Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

Poldek

Bardzo bym chciał tu pracować nawet za mniejsze wynagrodzenie ale z perspektywą stabilności.

Zbigniew

ponizej krytyki stosunek do kljeta totalnie olewajacy

Obserwator

Obserwator z wewnątrz. Handlowcy zostali zwolnieni nie przez rutynę, a przez niekompetencje, błędy i narażenie firmy na straty (błędy w umowach, źle wpisane stawki, niepoprawne kalkulacje, dużo by pisać). Praca jest na pewno ciężka, nastawiona na wynik. Natomiast jeżeli ktoś jest w tym dobry to może liczyć na spore profity. Ktoś kto liczy na samochód, telefon, laptop i obijanie się - sugerowałbym poszukać innej firmy.

PH

Czy oferta pracy przedstawiciela handlowego w rejonie mazowieckim jest jeszcze aktualna?

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Skok

Ja pracuje w Gaspol w terenie w obsłudze klientow krótko. Chwalę sobie te prace. Szef wymaga i szef płaci. Pierwsza moja wypłata to ponad 4 tys. Kolejne również. Szkolenia, wyjazdy itp. Samochód to nowy Rapid bobrze wyposażony. Pracy dużo i w terenie i przed komputrem. Satysfakcja również duża.

Gazik

Czy Gaspol prowadzi teraz jakieś rekrutacje? Nic nie mogę znaleźć. Dobrze jest pracować w firmie, która ma przed sobą perspektywy i daje gwarancje pracy ludziom. Nowi pracownicy nie zawsze są cwaniaczkami jak to piszecie, zależy im na pracy to wszystko.

Pracuś

Zgadzam sie ! podziękowano pracownikom z doświadczeniem a poszukują nowych z tzw. Potencjałem . Z rynku nie da wycisnąć sie więcej umów. Inwestycji jest coraz mniej a wymagania rosną . Ważna jest znajomość lokalnych zależności czyli lata pracy w terenie , czyli doświadczenie . Praca generuje stres , najfajniejsze ludzie odeszli albo odchodzą .

Polesie
@Pracuś

Zależy dla kogo najfajniejsi. Zawsze dobre firmy dodają świeże umysły. Pracownicy z długim stażem wpadają w rutynę i czasami potrzeba świeżej "krwi". Taka firma ma przynajmniej zawsze racje bytu i nie zginie z rynku. Warto się tam trzymać bo jest gwarancja pracy.

Pracuś
@Polesie

Najfajniejszy : pracowity , rzetelny , uczynny . Znam wiele osób , które pracują kilkanaście miesięcy i już wpadły w rutynę . Znam także osoby z wieloletnim stażem pracy , które nadal są kreatywne . Cóż , w Gaspolu pracownik to tabelka i parametry . I plan do wyciśnięcia . To nie jest gwarancja pracy. Ps świeżaczek to czasem cwaniaczek .

Już były

Nie jest dobrze. Wazelina to podstawa, doświadczenie nie jest nikomu potrzebne . Pan R realizuje swój plan i szkoda tylko ludzi , którzy sie do niego nie wpasowali .....

hgfddd

wazne jest jednak @jennnnnnnnnn zeby taka osoba dobrze sie znala na swojej pracy koncu jest specjalsita

Prima

Zlodzieje, krwiopijcy, oszusci ! Ostrzegam przed nimi ! Jakiekolwiek interesy z ta post komuna czerwonych hochsztaplerow to grabiez twojej kieszeni. W szczegoly nie wchodze ale traktujcie powaznie ta przestroge ! Interes z nimi to nikczemny wyzysk petenta.

madzik

zgadzam się z opinią , ludzie w biurach nie maja pojęcia o tym co sie dzieje w terenie , zero praktyki , tylko teoria ,która jest daleko od sprzedaży gazu , niech te biurowczyki usiądą za kółko i się uczą , bo dużo im brakuje w tym fachu,

Giermek

gaspol to dobra firma tylko kierowcy są traktowani jak (usunięte przez administratora) a my dygamy butle od rana do nocy i nikt nam nie pomaga, nawet dyrektor nie interesuje się czy kierowca ma gdzie sprzedać czy nie nikogo nie interesuje sprzedaż tylko ceny w górę z dnia na dzień a my musimy słuchać od ludzi że sami wymyślami sobie takie ceny

kierowca
@Giermek

powiem Ci ze w kazdej firmie tak niestety jest..

nowy

nie ma to tamto gdzie Ty masz te ogloszenia bo ja na stronie nie widze nic

nowy

mercedes maybach dla Ciebie,a ogolnie to z tego co wiem to skodami jezdza raczej wszyscy

Były...
@nowy

mozesz liczyc na 3000 - 3500 podstawy + prowizja (skąplikowane jest jej liczenia) ale realnie średnio miesięcznie 4000 - 5000 jesteś w stanie wyjąc. Auto Skoda Rapid bez limitu użytkowania w swoim regionie. Praca OK ale betonowy zarząd i przełożeni co jest najwiekszym minusem. PO prostu czasami trzeba robic rzeczy którę są głupie i bez sensu z założenia ale góra nie chce tego zauwazyc bo musi się wykazac działaniami prze zarządem. Generalnie mimo takiego minusa polecam :)

Artur

Witam, możeciecośpowiedziećopracyna stanowisku doradcy handlowego ds. klientów indywidualnych? jaksię ma wynagrodzenie, atmosfera pracy orazjakienarzędzie oferuje firma chodzi głównie o auto jakie?

stary gazownik

dobry macie lpg samochodowy czy ujnia? wiela propanu w mieszance w zimie i lecie?

Wielkopolska
@stary gazownik

Mix 60/30 oczywiście 60 to propan. A propanu w propanie 98,37 %

nowy

ja nie pracuje bezposrednio u nich ale atmosfera wedlug mnie jest OK. Jak jest z zatrudnieniem to Ci nie powiem ale mysle, ze bedzie chyba ciezko cos zalapac powaznego. Ja mam bdb wyniki, sa zadowoleni ale na stala umowe i prace bezposrednio u nich chyba nie mam co liczyc. Przez pol roku w kazdym miesiacu mialem ponad 100%. Bylo nawet 130% i 170%

nowy

ale pytanie :-). Wysylaj Cv to sie przekonasz jakie masz szanse u nich na prace,a nie na forum sie pytasz

olo

Tak potrzebuja ale w cenrali w Wawie

user

Witam wszystkich. A czy można z kimś porozmawiać w Lubartowie, osobiście na temat stanowisk innych niż PH np. specjalisty ds rozwoju, bądź analizy rynku? Czy takich ludzi potrzebują w ogóle?

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.