Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Bogna

Nie wierzcie ,że ktoś dostał kasę za maj.Wiem z pewnego źródła,że ani jedna osoba nie otrzymała pieniędzy.

Beti

W piątek 11/08/2017 patrzę i oczom nie wierzę.wpłynęła zaległa wypłata za miesiąc maj!

Xxx
@Beti

To ty dostałaś a inni pracownicy nie ja nie dostałam do dzisiaj żadnych pieniędzy

Asia

To prawda że Janek się powiesił? Słyszałam dzisiaj na mieście.

Niuncia

Ja i żadna koleżanka z którymi pracowałam nie mamy wypłaty za miesiąc maj,a minęły już 3 miesiące.Proszę ludzi nie wprowadzać w błąd,że ktoś otrzymał wynagrodzenie. Pozdrawiam.

Maja

@OLI czy możesz wytłumaczyć o co dokładnie chodzi? Osoby, które wchodzą na forum po raz pierwszy mogą kompletnie nie wiedzieć czego dotyczy dyskusja. Pamiętajmy, żeby nasze posty były dodane wraz z argumentacją. Wiele osób szuka raczej takich opinii.

Za maj ja mam wyplacone

Jack

Też mam za maj wypłacone. Wczoraj przelali.

Jack

Też mam za maj ????

Nieznajoma

Nie ma żadnych pieniędzy kłamca jeden

Chyba miało być wypłacili !!!

Za maj wypuścili!!!!!

OLI

Piszcie tumany do Polsatu, Radia Maryja, Telewizor ma twarz, idźcie do komornika....., płaćcie za papugę. Wszyscy się nachapią oprócz Was plebsu. Ja podjąłem decyzję wolę nie mieć niż tym łajzom dać zarobić. Komornik ze skarbówki wziął swoje i ma was w (usunięte przez administratora) Podobnie wasi adwokaci.

praca

DO ZUSU można złożyć dokumenty kiedy Zakład ureguluje zaległe składki. Fundusz za maj i czerwiec wypłaci. Max do dwóch miesięcy

zdesperowany

ten nadzorca pilnuje interesow janka sad dal jakiegos tumana bogaty robi co chce stracimy chyba te pieniadze trzeba chyba zlapac i po ryju dac i tak i tak bieda a tak w wiezieniu dadza jesc i spanie

Pola
@zdesperowany

A co z pracownikami na L 4 czy złożono.już do ZUS odpowienie dokumentye aby to on przejął płatności?ma ktoś wiedzę na ten temat ?

Krystyna
@Pola

Dziś byłam w ZUS. Nie ma żadnych dokumentów z zakładu odnośnie przejęcia płatności.

Trudi

Witajcie . Pisałam do nadzorcy z zapytaniem, że jeśli robi spis wierzycieli to następnie będzie spłacał mam rozumieć? On odpisał, że ze spłatą to trzeba sie zgłosić do syndyka. Czy ktos może wie kto jest syndykiem Nettera?

chlopak

jak to jest w pismie od nadzorcy pisze ze beda placic i co on tez klamie a polsat kiedy bedzie bo slyszalem ze sie wybiera

chlopak

mam pytanie czy jakis wniosek potrzebny jest z inspekcji pracy do zalozenia sprawy cz wystarczy swiadectwo pracy

@chlopak

Ja mam w pozwie wniosek z pip i wezwanie do zapłaty które wyslalam do firmy. Przed złożeniem pozwu.

irek

jesli wyplaty nie bedzie w tygodniu to w piatek jade do sadu moge kogos zabrac bede pod zakladem o 8 bo trzeba wziasc odcinek za lipiec

Mirek
@irek

Zapewne nie będzie to już dziś możesz jechać, po co tracić czas. Złóż pozew ale co to da? Ja już mam ponad miesiąc nakaz sądowy i do dnia dzisiejszego ani złotówki na koncie. Tylko tyle że jest a netter ma i tak gdzieś nakazy. Jego zasady nie obowiązują. Złodziej.

:-)
@Mirek

Może zgłoś się do komornika, tak mi prawnik poradził, ja jeszcze czekam na termin sprawy, ale gdy już będę miała nakaz sądowy to tak zrobię, może kiedyś odzyskam swoje pieniądze bo na dobrą wolę pana J. nie liczę. Pozdrawiam.

Czy cos nowego?

Ja tez składam sprawę do sądu w przyszłym tygodniu, a te swoje pisma od doracdy mogą wsadzić sobie w cztery litery. Ktoś tutaj nawet już sobie chyba nadzieje robi jak dodał wpis że wypłaty dzisiaj wyszły.. Może lepiej się czuje po tym poście.

Zawiedziona

Hahahaha no to sie usmialismy wszyscy.. kogoś się chyba żarty trzymają.. nie uwierzymy dopuki nie zobaczymy..

Sardyna
@Zawiedziona

Śmiejesz się a pewnie co chwilę odświeżasz rachunek bankowy. My się śmiejemy z Ciebie bo jakiś idiota napisał a debile siedzą i czekają hahaha ha.

@Sardyna

Akurat ja nie licze na cud.. oczu sobie nie mydle tym że ktoś się zlitował nad nami i wreszcie zapłaci... :) już miało być tyle wypłat że już dawno powinnam zapomnieć o netterze. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski