Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Termo

No widac pracy nie brakuje , i przyjęcia są... a te piątki to charytatywnie bedziemy chodzic, czy moze w koncu ktos powie prawde?

Operatorka
@Termo

Były związki to się zapisało 5 osób ma krzyż, to teraz możecie sobie skoczyć na pukiel!!!!

Ona

Brak przelewu premii wakacyjnej, jeśli mnie pamięć nie myli to całe 250 brutto. Co się dzieje, jakieś opuźnienia w przelewach w związku z koronawirusem?

Nie ma i nie bedzie.

J-23

Opóźnienie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

On

Kiedy chcesz i jak chcesz... a jak Ci sie nie chce ,to znikasz na tydzień lub dwa, a po powrocie wszyscy sie ciesza że jednak jesteś ..... urlop na żądanie niekończaca sie ilość. Ogólnie polecam, robisz co Ci sie podoba ????

Ciekawa
@On

To super warunki, a jak z wynagrodzeniem?

@Ciekawa

Średnia krajowa- a teraz to wyplacane jej 80% polecam lepiej nie znajdziesz

Komis

Stare telefony komórkowe w dobrej cenie chętnie kupię!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Ona

Na forum cisza więc wnioskuję, że załoga zadowolona z posunięć dyrekcji?

@Ona

Idz zmien prace a nie uzalaj sie nad soba, myslisz ze biadolenie na formum cos pomoże ?

@On

Już taki był jeden, który kazał brać kredyt i zmieniać pracę. Z tego co pamiętam to już nie jest prezydentem.

@Ona

A czy ja komuś każe brać kredyt? O to nie bój , z takim marnymi zarobkami nikt Ci go nie da... a pracy mnóstwo więc nie truj

A

Ja mam taki pomysł: do końca roku -10% z wypłaty, oczywiście w piątki pracujemy i tak do końca roku. A potem zobaczymy:)

Ona

Matko i córko kto cię uczył ortografii!?

@A

Tak dokładnie może być, ewentualnie 80% i wolne piatki. Ale droga wolna , idź gdzie indziej do pracy za 100%. Czy ktoś Ciebie trzyma tutaj na siłę ? Zamiast marnować swój czas na forum , przejrzyj olx z ofertami pracy.

A Ciebie ? Pouczasz kogoś a sama piszesz z błędami... żenada

A

Czytania ze zrozumieniem czytanego tekstu to uczą w podstawówce! Osobiście ( ocena subiektywna) nie uważam , że marnuję czas na tym forum. Dziwi mnie tylko fakt, że ty zaglądasz na forum, a co z twoim czasem?

Miś

Czyli: my się tak bawimy, jak się komuś nie podoba to niech zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy!? Mam nadzieję, że nie jesteś osobą na kierowniczym stanowisku w tej formie, jeśli tak jest to współczuję podwładnym!!!?

@Miś

Bawić to sie możesz po pracy, a fakty sa takie że jeśli cos nie pasuje to szuka sie pracy gdzies , gdzie jest lepiej. Proste.

Miś

W którym miejscu napisałem, że ja pracuję w tej firmie?

Nat

Orientuje sie ktos czy sa przyjecia na Montaż albo Duro ?

On

Myślisz że jak wysyłają ludzi na urlopy, i nie ma pracy to szukaj I przyjmują ludzi??? Myśl kobieto głowa!

Nat
@On

Co za oburzenie !Facecie a skad ja mogę wiedziec ,ze was wysyłają na urlop .Myslisz ,ze o tym trabią w tv ?

Komu urlopik ?

@Anonim

Z tego co słyszałam to wszystkim!

PK

Witam, jakie zarobki w UR?

CD
@PK

min krajowa więcej w biedronce dostaniesz.

PK
@CD

Minimalna krajowa w UR? Hahahaha

@PK

Szukaj gdzie indziej ,bo Cię Królowa zdominuje.

Królowa

Super

UR

Od 4000 brutto.

Kiedy ruszamy?

Ona

A widzisz co się wokół ciebie dzieje. Masz wolne ( prawdopodobnie urlop) to siedź w domu na 4 literach!!!!

Ona

"Ja wiem co mam robić, tylko pytam "- zdajesz pytanie retoryczne (sprawdź w internecie) i sama sobie odpowiadasz!!! Zmień lekarza ( to może być trudne w obecnej sytuacji) bo ten, który cię obecne leczy nie daje rady lub ukrywa prawdzie!!!

@Ona

Chłopie epidemia dopiero u nas się zaczyna, firmy się zamykają, wszędzie postoje A ty się pytasz kiedy ruszamy ????włącz tv i zobacz co się dzieje. Ludzie z domów nie wychodzą A ty się martwisz kiedy wrócisz do tego syfu

Kozownik

A kiedy to się ruszało, jak, chyba,że Bern...przeleci na warsztat.

Czy rozmowa rekrutacyjna w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) odbywa się również w języku angielskim?

Mis

Jak startujesz na dyrektora zakładu to z pewnością tak, a swoją drogą to nie wiedziałam, że jest wakad!

@Mis

Oj to jeszcze duuużo rzeczy nie wiesz ...

Ecik

W czeskim

Teresa
@Ecik

To ciekawe. No ale ja zamierzałam dopytać Was o coś zupełnie innego. Chodzi mi mianowicie o to, co oferuje swoim pracownikom firma NP (nterplast). Dostajecie tam jakieś świadczenia pozapłacowe? Nie wiem, bony i talony na święta, karty na siłownię, itp.?

Nie nic.

@Teresa

O czym ty mówisz kobieto hahaha hahaha hahaha - dobre ( uśmiałam się do łez)!!!!!

@Teresa

Bony można dostać za wykrycie wady w detalu ( nie wiem czy wsztstkie działy tak mają ) i można szybko uruchomić procedurę żeby sprawdzić produkt,który miał trawić do klienta. Nie licz też na jakieś ogromne kwoty, ale jest to możliwe

Ona

Możliwe jest też dostać 100 zł brutto za brakować, ile razy dostałeś? Co z innymi działami, też dostają za wyłapywanie bubli!

J-24
@Teresa

Ha Ha Ha Ha. Zimne spojrzenie dyrektora i mało z tego cyt. własny królowej figa z makiem

W Hebrajskim

Jaka umowa obowiązuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) podczas okresu próbnego?

Ona HR

W tym czasie obowiązuje umowa na czas określony.

Ona

Czy w tym roku będą paczki na święta wielkanocne?

@Ona

Witaj w tym roku nie będzie żadnych paczek.

@Ona

Tak w tym roku , prezent wielkanocny od firmy to pójście na urlop, jeśli jeszcze masz . Jeśli nie to nie dostaniesz nic:-)

Ona

Firma dba o nasze bezpieczeństwo i z tego powodu zrezygnowała z zakupu paczek.

Termo

Czy od poniedziałku pracujemy czy postojowe a może znowu urlop? Ktoś wie?

@Termo

Liczę na to że dyrekcja podejmie mądra decyzję i da postojowe. Patrząc na to co się właśnie dzieje, nie mam zamiaru ryzykować zdrowiem . Nie obchodzą mnie zakupione rękawiczki i mydełka które mialy być co najmniej 3 tygodnie temu. Teraz już jest na to za późno. Firma zmarnowała nasz urlop , A teraz w czasie największej pandemii każą wracać ludziom do pracy. Po prostu PARANOJA

Pracownik1

Zgodzę się z Tobą, że powrót do pracy może spowodować że będzie większy przyrost zachorowań. Druga rzecz jest taka że autobusy komunikacji miejskiej w Tychach jeżdza mniejszą ilością autobusów i przewozą 4X MNIEJ ludzi i ludzie nie będą mieli transportu. BUS który wozi ludzi do pracy będzie woził o 2X mniej pracowników, a zabiera jednak ich trochę. Nie wszystkie zakłady wysłały pracowników na 2 tygodniowy urlop, lecz na postojowe płacone, a teraz nawet przedłużają z powodu że COVID-19 rozprzestrzenia się w Tychach bardziej i kolejne osoby umierają. Nie zdrowie a piedziądze.

Ona

Podobno od poniedziałku ma ruszyć produkcja.

Ona

Czy na naszym zakładzie odbędzie się jakakolwiek dezynfekcja powierzchni ? Czy zostaną dostarczone żele antybakteryjne ? Maseczki ? Bo to jest już kpina totalna. Kompletny brak reakcji. Jakby się nic nie działo. Może pip pomoże?

prod

witajcie, czy w poniedziałek normalnie pracujemy???? wiele zakładów daje postojowe na 14 dni.

@prod

Też mnie to zastanawia. W końcu firma powinna coś zrobić a nie ryzykować zdrowiem pracowników i ich rodzin.

@On

A panowie z Francji przyjechali na próby, brawo!

On

Witam , chciałem zapytać w jaki sposób firma ma zamiar kontrolować oraz dbać o swoich pracowników ,jeśli chodzi o sytuację związaną z koronawirusem ? Czy pracownicy mają mierzona temperaturę przed każdą zmiana ? czy pracodawca dba o to by chore , przeziebione osobe nie przychodziły do pracy ? Czy ludzie zaopatrzeni sa w odpowiednie środki higieniczne? Czy firma jakokolwiek ogranicza wejścia ludzi zewnątrz jak również obecność Ukraińców na zakładzie, którzy jeżdżą do swoich rodzin poza granice , narażając nas na rożne infekcje?

Kozi T

Chopy miesiąc minął nie wiem co to zmienić dyszę..łapiecie? Brakuje mi tego. A i wlewka też nie trzaskałem. Nie widziałem mosiądzu. Chyba dlatego, że nie mam do czynienia z kierownikiem garażu...kierowniczką.

Dysza
@Kozi T

Daj namiary, są jeszcze przyjęcia? Masz rację z tymi dyszami.

Wielbiciel bransolet
@Dysza

Są przyjęcia. Zaruskiego 11 (Sosnowiec)Ale kto by się zwolnił z taaakiej firmy

Wlewek

Czy tegoroczny kompot nie był zbyt wodnisty?

Grzegorz

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i patrząc na komentarze to nic się nie zmieniło. Ludzie! Każdy zakład na terenach przemysłowych jest lepszy niż ten!

@Grzegorz

Grzegorz & Kubuś?

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)