmiastowym. Poczytaj na forum prawne i będziesz wiedział.
Paulina 2017-07-14 18:51
Wystarczy tylko protokół z PIP odnośnie nieterminowych wypłat. Ja taki dokument posiadam gdyż złożyłam skargę. A jeśli to ma być porozumienie stron to nie będzie Ci przysługiwać zasiłek z urzędu pracy jak i również odprawa która się należy to w zależności od okresu pracy. Córeczka niech nie będzie taka mądra, najpierw niech odda nasze pieniądze. Bo mezulek już kupił czyzew i teraz on tym rządzi.
Krystek 2017-07-14 20:17
Niewypłacania w terminie wynagrodzeni lub w ogóle nie płacenie pracownikom pensji stanowi ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy. Pracownik w związku z tym może rozwiązać z pracodawca umowę bez zachowania terminu wypowiedzenia, czyli w trybie natychmiastowym. Dzieje się tak, ponieważ niewypłacania terminowo wynagrodzenia za pracę stanowi wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Pracownika nie interesują przyczyny, które powodują, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia. Nie ma też znaczenia, że pracodawca nie ponosi winy za swoją złą sytuację finansową i z tego powodu nie płaci pracownikom pensji. A więc droga Pani Joanna ma gówno do gadania. A straszyć to może u Siebie na Wsi. Jej obowiązkiem jest wystawienie świadectwa. Skoro doprowadzili do takiej sytuacji, niech poniosą tego konsekwencje. A żadne z nich nie ma godności ani odwagi wyjść do Ludzi i powiedzieć dokładnie o co chodzi.
chlopak 2017-07-15 13:28
zobaczymy co powie syndyk we wyorek moze gdzie nie chcaco jeszcze ruszy ten zaklad ja to mam cicha nadzieje bo mam dosc szukania pracy w tym zyciu
Rafi 2017-07-17 18:23
Czy ktoś z was wie może czy będą wypłacane pieniądze? Czy trzeba jak większość zgłosić sprawę do sądu?
Ania J 2017-07-17 21:18
Cześć Koleżanki i Koledzy. Sytuacja jest bardzo trudna. Wszyscy to bardzo przeżywają. Załamuje tak samo równo brak nadziei że coś się tutaj wydarzy jak i brak naszych wypłat. Wszyscy jesteśmy wkurzeni i mamy prawo krzyczeć, mieć żal. Ale Wasze niektóre wpisy są naprawdę bardzo beee... Wy przychodzicie, podpisujecie listę i możecie iść do domu a biuro - sekretariat, księgowość, informatyk, analizy niestety muszą pracować, bo mamy takie głupie charaktery.. Tworzymy mnóstwo zestawień, zamykamy ksiegowo kolejne miesiące. Pomimo tego że brak już nadziei - przychodzimy. Wiem wiem, zaraz powiecie - nie przychodzcie, nikt was nie może zmusić. Ale muszę Was rozczarować - my również nie mamy wypłat - za maj, za czerwiec. Nie mamy kiedy odebrać zaległych urlopów które nam po prostu przepadną. Nikt nam nie dziekuje za pracę. Więc Drodzy zostawcie te biedne kobietki z księgowości bo akurat one napierda...... na ten moment charytatywnie! Akurat zestawienia które teraz robimy mają służyć aby zwiększyć szansę na otrzymywanie przez WSZYSTKICH pracowników wypłat za maj! I mamy taką samą wiedzę jak Wy, a nawet mniejszą bo wszystkie Newsy dostarczacie Wy. Pozdrawiam i życzę Wszystkim również sobie powodzenia. Z niecierpliwością czekam na hejty za mój wpis. Ania J.
Jacek 2017-07-18 07:06
Kto Ci kazał tak napisać? Szanowny Dyrektor? :) wszystko ładnie opisane, tylko szkoda że nie potrafi tego nikt powiedzieć z rządzących. Tylko znaleźli ofiarę czyli Ciebie co wytłumaczy cały zakład. Śmiech na sali.
Pracownik 2017-07-18 15:41
Restrukturyzację będzie robił. Haha. Raczej chce wyciągnąć resztki kasy. Komornicy by ściągneli pieniądze i by spłacili wynagrodzenia i część długów. A tak jak zablokował cwanym ruchem komorników i znowu ma dojście do pieniędzy na tą niby Restrukturyzację to teraz wszystko wyciagnie do zera z zakładu. I na koniec powie że jednak nic z tej restrukturyzacji nie wyszło a pieniadze pochłonęła restrukturyzacja. CO ZA MYŚLENIE OCZU. I jeszcze te puste gadanie że rozmawia z ministrami ciągle. Ten człowiek nic nie robi poza tym że wyciąga z tego zakładu wszystkie pieniądze i nawet biednym pracownikom nic nie da to go im się należy.
Pracownik 2017-07-18 16:30
Prezes John zachowuje się jak świnia bez honoru.
Pracownik 2017-07-18 17:12
"prawda zawsze tak bylo jebali tam pracownika i teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyszedl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze swoim prawnikiem i wielki cwaniak splac nasze kredyty i nakarm nasze dzieci ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlamany"
Najprawdziwsza prawda. Tylko szkoda że te najszczersze wypowiedzi zaraz jakiś moderator usuwa.
Haha 2017-07-18 17:35
Jan Netter - janusz biznesu. ;D niewyrabiam
Miras 2017-07-18 18:27
Szkoda tylko, że na tym ucierpieli jedynie pracownicy. Każdy z Nas pracował uczciwie i to dzięki Nam, pracownikom produkcji, magazynierom, kierowcom itp dziś Janek się bawi za nasz Hajs. Mamy 18 Lipca. Za Maj pieniędzy nie ma i nie będzie. Jakaś Ania się tu wypowiada, że robią jakieś zestawienie które pomoże nam odzyskać nasze pieniądze. Nosz kur*** do czego to doszło, żebyśmy musieli się upominać o Swoje. Setki odbiorców, dużych firm wysłało już dawno kasę. Przykładowo BT, PiB czy inni. Ale najlepiej powiedzieć, że się nie ma. Mnie np Bank nie słuchał, że pracodawca nie zapłacił Mi wynagrodzenia. Musieliśmy wraz z żoną zastawić obrączki ślubne żeby mieć na ratę hipoteki. Ty kur** żeby Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzelił w ten siwy kacap. I choćby ten zakład ruszył tak nigdy tam nie wrócę po tym co muszę obecnie przechodzić w życiu. Brak kasy, brak pracy i dalszych perspektyw na kolejne dni. Każdy sms który przychodzi, daje mi nadzieje że to Bank informuje mnie o przelewie przychodzącym, ale jednak to nie to.
chlopak 2017-07-18 19:52
janek po tych wpisach powinien sie powiesic bo godnosci i honoru nie ma jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na stare lata nakradl jemu placili a on nawet za przyprawy nie placil wstydzil by sie ludziom na oczy pokazywac utop sie ty wsioku razem z tym swoim zakladem
Furia 2017-07-18 20:17
Czy ktoś już może zgłaszał problem z tym pracodawcą do tv? Może warto by było nagłośnić temat skoro ani prawnik, ani syndyk, ani też PIP nie idą za pracownikiem tylko grają na zwłokę i odwlekają wszystko w czasie ?
Furia 2017-07-18 20:18
Zawiedziona 2017-07-18 20:30
Temat jest jak najbardziej dla TV.. tylu pracowników zostało oszukanych... oni coś tam robią.. taaa chyba kradną resztę i do widzenia... Tam wszyscy tacy nicy święci w tych kadrach i księgowości.. nic nie wiedzą... tam w tej firmie nikt nigdy nic nie wiedział.. nawet dyrektorzy nic nie wiedzieli... Inni potrafią zamknąć zakłady z honorem... wychodzą do ludzi i pomagają.. a tutaj... Sodoma i Gomora.. istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech wreszcie zgłosi tą upadłość i tyle.. przynajmniej będzie nas jakoś chronił fundusz... a tak to ani fundusz ani ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oni myślą, że człowiek trawę je i żyje powietrzem.. że nie ma kredytów w bankach.. Ale karma wraca... bieda nastanie.. i czyżew też padnie.. za pazerni ludzie tym rządzą... !!! Oddajcie nam nasze pieniądze i całujcie nas wszystkich gdzieś głęboko..
Krupa 2017-07-18 21:10
Nie rozumiem jak można pociągnąć firmę w tak kolosalne długi.Ktoś chyba rządził tą firmą i wiedział,że chyba coś jest nie tak.Tak potężne zadłużenie chyba nie zrobiło się z miesiąca na miesiąc.Trzeba być totalnym dyletantem,żeby doprowadzić zakład do tego stopnia,żeby zostawić ludzi na pastwę losu bez środków do życia.Jak było wiadomo,że jest z miesiąca na miesiąc coraz gorzej to wtedy trzeba było patrzeć rady i dać ludziom wypowiedzenia,a nie zatrudniać ludzi i im nie płacić wynagrodzenia przez kilka miesięcy.
Tak 2017-07-18 21:18
Cała ta rodzina netterow jakąś uposledzona. Mogą zacząć pomału się wieszać. :D
sokół 2017-07-19 15:28
ten zakład nigdy nie miał pieniędzy o czym ty piszesz ciemnoto
sokół 2017-07-19 15:36
Zawdzięczajcie to wszystko swoim wszystkim dyrektorom to oni się do tego przyczynili Jan jest tu najmniej winien wina jest jego tylko ze nie pilnował interesu tylko ufał swoim ciemnym dyrektorkom
Adam 2017-07-19 19:49
Pieniądze były w tym zakładzie. Inaczej by nie funkcjonował. Jak ktoś twierdzi że nie było i nie ma pieniędzy to słabo jest wtajemniczony. Gdzie teraz zginęły pieniądze z hurtowni Maxima na Litwie. Kilkakaset tysięcy co byli dłużni dla NETTER to już jest uregulowane. Gdzie one wpłynęły ja się pytam? Na czyje prywatne konto? PoloMarket też tak samo uregulowal zaległości za towar i wiele innych odbiorcow. Tylko dziwne jest ze te pieniądze omijają zakład netter. Przed tym całym wstrzymaniem produkcji bardzo dużo odbiorców dostało informacje żeby nie płacić za towar i że później przelewy porobić na inne konta. Stąd też towar szedł a nie było oficjalnie pieniędzy przez kilka miesięcy. Teraz wszystko wstrzymane i te pieniądze ściągają różnymi sposobami na swoje konta. Komornicy wstrzymali te lewe przelewy to on zaczął robić restrukturyzację i dalej dokończyć dzieło musi. To wszystko pic na wodę. Nie wierzcie w żadne słowo prezesa bo on dobrze gra. Tylko nie rozumiem dlaczego jest do tego stopnia bezczelny że nawet nie zapłaci ludziom którzy tyle lat na jego bogactwo pracowali. On teraz jest zabezpieczony do końca życia. A nawet jego dzieci i wnukowie. Sam się chwalił tym. A uczciwi pracownicy nic nie dostali. Tyle w temacie.
Adam 2017-07-19 19:57
"Sokół " Ty chyba jesteś tą ciemnota skoro wierzysz w te bajki że prezes ma 100zl w kieszeni. Dobra gadka dla naiwnych. Tak naprawdę banknotem 100zł to on sobie może tylek podcierać.
chlopak 2017-07-20 05:52
podlosc ludzka nie ma granic kasy jak nie bylo tak i nie bedzie a do konca lipca i tak sie pozwalniamy bo chyba nikt nie bedzie siedzial na urlopie besplatnym bez ubespieczenia a dla janka oto chodzi pozbedzie sie pracownikow to jeden wielki przekret
Kasia 2017-07-20 10:05
Czy ktoś z tu obecnych jest może na zwolnieniu lekarskim bądź innym świadczeniu z ZUS i ma kontakt z kadrami?
Sanczo Pansa 2017-07-21 03:30
Przez Janka spać nie mogę, mam koszmary po nocach że zaraz przyjdzie komornik i zabierze wszystko co mam. A zostało mi 17 groszy na koncie. Oddaj siwa palo pieniądze.
Pracownik 2017-07-21 08:29
Ludzie jego zlinczują. To tylko kwestia czasu.
chlopak 2017-07-21 10:15
lista zabrana podobno od poniedzialku do pracy siedziec kto nie przyjdzie bedzie zwolniony ta cureczka jest gorsza niz tatus dobra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z niej janek z prawnikami wyruchali nas bez mudla tylko prokurator za to a jak nie to tak jak u chinczyka kula w jeb i do piachu z ta padlina po ludzku to z nimi nie da sie juz gadac coto kurea za kraj zeby takie zeczy sie dzialy pytam gdzie jest prokurator cbs i inni
Marek 2017-07-21 11:44
Jak to do pracy ? Po co? a pieniądze kiedy, wiesz coś ?
Marek 2017-07-21 13:09
Hahaha. Kombinacje dobre, dwie nieobecności i podstawa do zwolnienia dyscyplinarnego. A wszystko po to aby nie płacić odpraw.
Marek 2017-07-21 14:54
A wiesz może kiedy i czy w ogóle będą wypłacać nam hajsy?
"Dobrze" życzy ktoś. 2017-07-21 15:45
Oj ten Janek prosi się o karę. Przecież on tyle jeździ samochodem a o wypadek nie trudno. Także tyle czasu poza domem w roznych miejscach jest. Może sobie wszędzie krzywdę zrobić. Niechcący coś mu się stanie i będzie.
Życzliwy 2017-07-21 15:54
Chodźcie zgłosimy nasze roszczenia do chłopaków od ściągania długów. Oni nam dadzą 80% tego co trzeba a pozniej od jego ściągną więcej niż 100%. Mafia sie nie patyczkuje. Jak zrobią dla jego wjazd na chatę i przyłożą broń do skroni to szybko się kasa znajdzie. Lepsze te 80% niż nic. Będzie tak jak u chinczyka jak ktoś wcześniej wspomniał.
pra 2017-07-21 16:24
ja przebywam na zwolnieniu lekarskim już nie pierwszy miesiąc i zus powinien mi płacić i też nie otrzymuję wynagrodzenia bo jak netter by wyrównał mi zaległości to wtedy by zus mnie przejął ................. czy morze ktoś ma inne informację na ten temat ?????
Adam 2017-07-21 21:22
Jak tak dalej on będzie z ludźmi postępował to wreszcie ktoś jego do piachu pośle. Bo za dużo ludzi ma przez jego problemy finansowe. Zabrał pracę nie zapłacił i jeszcze nie pozwala gdzie indziej pracować. Źle to się skończy. Janek przejrzyj na oczy zanim będzie za późno, masz jeszcze dwie córeczki i synka dlatego tym bardziej powinieneś się uspokoić. Ludzi pod dywan nie zamieciesz. Za dużo ich jest.
Kasia 2017-07-21 21:49
Jestem na zasiłku rehabilitacyjny i napisałam wniosek do ZUS o przejęcie płatności, ale netter musi wysłać do nich odpowiednie dokumenty. Niestety póki co nic z tego... Ale mam nadzieję że w następnym tygodniu coś się wyjaśni bo netter na czas do 24.07
Kasia 2017-07-21 21:52
Udało mi się za to w tym tygodniu dodzwonić do księgowości i niestety pani dała do zrozumienia że raczej pieniążków się nie zobaczy...
chlopak 2017-07-22 10:00
ja bym proponowal spalic kukle janka moze da mu troche do myslenia podly to czlowiek biednych okrada bogaty sie nie da jak tak mozna z ludzmi postepowac on chyba nie wie coto glod i niemozliwosc zaplacenia rachunkow o lekach nie wspomne bo ludzie w tej zasrsnej firmie zdrowie potracili
Kazio 2017-07-22 12:06
Trudno stało się jak się stało. Każdy pracujący w tej firmie nie otrzymal wynagrodzenia. Niektórzy tu obecni na tym forum wypowiadają się nie przebierajac w słowach. A prawda jest taka, że każdy z was poleci do pracy jak Janek będzie kazał. I wszyscy tu obecni zapomną o sytuacji która obecnie ma miejsce i wciąż będzie liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zamiast siedzieć i wypisywać komentarze radzę szukać innej pracy. Ona sama do was nie przyjdzie. Ale nie lepiej siedzieć i się uzalac nad sobą. Powiedzcie Mi, nie pracujemy od dwóch miesięcy kto z was chociaż raz przejrzal oferty pracy? Czekacie na cud? Jego nie będzie! Na netterze świat się nie kończy. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
Kazio 2017-07-22 12:13
Ale czytając Twoje wypowiedzi, składanie zdań, słownictwo i jej ortografia nie dziwię się, że liczysz na cud. Skoro nawet nie potrafisz ułożyć dobrze zdania jak i również napisać to bezbłędnie.
Dyzio 2017-07-22 12:35
@Kazio
Jak już uczysz kogoś poprawnego pisania to sam powinieneś wiedzieć,że nie zaczyna się zdania od litery A i litery I,a poza tym zdanie "słownictwo i jej ortografia nie dziwię się" to nie jest poprawnie złożone zdanie lecz masło maślane.Nazwy firmy Netter piszemy z dużej litery i nie zaczynamy zdania od Ale.Nie pisze się też powiedzcie Mi lecz powiedzcie mnie.Siebie nie musisz pisać z dużej litery.Nie wstyd Tobie teraz?Pewnie nie bo jesteś anonimowy.
Pozdrawiam normalnych.
Kazio 2017-07-22 13:09
Nie jest mi wstyd. Wstyd jest wtedy gdy wypisuje się takie rzeczy na pracodawce, a za chwilę lize mu si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nagle zapomina o wszystkim co się wydarzyło. Wstyd to kraść. Bezsensu jest dalsza Moja rozmowa z takimi ludźmi którzy nie robią nic w kierunku tego żeby otrzymać wynagrodzenie, a siedzą i wypisują wulgarne komentarze. Narson.
chlopak 2017-07-22 15:55
taki jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] madry to czemu pracowales u janka jestes taki sam tuman jak ja polonista sie znalazl do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nedzy chcesz kogos uczyc to ucz swoje dzieci jak je masz palancie
zzz 2017-07-24 11:13
uczył Dyzio Kaziego,hahaha
Janusz. 2017-07-24 17:33
Witam.

Czy jest ktoś na tym forum co ma jakieś informację dotyczące wypłat wynagrodzenia za miesiąc Maj ?
Czytam posty i widzę, że raczej nie ma na co liczyć, ale nadzieja jeszcze jakaś tam pozostała.

Pozdrawiam
Zawiedziona 2017-07-25 01:12
Piszcie do Uwagi na uwaga@tvn.pl i do Magazynu Ekspresu Reporterów na ekspres.reporterow@tvp.pl
IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE TYM LEPIEJ. OPISZCIE SWOJĄ SYTUACJE, OPISZCIE ZAKŁAD. JA JUŻ TO ZROBIŁAM, WALCZMY O SWOJE, NIE BÓJMY SIĘ MÓWIĆ O TYM GŁOŚNO. TERAZ MY, JUTRO KTOŚ INNY. ŻYJEMY W KRAJU GDZIE OSZUSTÓW JEST DOŚĆ, WIĘC NIE POZWÓLMY ABY KOLEJNEMU USZŁO TO NA SUCHO. BŁAGAM WAS JAKO KOLEŻANKA I POKRZYWDZONA TAK SAMOJAK JAK WY. WALCZMY O SWOJE TAKĄ DROGĄ SKORO INNĄ SIĘ NIE DA.
Pozdrawiam Was serdecznie. R.
Zostaw swoją opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Netter