Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Luki

A tak wogule kiedy aneksy zaczną dawać..... wogule czy będą....... firma wycofała nadgodziny to niewiadomo na co można liczyć..... pewnie na nic

@Luki

Aneksy, zapomnij-KASA JEST POTRZEBNA NA NOWY SAMOCHOD . ..

Kara
@Ciekawa

No dokladnie kasa potrzebna..... Ale w tej firmie niczego sie nie dorobimy.....

@Luki

Pisze się w ogóle..................

Ecik
@J-23

Wogóle????????????

@Kara

Czyli co? siedźmy i płaczmy

Kozi T
@Luki

Można liczyć na siebie i na to ,że się coś zmieni , jeśli się samemu coś zmieni i nie tu w tym.(usunięte przez administratora)

Skoro nie narzekasz to zamilcz i weź się do roboty. Masz wspaniały wypłatę , to przeżyjesz niski Socjal . Tyle w temacie i nie narzekaj skoro Ci dobrze.

Wróg dużych d

Do roboty..... suchy lód. Pani bufetowa. zigi i pokrzywiony Cieszyn. i dysza za dyszą klupnij się w głowe. Kieruj stołówką ,a nie wtryskownią

Operatorka

Witam, macie jakieś pomysły na co wydać premię świąteczna w kwocie 250 BRUTTO, która niebawem trafi na moje konto?

@Operatorka

Kup sobie wygodne buty i idź poszukać lepszej pracy.

@Operatorka

Zawsze mnie ciekawi ten lament, płacz i zdziwienie... wypłata mała, premia mała, na święta mało... więc pytam po co tutaj siedzisz kobieto? Mało to pracy na rynku ? Idź zmień coś w swoim życiu - chyba masz jakieś ambicje... chociaż sądząc po twoim komentarzu to raczej ich brak:-/

Taki jeden

Ironia, sprawdź w słowniku? Pracuje NP i nie narzekam na wynagrodzenie ( zawsze może być lepsze ale nie jest źle). Mogę natomiast powiedzieć, że kwota 250 zł brutto, która jest od wielu lat ,jest śmieszna! Jak pisałeś świat idzie do przodu, może by dyrekcja też to dostrzegła! Ocena osoby i jej ambicji po jednym wpisie jest oceną niepełna i mam wrazenie, że raczej subiektywną osoby oceniającej. Wracając do meritum, to oferta socjalna w NP jest raczej mierna a nożna nawet powiedzieć, że bardzo uboga!!!

@Taki jeden

Tak więc jeśli nie pasuje Ci Social to idź tam gdzie dają lepszy. A buciki kup sobie że swojej cudownej wypłaty:-)

Black Friday trwa więc może coś wyszperasz????

Czytania ze zrozumieniem czytanego tekstu to uczą w podstawówce! Trudno się kopać z koniem, ale spróbuję! Uważam, że firma mogła by się trochę postarać i poprawić socjal. Poklepywanie pracowników po plecach i chwalenie jest dobre, ale ile można na tym jechać!

Marelli,J-23
@Operatorka

Można oddać Bartoszowi. Bo ciężka sytuacja.

Marelli,J-23

Wracając do MEE , co?

@Operatorka

To nie jest premia świąteczna, tylko socjalne (usunięte przez administratora)

Wróg dużych d

Dejże spokój (usunięte przez administratora)

T.

Skoro nie będzie podwyżki cen prądu NP Polska będzie negocjowała obniżenie ceny energii jakie już ustalili z dostawcą? Powinni to zrobić bo to też nasze pieniądze. I kiedy wprowadzicie dodatki za staż?

a
@T.

Proszę cie - nasze pieniądze!!!

Kadr
@T.

Stażowe - wysługa lat. "W kodeksie pracy nie ma przepisów, które wskazywałyby na uprawnienia pracownicze związane z długoletnią pracą w zakresie uprawnień do wynagrodzenia. Niemniej są pracownicy, którzy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze z tego tytułu, czyli na tzw. dodatek stażowy. Przysługuje on pracownikom urzędów państwowych, samorządowych, sądów i prokuratur oraz nauczycielom. W pozostałych przypadkach dodatek stażowy uzależniony jest od decyzji i dobrej woli pracodawcy".

@Kadr

No jasne nie ma . Ale nie ma ,że mogą być > mądralo!< w Automotive Lighting jest i karty Multi sport i premia świąteczna i wakacyjna MĄDRALO.......i wysługa i premia, mądralo. Wczasy pod pietruszką podzielić na 10 części takie wysokie.............250 Brutto

Miś
@Kadr

W NO też vwybrańcy dostają stażowe. Co na to kodeks pracy, że to świadczenie jest przydzielane wybiórczo. Co na to kodeks etyczny NP? Jak w folwarku zwierzęcym: sa równi i .....!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Ona

Krąży jakaś płota, że dyro ma mieć nowy samochód służbowy. Prawda czy plota?

@Ona

Bedziemy widziec ..... Na wszystko jest kasa tylko nie dla pracownikow.....

@On

Dokładnie wszystko wyjdzie,będzie widac coś musi w tym być skoro tak gadają może nam kupią żebyśmy też mieli czym do pracy jeździć hehe

@Luki

Dobre .... Zamiast podwyzek.

@On

No a co wtedy będziemy pracować jak nie wiem. Żadnych reklamacji robota będzie szła jaj nic

@Ona

No oczywiście przecież nie będzie jeździł starym autem.. Ale nie wiem dlaczego Wy się porownujecie z dyrektorem...??? Jest na stanowisku na którym w każdej firmie taka osoba ma telefon służbowy, samochód , laptop i dobry zarobek... wystarczyło się uczyć i byc na jego miejscu a nie teraz plakac nad wlasna glupota.

Ona

Racja, ma takiego gruchoda ,że szkoda gadać, telefon stary nokia banan i laptop 14 cali jak tu "dyrektorował" z takimi zasobami

Ona

Nikt kto ma odrobinę oleju w głowie nie poruwnuje się do dyrektora Skoro w firmie nie jest ciekawie co do finansów( podobno) to może niech pasa zacisną wszyscy a nie tylko szare myszki a inni hulaj dusza

Obserwator

Dodam jeszcze , że to żadna nowość wymiana samochodu na nowy po trzech latach zawsze tak było od kiedy istnieje nasza firma co Was tak dziwi ??? Tak trzeba było się uczyć !

Pracownica
@Obserwator

To dodaj jeszcze, że premia 150 brutto, na SBN premia całe 250 brutto TO TEŻ JEST OD LAT

@Pracownica

Widzisz taka głupia jesteś?.... wiesz że od lat gowniane premie a nadal pracujesz ... skoro źle to wypad!!!

J-23

Te.... Wystarczy się uczyć. Taki uczony. A na wycieczce zakładowej panoszył się w kiblu damskim, bo chyba za bardzo myślał o blondi.Nowy samochód na jeszcze nowszy. Puk ,puk jest tam ktoś?

Klaudia

Czy wiadomo kiedy będą wypłaty?

Dariusz
@Klaudia

Są jakieś opóźnienia w wynagrodzeniach i dlatego o to pytasz? Może mogłabyś napisać jaka jest obecnie atmosfera w firmie i czy relacje ze współpracownikami są koleżeńskie. To ważne, żeby pracować w przyjaznym otoczeniu. Każda informacja będzie pomocna.

@Klaudia

Ej podobno zwolnił się ustawiacz i to niby przez kierownika A ja chce złożyć CV do NP czy warto?

Agnieszka
@Edek

@Edek, składałeś na ustawiacza wtryskarek, czy na jakieś inne stanowisko? Dostałeś pracę? Jestem ciekawa, skąd wiedziałeś o rekrutacji, bo w sieci nie widzę żadnych ogłoszeń, jedyne sprzed ponad roku.

@Dariusz

Atmosfera je ok. Idziesz na przewę i chcesz "odpocząć" i zjeść , bo to przerwa: czyli przerywasz co ? PRACĘ ! . A tu wpada jak bomba i truje atmosferę i przerywa przerwę ,bo coś tam, albo coś innego i zadławić się można. Albo jak niedolane detale ,to olśni olśniewającą Team L i poda rozkaż : jak zjesz to suchy lód.

Ona

Dziękuję za możliwość wypoczynku 2+3 dni urlopu!

@Ona

Wystarczy znać kodeks pracy... pracodawca NIE MA PRAWDA zmusić pracownika do urlopu bezpłatnego , to pracownik w razie braku urlopu może prosić pracodawcę o urlop bezpłatny. Wystarczy nie wyrazić zgodny i nie podpisać wniosku . PROSTE JAK BUDOWA CEPA.

Racja

Ale dyrektor przecież wie lepiej co może ;) a tak serio to chore by pracownik dokładał pracodawcy do jego zarobków, jeśli mnie nas nie będzie stać na mieszkanie które wynajmuje to dyrektor mi dołoży??(jeśli pracodawca nie jest w stanie Ci zapłacić możesz napisać pismo i procenty które sobie nalicza musi zapłacić pracodawca) Nie ma prawa ale przecież ludzie nie mają głosu, wystraszyl ludzi zwolnieniami jeśli nie podpiszą, nic tylko PIP albo związki,

@Racja

Szkoda gadać, robią nas w jajo!

@Operatorka

Nie , sami dajecie się zastraszać robić w jajo

@Racja

(usunięte przez administratora)mobbing ...to wszystko podlega grzywnie od 5 - 30 tysięcy . Nic co się Wam wmawia nie jest zgodne z prawem. I zastraszania ludzi nie pomoże. Pracodawca Nie ma prawda zmuszać do urlopu bezpłatnego , nie ma prawa do nakazywania kiedy wykorzystać urlop wypoczynkowy . Proszę pamiętać że osoba będąca na urlopie bezpłatnym jest zawieszona w obowiązkach do wykonywania pracy, a co za tym idzie nie otrzymuje pensji, nie jest ubezpieczona, nie odprowadza się wtedy składek. Na to wszystko są paragrafy. Nie dajcie sobie wmawiać takich bredni.

Julia
@Ona

Mobbing to przede wszystkim długotrwałe zastraszanie i poniżanie pracowników w miejscu pracy. Czy takie sytuacje Twoim zdaniem miały miejsce w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? Jeśli tak, to podaj proszę jakieś konkretne przykłady. Będzie to bardzo pomocne.

Edek

Ciekawe kto nie podpisze buhaha

@Edek

Ty już pewnie podpisałeś....

Edek

Nie ja już się zwolnilem A Ty zrobisz to co ci koza każe chcesz się założyć lamenciaro????

@Edek

Zwolniłeś się a nadal żyjesz firma .... żałosne... i kto to jest koza ???? Nie zgadłeś... nie zrobię nic co jest nie zgodne z kodeksem pracy. I tu Cię mam... A Ty zajmie się sobą , a może się nudzisz na bezrobociu - obyś nie musiał prosić o powrót , już kilkU takich mądrych było , co się zwolnili , później wrocili z podkulonym ogonem.

Koza to Ty me me

Mia
@Edek

A może to ta ruda co się zwolnila

@Julia

Kierowniczka poniża w @ publicznie pisząc bzdury bez pokrycia. np. ...;"to świadczy o nich, że nie umieją się przyznać" i inne oskarżenia, Szkoda gadać.

@Julia

Pomocne do czego .PIP był i co zrobił? Gdzie baba w takiej firmie jest kierownikiem?Nie ujmując płci. A i ten pies gończy z miną.......

J-23

Jak ja słyszę...Kto to jest koza? To się za głowę chwytam. Wiesz o powrotach zwolnionych pracowników ,a nie znasz kozy? To nawet wie " Bransoleta". (Pit bull) Niegdyś sama kręciła nosem na innowacje Królowej Matki, a teraz są jak jedno ciało, mknąc z nad Olzy stawia się do dyspozycji ubrana w strój sportowy( pozdrowienia dla tłuściutkiego-" pracuj bezpiecznie" ), podkuta trampkami ,uzbrojona w teatralne miny dla warsztatu.....Ty puknij się nawet w Hiltonie znają kozę. To taka duuża kobieta.

A co z wigilią?

Miś

Nic się nie zmieniło, dalej 24.12

@Miś

Tyle to ja wiem . Miałam na myśli wigilię firmową to chyba logiczne

@Ciekawa

Z tego co wiem odwołana z powodu zbyt małej ilości osób chętnych

Mareczek

Powtarza się dalej sytuacja z tym ,że zatrudniają kogoś i zwalniają zaraz tłumacząc się brakiem kasy?

startownik

No myślałem, że jak się zwolnie...elo to będę miał spokoj i nie będę wspominał tego bajzlu. Ale ostatni wpis a potem milczenie kóz.Nawet kadry nie potrafią wysłać świadectwa pracy na podany przze mnie adres. Dostałem ale z kopertą naruszoną. Wstyd. żenada. Kto pisał o podkulonych ogonach wracający do tego syfu. Gdyby faktycznie nie było firm ale....wystarczy się rozejrzeć, a nie siedzieć i marudziç.powodzenia....P.K.

Operatorka

Złe języki mówią na hali, że osoby idące na wigilię powinny zabrać własne jedzenie. I ponoć główna nagrodą w loterii to worek przemiału. Prawda to ?

Emigrant
@Operatorka

Może tak być. Skrzypce będą, bo jak przybędzie LIDERKA z nad granicy, to może zaskrzypieć.

Koziopikuś

Ale zima się zbliża nie ma się co martwić. W lecie zaplanowano jeden wentylator na trzy stoliki.

@Koziopikuś

Behapowiec chowa głowę w piasek i jest ok. Na duro brak wyciągów na maszynach i nikt nie reaguje! Przrtryski tworzywa na maszynach, nikt nie widzi problemu. A na marginesie: socjal w tym zakładzie to porażka, 2 x 250 BRUTTO NA ROKU!!!

Czy pracownicy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ona

Witam moderatora, wigilia i wycieczka to jedyne formy integracji. A co do frekwencji to ... nie urywa!

J-23

Można się integrować, ale nie z kozą i jej paziem robiącym psychiczne miny

Kozi olewator

A i doszła jeszcze jedna wszechwiedząco co robi miny na warsztacie jak by była po jadzie kiełbasianym. taka wiecie (usunięte przez administratora).Prawa rączka.

Kozi olewator

To już nie Interplast, ani nie Poschman, nie Np, tylko Xtech. X dobrze wygląda - taka wielka niewiadoma, jak wielka jej mości.......Ta firma nic nie oferuje. Socjal, nagrody, to nie istnieje, Nawet Karty Multisport nie ma co chyba już wszędzie norma.Potężny zastrzyk gotówki 2 x w roku 250 brutto.Urlop wykasowany już w styczniu przez pracodawcę. Masakra. Z daleka.

Misia

To co kiedy wigilijka? I wiadomo gdzie?

Mis
@Misia

A co swędzi?

Amanda

Ludzie nie polecam tego zakładu, a zwłaszcza kontroli jakosci - rzekomo tak się to nazywa , niby masz kontrolowac części , a dają Cie na prace produkcyjne gdzie przekopakowujesz pudełka i dzwigasz ciężkie rzeczy. Nie pozdrawiam kobiet , które siedzą przy biurku i udają, ze cos robią. Przychodzą do ciebie i mają pretensije o to ze zrobiłes całe zlecenie , a 20 minut przed końcem pracy nakazują Ci zaczynac robic inne zlecenie , gdzie jeszcze musisz posprzątac swoje stanowisko pracy. Wywieraja na Tobie presje jak w jakims ośrodku więżniów, a potem nie chcą sie do tego przyznac.

jarek
@Amanda

To wszystko prawda, ja osobiscie nieraz miałem okazje to widziec jako facet który jezdzi na wózku widłowym i odwozi rzeczy na magazyn Ja sie przyglądalem temu z boku i wszystko słyszalem i widziałem jak te dwie laski pseudo liderki (usunięte przez administratora) i narzucają tempro pracy

Enej
@jarek

Te pseudo liderki z produkcji to powinny same iść robić to by zobaczyly jaka praca same nic nie robią i będą popedzac ludzi jak roboty. Potrafią się śmiać i obgadywac innych jak by jakimiś kierowniczkami były. Do czyszczenia podłogi się nadają.

Ooooo

To jak to jest, że osoby które maja jeszcze urlop muszą go wykorzystać a osoby bez urlopu mogą dni wolne odrobić. Jak w czerwcu i lipcu było po 38 stopni to jedni byli w pracy a inni na urlopie. Może ci co mają urlop niech go wybiorą a ci bez urlopu niech dostaną postojowe - dziwne to wszystko!!!!

Operatorka

O jej i co teraz, trochę nas będzie mniej?

Ewka
@Operatorka

A czemu się tak wszyscy zwalniają bo to jedna wielka patologia. Baby pożal się Boże a faceci nie lepsi. Kierownictwo to samo.... Powodzenia w nowej pracy..... A wam życzę wszytko co najlepsze szkoda ze liderki się nie zwolniły było by jeszcze lepiej pozdro

Julia
@Operatorka

Operatorka, znasz powód zwolnień pracowników w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? W czerwcu jeden z użytkowników forum pisał o tym, że pensje wzrosły i wprowadzono w firmie wiele pozytywnych zmian. Czy zwolnienia mogą być spowodowane opóźnieniami z wypłatą wynagrodzeń?

Mis
@Julia

To ironia, znaczenie sprawdź w słowniku. Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną!

Opetatirka

I forum zamarło!!!!! ja rozumiem, że place poszybowały i zamontowano klimatyzację na hali i nawet nie śmierdzi plastikiem i i Tim liderki są super i mormy są mniejsze i każda operatorka ma jedną maszynę i w lodówce na stołówce nie śmierdzi i nawet kierowniczka produkcji jest ludzka i....... i wstałam/ en i czar prysł. Ta Alicja to jednak misja szczęście!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)