Opinie o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie w Olsztyn

Indianin powrócił

Szanowny panie Wieśku D. dlaczego jest pan taką jadowitą żmiją? Jeżeli pan zarabia 4,5 tys. miesięcznie na czysto to czemu reszta pracowników ma tylko nędzne ochłapy? Czy nadal pan dzieli się z panem kierownikiem obiektu panem Czaplą? Ile pan z tego ma bo kasa fiskalna to tylko zbędny balast, który w ogóle nie działa. Pieniądze, które wpływają do kasy nie docierają do firmy tylko są dzielone między dwóch ludzi czyli pana Czaplę i pana Wiesława Deckera zwanego dyspozytorem. Czy pan prezes firmy Wulkan wie o tym? Czy pani Ela siedzi u pana w kieszeni i kto z tego wszystkiego czerpie największe korzyści? Dlaczego kantujecie ludzi na urlopach? Indianin - wykopałem topór wojenny.

pokrzywdzona
@Indianin powrócił

Popieram cie ja przez tego czlowieka malo nie zamarzlam z wyziebienia dzwonilam ze brak ogrzewania ale on to zignorowal trafilam na zwilnienie lekarskie i zlorzylam pozew w prokuraturze i inspekcji pracy. Sprawa w toku ale jemu ciagle malo przezucil mnie gdzie indziej i tam sobie prubuje odbic zadzwonilam o braku swiatla znow zignorowal . Najgorsze jest to ze nie moge zapomniec jak moj organizm wyl wyziebiony 3 dni to bylo pieklo , mysle ze wkoncu prezes powinien z tym czlowiekiem cos zrobic i,zatrudnic na jego miejsce mlodego ambitnego czlowieka. Ja napewno,porusze niebo i ziemie a on nie moze ludzi narazac na to co ja przeszlam. Moze warto sie zkontaktowac i zebrac wszystkich ludzi prosze wszystkich pokrzywdzonych o kontakt na e-mail renata1970@poczta.onet.pl

prezes firmy nic nie wiedzacy

Pozdrawiam prezesow firmy wulkan ktorzy daja sie oszukiwac pani eli.k,wieskowi .D pani w placach ciekawe jak sie bedzie pan prezes wypowiadal w mediach skoro jego podpis widnieje w placach to ze spoldzielnia zatrodnia ludzi chorych umyslowo to nie znaczy ze wszyscy maja takie orzeczenie media sie zaciekawily praca pana prezesa . Powodzenia w dalszych oszustwach.w

prawniczka obserwojaca te firme.

Spokojnie ta fime juz obserwujemy , czekamy od ludzi na aneksy ktorych nie dostali o podwyzszce . A oklamywanie pracownikow i oszustwo pod pretekstem ze wyplaty w lutym wyplacone z 1680 to przestemstwo pefron wstrzyma im,umowe i dotacje kolezanka z olsztyna tez mi mowila ze nie dostala aneksu a wyplata z 1680 to oszustwo do sadu bo w lutym wynagrodzenie netto 1286zl wlasnie sie zajmuje jej sprawa. Ludzie idzie do inspekcji pracy oraz do pefron wszystko wam wulkan wyplaci kserujcie wszystkie grafiki nagrywajcie rozmowy z wieskiem do dziela wszystko jest do wygrania.

Mateusz
@prawniczka obserwojaca te firme.

Prawniczka obserwująca tę firmę. Jaki prawnik pisze "przestemstwo"

Strażnik z Wulkanu.

Wiesław Decker zatrudnia Emerytów na obiekty budowlane na zlecenia i płaci 3,50 za godzinę . Czy Taki Pracownik Jak W.Decker powinien pracować !

Pracownik Ochrony

kazał pokazać orzeczenie

ogółem nie przyjazna atmosfera i rozmowa

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
były

Ją mogę jeszcze dodać jako były pracownik tej śmiesznej firmy nagminne wykreślenie z grafiku dyżurów całych dniowek i tym samym zaniżanie wypłat. Sam niestety tego doświadczyłem gdy postanowiłem sobie obejrzeć swój grafik przy wypłacie z wymazana jedną 12 godzinną dniowka. Wulkan to totalne (usunięte przez administratora) gdzie rządzi wyżej wspomniana osoba o charakterze prymitywnego cwaniaczka . Nie polecam nikomu.

Indianin z Tworek

Witam Serdecznie pana (usunięte przez administratora)., który na wszystkich obiektach każe się tytułować panem kierownikiem a w rzeczywistości jest zwykłym dyspozytorem. Jest to osoba, która włazi w dupę bez mydła każdemu do którego potrzebuje łaski a w szczególności od każdego ochroniarza. Ma charakter dominatora i stosuje mobbing. Stawia ultimatum ochroniarzom jeśli oni sprzeciwiają się jego decyzjom, które są wbrew STATUTOWI PRACY. Zapytuje się pana Wiesława kto rządzi w tej firmie prezes czy czy Wiesław i czy dyrekcja firmy wie o jego przekrętach i machlijkach?

Pan Miasta.
@Indianin z Tworek

Znam osobiście tego Wieśka, pracowałem w ochronie na budowie ,pewnego dnia przyjechał na budowę i kazał załadować mi kilka worków cementu i.t.p. odmówiłem i powstał problem czy mam pracować czy mnie zwolnic , razem Dyrektorem Janem K. i Panią Elżbietą K. postanowili mnie zwolnić . Faktem jest ze poinformowałem o tym kierownika i Dyrektora I.P.Budowlanego ,który wymówił dla Wulkan Olsztyn pilnowanie budowy. Druga sprawa dotyczy obecnego Prezesa ze nie doniósł do Prokuratury na poprzedniego Prezesa i Dyrektora i Zarząd o popełnieniu przestępstwa o niegospodarności ! Wydawali na prawo i lewo pieniądze z dotacji dla pracowników niepełnosprawnych z P.F.R.O.N. i Wiesiek i Elżbieta o tym wiedzieli ,dlaczego oni jeszcze pracują nie wiem ale niedługo się dowiemy !

momotaro

Ta samochód ważna rzecz dla pana W.:-)No i jeszcze jak jesteś chłopak z Zatorza,zapraszasz do chałupy dajesz małe co nieco i (usunięte przez administratora) kolegów to jesteś super pracownik.

Misiek

Jest bardzo OK !!! Serdecznie zapraszamy. :-)

Z tego co wiem,to jest nowa władza w firmie i wszystkich starych prezesów pogonili. Podobno w siedzibie mają zorganizować coś i będą przyjmować nowych agentów.Także praca się znajdzie.Pani Agnieszka już tam nie pracuje, byłam tam i się pytałam.Także to prawda.Są nowi ludzie i bardzo sympatycznie

słuchajcie, a czy ten WULKAN to jeszcze działa? czy go zlikwidowali?

Witek. Z.E.T.O.

Proszę o tym nie pisac (usunięte przez administratora)bo inaczej na bruk !

oooo

tak, poprawiło sie, tak sie poprawiło ze nowy skład działał 3 miesiące... bo jak mogło to funkcjonować jeśli do zarządzania zabiera sie ktoś kto nie bladego pojęcia o sprzedaży

wprowadzają projekty od [usunięte przez moderatora] strony, do tego jak zrobisz 21 umów to dostaniesz całe 5 zł za umowe. śmiechu warte. ciekawe kiedy sie rozpadnie

kuba

Pani Agnieszka już tam nie pracuje, jest nowy skład i zdecydowanie się poprawiło. Zwalniają tych co nie robią wyniku. No i są nowe fajne projekty

kaol

Nie powiedziałbym że to najlepszy pracodawca w Olsztynie. [usunięte przez moderatora] brak szacunku do pracownika

acha

pracuje na 1 maja od 2 lat i nie znam lepszego pracodawcy w olszyńskich realiach, oczekują wyniku i tylko leni zwalniają. Pozdrawiam i życzę powodzenia u innych pracodawców

oszukana

Firma której oddział jest na ul.1maja patrz telemarketing. Nie polecam firma wykorzystująca pracowników, nieuczciwa nie dająca szansy rozwoju, nie wywiązuje się z określonych płatności oszukuje pracownika, zwalnia bez konkretnie określonego powodu bez zachowania okresu wypowiedzenia na podstawie rzekomego porozumienia stron!!! Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie - Olsztyn

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Kandydaci do pracy w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie